KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Petrohrad : Nižněkamsk - 15. ledna 2019   17:30

Petrohrad
Petrohrad
05:55' S. Plotnikov (Dacjuk, Karpov) • 10:00' Byvalcev (Kuzmenko, Gavrikov)
2:3
(2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Nižněkamsk
Nižněkamsk
11:39' Nestrašil   • 23:48' E. Galimov  (Semjonov, Chajrullin) • 62:06' Padakin  (An. Sergejev, Chajrullin)
Petrohrad
Sojin, Fatějev – Goljak, Šeljanin
Ice Palace
11 113 diváků
Nižněkamsk
Korotajev (12. I. Ježov) – Polášek, Bryncev, An. Sergejev, D. Musin, Volgin, Semjonov, Šaripzjanov, Ogurcov – Nestrašil, Porjadin, Puustinen – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin – Šiksatdarov, Padakin, Šarifjanov – Avcin, Podšendjalov, Bikmullin.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Ještě doplním, že dnešní duel sledovalo 11 113 diváků!
Československá stopa v utkání

Andrej Nestrašil (NIZ) – 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:02
Adam Polášek (NIZ) – 0+0, 1 střela, čas na ledě 20:37
Střely na branku: 28 – 25
Je konec! Nižněkamsk byl nakonec v prodloužení šťastnějším týmem! Hosté si totiž skvělou hrou vypracovali přesilovou hru. V té se usadili v útočném pásmu a Pavel Padakin vystřelil hostům vítězství!
62:06'
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Hosté využívají přesilovou hru a vítězí na ledě silného soupeře! Rychlou výměnu kotoučů dokázal přesnou střelou zakončit PAVEL PADAKIN! Asistence: Andrej Sergejev, Marat Chajrullin.
61:35'
Andrej Nestrašil nahodil puk od modré čáry na klec Petrohradu, nicméně brankář Magnus Hellberg si povyjel a ukryl puk do lapačky.
61:10'
Pavel Porjadin pálil od modré čáry, ale střela mu moc nesedla a kotouč se odrazil od mantinelu za brankou.
60:16'
Hosté si zahrají přesilovku! Dvě minuty za podrážení dostává Byvalcev.
60:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Nižněkamsk se ihned vydal do útoku, jenže přihrávka na levou stranu byla nepřesná.
60:01'
Střely na branku: 28 – 21
Šedesát minut nám o vítězi dnešního souboje nerozhodlo! Ve třetí třetině se ani jeden z týmů nemohl dostat do šancí a kralovaly obě defenzivy. O vítězi tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.
60:00'
59:34'
Petrohradu se podařilo vyhodit puk za modrou čáru. Vše nasvědčujemu tomu, že v dnešním souboji uvidíme prodloužení.
59:12'
Arťom Zub vybojoval puk v rohu obranného pásma, zbavil se dotírajícího obránce, jenže jeho přihrávka na pravé křídlo byla hodně dlouhá.
58:29'
Jevgenij Ketov dostal přihrávku do útočného pásma, ale ihned k němu přistoupil obránce Alexandr Avcin, který jej natlačil na mantinel a vyhodil puk za modrou čáru.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:42'
Vladislav Gavrikov se probil vpřed po levém křídle, bekhendem poslal přihrávku mezi kruhy, jenže jeho následný pokus zastavil dobře postavený zadák.
57:06'
Polášek se obětavě položil do dělovky z mezikruží a srazil Plotnikovovu ránu k mantinelu. Hosté dnes hrají opravdu zodpovědně.
56:38'
Anton Bělov se skvěle vrátil do obranného pásma a odrazem o mantinel vyhodil kotouč za modrou čáru. Ani jeden z týmů se stále nemůže dostat do tlaku.
56:10'
Pavel Dacjuk dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho dělovka po ledě nebyla pro Ježova velkým problémem.
55:32'
Ježov vyjel ven z branky a vyhodil kotouč přes celé kluziště za branku domácích. Zakázané uvolnění. Vhazuje se po levici hostujícího brankáře.
55:10'
Galimov projel s pukem do útočného pásma a vypálil forhendem. Jeho pokus skončil v rohu kluziště. Petrohrad může rozjet další útok.
54:25'
Hra je přerušena! Jeden z hostujících hráčů nyní zůstává ležet na ledě a drží se za obličej. Uvidíme, zda bude schopen odjet po svých.
54:12'
Plotnikov si kolem mantinelu vybruslil na kruh a nahodil puk před branku. Nikdo v modrém dresu jeho pobídku netečoval mezi tři tyče.
53:33'
Alexandr Děrgačov si posunul kotouč do útočného pásma, ale jeden z obránců Nižněkamsku jej čistým hitem poslal k ledu.
53:10'
Alexandr Děrgačov dostal přihrávku na pravou stranu, zbavil se napadajícího Adama Poláška, jenže z ostrého úhlu vůbec netrefil soupeřovu branku.
52:33'
Kuzmenko se před brankou Nižněkamsku natahoval po odraženém kotouči, nicméně v pádu už jej nedokázal dopravit do sítě.
52:10'
Ilja Kablukov si v útočném pásmu zpracoval skákavý kotouč, přehodil si jej na forhend, ale důrazný obránce Polášek mu stačil přizvednout hůl.
51:28'
Další akci Nižněkamsku zastavuje postavení mimo hru. Pavel Padakin byl rychlejší než kotouč a projel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
51:20'
Až nyní se hosté dokázali vymanit z obrovského tlaku domácího celku a vyvezli kotouč do středního pásma. Petrohrad však bude chtít rozhodnout.
50:56'
50:11'
Arťom Zub dostal nabito na modrou čáru a pohotově zakončil. Ježov měl dobře zakrytý výhled, ale i přesto předvedl vynikající zákrok.
49:40'
Plotnikov opět napadal rozehrávku soupeře a získal puk pro Petrohrad. Domácímu celku v této přesilovce schází přesnější střelba.
49:15'
Sergej Plotnikov zavezl kotouč do útočného pásma, vyměnil si rychlou přihrávku se spoluhráčem, jenže jeho dělovka skončila na mantinelu.
48:56'
Petrohrad si zahraje přesilovku. Dvě minuty za podrážení dostává Alexandr Bryncev.
48:12'
Hostům se vůbec nepovedla rozehrávka. Pavel Porjadin ve velké rychlosti nedosáhl na dlouhou pobídku a kotouč skončil na zakázaném uvolnění.
48:01'
Alexej Byvalcev ujel po levém křídle až do útočného pásma, dostal se do zakončení, ale jeho pokus schoval Ježov do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
47:45'
Alexandr Bryncev dostal přihrávku mezi kruhy, nicméně kotouč mu při zpracování přeskočil přes hokejku a utekl mu k obráncům v modrém.
47:15'
Tempo hry je hodně ospalené. Ani jeden z týmů se nemůže usadit v útočném pásmu svého soupeře. Hraje se hlavně ve středním pásmu.
46:35'
Adam Polášek poslal dlouhou přihrávku na rozjetého Nestrašila, jenže česká kombinace vedla ke ztrátě kotouče. Petrohrad hraje v obraně opravdu skvěle.
46:14'
Pavel Padakin projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, ale David Rundblad jeho kličku přečetl a nenechal se obejít.
45:50'
Andrej Zubarev dostal přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho zakončení prosvištěl kolem branky hostujícího mužstva. Petrohradu schází přenost.
45:04'
Anton Bělov dostal přihrávku na modrou čáru, přehodil si kotouč na forhend, jenže jeho nahození prosvištělo kolem branky Nižněkamsku.
44:38'
Alexandr Děrgačov se otočil na levé straně útočného pásma, uvolnil Dacjuka na modré čáře, ale rána domácího matadaro zaduněla o zadní mantinel.
44:10'
Vladislav Sjomin dostal přihrávku na modrou čáru, jenže měl velký problém s rozehrávkou a jeho nahození skončilo na noze prvního soupeře.
43:29'
Dacjuk si prodloužil svůj pobyt na ledové ploše, dostal přihrávku před branku hostujícího celku, ale jeho zakončení skončilo na brusli prvního obránce.
43:10'
Pavel Dacjuk se otočil v rohu útočného pásma, vybruslil si mezi kruhy, jenže jeho bekhendová rána nemířila mezi tři tyče.
42:24'
Domácí brankář musel vyrazit ven z branky a před dotírajícím soupeřem odehrál kotouč do bezpečí. Petrohrad se znovu může pokusit zaútočit.
42:10'
Hosté napadali rozehrávku domácích zadáků v obranném pásmu Petohradu. Tichonov si řekl o přihrávku, ale daleko se s pukem nedostal.
41:37'
41:10'
Sergej Plotnikov dostal nabito na modrou čáru, ale kotouč si zbytečně snažil zpracovat a jeden z dotírajících soupeřů mu zabránil v zakončení.
40:35'
Pavel Padakin přečetl nepřesnou přihrávku na levou stranu a vyhodil kotouč přes všechny čáry. Domácím se nedaří ani v této přesilové hře.
40:10'
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny a ihned nahodili kotouč za branku domácího Petrohradu. Domácí ještě dohrávají přesilovku.
40:01'
Střely na branku: 23 – 14
Druhá třetiny hry je u konce! Mnohem spokojenější mohou být s jejím průběhem hokejisté Nižněkamsku. Galimov totiž dokázal krátce po začátku periody vyrovnat! Petrohrad byl od té doby pořádně zaskočený a nemohl se dostat do útočného pásma. Skvělé zákroky navíc předváděl brankář Ježov. Po čtyřiceti minutách je stav 2:2.
40:00'
39:37'
Ještě jedno vyloučení na straně hostů. Adam Polášek vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:48'
Domácím se v prostřední části dnešního utkání vůbec nedaří. Hráči Nižněkamsku jsou mnohem pohyblivější a znepříjemňují Petrohradu rozehrávku.
38:09'
Pavel Dacjuk se krásnou kličkou uvolnil na pravé straně útočného pásma, vybruslil si s pukem na pravý kruh, jenže na jeho přihrávku nikdo v modrém nedosáhl.
37:37'
Hellberg musel znovu zasahovat. Galimov se tentokrát dočkal a vypálil od modré čáry. Zásah po jeho rána domácího brankáře hodně bolel.
37:02'
36:42'
Emil Galimov si řekl o přihrávku na modrou čáru, jenže obranné kvarteto v modrém úmysl hostujícího celku zachytil a nedovolil Petrohradu rozehrát.
36:03'
Magnus Hellberg si musel dát pozor na prudké nahození od modré čáry. Domácí brankář střelu dobře viděl a vyrážečkou poslal kotouč do rohu kluziště.
35:35'
Hosté se v přesilovce usadili v útočném pásmu, jenže nikdo v bílém dresu se zatím nedostal do zakončení.
35:02'
Bude se vylučovat! Dvě minuty za sekání dostává domácí Alexej Byvalcev.
34:28'
Alexandr Avcin dostal přihrávku na pravou stranu, projel s kotoučem za branku soupeře, nicméně nikdo v bílém dresu jeho přihrávku nezastihl.
34:03'
Andrej Zubarev dostal parádní přihrávku nahoru na levý kruh a pohotově zakončil příklepem! Jeho dělovku však zablokoval obětavý obránce!
33:27'
Pavel Kulikov dostal přihrávku na levé křídlo, ale netroufl si na individuální průnik a raději vrátil kotouč svým spoluhráčům z obrany.
33:00'
Hostující brankář Ježov vyjel za svou branku, kde zastavil prudké nahození po mantinelu a rozehrál bekhendem na modrou čáru.
32:35'
Andrej Sergejev dostal přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho zakončení skončilo jen na chráničích prvního obránce v modrém dresu.
32:13'
Ježov musel znovu zasahovat. Ketov se tentokrát prosmýkl do útočného pásma, ale střelou zápěstím hostujícího brankáře nepřekvapil.
31:40'
Damir Šaripzjanov se prosmýkl mezi dva obránce v modrých dresech, jenže brankář Ježov si proti němu včas povyjel a dokázal jeho ránu vykopnout.
31:25'
Pavel Padakin dostal přihrávku do středního pásma, krásnou kličkou se prosmýkl kolem obránce, ale už nedokázal přesně zakončit.
30:38'
David Rundblad se jako obránce zapojil do útočné akce Petrohradu, ale projel do útočného pásma ještě před kotoučem. Píská se postavení mimo hru.
30:09'
Vladislav Sjomin dostal krásnou pobídku do jízdy, jenže na modré čáře mu kotouč utekl daleko od hokejky a skončil u obránců v bílých dresech.
29:26'
Pavel Dacjuk se v útočném pásmu dostal k odraženému puku, bleskově si jej přehodil na forhend, jenže jeho svižný projektil minul vzdálenější tyčku.
29:02'
Ježov si skvěle pohlídal mezírku u pravé tyče své branky a vykopl betonem puk do rohu obranného pásma.
28:35'
Jevgenij Ketov dostal přihrávku mezi kruhy, nicméně jeho rána letící po ledě skončila na betonu dobře postaveného brankáře hostujícího mužstva.
28:10'
Hraje se dlouhou dobu bez přerušení! Ani jeden z týmů se nyní nemůže usadit v útočném pásmu. Obě obrany hrají skvěle a hra se přelévá ze strany na stranu.
27:35'
Andrej Sergejev dostal přihrávku do jízdy na modrou čáru, jenže jeho průnik skončil na těle důrazného obránce Davida Rundblada.
27:10'
Ildar Šiksatdarov si nabruslil na prudkou přihrávku mezi kruhy, jenže z těžké pozice už nedokázal usměrnit puk mezi tři tyče.
26:12'
Ketov dostal přihrávku do útočného pásma, jenže jeho průnik skončil už na modré čáře. Nižněkamsk ve druhé části brání opravdu skvěle.
25:38'
Emil Galimov nahodil puk ze středního pásma na branku domácího Petrohradu. Domácí brankář však dával pozor a vyrazil kotouč do bezpečí.
25:10'
Viktor Tichonov dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, jenže kotouč si nezpracoval zrovna dobře a dostal se s ním mimo střelecký úhel.
24:20'
Magnus Hellberg vyjel ven z branky a zastavil prudké nahození po mantinelu. Domácí brankář ihned hledal Rundblada, ale ten byl dobře napadán.
23:48'
Je vyrovnáno! Hosté dotahují krok a hala zcela utichla! EMIL GALIMOV projel s pukem před branku Petrohradu. Jeho pokus brankář domácích vyrazil před sebe, ale ihned pálil Semjonov, jehož ránu Galimov tečoval do sítě! Asistence: Gleb Semjonov, Marat Chajrullin.
23:35'
Andrej Nestrašil rozjel akci hostujícího celku středem ledové plochy, projel s pukem až na modrou čáru, jenže nikdo v bílém jeho akci nepodpořil.
23:10'
Pavel Dacjuk bojoval o kotouč u mantinelu v útočném pásmu, jenže zadáci hostujícího celku byli hodně důrazní a odehráli puk do bezpečí.
22:29'
Na druhé straně si Ježov povyjel proti zakončení Ketova a střelu letící těsně nad ledem ukryl do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
22:15'
Také domácí brankář musel zasahovat. Gleb Semjonov se v mezikruží dostal k odraženému kotouči, ale jeho pokus příklepem schoval do lapačky brankář.
21:59'
21:15'
David Rundblad vybojoval puk v rohu obranného pásma a rozjel další útok domácího mužstva. Obrana Nižněkamsku však v úvodu třetiny pracuje skvěle.
20:26'
Sergej Plotnikov se dral za odraženým kotoučem před brankou Nižněkamsku, nicméně brankář Ježov byl pozorný a volný puk zalehl.
20:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a ihned se usadili v útočném pásmu. Petrohrad bude v úvodu druhé části dohrávat přesilovku.
20:01'
Střely na branku: 14 – 4
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce mohou být spokojenější hokejisté domácího Petrohradu! Domácí vlétli do zápasu jako velká voda a Sergej Plotnikov v sedmé minutě otevřel skóre! V jedenácté minutě navíc navýšil domácí vedení Byvalcev, který nachytal nepozorného brankáře. Andrej Nestrašil poté vystihl nepřesnou rozehrávku a snížil na rozdíl jediné branky. Do kabin se odchází za stavu 2:1.
20:00'
19:59'
Ještě jedno vyloučení! Dvě minuty za podrážení dostává Chajrullin.
19:22'
Vladislav Sjomin nahodil kotouč na branku hostujícího celku, jenže jeden z obránců Nižněkamsku se do jeho pobídky položil a srazil puk do bezpečí.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:38'
Damir Šaripzjanov dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, přehodil si kotouč na forhend, ale jeho střela zápěstím jen zaduněla o mantinel za brankou.
18:10'
Nikita Gusev se vrátil do obranného pásma a vybojoval kotouč pro domácí celek. Nejlepší střelec Petrohradu si v tísni pomohl vyhozením puku.
17:35'
Ivan Morozov vystihl nepřesnou rozehrávku hostujícího celku, nicméně jeho přihrávka skončila na holi pozorného obránce Adama Poláška.
17:06'
Jevgenij Ketov dostal přihrávku před vlastní branku, bleskově se s kotoučem otočil a vyvezl puk do bezpečí. Hráči Petrohradu teď podávají dobrý výkon.
16:30'
David Runblad podržel kotouč za vlastní brankou a počkal na dostřídání svých spoluhráčů. Hráči Nižněkamsku také odjíždějí na střídačku.
16:05'
15:45'
Andrej Kuzmenko neudržel pro domácí celek útočné pásmo a domácí hráči museli opustit třetinu. Hráči Nižněkamsku zvládají toto oslabení skvěle.
15:10'
David Rundblad dostal prostor na modré čáře a pohotově zakončil. Hostující brankář jeho pokus dobře viděl a dokázal jej vykopnout betonem.
14:05'
Hosté jdou do tří! Chajrullin dostává dvě minuty za držení.
14:00'
Hosté se dostali k odraženému kotouči a dokázali jej vyhodit přes všechny čáry za branku domácího Petrohradu. Domácí musí rozjet novou akci.
13:30'
Domácího hokejisté se usadili v útočném pásmu a hledají si střelecké pozice. Nikdo v modrém dresu si však zatím netroufl na zakončení.
12:46'
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Gleb Semjonov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
12:35'
Anton Bělov poslal prudkou přihrávku do útočného pásma, jenže Viktor Tichonov se nechal vytlačil k mantinelu a obránci soupeře mu nedovolili přihrát.
12:10'
Sergej Plotnikov dostal přihrávku do jízdy na levé křídlo, jenže vinou špatného zpracování mu kotouč utekl k obránců Nižněkamsku.
11:39'
Je sníženo! Neftěchimik snižuje na rozdíl jediné branky! Důrazem v mezikruží se ke kotouči probil ANDREJ NESTRAŠIL, který potrestal rozehrávku Petrohradu! Bez asistence.
11:25'
Fjodor Korotajev dojel nepřesnou rozehrávku Petrohradu za brankou hostujícího celku a počkal na dostřídání svých spoluhráčů.
11:14'
Střídání v týmu Neftěchimik Nižněkamsk: ze hřiště odchází Fjodor Korotajev, přichází Ilja Ježov.
10:00'
Petrohrad právě vstřelil branku!
Domácí celek přidává druhou branku! ALEXEJ BYVALCEV projel s pukem do útočného pásma, zbavil se obránce a střelou z ostrého úhlu nachytal soupeřova brankáře! Asistence: Andrej Kuzmenko, Vladislav Gavrikov.
09:19'
David Rundblad dostal přihrávku na modrou čáru a dokázal krásně zakončit. Jeho pokus však skončil v lapačce připraveného Korotajeva.
09:05'
Plotnikov se natahoval po prudké přihrávce do útočného pásma, jenže ani špičkou čepele nedokázal kotouč tečovat mezi tři tyče hostující branky.
08:40'
Domácí fanoušci si nyní užívají průběh úvodní třetiny a hlasitým skandováním ženou své oblíbence do útoku.
08:10'
Alexandr Děrgačov napadal rozehrávku soupeře v jeho obranném pásmu. Důrazný hokejista Petrohradu získal pro domácí celek kotouč.
07:38'
Zubarev rozjel akci Petrohradu z obranného pásma. Domácí hokejista poté poslal prudkou přihrávku na rozjetého Tichonova, ale tomu nevyšlo převzetí puku.
07:10'
Hellberg musel znovu zasahovat. Domácí brankář si dal pozor na zakončení z ostrého úhlu a betonem vykopl kotouč do rohu obranného pásma.
06:45'
Anton Bělov dostal přihrávku na modrou čáru, skvěle si kotouč zpracoval a zakončil. Jeho pokus zápěstím však prosvištěl kolem vzdálenější tyče.
06:18'
Nižněkamsk se ihned usadil v útočném pásmu a snaží se rychle odpovědět. Hráči domácího se však rychle vrátili a stihli kotouč odehrát.
05:55'
Domácí celek se dostává do vedení hned v úvodu dnešního souboje! Po rychlé kombinaci u mantinelu si na zadovku před branku nabruslil SERGEJ PLOTNIKOV a pohotovou střelou otevřel skóre! Asistence: Pavel Dacjuk, Maxim Karpov.
05:23'
Hellberg musel po delší době zasahovat. Brankář Petrohradu si povyjel proti zakončení z levého křídla a schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
05:10'
Timur Šarifjanov napadal rozehrávku soupeře ve středním pásmu, dostal pod tlak Viktora Tichonova a domácí útočník nedokázal přesně přihrát.
04:38'
Petrohrad se v úvodu dnešního utkání nikam nežene. Domácí hokejisté rozjíždějí postupné akce a zatím jim schází větší důraz v předbrankovém prostoru.
04:12'
Nikolaj Prochorkin se po pravém křídle prokličkoval do útočného pásma, jenže jeden z obránců v bílém se s ním skvěle stáhl a zamezil mu v zakončení.
03:26'
Damir Musin udržel pro hostující celek útočné pásmo a poslal kotouč před branku domácího celku. Nikdo v bílém dresu jeho nahození nestačil tečovat.
03:10'
Pavel Porjadin objel branku domácího celku, vybruslil si na pravý kruh, nicméně jeho pobídka mezi kruhy byla příliš prudká a nikdo v bílém na puk nedosáhl.
02:35'
Ildar Šiksatdarov si najel na přihrávku do útočného pásma, jenže vinou špatného zpracování se nechal vytlačil k mantinelu a David Rundblad jej obral o puk.
02:10'
Jevgenij Ketov dostal přihrávku na levou stranu hrací plochy, projel do útočného pásma, ale jeho nahození hostujícího brankáře nevyděsilo.
01:29'
Hosté se znovu usadili v útočném pásmu, nicméně nikdo v bílém dresu se nedostal do zakončení. Hráči hostujícího celku se však zvučného soupeře nezalekli.
01:10'
Nižněkamsk se usadil v útočném pásmu. Porjadin dostal přihrávku do rohu kluziště, nicméně pobídkou na modrou čáru nenašel svého spoluhráče.
00:38'
Dacjuk projel středem ledové plochy do útočného pásma, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl příliš rychlý a překročil modrou čáru ještě před kotoučem.
00:10'
Domácí hokejisté uspěli na úvodním vhazování dnešního souboje. Petrohrad se ihned vydal do útoku, jenže Ketov dostal špatnou přihrávku.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledové ploše. Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Nižněkamsk přijel v bílých dresech.

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Rundblad, Zubarev, Zemčonok, Zub, A. Bělov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Karpov – Děrgačov, Byvalcev, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – V. Tichonov, Kablukov, Ketov – Ivan Morozov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Korotajev (I. Ježov) – Polášek, Bryncev, An. Sergejev, D. Musin, Volgin, Semjonov, Šaripzjanov, Ogurcov – Nestrašil, Porjadin, Puustinen – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin – Šiksatdarov, Padakin, Šarifjanov – Avcin, Podšendjalov, Bikmullin.

Rozhodčí: Sojin, Fatějev – Goljak, Šeljanin.
Češi a Slováci

V dresu Nižněkamsku nastupují Adam Polášek a Andrej Nestrašil.
Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři se spolu střetli začátkem prosince. Petrohrad na ledě soupeře vyhrál 3:1.
SKA Petrohrad

Domácí Petrohrad je na tom mnohem lépe. Jeden z největších favoritů na zisk Gagarinova pohárů dosud odehrál čtyřicet sedm zápasů, ve kterých nasbíral sedmdesát osm bodů a patří mu druhá pozice Západní konference za CSKA Moskva. Petrohrad už má v tuto dobu jistou účast v play-off. Navíc se veze na vlně vítězných zápasů. Naposledy doma porazil 3:1 Viťaz Čechov. Nejproduktivnějším hráčem je Gusev, který má na kontě padesát devět kanadských bodů.
Neftěchimik Nižněkamsk

Dnešní hostující celek zatím neprožívá povedenou sezónu. Dosud odehrál čtyřicet devět zápasů, ve kterých nasbíral třicet osm bodů a patří mu jedenáctá pozice Východní konference. Největším problémem Nižněkamsku je špatná defenziva. Dosud totiž inkasoval už 134 branek! V minulém utkání navíc prohrál 5:2 na ledě Magnitogorsku. Nejproduktivnějším hráčem Nižněkamsku je Puustinen, který má na kontě třicet šest kanadských bodů.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání KHL mezi Petrohradem a Nižněkamskem. Duel startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.