KHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Čerepovec : Magnitogorsk - 6. listopadu 2021   15:00

Čerepovec
Čerepovec
06:54' Kodola (Vovčenko) • 11:10' Kodola (Vovčenko) • 14:09' Vovčenko  • 16:00' Rooba (Joonas Nättinen, Liška) • 58:30' Liška
5:2
(4:0, 0:2, 1:0)
Magnitogorsk
21:03' Minulin  (Leipsic, Olkinuora) • 21:45' Zernov  (M. Karpov, Minulin)
Čerepovec
Šostak (22. Šugajev) – Timašov, Press, M. Tichonov, N. Makejev, Rogov, Čurkin – Rooba (A), Joonas Nättinen, Liška – Pilipenko, Kodola, Vovčenko – D. Dumbadze, Guslistov, Geraskin (C) – Dmitrij Moisejev, Kolmykov, Jemec – A. Alexejev (A).
Sergeyev, Shchenyov – Golyak, Gordyenko
Ledovyj dvorec, Čerepovec
2469 diváků
Zagidulin (15. Olkinuora) – J. Jakovlev (C), J. Chabarov, Makljukov, Hultström, Pašnin (A), Minulin, I. Nikolajev – Čibisov, Currie (A), S. Košelev – Leipsic, Maillet, Nikoncev – Korosteljov, Zernov, M. Karpov – Korobkin, A. Několenko, Akolzin – Ruděnkov.

To bude z mé strany pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
Statistiky zápasu

Počet střel: 29:40
Zblokované střely: 16:14
Zásahy brankářů: 38:24
Trestné minuty: 6:4
Zápas je u konce. Ze začátku to vypadalo na debakl, avšak dva rychlé góly Magnitogorsku snížily stav utkání. Ze třetí třetiny už měli více hosté, kterým se skoro povedlo dostat se na rozdíl jedné branky, avšak rozhodčí gól neuznali a Liška pak v závěru rozhodnul gólem do prázdné branky.
59:22'
Magnitogorsk měl ke konci zápasu šanci, ale Šugajev byl znovu pozorný.
58:30'
Liška ujel hráčům Magnitogorsku a ze středního pásma posílá puk do prázdné branky.
58:00'
Právě začaly poslední dvě minuty 3. třetiny.
56:39'
Magnitogorsk se snaží něco udělat ještě s vývojem utkání a odvolávají brankáře.
55:59'
54:59'
Rozhodčí nakonec gól neuznávají, kvůli tomu, že puk nepřešel celým objemem brankovou čáru.
54:59'
Akolzin právě střelil gól, avšak rozhodčí si nejsou jistí, jestli puk přešel celým objemem přes brankovou čáru. Celá situace se přezkoumává.
53:59'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Denis Zernov – 2 min., krosček).
52:45'
Timashov se teď dostal do dobré příležitosti, ale nedokázal zamířit přesně.
52:03'
Po dlouhé době se Čeperovec dostal do útoku, ale gólem jejich akce neskončila.
50:53'
Čeperovec se hlavně soustředí na bránění, a to mu jde skvěle.
48:58'
46:58'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Joonas Nättinen – 2 min., naražení zezadu).
46:49'
Teď se na ledě strhla šarvátka mezi hráči po nebezpečném ataku na Pašnina, který kvůli zranění mizí do šaten.
45:57'
Kombinace Magnitogorsku v útočném pásmu vyvrcholila střelou od modré lajny. Brankář Šugajev, ale tento pokus chytá.
44:26'
Magnitogorsk teď absolutně dominuje, Čeperovec zatím během třetiny nepustil k ničemu.
43:24'
Dlouhou pasáž bez přerušení ukončilo zakázané uvolnění Čeperovce.
42:27'
Magnitogorsk znovu vyhrál vhazování a dostal se ke střele, která ale pouze sestřelila protihráče.
41:45'
Uplynuly skoro dvě minuty ze třetiny a Čeperovec se zatím pořádně nedostal k puku.
40:35'
Magnitogorsk na začátku třetí třetiny získal puk, snažil se vymyslet nějakou akci, ale neúspěšně.
40:01'
Třetí třetinu tu máme za nějakých 15 minut.
Máme tu i druhou přestávku po slibně začínající třetině pro Magnitogorsk, kdy dali hned na začátku dva rychlé góly. Čeperovec také střídal brankáře a zatím si drží svůj dvougólový náskok. Počet střel je 23:26.
40:00'
39:30'
Běží poslední minuta druhé třetiny a už se hraje dlouho bez přerušení.
38:50'
Dobrý presink Magnitogorsku překazil založení útoku Čeperovce.
37:00'
Po dlouhé době se Čeperovec dostal do šance, ale tu mu vykryl Olkinuora.
35:30'
Magnitogorsk vyhnal ze svého obranného pásma soupeře, ale protiútok jim vůbec nevyšel.
34:31'
Hra se teď celkem uklidnila a týmy se střídají v útocích.
32:45'
Čeperovec si našel místo v útočném pásmu a snaží se pomocí kombinace něco vymyslet.
31:26'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Anatolij Nikoncev – 2 min., hákování).
31:00'
Magnitogorsk teď drží svého soupeře pod tlakem a nakonec to vyústilo jen ke střele, kterou Šugajev kryje.
29:43'
Přesilovka skončila a Magnitogorsk se hned přesouvá do útočného pásma.
29:03'
Právě naopak, dobrý presink Magnitogorsku, kazí nějaký pokus o kombinaci Čeperovce.
28:20'
Zatím se Čeperovci nedaří využít svoji přesilovku na sto procent.
27:29'
Vyloučení v týmu Metallurg Magnitogorsk (Michail Pašnin – 2 min., sekání).
27:03'
Po dlouhé útočné pasáži si zaútočil i Magnitogorsk, ale také bez úspěchu.
25:40'
Teď dvě střely Čeperovce od modré lajny mířily na bránu, ale mířily pouze do gólmana Magnitogorsku.
24:15'
Až teď Čeperovci se podařilo na nějakou minutu působit v útočném pásmu, ale zatím je to bez střelby.
23:24'
Teď je hra dost nahoru dolů, ani jednomu týmu se nedaří udržet v útočném pásmu.
21:45'
Střídání v týmu Severstal Čerepovec: ze hřiště odchází Konstantin Šostak, přichází Dmitrij Šugajev.
21:45'
Metallurg právě vstřelil branku!
Autorem branky je DENIS ZERNOV.
21:03'

K MINULINOVI se dostal u modré lajny puk a z nápřahu snižuje na 4:1.
20:01'
2. třetina začne asi za 15 minut
Máme tu první přestávku. Tahle třetina toho měla hodně co nabídnout, ať už 4 góly Čeperovce nebo výměnu brankářů Magnitogorsku, kterému se v tomhle zápase nedaří úplně podle představ. Počet střel je 12:14.
20:00'
19:30'
Ke konci třetiny se Magnitogorsk snaží aspoň o jeden gól, ale brankář Šostak je proti.
18:49'
Magnitogorsk se ne a ne dostat do nějakého tlaku nebo šance.
16:00'
Čerepovec právě vstřelil branku!

Rychlý protiútok zakončil ROOBA po krásné přihrávce od NATINNENA.
14:09'
Střídání v týmu Metallurg Magnitogorsk: ze hřiště odchází Arťom Zagidulin, přichází Jussi Olkinuora.
14:09'
VOVČENKO se dostal k odraženému puku u modré čáry a nápřahem vystřelil. Nemýlil se a zvyšuje tak vedení na 3:0
12:58'
Magnitogorsk se držel chvíli v útočném pásmu, ale znovu nepřesná kombinace překazila souhru a vyhnala tým do obranného pásma.
11:10'
Magnitogorsk nezvládl přesilovku a následně ztratil puk ve středním pásmu, čehož využil KODOLA a nemýlil se při samostatném úniku na bránu. 2:0!
10:24'
Magnitogorsk se snaží nějak usadit v útočném pásmu. ale příliš se jim to nedaří.
09:50'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Andrej Čurkin – 2 min.).
06:54'
Autorem branky je VLADISLAV KODOLA. Asistence: Daniil Vovčenko.
04:50'
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (2 min.).
15:56'
Útočná akce Čeperovce byla přerušena nepřesnou kombinací mezi hráči.
00:59'
Čeperovec zatím drží puk a nepouští Magnitogorsk k puku.
00:01'
Než zápas začne, můžete se ve zbývajících minutách podívat na již odtajněné sestavy.
METALLURG MAGNITOGORSK

Metallurg sice nemá šňůru osmi vyhraných zápasu, jako Čeperovec, zato jsou první v tabulce Východní konference s 46 body a se skóre 95:54.

Nejproduktivnější hráč: P. Maillet – 27b. (9 gólů, 18 asistencí)

SEVERSTAL ČEPEROVEC

Čeperovci se v této sezoně poměrně daří, hlavně v posledních zápasech, kdy svoji vítěznou šňůru natahují už na osm zápasů! V tabulce jsou ale “jen” na 5. místě Západní konference s 32 body. Jejich skóre činí 55:54.

Nejproduktivnější hráč: J. Stenqvist – 13b. (4 góly, 9 asistencí)

Posledních 5 západů:
Čeperovec – Jekatěrinburg 3:2
Čeperovec – Spartak Moskva 3:2sn
Čeperovec – Nižnij Novgorod 2:1
Ufa – Čeperovec 2:3
Barys Nur-Sultan – Čeperovec 1:5
Dobrý den, vítám vás u dnešního zápasu KHL. Dnes proti sobě nastoupí Severstal Čeperovec proti Metallurgu Magnitogorsk.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.