Házená - MOL liga ženy - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Šaľa - 21. září 2018   18:30

Veselí n/M
Veselí n/M
3' Kubáčková  • 5' Olšovská  • 6' Boorová  • 9' Boorová  • 12' Olšovská  • 14' Olšovská  • 16' Kubáčková  • 21' Pastorková  • 23' Pastorková  • 26' Lukšíková  • 28' Pastorková  • 36' Pastorková  • 41' Olšovská  • 44' Novotná  • 46' Olšovská  • 48' Pastorková  • 48' Boorová  • 49' Olšovská  • 50' Boorová  • 52' Boorová  • 57' Pastorková
25:24
(14:11)
Šaľa
Šaľa
2' Pócsíková   • 5' Rácková   • 13' Pócsíková   • 14' Pócsíková   • 15' Rácková   • 16' Rácková   • 17' Rácková   • 24' Némethová   • 31' Bahýlová   • 32' Némethová   • 39' Némethová   • 41' Bahýlová   • 42' Gajdošová   • 44' Bahýlová   • 46' Némethová   • 47' Némethová   • 51' Takáčová   • 53' Bahýlová   • 57' Pócsíková   • 58' Bahýlová   • 59' Königová
Veselí n/M
Adam Baader, Jiří Novotný
Veselí nad Moravou
Šaľa

SHK Veselí n.M. – HK Slovan Duslo Šaľa 25:24 (14:11)
Nejvíce branek: Olšovská 8/2, Pastorková 7/1, Boorová 5 – Némethová 7/2, Bahýlová 5, Rácková 4. Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/3. Vyloučení: 2:5.
Veselí ubránilo nakonec jednobrankové vedení 25:24, po většinu zápasu diváci sledovali vyrovnaný duel, Veselí odskočilo až před koncem na čtyři branky, ale nedohranými útoky se zbytečně připravilo o náskok a Šaľa snížila vedení domácích na jednu branku a v poslední minutě mohla dokonce vyrovnat, ale Bahýlová branku netrefila. Veselí si tak připisuje dva body a nadále povede tabulku MOL ligy.
60'
Bahýlová deset sekund před koncem branku z levé strany netrefila a u domácího celku propukla neskutečná radost.
60'
Pastorkové je pískán průraz, slovenský celek může vyrovnat.
60'
Trenér Hudák si bere v poslední minutě oddechový čas, aby zklidnil své mužstvo.
59'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
59'
Další chyba v útoku Veselí a Šaľa může snížit na rozdíl branky.
58'
Bahýlová vpádu prostřelila trochu nečekaně Lekešovou a slovenský celek bude chtít vyrovnat.
57'
Pócsíková prostřelila Lekešovou z pravé strany.
57'
Olšovská vystřelila, její rána byla sražena, Pastorková si míč našla a prostřelila Ladicsovou.
56'
Veselí se nikam nežene, bude využívat ve svých útocích maximálně čas.
55'
Lekešová se zase zaskvěla, když chytila střelu slovenské hráčky.
53'
Lukšíkové je pískán průraz a Šaľa může jít do útoku.
53'
Domácí kouč Hudák si bere time-out.
53'
Bahýlová prostřelila Lekešovou mezi nohy.
52'
Boorová je nyní na levé křídle neudržitelná a vstřelila další branku.
51'
Takáčová se štěstím za přispění tyče dává branku.
50'
Michaela Boorová přidává další branku domácího celku, nyní se láme utkání ve prospěch panenek.
50'
Lekešová drží akcie Veselí v dnešním zápase, další střelu Némethové vyrazila.
49'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová).
49'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Mária Olšovská).
48'
Útok Šaľy zastavila Lekešová, za odraženým míčem šla Boorová a nadvakrát dává branku do prázdné slovenské svatyně.
48'
Pastorková po přihrávce Lukšíkové prostřelila brankářku.
47'
A je srovnáno, Neméthová svoji další brankou vyrovnává na 19:19 a začíná se od znova.
46'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
46'
Naopak Olšovská podstřelem nedala slovenské brankářce šanci.
45'
Pócsíková střílela z křídla a proti Lekešové se neprosadila.
44'
Novotná se prosadila z pravého křídla.
44'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Ivana Bahýlová).
44'
Trenér Šaľy dostal za nesportovní chování žlutou kartu.
43'
Novotná sice vstřelila branku, ale měla přešlap v brankovišti, takže gól nemůže platit.
42'
Takáčová je vyloučena na dvě minuty za faul na Novotnou.
42'
Šaľa opět snížuje.
41'
Veselí jde do vedení o dvě branky díky střele přes celé hřiště.
41'
Olšovská z výskoku mířila k pravé tyči, hostující svatyni však netrefila.
41'
Bahýlová přesně zamířila k tyči a Lekešová byla na střelu krátká.
40'
Mária Olšovská proměnila sedmičku za faul na Lukšíkovou.
39'
Némethová se prosadila a už je to jen o jednu branku.
38'
Při avizované pasivitě nepřesně přihrála Olšovská na Kubáčkovou, a tím domácí celek svůj útok ztratil.
37'
Šaľa hraje nyní bez brankářky. Její útok však k brance nevedl.
36'
Po dlouhé době za domácí se prosadila Pastorková z pozice pivota.
35'
Střela Kubáčkové byla tečována Furgaláková míč následně chytila.
34'
Lekešová se zaskvěla proti Takáčové, kterou vychytala.
33'
Svoji šanci na vyrovnání neproměnila, ani na druhé straně Veselé nedokázala skórovat.
33'
Némethová vystřelila, její pokus byl sražen, hostující celek však zůstane u míče.
32'
A také se to slovenskému celku povedlo, z následného útoku neproměnila šanci Novotná.
32'
Šaľa může snížit na rozdíl jedné branky.
31'
První branku druhého poločasu vstřelila Bahýlová.
31'
30'
30'
Se závěrečným klaksonem vystřelila Novotná, ale branku nedala.
30'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
30'
Lukšíková proskočila obranou Šaľy, vychytala ji však hostující brankářka.
30'
V poslední minutě prvního poločasu si vzal oddechový čas domácí kouč Hudák.
29'
Oba dva celky se dopustily technických chyb.
28'
Vargová proměnila sedmičku a snižuje.
28'
Tereza Kubáčková se dopustila faulu a jde si odpykat dvě minuty.
28'
Pastorková dává branku Veselí a to odskakuje na rozdíl čtyř branek.
27'
Obě mužstva neproměnila své útoky.
26'
Lukšíková byla bráněna a i přesto se dokázala prosadit.
26'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Natália Némethová).
25'
Takáčová sice obešla na brankovišti Novotnou, ale neprostřelila Lekešovou.
24'
Kubáčková z drobného nápřahu vypálila a orazítkovala levou tyč!
24'
Némethová se vypořádala se složitou akci výborně a prostřelila vpádu Lekešovou.
23'
Trenér Lukačin si bere oddechový čas.
23'
Pastorková, i když byla bráněna tak se dokázala prosadit.
23'
Také na druhé straně podržela svůj celek Lekešová při střele Vargové.
22'
Novotnou vychytala Furgaláková z pravé strany, Šaľa tak může snížit.
21'
Technická chyba na straně slovenského mančaftu a Veselí jde znovu do útoku.
21'
Olšovská prostrčila balon a Pastorkovou a ta už si se situací poradila na výbornou a dává branku.
19'
Branka Šaľy byla prázdná a Kubáčková to zkoušela přes celé hřiště, balon letěl těsně vedle pravé tyče.
17'
Pastorková proměnila sedmičku do středu branky a Veselí se opět dostává do vedení.
17'
17'
Vargová přihrála zcela volné Ráckové, která se prosadila na vzdálenější tyč.
16'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
16'
Gól vstřelil tým HK Slovan Duslo Šaľa (Nikola Rácková).
15'
Boorová oklamala brankářku, ale proti byla tyč, od ní se balon odrazil ven k brance.
15'
Nikola Rácková na druhé straně dává branku.
14'
Olšovská opět dává branku Veselí a tím domácí celek odskakuje o dvě branky.
14'
Opět je to slovenské pravé křídlo, které se prosadilo z téže strany.
13'
Pócsíková koriguje stav na 7:5.
12'
V oslabení prostřeluje obranu Šaľy i s brankářkou Olšovská.
11'
Důležitou situaci zvládla Lekešová, která chytla sedmičku Némethové.
11'
Vargová vystřelila, Lekešová balon vytěsnila na tyč.
11'
Kristína Pastorková je vyloučena na dvě minuty.
10'
Kubáčková si počínala v souboji nedovoleně a viděla z ruky rozhodčího žlutou kartu.
9'
Ráckovou vychytala Lekešová, hostující hráčka se snažila balon poslat podél nohy, ale Lekešová balon zašlápla.
9'
Boorová z rychlého kontru dává Veselí dvoubrankové vedení.
8'
Kubáčková proměnila sedmičku střelou mezi nohy.
7'
Veselí byla značena pasivita, Novotná vzala to na sebe a při střelbě byla faulována.
7'
Némethová proměnila i svoji druhou sedmičku.
6'
Opět Šaľa bude házet sedmičku za bránění při střelbě.
6'
Olšovská viděla volnou Boorovou a ta střelou o zem překonala hostující brankářku.
5'
Vzápětí Mária Olšovská vyrovnává stav zápasu.
5'
Rácková otřela míč o tyč a dává slovenskému týmu vedení.
4'
Némethová suverénně sedmičku proměnila.
4'
Mária Olšovská bránila při střelbě a sudí ji dali za faul žlutou kartu.
3'
Tereza Kubáčková prostřelila hostující brankářku.
3'
Ivana Bahýlová viděla žlutou kartu za faul na Kubáčkovou.
3'
Obě dvě mužstva neproměnily své šance.
3'
Königová viděla také žlutý kartónek.
2'
Rácková viděla žlutou kartu.
2'
Pócsíková vyrovnává stav na 1:1, když byla na brankovišti zcela volná.
1'
Olšovská proměnila sedmimetrový hod, i když si hostující brankářka na míč sáhla.
1'
Lukšíková byla bráněna při střelbě a je nařízena sedmička.
1'
-1'
Jako první uvedou míč do hry hráčky Veselí nad Moravou.
-3'
Dvojice rozhodčí přivádí oba celky do středu hřiště, po představení hráček budou následovat statní hymny obou zemí.
-26'
Dneska za domácí celek nenastoupí Eva Veselková, která se zranila v Prešově, na soupisce její místo nahradí Natálie Větříšková.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Olšovská, Novotná, Lukšíková, Vinklárková, Valovičová, Klimešová, Divilková, Kutálková, Pastorková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová, Větříšková.

HK Slovan Duslo Šaľa: Furgaláková, Ladicsová – Takáčová, Rácková, Gajdošová, Špendlová, Königová, Pócsíková, Greštiaková, Bahýlová, Némethová, Vargová, Kurňavová, Tisajová.

Rozhodčí: Adam Baader, Jiří Novotný.
-28'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a poctivě se připravují na dnešní zápas.
HK Slovan Duslo Šaľa

Na úvod sezony měly házenkářky těžký los, zajížděly ke slovenskému mistrovi do Michalovců a poté hostily v domácím prostředí pro změnu českého mistra z Mostu. V repríze finále z loňské sezony nastoupila Šaľa na palubovce Michalovců a prohrála 20:27. Ve druhém zápase si Slovan spravil chuť, když porazil Most o jednu branku 26:25.
SHK Veselí nad Moravou

Svěřenkyně kouče Hudáka vyhrály obě dvě střetnutí, nejprve porazily v domácím prostředí Sokol Písek 35:22 a poté absolvovaly náročnou cestu do Prešova, slovenský celek držel s favoritkami krok pouze první poločas, ve druhé půli se už více prosadily Veselanky a odvezly si po výsledku 23:32 zaslouženě dva body.
Příjemný páteční večer z veselské haly. Vítám Vás u předehrávky 3. kola MOL ligy, ve které se házenkářky SHK Veselí nad Moravou střetnou s dalším slovenským celkem HK Slovan Duslo Šaľa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.