Házená - MOL liga ženy - 26. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Slavia - 19. dubna 2018   18:00

Most
Most
4' Maňáková  • 7' Kovařová  • 16' Buchnerová  • 26' Jungová  • 29' Jungová  • 32' V. Dvořáková  • 41' Kostelná  • 45' Kostelná  • 54' Janoušková  • 60' Eksteinová
13:23
(6:11)
Slavia
Slavia
3' Novotná   • 8' Jačková   • 9' Tulipánová   • 11' Novotná   • 16' Galušková   • 19' Jačková   • 20' Pokorná   • 25' Šetelíková   • 29' Večeřová   • 32' Jačková   • 35' Jačková   • 36' Kudláčková   • 38' Jačková   • 40' Pokorná   • 41' Galušková   • 44' Večeřová   • 46' Večeřová   • 47' Galušková   • 53' Franková   • 59' Svobodová
Most
Bezpalcová, Opatová, Müllnerová – K. Dvořáková, V. Dvořáková, Stříšková, Jungová, Chmelařová, Buchnerová, Eksteinová, Kovařová, Maňáková, Kostelná, Zachová, Janoušková, Mikulášková.
Pavlát – Točík
Sportovní hala Most
Slavia
Kudláčková, Hillebrandová – Motejlová, Míšová, Novotná, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, Svobodová, Franková, Galušková, Šetelíková, Chlupová, Kvášová.

DHK Baník Most – DHC Slavia Praha 13:23 (6:11)
Nejvíce branek: Zachová 3/3, Kostelná 2, Jungová 2 – Jačková 5, Pokorná 4/2, Galušková 3. Rozhodčí: Pavlát – Točík. Sedmimetrové hody: 6/3 – 4/3. Vyloučení: 3:4. ČK: Galušková (SLA).
Absolutně nejhorší výkon v letošní sezóně, aspoň na domácím hřišti, dnes předvedli Černí andělé. Slávii stačil pouze průměrný výkon k jednoznačné výhře. Domácí hráčky teď přebírají pohár a medaile za vítězství v MOL lize, ale pokud chtějí pošesté za sebou vyhrát domácí titul, nesmí se jejich dnešní výkon už opakovat.
60'
Eksteinová našla mezeru mezi tyčkou a rukou Hillebrandové.
59'
Svobodová převýšila domácí bloky.
58'
Zachová proměňuje sedmičku střelou k tyči.
58'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Barbora Večeřová).
57'
Svobodová minula z dobré pozice.
56'
Míšová trefuje tyč a domácí hráčky znovu okamžitě ztrácejí míč.
56'
Tentokráte Janoušková minula.
54'
Poprvé v utkání se prosazuje Janoušková.
53'
Franková zvyšuje hostující vedení.
52'
Janoušková zamířila pouze do tyče.
51'
Rozhodčí berou slávistkám míč pro pasivitu.
50'
Time out pro Pražanky, které hrají aktuálně pouze ve čtyřech.
50'
Kostelná sedmičku vysoko přestřelila.
50'
Galušková tvrdě skolila na brankovišti Eksteinovou a dostává rovnou červenou kartu, zcela po právu!
49'
Hillebrandová kryje Kovářové sedmičku.
49'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Adéla Novotná).
48'
Svobodová proti Bezpalcové neuspěla.
47'
Vyloučení v týmu DHC Slavia Praha (Julie Franková).
47'
Galušková přeskočila domácí bloky.
46'
Večeřová znovu úspěšná.
45'
Kostelná překonala Hillebrandovou.
44'
Večeřová zase zvyšuje na rozdíl deseti branek.
42'
Nepřesnosti na obou stranách.
41'
Kostelná alespoň koriguje.
41'
Galušková se lehce protáhla domácí obranou.
40'
Pokorná přidává další branku a Most je na ručník.
39'
A znovu ta Kudláčková!
38'
Time out pro domácí Most.
38'
Jačková zamířila ze střední spojky přesně.
38'
Kudláčková v pražské brance dnes září.
37'
Zachová tentokráte ze sedmičky pouze do tyče.
36'
Kudláčková trefuje přes celé hřiště prázdnou domácí branku.
35'
Jačková opět navyšuje slávistické vedení.
34'
Také Míšová sedmičku na druhé straně proměnila.
34'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Adéla Stříšková).
33'
Zachová uspěla ze sedmičky.
33'
32'
Jačková téměř okamžitě zvyšuje.
32'
V. Dvořáková koriguje na úvod druhé půle.
31'
Doslova tragickou první půli mají za sebou domácí házenkářky. Slávia sice není nijak extra produktivní, ale na podprůměrný Most to dnes zatím bohatě stačí.
30'
29'
Rychlá korekce z ruky Jungové.
29'
Večeřová zvyšuje skóre ve prospěch hostů.
29'
A znovu skvělá Müllnerová v domácí brance. Ovšem okamžitě následovala ztráta míče domácích hráček.
28'
Ani Maňáková se střelecky neprosadila.
27'
Müllnerová drží Most pořád ve hře.
26'
Jungová se prosazuje rovněž z pivota.
25'
Šetelíková se prosazuje z pivota.
24'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Kateřina Dvořáková).
24'
Přešlap se píská slávistce Míšové.
23'
Time out pro Pražanky.
23'
Buchnerová míjí slávistickou branku.
22'
Pokorná proměňuje sedmičku a Slavia jde do trháku už o pět branek!
21'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Martina Tulipánová).
20'
Pokorná trefuje přesně pod břevno!
19'
Jačková trefuje při signalizované pasivitě.
17'
Žlutá karta pro tým DHC Slavia Praha (Eliška Jačková).
16'
Po osmi minutách se domácí hráčky zásluhou Buchnerové trefily.
16'
Galušková ze spojky jistí slávistické vedení.
15'
Kudláčková chytá střelu Kovářové.
15'
Nedaří se Mostu zatím ani herně, ani střelecky.
14'
První time out míří na domácí lavičku.
13'
Také Maňáková nemířila přesně.
13'
Pokorná přestřelila domácí branku.
12'
Další nepřesnost v domácí rozehrávce.
12'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Petra Maňáková).
11'
Novotná z pivota navyšuje vedení slávistek!
9'
Tulipánová posílá Pražanky do vedení.
8'
Jačková srovnává ze spojky.
8'
Také Zachová proměnila sedmičku.
7'
Pokorná byla ze sedmičky úspěšná.
7'
Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Sára Kovařová).
7'
Kovářová přeskočila pražské bloky.
7'
Další skvělý zákrok Müllnerové!
5'
Galušková ze sedmičky minula domácí branku.
5'
Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Sára Kovařová).
5'
Oběma gólmankám se dnes zatím nad očekávání daří.
4'
Maňáková srovnává ze spojky.
3'
Novotná otvírá z pivota skóre utkání.
2'
Úspěšné zákroky brankářek na obou stranách.
1'
V předehrávce posledního kola MOL ligy na sebe narazí první dva celky tabulky. Domácí Most vede tabulku s 41 body a v jejím čele už nemůže být předstižen, neboť na Pražanky má tři body k dobru. Utkání tak může pojmout jako přípravu na předpokládané finále českého play off. Druhá Slavia má 38 bodů a náskok dvou bodů na Michalovce. S těmi také na dálku svede boj o stříbrnou medaili. Pokud chce skončit Slavia druhá, musí získat v Mostě aspoň bod. V případě, že prohraje, musí spoléhat na domácí zaváhání Michalovců v duelu s Prešovem, protože proti ní hovoří výrazně horší celkové skóre, jakož i skóre ze vzájemných duelů s týmem z východu Slovenska (na zápasy 1:1).