MS v házené mužů -  ONLINE PŘENOS -  Maďarsko : Tunisko - 20. ledna 2019   18:30

Maďarsko
Maďarsko
2' Lékai  • 5' Balogh  • 7' Balogh  • 7' Bodó  • 16' Lékai  • 17' Bánhidi  • 18' Lékai  • 19' L. Nagy  • 21' Balogh  • 22' Lékai  • 23' Bodó  • 24' Bánhidi  • 28' Lékai  • 28' Balogh  • 30' Balogh  • 32' Lékai  • 34' Bóka  • 35' Lékai  • 36' Bodó  • 40' Balogh  • 43' Bodó  • 45' Balogh  • 49' Bóka  • 54' Juhász
26:21
(16:14)
Tunisko
Tunisko
1' Šujrif   • 3' Džaballáh   • 4' Husní   • 8' Sanaí   • 10' Husní   • 15' Sanaí   • 16' Šujrif   • 21' Sanaí   • 23' Šujrif   • 23' Sanaí   • 26' Muhammad Súsí   • 29' Husní   • 30' Muhammad Súsí   • 34' Bughanmí   • 34' Alouini   • 42' Bughanmí   • 52' Sanaí   • 54' Bughanmí   • 58' Husní   • 60' Bughanmí
Maďarsko
Tunisko

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Maďarsko – Tunisko 26:21 (16:14)
Nejvíce branek: Balogh 9/2, Lékai 7, Bodó 4 – Sanaí 5, Bughanmí 5/1, Husní 4. Sedmimetrové hody: 2/2 – 1/1. Vyloučení: 6:6.
Maďarsko zvládlo souboj s Tuniskem a potvrdilo roli favorita. Postup do bojů o semifinále sice už Maďaři nedokáží vybojovat, ale stále hrají o jeden z utkání o umístění. Tunisko naopak má před sebou už jen jeden zápas a ve skupině má 0 bodů.
60'
Ještě v samém závěru Bughanmí proměnil rychlý protiútok.
59'
Technické chyby se dopustil Sanaí. Také ztráta.
59'
Ztráta Maďarů, Bodo chybuje v útoku.
58'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Patrik Ligetvári).
58'
Husní ještě snižuje, ale naděje Tuniska už prakticky nejsou.
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Maďarsko (Zsolt Balogh).
56'
Oba týmy se dopouští chyb ve svých útocích.
54'
Bleskově odpovídá Juhasz.
54'
Bughanmí se dokázal prosadit z rychlého protiútoku.
53'
Juhasz ztratil míč. Tunisané mohou opět do útoku.
52'
Sanaí ukončil čekání Tuniska na gól, které trvalo devět minut!
50'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Adrián Sipos).
50'
Tunisanům se dál nedaří úspěšně zakončovat své útoky. Po slušném prvním poločase se naopak nyní trápí.
49'
Boka využil útok z levého křídla.
48'
Vyloučení v týmu Tunisko (Chálid Hadž-Júsúf).
47'
Ale ne na dlouho. Nepřesná střela.
47'
Technická chyba Banhidiho. Míč má Tunisko.
46'
Tunisané se marně snaží o útoku. Husní ztrácí míč.
45'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Zsolt Balogh).
45'
Oba týmy si znovu připsaly neúspěšná zakončení. K míči se dostávají Maďaři.
43'
Bodo se prosadil z hranice devítky.
42'
Z levého křídla úspěšně zaútočil Bughanmí.
40'
Balogh ukončil čekání na gól.
39'
Tunisané ztráty Maďarů nevyužili, Bughanmí minul bránu z rychlého protiútoku.
38'
Žlutá karta pro tým Tunisko (Kamel Alouini).
38'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
36'
Naopak Bodo na druhé straně hřiště nezaváhal.
35'
Alouini svou střelu poslal přímo do brankáře Szekelyho.
35'
Další rychlý útok Maďarů. Lékai úspěšným střelcem.
34'
Gól vstřelil tým Tunisko (Kamel Alouini).
34'
Boka rychle využil přihrávku do levého křídla a obhodil svou střelou Missávího.
34'
Bughanmí snižuje útokem z levého křídla.
33'
Nagy nedokázal z hranice devítky prostřelit Missávího.
32'
Vyloučení v týmu Tunisko (Muhammad Súsí).
32'
Ztrátu Tuniska potrestal rychlým útokem Lékai, který dostal přihrávku na střed.
31'
30'
30'
A ještě jeden gól! Súsí snižuje.
30'
Balogh se dokázal na začátku poslední minuty první půle prosadit.
29'
Husní snížil z levé strany úspěšným průnikem skrz obranu maďarského týmu.
28'
Ztrátu Husního využil Balogh z rychlého brejku.
28'
Lékai dává trochu více klidu do rukou Maďarů.
27'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky. K míči se vrací Maďaři.
26'
Neúspěšný útok soupeře dokázal využít ke kontaktnímu gólu Susí, jenž se prosadil po průniku z levé strany.
25'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tunisko (Usáma Bughanmí).
24'
Co útok, to gól. I tentokrát byl úspěšnější útočící tým, Bánhidi se nemýlil po přihrávce Boda a náskoku do brankoviště.
23'
Průnik z levé strany proměnil Sanaí.
23'
Bodó z hranice devítky vrací svému týmu třígólový náskok.
23'
Šujrifovi se daří snížit skóre po průniku k brankovišti.
22'
Lékai ale velmi rychle odpovídá a drží maďarský náskok.
21'
Sanaí z hranice devítky snižuje.
21'
Na druhé straně se naopak nemýlil Balogh.
20'
Sanaí svou střelou nepřekonal Miklera, který si připisuje další úspěšný zákrok.
19'
Oddechový čas Tuniska.
19'
Neúspěšný útok soupeře trestá na druhé straně Nagy.
18'
Lékai moc dlouho neotálel, vystřelil a strhává vedení na maďarskou stranu.
18'
Susí nedokázal protlačit svou střelu za brankáře Miklera.
17'
Po tuniské ztrátě se Maďaři dostali k postupnému útoku, který ze středu proměnil Banhidi.
16'
Gól vstřelil tým Maďarsko (Máté Lékai).
16'
Útok Maďarů byl zablokován a dokonale toho využili Tunisané. Míč se dostal na pravou stranu k Šujrifovi a ten zvyšuje vedení.
15'
Sanaí se po průniku k brankovišti nemýlil.
15'
Brejk Maďarům nevyšel. Boka byl také vychytán Missávím.
14'
Husní ale šance nevyužívá, v útoku ztrácí míč.
14'
Střelu Balogha dokázal vychytat Míssáví.
13'
12'
Susí ztrácí v útoku míč.
12'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Richárd Bodó).
10'
10'
Rychlý protiútok proměnil Husní.
9'
Lekai se neprosadil, brankář Missáví výtečně zasáhl.
8'
Gól vstřelil tým Tunisko (Musbah Sanaí).
8'
Vyloučení v týmu Maďarsko (Bence Bánhidi).
7'
Na druhé straně se naopak nemýlil Bodó.
7'
Sanaí trochu uspěchal svou střelu a minul bránu.
7'
Rychlý průnik obranou dokázal zužitkovat Balogh. Je srovnáno.
6'
Žlutá karta pro tým Tunisko (Musbah Sanaí).
5'
Po náběhu k brankovišti se prosadil Balogh.
4'
Střelu z hranice devítky proměnil Husní.
4'
Žlutá karta pro tým Maďarsko (Bence Bánhidi).
3'
Ztráta Maďarů.
3'
Na začátku utkání je to pěkná přestřelka. Další branku dává Dzaballáh.
2'
Bleskově odpovídá Lékai.
1'
Vyloučení v týmu Tunisko (Marván Šujrif).
1'
Šujrif se dokázal rychle prosadit.
1'
Úvodní útok evropského celku končí ztrátou.
1'

Maďarsko: Székely, Mikler – Sipos, Ilyés, Schuch, Juhász, Császár, Balogh, Ligetvári, Bóka, L. Nagy, Máthé, Bánhidi, Szita, Bodó, Hornyak, Lékai.

Tunisko: Missáví, Bedví – Madždúb, Alouini, Alavíní, Husní, Hadž-Júsúf, Maaraf, Sanaí, Saafí, Bughanmí, Muhammad Súsí, Džaballáh, Baša, Šujrif, Džazírí, Bin-Abdalláh..
V hlavní části mistrovství světa se hraje v každé skupině o dvě místa v semifinále, kam postoupí dva nejlepší týmy. Třetí týmy ze obou skupin postoupí do zápasu o konečné 5. místo a čtvrté týmy do duelu o 7. místo. Pro pátý a šestý tým šampionát skončí.
Světový šampionát v házené se dostal do své druhé fáze, která se oficiálně nazývá hlavní kolo, či hlavní část. Ta je rozdělena do dvou skupin po 6 týmech, které si do skupin přenesly své výsledky ze vzájemných zápasů z předkola. V tomto přenosu se budeme věnovat utkání mezi Maďarskem a Tuniskem v rámci skupiny 2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.