To je ode mě pro dnešek vše, někdy příště napočtenou.
Ačkoliv hosté dokázali ve třetí třetině vyrovnat, Kadaň se dostala opět do vedení, které už dokázala udržet a velmi se tak přiblížila přímo postupu do play-off. Kladno se naopak na druhé místo tabulky nedostane.
60:00
59:47
Dragoun je vyloučen za sekání, hra se stěhuje před Cháberu.
59:47
Dragoun fauluje, je zřejmě rozhodnuto.
59:37
Oddechový čas také pro Kadaň.
59:37
Mouček byl zasažen do masky, hra je přerušena.
59:24
Kladno drží pásmo, ale nestřílí.
59:02
Kladno to zkusí bez brankáře, vhazovat se bude před Moučkem.
59:02
Hosté si vyžádali oddechový čas.
58:53
Kadaň dobře napadá a nepouští Kladno ke hře bez brankáře.
58:22
Kladno se dostalo do pásma, ale hned o něj přišlo.
56:51
Kladno se snaží útočit, ale domácí obrana hraje velmi dobře.
56:16
Jakub Novák trefuje z mezikruží beton Chábery.
55:57
Kaberle o metr míjí domácí bránu.
55:23
Šťovíček se neprobil mezi trojicí bránících hráčů.
54:44
Eberle z pravého kruhu přestřeluje.
54:16
Ofsajd Kladna.
54:10
Kadaň právě vstřelila branku!
Od levého mantinelu dostal přesnou nahrávku KAREL TON, který vypálil z první a posílá Kadaň opět do vedení. Asistence: Jaroslav Kůs, Jakub Trefný.
54:00
Za hákování je vyloučen hostující Klouček.
53:55
Wágner se dostával do zakončení, ale byl faulován.
53:06
Z rychlého kontru se Kadaň neprosadila. Vhazování před Cháberou.
52:56
Lukáčova střela od modré se zastavila v chumlu hráčů před bránou.
52:22
Eberle obkroužil branku, poté se zastavil, ale svůj pokus poslal do ochranné sítě.
52:00
Puk je mezi diváky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
51:41
Kindl byl obrán o kotouč Tonem.
51:06
Hra se přelévá nahoru dolů, vidíme oboustranně pěkný hokej.
50:26
Kohout unikl obráncům, ale přišel o kotouč.
49:43
Hořava skončil celým objemem za brankovou čárou kadaňské branky. Místo gólu je ale pískáno postavení hráče v brankovišti.
49:28
Hra se nastěhovala před Moučka.
49:00
Vrána dostal několik seker do nohy, spoluhráči ho odvádějí na střídačku.
48:26
48:25
Havel od modré neprostřelil Cháberu, ten na jeho pokus viděl a kotouč lapil do lapačky.
48:13
Kotouč opět ve středním pásmu.
47:35
Kotouč se otřel o ochrannou síť, hra je vykázána do středního pásma.
47:12
Kladno vyhazuje. Kadaň se nedostává ke střelbě.
46:44
Diskuze je u konce, vhazovat se bude před Cháberou.
46:44
Rozhodčí diskutují s oběma kapitány.
46:44
Další zákrok Chábery. Kadaň se snaží o skórování.
46:27
Hosté ve čtyřech.
46:25
Přísné vyloučení na straně Kladna. Za držení protihráče je vyloučen Miloslav Hořava.
45:56
Trefný poslal kotouč do středního pásma.
44:27
Síly na ledě se vyrovnají, za vysokou hůl je na dvě minuty vyloučen Stach (KLA).
43:52
Jíra vyvezl kotouč a provětral Cháberovy betony.
43:36
Kladno drží útočné pásmo.
43:10
Klouček trefuje z úhlu rameno Moučka.
42:41
Za podražení v útočném pásmu je vyloučen domácí Šťovíček.
42:41
42:11
Kladno právě vstřelilo branku!
Mouček zády k brance dokázal chytit dva pokusy Kladenských, na ten třetí už byl ale krátký. Do odkryté části branky se bez problémů trefil MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Jan Eberle, Tomáš Pitule.
40:01
Druhou třetinu začala lépe Kadaň, která se dostala do dvoubrankového vedení zásluhou Trefného a Kůse. Ve 38. minutě dokázal snížit Hořava. Třetí třetina začne přibližně v 19:16.
38:51
Za sekání je vyloučen hostující kapitán Petr Tenkrát. Pokračovat se bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
38:29
Jakub Novák (KAD) je vyloučen na dvě minuty za podražení.
37:05
Kladno vstřelilo branku, ale rozhodčí se dlouho domlouvali, zda nebyla docílena kopnutím. Nakonec branku uznávají. Ve zmatku před Moučkem se nejlépe zorientoval MILOSLAV HOŘAVA. Asistence: Jan Eberle, Tomáš Pitule.
36:54
Klouček byl sám mezi kruhy, ale Mouček ho vychytal.
36:24
35:47
Domácí nikam nespěchají a přesilovku využívají k oddechu, kotouč je převážně za jejich bránou.
35:19
Kadaň drží touš za svou bránou.
34:48
Hosté vyhazují až k Moučkovi.
34:24
Po delší době si přesilovku zkusí také Kadaň, za sekání je vyloučen hostující Kania.
33:44
Ofsajd Rytířů z Kladna.
33:11
Kadaň jela v přečíslení 3 na 2, ale Chábera byl na střelu připraven.
32:17
Od hokejky Kůse se kotouč odrazil na střídačku Kladna, kde zasáhnul jednoho z hráčů. Kůs se sportovně omluvil a odchází střídat.
32:02
Stach si táhlou střelou na Moučka nepřišel.
31:45
Zakázané uvolnění Rytířů.
31:34
Jíra z otočky těsně míjí bránu.
30:57
Domácí v plném počtu. Ani druhou dvojnásobnou přesilovku Kladno nevyužilo.
30:40
Opět v akci hostující Klouček, tentokrát po odpískání sestřelil Jíru.
30:28
Kadaň vyhazuje.
30:19
Vrána zblokoval střelu od modré.
30:10
Hostující Klouček dorážel na domácího brankáře a to se nelíbí ani kadaňským hráčům ani rozhodčímu, který mu ústně vyčinil.
29:52
Mouček zasahuje perfektním semaforem.
29:45
Domácí ve čtyřech.
29:39
Tenkrát přestřeluje zcela odkrytou branku.
29:19
Mouček vyráží střelu od modré.
28:57
Další dvojnásobná přesilovka pro Rytíře! Za sekání je vyloučen Jakub Novák.
28:29
Kotouč je u Chábery.
28:11
Rytíři se zabydleli v útočném pásmu.
27:45
Kladno začalo více bruslit a vynutilo si další faul. Za podražení je vyloučen Táborský.
27:18
Mouček nyní drží Kadaň, připsal si dva těžké zákroky.
26:46
Kindl se neprosazuje z předbrankového prostoru.
26:13
Kladno se stále drží v útočném pásmu.
25:53
25:43
Kindl vyhodil kotouč mimo hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.
25:32
Eberle nedokázal zakončit z bezprostřední blízkosti. Následně si Mouček připisuje další úspěšný zákrok.
23:53
Za vyhození kotouče mimo hřiště je potrestán Černý (KAD). Kladno bude hrát 80 vteřin dvojnásobné přesilovky.
23:31
Kaberlemu uniká kotouč do středního pásma.
23:12
Jakub Trefný se dopustil útočného faulu a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění. Rytíři mají šanci ke snížení.
22:53
O kotouč se bojuje za brankou Kadaně.
22:20
Z rychlého protiútoku se zkoušel prosadit Eberle, ale jeho pokus Mouček chytá.
22:03
Kadaňští jsou samozřejmě na koni a stále útočí.
21:39
Tak to je úvod druhé třetiny jako hrom. Kotouč se na modré čáře dostal k JAROSLAVU KŮSOVI, který poslal hodně vysokou střelu, ale bránící Stach kotouč tečoval přesně mezi betony Chábery. Asistence: Radek Havel.
21:33
Rytíři vyhazují na zakázané uvolnění.
21:15
Domácí se ujímají vedení. Po přihrávce Jaroslava Kůse dokázal Cháberu prostřelit JAKUB TREFNÝ. Asistence: Jaroslav Kůs.
20:59
Bojuje se ve středním pásmu.
20:31
20:01
V první třetině jsme branku neviděli, ale aktivnější byla rozhodně domácí Kadaň. Ta si vytvořila více příležitostí, ale žádnou neproměnila. Druhá třetina začne přibližně v 18:22.
20:00
19:30
Kadaň je v útočném pásmu.
18:55
18:31
Přísné vyloučení i na druhé straně. Za držení hole je vyloučen Klouček (KLA). Pokračovat se tak bude ve čtyřech hráčích na obou stranách.
17:59
Kindl měl před sebou dálnici, Mouček ale jeho pokus s notnou dávkou štěstí chytá.
17:52
Kotouč je v hledišti, domácí tak mohou po minutě vystřídat.
17:27
Kladno zamklo domácí v pásmu, ale na Moučka zatím nestřílí.
17:07
Tenkráta z mezikruží vychytal Mouček.
16:55
Přísné vyloučení Kadaně. Pitule již padal na led, Kůs do něj ještě strčil a je vyloučen na dvě minuty. Přesilovka pro Rytíře.
16:46
Kadaňský brankář chytá pokus z ostrého úhlu.
16:41
Kotouč končí mimo hřiště, vhazovat se bude před Moučkem.
16:11
Kadaň je jednoznačně lepším týmem, nyní se dlouho drží v útočném pásmu.
15:43
Po delší době si zákrok připisuje také Mouček.
15:13
Kohout byl sám v mezikruží, ale střelu posílá hodně mimo bránu.
14:23
Domácí si přihrávali kotouč v útočném pásmu, ale nakonec o něj přišli.
13:48
Další vhazování v útočném pásmu Kadaně.
13:43
Vrána střílel zpoza Kanii, ale Chábera byl připraven.
13:13
Jíra se neprobil k zakončení.
12:56
12:32
Hostující hráč reklamuje, že má v ústech krev. Podle mého názoru padnul ústy přímo na mantinel, ale zákrok Mazance byl naprosto čistý.
12:32
Mazanec čistě sestřelil Dragouna u mantinelu. Dragoun se jen těžko zvedá z ledu.
12:20
Ton prověřil Cháberu, ten v pokleku jeho pokus chytá.
12:02
Kladno vyhazuje až k Moučkovi.
11:47
Chábera dostal pukem do masky, hra se tak přerušuje.
11:42
Kadaň se zatím nedostala ke střele.
10:55
Klouček (KAD) v tísni fauluje Szathmáryho a je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.
10:31
Machač nepřesně tečuje nahození Kaberleho.
09:57
Krásný zákrok Moučka, který vytasil semafor proti střele Kaberleho.
09:25
Jakub Novák objel branku, ale nedokázal zakončit.
08:52
Ofsajd Kladna, Lukáč neudržel kotouč na modré čáře.
08:34
Kladno se usadilo v pásmu, ale zatím nestřílí.
08:00
Pokus Vrány Chábera opět vyráží.
07:23
Krásná akce, na jejímž konci stál Hlava. Střelu ale Chábera vyráží.
06:53
Kadaň je opět v útočném pásmu.
06:14
Unikající Jakub Novák byl faulován, ale rozhodčí nevylučuje.
05:38
Zákrok si připisuje také Mouček.
05:28
Nahození od modré čáry Chábera raději pokryl.
05:09
04:39
Kadaň je stále aktivnějším celkem a snaží se dostávat k zakončení.
04:06
Jeden z obránců Kladna dostal pukem do obličeje, Z ledu však odjíždí bez pomoci spoluhráčů.
03:27
Chábera uklidňuje hru zákrokem lapačkou.
03:05
Berlev dostal přihrávku do jízdy, ale svůj pokus poslal mimo tři tyče.
02:39
Pavlas vyhazuje na zakázané uvolnění.
02:22
První vážnější ohrožení branky Chábery, ten ale střelu chytá.
02:13
Kadaň drží kotouč za svou bránou.
01:26
Pitule vyhrál buly pouze do středního pásma.
01:23
Reflexivní zákrok lapačkou kadaňského brankáře.
01:17
Vhazování před Moučkem.
01:09
Nahození Szathmáryho končí v rohu hřiště.
00:44
Jíra vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale hned o něj přišel.
00:22
Kadaň se hned žene do útoku.
00:01
Na ledě už jsou kompletní týmy, utkání za pár okamžiků odstartuje.
Na led nastupují Rytíři společně s rozhodčími dnešního duelu.
Jak si můžete přečíst v článku na HOKEJ.CZ, Kladno skutečně přišlo o tři body kvůli neoprávněnému startu Patrika Machače v zápase proti Havlíčkovu Brodu. I díky této skutečnosti bude mít dnešní utkání zcela jistě patřičný náboj.

Sportovní klub Kadaň: Mouček (Pravda) – Tejnor, Pavlas, Trefný, Szathmáry, Havel, Mazanec, Černý – J. Novák, L. Novák, Jíra – Ton, Kůs, Kohout – Hlava, Šťovíček, Vrána – Táborský, Berlev, Wágner

Rytíři Kladno: Chábera (Švihálek) – Kaberle, Klouček, Zeman, Lukáč, Kania, Kehar – Kindl, Dragoun, Machač – Hořava, Pitule, Eberle – Tenkrát, Stach, Strnad – Šilhavý, Kolařík, Redlich

Rozhodčí: Zubzanda – Kokrment, Malý.
Letošní vzájemná utkání:

14. kolo: Kadaň – Kladno 4:2
26. kolo: Kladno – Kadaň 3:1
39. kolo: Kladno – Kadaň 7:3
Utkání bude mít zcela jistě náboj, neboť oba týmy mají o co hrát, konkrétně o lepší umístění v tabulce.
Rytíři Kladno se nachází na druhém místě prvoligové tabulky se ziskem 95 bodů. Velmi pravděpodobné ale je, če Kladno o tři body přijde, neboť v zápase s Havlíčkovým Brodem neoprávněně nastoupil jeden z hráčů Rytířů. Třetí Jihlava má zisk 93 bodů, takže je de facto na druhém místě, ačkoliv nic není oficiálně potvrzeno. Kladenští tak nutně potřebují vyhrát, aby si zajistili druhé místo a lepší pozici pro play-off. Ani výhra jim však druhou pozici nezaručí. Nejproduktivnějším hráčem Rytířů je Michal Dragoun, který ve 46 odehraných utkáních zaznamenal 46 bodů za 14 branek a 32 asistencí.
SK Kadaň má zajištěný postup do předkola play-off první ligy. Aktuálně se nachází na osmém místě tabulky se ziskem 78 bodů. Nejproduktivnějším hráčem Kadaně je Karel Ton, který v 50 odehraných utkání zaznamenal 10 branek a 18 asistencí a připsal si tak 28 kanadských bodů. Druhý Roman Chlouba má sice o dva body méně, ale odehrál pouze 33 utkání. Ten však do dnešního utkání nezasáhne, neboť přestoupil do partnerského Chomutova.
Dobrý podvečer, vítejte u online přenosu utkání mezi SK Kadaň a Rytíři Kladno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.