KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Minsk - 29. září 2020   18:00

Minsk
02:55' Koljačonok  (Kozun, Klinkhammer) • 39:23' Šarangovič  (Koljačonok, Prince) • 43:35' Klinkhammer  (Spooner, Menell) • 59:03' K. Voronin  (Protas, Děmkov)

Vyhraná buly 13:32
HC Dinamo Minsk vyhrává tento zápas a získává tři body do tabulce. Naopak domácí se dokázali prosadit až ve třetí třetině. V početní výhodě připravili českého brankáře Dominika Furcha o čisté konto. Rob Klinkhammer a Vladislav Koljačonok získali oba dva kanadské body za gól a přihrávku.
Československá stopa v zápase
Adam Liška (Čerepovec) 0+0,1 střela, čas na ledě 14:25
Dominik Furch (Minsk) 60 minut 33 střel, 1 gól
59:03'
Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hostující celek navyšuje své vedení, střelou do prázdné branky upravuje stav zápasu KIRILL VORONIN. Asistence: Alexej Protas a Arťom Děmkov.
58:52'
Domácí hrají v šesti.
58:33'
V poklidném tempu se tento zápas dohrává, Severstal rozehrává od své branky.
58:00'
Oznámeny byly poslední dvě minuty hry ve třetí třetině. Ryan Spooner (Minsk) zkoušel přihrávat před branku, ale obrana si poradila.
57:44'
Hosté hrají takticky velmi dobře.
57:11'
Dinamo míří za výhrou v tomto zápase, domácí hokejisté ve třetí třetině v přesilovce připravili Dominika Furcha o čisté konto.
57:00'
Tři minuty zbývají do konce třetí třetiny.
56:41'
Tři a půl minuty se nyní nepřerušovala hra, to je fakt, který výrazně vyhovuje hostujícímu celku.
55:40'
Mnoho času už domácím hokejistům v tomto zápase nezbývá, stále prohrávají o dvě branky.
55:15'
Minsk dostal hru do útočného pásma, Shane Prince (Minsk) si vybruslil před branku, ale jeho rychlé zakončení končí vedle branky.
54:33'
Domácí celek po vstřelení kontaktní branky pokračuje v aktivní hře, Minsk se musí bránit tlaku soupeře.
53:10'
Čerepovec právě vstřelil branku!
Dominik Furch čisté konto v tomto zápase neudrží. Tentokrát už byl krátký na několikanásobnou dorážku Čerepovce. Kotouč za brankovou čáru dostal z bezprostřední blízkosti DENIS VICHAREV. Asistence: Jegor Jakovlev a Kirill Adamčuk.
53:02'
Komerční přestávka.
53:02'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., hákování).
52:39'
Igor Geraskin (Čerepovec) výborně tečoval kotouč před brankou, ale neuspěl.
52:06'
Sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.
50:36'
Hraje se zejména ve středním pásmu, Vladislav Podjapolskij má kotouč za svou brankou. Následně jeho spoluhráči zahráli jen na icing.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:13'
Dominik Furch (Minsk) dobře přečetl akci soupeře a kličku útočníka vytušil, a tak zmenšil střelecký úhel.
48:26'
Hostující celek rozehrává od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, Ryan Spooner (Minsk) ale vypálit nedokázal.
47:14'
Jegor Morozov (Čerepovec) měl velkou šanci, ale gólmana neprostřelit. Na druhé straně výborně Vladislav Podjapolskij vyrazil střelu soupeře.
46:40'
Minsk se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Domácí obrana hraje hodně pasivně, ale nedává soupeři prostor.
46:00'
46:00'
Adam Liška (Čerepovec) pálil od modré čáry, jeho pokus kryje pozorný Dominik Furch.
45:35'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hraje se spíše ve středním pásmu.
44:24'
Hostující celek vede o tři branky a má utkání zcela pod kontrolou. Domácí jsou ve výrazně nepříjemné situaci.
43:35'
Početní výhodu dokázal domácí celek proměnit. Spooner přihrával před branku, odkud kotouč mimo dosah ležícího brankáře tečoval šikovně ROB KLINKHAMMER. Asistence: Ryan Spooner a Brennan Menell.
43:10'
Vladislav Podjapolskij (Čerepovec) výborným zákrokem podržel své spoluhráče.
42:45'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., držení hole).
41:35'
Vladislav Provolněv (Čerepovec) to zkoušel individuálně, ale jeho spoluhráč se dostali do postavení mimo hru, akce Severstalu byla neúspěšná.
40:01'
V samotném závěru druhé třetiny dokázal hostující celek navýšit své vedení. Po čtyřiceti minutách hry vede střelecky aktivnější tým 2:0. Hosté vyslali 24 střel na branku, domácí o dvě méně. Dominik Furch je zatím bezchybný.
40:00'
39:23'
Gól do šatny dávají hostující hokejisté. Po bleskovém otočení hry se z brejku prosazuje obranou nepokrytý JEGOR ŠARANGOVIČ. Asistence: Vladislav Koljačonok a Shane Prince.
39:00'
Poslední minuta hry.
38:37'
Brandon Kozun (Minsk) založil útočnou akci Dinama, ale ke střele se jeho kolegové nedostali.
38:16'
Severstal se pokouší něco vymyslet před brankou, ale přihrávka na druhou stranu hrací plochy byla nepovedená.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:50'
Dinamo přesilovku proměnit nedokázalo, dál pokračuje v aktivní hře a pokouší se něco vymyslet.
37:04'
Kirill Voronin (Minsk) se protlačil do útočného pásma, ale jeho střelecký pokus byl hodně nepovedený.
36:46'
36:24'
Obrovské příležitosti měl nyní hostující celek, ale ani jednou nedokázali střelci překonat brankáře.
35:57'
Shane Prince (Minsk) pálil z bezprostřední blízkosti, jeho pokus končí vedle branky.
Adam Almqvist (Minsk) to vzal na sebe, jeho tvrdá rána od modré čáry byla nepřesná.
34:50'
Početní výhodu nyní hraje hostujíc celek. Minsk se usadil v útočném pásmu, ale kotouč nakonec vypadl z útočné třetiny.
34:46'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Jegor Jakovlev – 2 min., vysoká hůl).
33:52'
Dvojnásobnou početní výhodu Severstal proměnit nedokázal. Nyní pokračuje domácí klasická přesilovka pět na čtyři.
33:39'
Hosté už ve čtyřech.
33:17'
Makar Chabarov (Čerepovec) čekal před brankou na přihrávku, ale jeden z obránců vložil do pasu hůl.
32:54'
Oddechový čas pro domácí.
32:54'
Vladislav Kodola (Čerepovec) měl nyní obrovskou šanci, vyslal tvrdou střelu, Dominik Furch tak tak kotouč udržel ve výstroji.
32:04'
Přesilovku pět na tři hraje nyní domácí celek, který je aktivnější.
32:04'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., krosček).
31:39'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Shane Prince – 2 min., hákování).
31:39'
Vadim Kudako (Čerepovec) měl obrovskou šanci, ale brankáře prostřelit nedokázal.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase hostující celek stále drží těsný náskok.
29:25'
Máme zde informaci pro novináře, dnešnímu utkání přihlíží 1 516 diváků.
29:00'
Domácí vyslali nebezpečnou ránu od modré čáry, k brance soupeře ani nedolétla, kotouč byl zblokovaný.
28:34'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do útočného pásma, mnoho šancí k vidění není.
27:57'
Buly v útočném pásmu Severstalu. Ten se do střelecké pozice ale dostat nedokázal.
27:31'
Veli-Matti Vittasmäki (Čerepovec) se pokoušel udržet kotouč v útočném pásmu, ale nepodařilo se mu to.
26:37'
26:20'
Čerepovec má převahu, převahu, hraje aktivně, ale nesmí zapomínat na obranu. Kirill Voronin (Minsk) rychle vypálil.
25:51'
Shawn Lalonde (Čerepovec) a Denis Vicharev kombinovali v útočném pásmu, domácí střelecky vedou 16:14, ale prosadit se nedokázali.
25:17'
Domácí rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočné třetiny, ale vypálit nedokázali.
23:47'
Buly v útočném pásmu Čerepovce, Dominik Furch musí znovu být pozorný, aby mohl čelit střelám soupeře.
23:38'
Přes tři minuty se nepřerušovala hra.
23:21'
Dominik Furch (Minsk) své spoluhráče nyní podržel, zejména v oslabení měl hodně práce.
22:43'
Vadim Kudako (Čerepovec) se propracoval do střelecké pozice, jeho tvrdou ránu výborně vyrazil brankář.
22:26'
22:09'
Znovu se Čerepovec usadil v útočném pásmu, kde kombinuje, přišel však o kotouč.
21:45'
Tlak domácích je obrovský, ale do výraznější střelecké pozice se zatím dostat nemohou.
21:19'
Alexandr Petunin (Čerepovec) pálil z dobré pozice, jeho tvrdou ránu dokázal hostující brankář vyrazit, a pak dobře zapracovala obrana.
20:45'
Přesilovku hraje domáící celek, který se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.
20:26'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladislav Koljačonok – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
20:02'
Utkání pokračuje druhou třetinou, hostující celek si do této části zápasu odnáší těsné vedení.
20:01'
Vladislav Koljačonok (Minsk) střelcem zatím jediné branky v tomto zápase. Oba kluby si dokázaly vypracovat velké šance. Hostující Dominik Furch zatím drží čisté konto. Minsk je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 13:7, jednu ze střel dokázal proměnit. Dominik Furch pochytal všech sedm střel Severstalu.
20:00'
19:15'
Po více než čtyřech minutách se nyní přerušuje hra. Buly v útočném pásmu Severstalu.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:25'
Nyní se v útočném pásmu usadil domácí celek, který se pokouší něco vymyslet. Rána od modré čáry, kterou vyslal obránce, byla zblokovaná.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině. Dominik Furch (Minsk) si se střelou přes obránce poradil.
17:12'
16:32'
Čerepovec se sice usadil před brankou, kotouč brankáři Furchovi propadl, ale domácí jej nedokázali poslat za brankovou čáru.
16:20'
Polovina domácí početní výhody je pryč, Severstal vypálit nedokázal.
15:50'
David Dumbadze (Čerepovec) protlačil kotouč do útočného pásma, Adam Liška (Čerepovec) pokračoval v jeho akci, ale pak hosté získali puk a směr hry se otáčí.
15:23'
Domácí celek hraje přesilovku, rozehrával od své branky, ale první pokus o přechod do útočného pásma úspěšný nebyl..
15:12'
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladislav Jerjomenko – 2 min., krosček).
14:05'
Dominik Furch (Minsk) neměl kotouč pod kontrolou, ale mrzet ho to nemusí, neboť puk končí vedle branky. Následně Čerepovec nevypálil.
13:46'
Domácí celek se nyní dostal po delší době do útočného pásma, ale vypálit nedokázal.
13:11'
12:48'
Jegor Šarangovič (Minsk) pálil bez přípravy, Vladislav Podjapolskij jeho pokus vyrazil před sebe, hosté se k dorážce už nedostali.
12:33'
Aktivně hraje hostující celek početní výhodu, ale má problémy se střelbou.
12:10'
Pod velkým tlakem jsou nyní domácí hokejisté, kterým se s vypětím všech sil podařilo vyhodit přes všechny čáry.
11:50'
Ryan Spooner (Minsk) absolvoval hned několik soubojů, ale kotouč dokázal udržet.
11:22'
Minsk se usadil v útočné části hrací plochy, kde kombinuje a pokouší se něco vymyslet.
11:11'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., hákování).
11:11'
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, Minsk stále drží jednobrankové vedení.
09:50'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet, ale zatím čeká na nějakou další výraznější šanci.
09:04'
Ryan Spooner (Minsk) přihrával výborně před branku, Rob Klinkhammer (Minsk) se dostal k zakončení. Jeho rychlou střelu ukryl brankář pod rukavici.
08:11'
Kirill Voronin (Minsk) se dostal do brejku, mířil sám na brankáře, ale v rozhodující chvíli netrefil kotouč podle představ. Stav zápasu tak zůstává nezměněn.
07:00'
Sedm minut hry je pryč, sledujeme aktivní hru Severstalu, který se pokouší něco vymyslet. Dominik Furch (Minsk) byl pozorný a dokázal si se střelou i dorážkou poradit.
06:39'
Vladislav Podjapolskij (Čerepovec) si připsal výborný zákrok. Ivan Lodnia (Minsk) zakončoval po přihrávce spoluhráče do odkryté části branky, ale domácí gólman se výborně natáhl a kotouč ukryl do rukavice.
06:10'
Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.
05:40'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí celek se tentokrát nastěhoval do útočného pásma, ale obrna byla připravená.
05:23'
04:10'
Alexej Protas (Minsk) si najížděl do střelecké pozice, ale prosadit se nedokázal. Jeho pokus byl zblokovaný.
03:47'
Hostující celek se dostal do vedení, pokouší se něco vymyslet na útočné části hrací plochy. Severstal se musí bránit.
02:55'
Hostující celek se prosazuje a dostává se do vedení. Kozun pálil od modré čáry, jeho pokus nechytatelně tečoval nepokrytý VLADISLAV KOLJAČONOK. Asistence: Brandon Kozun a Rob Klinkhammer.
02:36'
Veli-Matti Vittasmäki (Čerepovec) to zkoušel individuálně, ale prosadit se ke střelecké příležitosti nedokázal.
01:52'
Maxim Afanasjev (Čerepovec) pálil od modré čáry, jeho pokus vyrazil Dominik Furch betonem před sebe, a pak už hrála obrana.
01:26'
Makar Chabarov (Čerepovec) dojel kotouč za svou brankou, následně se domácí rychle pokoušeli odehrát kotouč do útoku, což se nepodařilo.
00:55'
Brandon Kozun (Minsk) pálil od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný, brankář zasahovat nemusel.
00:01'
Domácí hrají ve tmavých dresech, hosté v bílých. Zápas začíná.
00:01'

Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Šugajev) – Kudako, Lalonde, Vittasmäki, Provolněv, Adamčuk, M. Chabarov, Afanasjev – J. Morozov, Vicharev, Liška – Geraskin, J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Vovčenko – Dumbadze, Čižikov, A. Alexejev – Kazakov.

HC Dinamo Minsk: Furch (D. Taylor) – Menell, Koljačonok, Znacharenko, Almqvist, Šinkevič, Jerjomenko, Denisov – Kozun, Klinkhammer, Spooner – Paré, Šarangovič, Prince – Protas, Děmkov, Alistrov – K. Voronin, Suško, Lodnia – Usov.

Rozhodčí: Birin, Vasiljev – Savenkov, Streltsov.
Tento zápas se bude hrát v Čerepovci v Ice Palace.
Severstal Čerepovec odehrál 8 zápasů s bilancí 3-2-1-2 a získal 11 bodů. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál tři. Poradil si s Novgorodem 4:3 v prodloužení, Kazaní 3:2 v prodloužení a Čerepovcem 1:0. Nestačil na Viťaz 1:2 v nájezdech a na CSKA Moskvu 0:5.
HC Dinamo Minsk odehrálo 9 zápasů s bilancí 4-3-0-2 a získalo 14 bodů. V tabulce Západní konference je na třetí pozici. Tým z posledních pěti zápasů vyhrál všechny. V prodloužení porazil Spartak Moskvu 4:3 a v nájezdech Traktor Čeljabinsk 3:2. V základní hrací době Viťaz 4:2, Novosibirsk 5:4 a Jekatěrinburg 4:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupíSeverstal Čerepovec a HC Dinamo Minsk.