Hokejová Liga mistrů -  ONLINE PŘENOS -  Eisbären : Frölunda - 8. září 2022   20:00

Frölunda

Děkuji za pozornost a přeji všem hezký zbytek večera.
Eisbären v odvetě nakonec prohrává nejtěsnějším rozdílem jedné branky a konečným výsledkem 2:3 pro Frölundu.
59:27'
Domácí hrají v šesti.
59:25'
Oddechový čas pro tým Eisbären Berlín.
59:23'
Indiáni se v poslední minutě ujímají vedení, kdy Lundqvist nahodil na mantinel. Hra se odrazila k obránci, který ale nedokázal puk nasměrovat mimo ohrožení a do šance se tak dostal RYAN LASCH a propasíroval se štěstím projektil za brankovou čáru.
56:39'
Indiáni si vytvořili další tlak, kdy Lasch se dostal ke kotouči mezi kruhy, ještě ho posunul na najíždějícího Innalu, kterému velkou šanci vychytal znovu Markkanen.
55:05'
Na druhé straně se dostali k zakončení hráči Berlína, poslední u koho byl kotouč byl Noebels, ale Dichowa nakonec nepřekonal.
54:15'
Tvrdá střela hostů mezi kruhy končí v bezpečí u Markkanena.
53:03'
Na druhé straně si připisuje další bod i Dichow po střele od modré.
51:54'
Hráč Frölundy se dostal do dobré pozice, ale gólman Berlína předvedl pohotový zákrok lapačkou.
48:28'
Přerušení hry po dalším pokusu hokejistů v bílo-zelených dresech. Vhazování v útočném pásmu Indiánů.
43:12'
Do povedené kombinace se dostal Lasch, ten puk ještě posunul na Innalu, ale díky fantastickému zákroku Markkanena je stav nerozhodný.
41:57'
Vyloučení v týmu Eisbären Berlín:
Melchiori – 2 min., vysoká hůl.
41:18'
Clark – 2 min., vysoká hůl.
40:01'
Po 40. minutách se podařilo domácím dvakrát dorovnat a utkání před třetí třetinou je otevřené, stav je 2:2.
Další třetina začne přibližně v 21 45 hod.
40:00'
38:24'
36:24'
T. Nilsson – 2 min., nedovolené bránění.
32:33'
Eisbären právě vstřelili branku! Berlín využívá pět na čtyři, kdy se ke hře dostal MATT WHITE a pohotovým zakončením srovnává krok. Asistence: Julian Melchiori.
31:16'
Lindbohm – 2 min., krosček.
30:35'
Frölunda právě vstřelila branku! Hosté znovu udeřili a opět vedou o jediný zásah. O něj se před volnou brankou soupeře postaral CHRISTIAN FOLIN.
28:05'
Clark – 2 min., hrubost.
28:05'
Domácí se již radovali z vedoucího gólu, který dal Boychuk, ale rozhodčí nakonec branku neuznali, protože jeden z domácích zabránil zákroku gólmanovi, navíc přichází vyloučení pro Berlín.
25:00'
Eisbären si vytvořil další příležitost, Dichow pohotovým betonem vyráží mimo klec.
23:00'
Eisbären právě vstřelili branku! Berlín vyrovnává na 1:1. Hordler pálil od modré, Dichow vyrazil před sebe. K volnému kotouči se dostal nejrychleji MARCO BASSLER a střelou do horní části srovnává. Bez asistence.
21:05'
20:01'
Úvodní třetina skončila a hosté vedou 0:1, kdy se prosadil ve 2. minutě Tom Nilsson.
Další třetina začne přibližně v 20 50 hod.
20:00'
19:04'
Nowak – 2 min., nedovolené bránění.
17:28'
Lasu se dostal ke hře za bránou, zkusil vystřelit hodně z úhlu, ale Markkanen byl u tyče včas a připisuje si další zákrok.
16:49'
Berlínští ujeli v oslabení dva na jednoho, ale změna skóre nepřišla.
16:07'
Minutu se domácí ubránili ještě chybí 60 vteřin.
15:07'
Nijenhuis – 2 min., držení hole.
14:25'
Ve střelách na branku má Berlín 5 pokusů a soupeř 7.
11:15'
Berlín dostal početní výhodu pět na čtyři, ale z tlaku na bránu nakonec nic nevytěžil.
09:16'
Lasu – 2 min., hákování.
06:58'
Nijenhuis z pravého kruhu dobře zamířil, ale betony brankáře hostů zastavují jeho pokus.
06:46'
Další tlak Frölundy, z pravé strany přišlo zakončení, ale gólman Berlína si připsal zákrok.
06:05'
Po střele jednoho z domácích je tu další zákrok brankáře a hokejisté z Berlína vybojovali útočné pásmo.
01:29'
Frölunda právě vstřelila branku! Hosté se ujímají vedení, kdy od mantinelu nahrál Lasch přesně na TOMA NILSSONA, který se k tyči dobře trefil. Asistence: Ryan Lasch.