Mistrovství světa žen -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Slovensko - 2. prosince 2021   20:30

Maďarsko
Maďarsko
1' Háfraová  • 2' Vámosová  • 3' Háfraová  • 4' Vámosová  • 6' Vámosová  • 8' Bordásová  • 9' Mártonová  • 12' Vámosová  • 17' Háfraová  • 19' Klujberová  • 21' Tóthová  • 23' Kácsorová  • 26' Szabóvá  • 28' Tóthová  • 28' Háfraová  • 31' Háfraová  • 33' Klujberová  • 35' Háfraová  • 36' Mártonová  • 36' Mártonová  • 37' Vámosová  • 37' Lukácsová  • 39' Háfraová  • 40' Bordásová  • 42' Klujberová  • 46' Vámosová  • 48' Klujberová  • 50' Kácsorová  • 51' Anett Kovácsová  • 52' Tóthová  • 54' Anett Kovácsová  • 56' Albeková  • 57' Kácsorová
35:29
(16:16)
Slovensko
Slovensko
2' Trúnková   • 2' Barbora Lanczová   • 4' B. Bíziková   • 4' Trúnková   • 5' Trúnková   • 8' Barbora Lanczová   • 10' R. Bíziková   • 11' Trúnková   • 15' B. Bíziková   • 16' Rebičová   • 20' Barbora Lanczová   • 22' Barbora Lanczová   • 24' Bujnochová   • 25' Bujnochová   • 30' Bajčiová   • 31' B. Bíziková   • 32' Barbora Lanczová   • 38' Rebičová   • 38' Barbora Lanczová   • 43' Trúnková   • 45' Bajčiová   • 48' Holejová   • 52' Trúnková   • 54' Bajčiová   • 55' Trúnková
Maďarsko
Slovensko

V prvním poločase sehrály Slovenky vyrovnanou partii s Maďarkami. Ve druhém poločase se rozdíl mezi týmy zvýraznil. Maďarsko vyhrálo díky dobré hře ve druhém poločase.
Maďarsko – Slovensko 35:29 (16:16)
Nejvíce branek: Háfraová 7, Vámosová 6, Klujberová 6/2 – B. Bíziková 7/4, Trúnková 7, Barbora Lanczová 6. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 1:3.
60'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, míč mají hráčky Slovenska.
60'
Dostáváme se do poslední minuty hry v tomto zápase.
58'
Barbora Lanczová měla dobrou střeleckou pozici, ale neuspěla.
57'
Nikoleta Trúnková se dostala do dobré pozice, ale brankářka předvedla skvělý zákrok.
57'
Gréta Kácsorová vyskočila, vypracovala si střeleckou pozici a zakončila.
57'
Hra se otáčí a Maďarsko se dostává do střelecké pozice, kombinuje před brankou.
56'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Slovensko (Boglárka Bíziková). Pěkné zakončení slovenské hráčky.
56'
Anna Albeková se dokázala prosadit, a tak navyšuje náskok svého celku.
56'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Mnoho času už hráčky Slovenska na zdramatizování zápasu nemají.
55'
Nikoleta Trúnková proměnila brejk, a tak Slovensko snižuje.
54'
Anett Kovácsová poslal z křídla míč přesně do branky.
54'
Vladimíra Bajčiová měla dost prostoru pro zakončení, individuální akcí se prosazuje.
53'
Probíhá už poslední desetiminutovka v zápase, Maďarsko míří za výhrou.
52'
Nikoleta Trúnková se dobře zorientovala před brankou a dokázala rychle vypálit.
52'
Eszter Tóthová měla dost prostoru pro zakončení, které proměnila.
51'
Csenge Réka Fodorová měla obrovskou šanci, ale brankářka Viktória Oguntoyeová jí vychytala.
51'
Anett Kovácsová dává svou první branku v tomto zápase.
50'
Vyloučení v týmu Slovensko (Nikoleta Trúnková).
50'
Gréta Kácsorová celkem snadno navyšuje vedení domácích. Následně ale leží na zemi, hodně tvrdě dopadla.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Slovensko (Boglárka Bíziková).Tato hráčka proměnila další sedmičku.
49'
Szimonetta Planétaová faulovala, bude z toho sedmička.
48'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Katrin Klujberová).
48'
Adriána Holejová po pěkné akci snižuje, pěkná střela přes soupeřku.
47'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Katrin Klujberová). O zem se míč odrazil přímo do branky.
47'
Gréta Kácsorová byla faulovaná, sedmička pro Maďarsko.
46'
Petra Vámosová dává svou šestou branku v zápase.
46'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Slovensko (Boglárka Bíziková). S přehledem proměnila svou velkou šanci.
45'
Slovensky se dostaly před branku, kde se pokouší něco vymyslet.
45'
Vladimíra Bajčiová se dostala do dobré střelecké pozice, kterou dokázala proměnit.
43'
43'
Nikoleta Trúnková se dokázala prosadit.
42'
42'
Maďarsko kombinuje před brankou Slovenska a čeká na nějakou výraznější šanci.
41'
Nikoleta Trúnková měla dobrou pozici, ale míč trefila do horní tyče.
40'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Réka Bordásová).
39'
Melinda Szikorová vychytala soupeřku.
39'
Slovenské hráčky se pokouší hrát aktivně, zrychlit přechod do útoku.
39'
Noémi Háfraová o tyč do branky dokázala poslat míč.
38'
Barbora Lanczová po bleskové akci dává další branku Slovenska.
38'
Marianna Rebičová snižuje, poslal míč přesně do horní části branky.
37'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Viktória Lukácsová). Z brejku se prosazuje Maďarsko.
37'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Petra Vámosová).
36'
Oddechový čas pro hosty.
36'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Gréta Mártonová). Gól dává z hodně podobné pozice.
36'
Gréta Mártonová dává branku z křídla, blesková akce týmu.
35'
Noémi Háfraová z pravé strany se dokázala prosadit., Maďarsko jde do vedení.
34'
Stav zápasu je vyrovnaný, sledujeme atraktivní házenou z obou stran.
33'
Katrin Klujberová naznačila střelu, a pak teprve zakončovala.
32'
Vyloučení v týmu Slovensko (Marianna Rebičová).
32'
Gól vstřelil tým Slovensko (Barbora Lanczová). Hezky do sehrály Slovensky, které se dostávají do vedení.
31'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Noémi Háfraová).
31'
Gól vstřelil tým Slovensko (Boglárka Bíziková).
31'
Slovensko drží se soupeřkami krok, stav zápasu je po prvním poločase vyrovnaný. Uvidíme, co přinese druhý část, sledujeme atraktivní házenou.
30'
30'
Vladimíra Bajčiová dává branku a je srovnáno.
30'
Noémi Háfraová nedokázala vypálit přesně, poslední akci bude mít Slovensko.
30'
Boglárka Bíziková proměnila sedmičku, je sníženo v poslední minutě prvního poločasu.
28'
Noémi Háfraová měla dost prostoru na zakončení a uspěla. Dva rychlé góly.
28'
Eszter Tóthová poslal míč přesně k tyči, kam brankářka nedosáhla.
28'
27'
Sledujeme atraktivní duel, který se dostává do své finální části prvního poločasu.
27'
Slovensko hraje velmi dobře defenzivně, soupeřky to mají hodně komplikované.
26'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Laura Szabóvá). Díky dobré střele je srovnáno, brankářka nedokázala míč zastavit.
25'
Gól vstřelil tým Slovensko (Karin Bujnochová). Krásná rána a Slovensko jde do vedení.
24'
Slovensko se nyní usadilo na útočné polovině a pokouší se získat vedení.
24'
Karin Bujnochová rychlá akce středem byla zakončená přesným hodem.
23'
Utkání pokračuje dál.
23'
23'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Gréta Kácsorová).
22'
Barbora Lanczová dává svou čtvrtou branku v zápase, a tak je znovu skóre vyrovnané.
21'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Eszter Tóthová).
21'
Eszter Tóthová kombinuje na útočné polovině.
21'
Hráčky Slovenska mají míč pod kontrolou a kombinují.
20'
Gól vstřelil tým Slovensko (Barbora Lanczová).
19'
Katrin Klujberová poslal míč přesně do brány, Maďarky se dostávají do vedení.
17'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Noémi Háfraová). Rychlá akce byla zakončená přesně, míč mířil do levé části branky.
16'
Gól vstřelil tým Slovensko (Marianna Rebičová). Hod slovenské hráčky končí přesně v brance.
16'
Slovensko se pokoušelo o rychlý brejk, ale obrana si dokázala poradit celkem rychle.
15'
Boglárka Bíziková dává branku, a tak je vyrovnáno. 9:9.
14'
Ani jeden tým se nyní nemůže dostat do výraznější šance, sledujeme dobrou defenzivní hru.
13'
Viktória Oguntoyeová zastavila střelecký pokus soupeřek. Katrin Klujberová nyní neuspěla.
12'
Barbora Lanczová se dostala do zakončení, ale nedokázala si z bezprostřední blízkosti poradit.
12'
Petra Vámosová dává další branku, rychlá akce týmu končí přesně.
12'
Hráčky Maďarska jsou aktivnější, kombinují na útočné polovině.
11'
Nikoleta Trúnková dokázala vyrovnat po rychlé akci a dobrém pasu spoluhráček.
10'
Viktória Oguntoyeová vychytala soupeřku, Kacssorová neuspěla.
10'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Noémi Háfraová).
10'
Gól vstřelil tým Slovensko (Réka Bíziková). Krásná individuální akce znamená snížení.
9'
Po rychlé akci se hodem do horní části branky prosazuje Gréta Mártonová.
9'
Maďarky nyní velmi dobře brání, hráčky Slovenska se nemohou dostat do zakončení.
8'
8'
Je vyrovnáno, střelou do horní části branky se prosazuje Barbora Lanczová.
7'
Katrin Klujberová proměnila sedmičku, první v zápase, aktivněji hrající tým jde do vedení.
7'
7'
Hráčky Maďarska se nastěhovaly před branku, kde kombinují.
6'
Hra se přelévá ze strany na stranu, zakončení Lukacsové nebylo přesné.
6'
Zakončením do horní části branky se prosazuje a srovnává Petra Vámosová.
5'
Slovensko jde do vedení, po povedené akci se důraznou střelou dokázala prosadit Nikoleta Trúnková.
4'
Nikoleta Trúnková uspěla po rychlé akci, a tak Slovensko srovnává.
4'
Petra Vámosová dává branku a domácí znovu vedou.
4'
Boglárka Bíziková dává gól, první střela byla do tyče, následný pokus už byl přesný.
3'
Sledujeme atraktivní házenou, Maďarky tvrdou ránou posílá do vedení Noémi Háfraová.
2'
2'
2'
(Nikoleta Trúnková po povedené akci střelou do horní části branky končí přesně v bráně.
2'
Po slovenské kombinaci se hra dostala před branku jejich soupeřek.
1'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Noémi Háfraová). Krásně to sehrály hráčky vedené jako domácí a rychlou střelou jdou do vedení.
1'
Maďarky měli rozehrávku a čekají na příhodnou pozici pro zakončení.
1'
Zápas brzy začne.

Maďarsko: Szikorová, Bíróvá, Szemereyová – Tóthová, Albeková, Anett Kovácsová, Mártonová, Planétaová, Vámosová, Klujberová, Kácsorová, Háfraová, Bordásová, Lukácsová, Szabóvá, Fodorová.

Slovensko: Medveďová, Oguntoyeová – Rebičová, Popovcová, Pócsíková, Barbora Lanczová, Hudáková, Bajčiová, Holejová, Szarková, Némethová, Trúnková, Štefaníková, Bujnochová, B. Bíziková, R. Bíziková..
V novodobé historii ještě nikdy Slovensko nedokázalo Maďarky porazit. Nejblíže tomu bylo na MS v roce 2017, tehdy se zrodila remíza 24:24.
Jedná se pro oba týmy o úvodní zápas. Poslední vzájemný duel se odehrál 10. října 2021 v rámci ME a Maďarky vyhrály těsně 30:28 nad Slovenkami.
Jedná se o zápas ve skupině E. Kromě Maďarska a Slovenska jsou ve skupině také Němky a Češky. Z této skupiny o čtyřech členech postupují do hlavní fáze turnaje tři nejlepší. Nejhorší bude bojovat o 25 až 32 místo.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky házené. V rámci šampionátu žen proti sobě nastoupí Maďarsko a Slovensko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.