NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Devils : Vegas - 4. prosince 2019   01:00

Devils
Devils
16:31' Palmieri (Severson, Coleman) • 34:17' Bratt (Severson, Zacha) • 50:00' Hischier (Hall, Palmieri)
3:4
(1:0, 1:1, 1:3)
Vegas
Vegas
25:24' Stephenson  (Tuch, Nosek) • 41:05' Marchessault  (W. Karlsson, R. Smith) • 45:04' Marchessault  (Engelland, Tuch) • 49:40' Marchessault  (Tuch, R. Smith)

3. Kyle Palmieri (NJD) 1+1
Statistiky: Střely na bránu: 35-30; Zablokované střely: 13-16; Vhazování: 46%-54%; Hity: 23-19; Přesilové hry: 0/2-1/3; Trestné minuty: 8-6.
Hokejisté domácího New Jersey dvakrát vedli, jenže Jonathan Marchessault ve třetí třetině střetnutí zkompletoval čistý hattrick a rozhodl o čtvrté výhře Golden Knights v řadě. Domácí Devils opět padli a prohráli třetí zápas za sebou. Konečný výsledek dnes tedy zní. New Jersey Devils 3 Vegas Golden Knights 4.
59:40'
Taylor Hall vystřelil na vrcholu pravého kruhu a jeho pokus byl Vegas přizvednut do ochranné sítě.
59:13'
Devils zahráli za bránou Golden Knights vysokou holí a hra byla přerušena. Do konce duelu zbývá 47 sekund.
59:00'
Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:16'
Mackenzie Blackwood vyrazil na střídačku a Devils zkouší vyrovnat při hře bez brankáře!
57:47'
Útočné snažení Devils zastavilo postavení mimo hru a domácí lavička Devils si vyžádala oddechový čas.
57:15'
Kyle Palmieri je zpět na ledové ploše a Devils přečkali hodně důležitou hru v oslabení. Je to o jeden gól.
57:00'
Dnešní utkání sleduje 12831 diváků.
55:22'
Jonathan Marchessault mířil střelou z pravého křídla ke vzdálenější levé tyči a Mackenzie Blackwood předvedl dobrý postřeh, když puk vykopl pravým betonem.
55:15'
Kyle Palmieri dostal dvě minuty za nedovolené bránění a během reklamní přestávky usedl na trestnou lavici.
55:15'
Hra byla přerušena kvůli faulu domácího týmu a Vegas si zahraje v závěru dnešního utkání přesilovou hru.
54:02'
A další střela Devils z levého kruhu pro vhazování, kterou brankář Vegas vyrazil hokejkou za svou bránu.
53:36'
Blake Coleman vystřelil na bodu levého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban kotouč vyrazil za svou bránu.
52:24'
Rozehrávka Devils byla přizvednuta mimo ledovou plochu a domácí hokejisté potřebují vstřelit jeden gól, aby utkání dotáhli alespoň do prodloužení.
51:48'
Alex Tuch vystřelil na vrcholu pravého kruhu a MacKenzie Blackwood vytáhl další parádní semafor.
51:05'
Brayden McNabb vypálil na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jeho rána byla Devils zablokována.
50:32'
Kyle Palmieri se řítil do samostatného úniku a zřejmě byl faulován, rozhodčí se ale vylučovat nerozhodli.
50:23'
Útočnou snahu Golden Knights zastavilo postavení mimo hru a prostor dostává krátká reklamní přestávka.
50:00'
Devils právě vstřelili branku!
NICO HISCHIER si nyní na levém křídle najel na krátkou přihrávku a nádhernou střelou zápěstím poté zamířil do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Blesková odpověď Devils a je to o jeden gól. Asistence: Taylor Hall a Kyle Palmieri.
49:40'
Golden Knights právě vstřelili branku!
JONATHAN MARCHESSAULT skóroval nadvakrát v blízkosti levé tyče a zkompletoval svůj první hattrick od 20. ledna, kdy vstřelil tři góly do sítě Pittsburghu! Asistence: Alex Tuch a Reilly Smith.
48:59'
Damon Severson vyfasoval dvě minuty za hákování a hostující Golden Knights si nyní zahrají přesilovou hru.
48:34'
Deryk Engelland vypálil v blízkosti vrcholu pravého kruhu pro vhazování a Mackenzie Blackwood kotouč podržel.
47:49'
Malcolm Subban ukryl nahození Devils v lapačce a u pravé tyče poté rychle rozehrál za svou bránu.
47:08'
Útočník Max Pacioretty znovu vypálil na vrcholu mezikruží a parádní bombou mířil do pravého horního rohu brány, Mackenzie Blackwood ale vytáhl parádní semafor! Komerční přestávka.
45:04'
Deryk Engelland na pravém křídle vystřelil od modré čáry a JONATHAN MARCHESSAULT poté skvělou tečí sklepl kotouč pod levým betonem Meckenzieho Blackwaooda do sítě! Vegas otočilo skóre. Asistence: Deryk Engelland a Alex Tuch.
44:08'
Max Pacioretty bez přípravy vypálil na vrcholu mezikruží a jeho rána skončila v náručí Mackenzieho Blackwooda.
42:39'
Jon Merrill nemohl pokračovat v útočné akci Vegas, protože se na levé straně ocitl v postavení mimo hru.
41:50'
Devils na levém křídle vypálili na vrcholu levého kruhu pro vhazování a jejich ostrá rána zamířila mimo.
41:05'
William Karlsson nahodil kotouč z pravého křídla bekhendem před bránu a od brusle JONATHANA MARCHESSAULTA se šťastně odrazil mezi betony Mackenzieho Blackwooda! Skóre je vyrovnané 2:2. Asistence: William Karlsson a Reilly Smith.
40:23'
Golden Knights se nepodařilo rozehrát podél trestných lavic a proti hostům se pískalo zakázané uvolnění.
40:01'
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 28-17; Zablokované střely: 8-14; Vhazování: 50%-50%; Hity: 16-15; Přesilové hry: 0/2-0/1; Trestné minuty: 4-6.
Třetí třetina začne přibližně v 2:57.
Chandler Stephenson sice během svého debutu v dresu Golden Knights odpověděl na úvodní gól Kylea Palmieriho, jenže Devils si vzali ztracené vedení zpět zásluhou Jespera Bratta, jehož gól neodvrátila ani Coach Challenge hostů z Las Vegas. Skóre po druhé třetině. New Jersey Devils 2 Vegas Golden Knights 1.
40:00'
39:17'
Taylor Hall vypálil na vrcholu levého kruhu a dobře mířil k přední tyči, Malcolm Subban ale puk vykopl pravým betonem do ochranné sítě. Reklamní přestávka.
39:00'
Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 1 minuta.
38:46'
Mark Stone nedosáhl na prudkou přihrávku podél trestných lavic a proti Vegas se pískalo zakázané uvolnění. Do konce druhé třetiny zbývá 74 sekund.
38:19'
Nate Schmidt vystřelil na vrcholu levého kruhu a jeho střela zápěstím minula přední tyč brány New Jersey.
37:53'
Nico Hischier rychle objel bránu Vegas a na pravém křídle napřáhl ke střele, která byla hosty zablokována.
37:07'
Devils vyrazili do přečíslení tři na jednoho a Blake Coleman trefil po zpětné přihrávce Milese Wooda z pravého křídla pravý beton Malcolma Subbana!
36:17'
Přesilová hra Devils po neúspěšné Coach Challenge hostí skončila a Vegas hraje opět v plném počtu.
35:12'
Sami Vatanen vypálil na ose útočného pásma bez přípravy a jeho rána od modré čáry trefila pravou ruku Deryka Engellanda. Hodně nepříjemná střela.
34:17'
Vegas neuspělo s Coach Challenge, což znamená jediné. Přesilová hra pro Devils. Dvouminutový trest hostí odpyká skvělý útočník Jonathan Marchessault.
34:17'
Damon Severson přenesl nádhernou diagonální přihrávkou z levého křídla hru doprava a JESPER BRATT nádhernou ránou bez přípravy zamířil do prázdné brány! Vegas si vzalo Coach Challenge kvůli nedovolenému bránění brankáře a nebylo úspěšné, takže gól platí a Devils si navíc zahrají přesilovou hru! Domácí získali vedení zpátky – 2:1. Asistence: Damon Severson a Pavel Zacha.
33:52'
Mackenzie Blackwood zasáhl proti střele z pravého kruhu lapačkou a Devils rozehrávali zpoza vlastní brány.
33:10'
Ryan Reaves si najel na přihrávku Tomáše Noska zpoza brány Devils a střelou bez přípravy minul pravou tyč.
32:55'
Blake Coleman na pravém křídle vystřelil od modré čáry a puk skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.
32:08'
Alex Tuch vypálil na vrcholu pravého kruhu a jeho bomba zamířila těsně nad bránu domácích hráčů Devils.
31:12'
Jonathan Marchessault dokázal přebruslit P.K. Subbana a řítil se do samostatného úniku, v jehož závěru chtěl poté vymést pravý horní roh brány, Mackenzie Blackwood ale vytáhl úžasný semafor! Následuje krátká komerční přestávka.
30:40'
Travis Zajac vypálil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban nedokázal jeho ránu udržet, čehož mohl využít Nikita Gusev, jeho dorážka ale skončila mimo! Velká šance.
29:54'
A další zákrok brankáře Golden Knights, který tentokrát zasáhl proti táhlé střele Devils svou vyrážečkou.
29:39'
Miles Wood na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Malcolm Subban jeho táhlý pokus vyrazil pravým ramenem.
28:57'
Jesper Boqvist vystřelil na vrcholu mezikruží a jeho tečovaná střela zápěstím skončila na pravém betonu pozorného brankáře Vegas Malcolma Subbana.
28:12'
Golden Knights na pravém křídle nemohli pokračovat v akci, protože se ocitli v postavení mimo hru.
27:50'
Reilly Smith vystřelil v pravém kruhu pro vhazování a Mackenzie Blackwood jeho tečovaný pokus vyrazil.
27:43'
Hra byla přerušena a v Prudential Center nyní dostává prostor krátká reklamní přestávka. Skóre je vyrovnané.
27:03'
Blake Coleman na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban dokázal jeho pokus vyrazit.
26:35'
Damon Severson vypálil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho pokus minul bližší horní roh brány.
25:24'
CHANDLER STEPHENSON si najel v levém kruhu pro vhazování na zpětnou diagonální přihrávku Alexe Tucha z pravého rohu útočného pásma a poté střelou bez přípravy propálil Mackenzieho Blackwooda pod pravým podpaždím! První gól za Vegas. Asistence: Alex Tuch a Tomáš Nosek.
24:33'
Jesper Bratt na pravém křídle nedokázal udržet útočné pásmo a vystavil svůj tým do postavení mimo hru.
24:04'
Deryk Engelland vystřelil na vrcholu pravého kruhu pro vhazování a jeho střela byla přizvednuta do ochranné sítě.
23:30'
Max Pacioretty si najel v levém kruhu na nádhernou přihrávku Marka Stonea přes šířku útočného pásma, mezi betony ale Mackenzieho Blackwooda nepřekonal.
22:49'
A další zákrok MacKenzieho Blackwooda, který vyrazil prudkou střelu Vegas z vrcholu mezikruží.
22:24'
Jeden z hráčů Golden Knights rychle objel bránu a jeho bekhendové zakončení minulo vzdálenější pravou tyč.
21:52'
Nico Hischier na levém křídle nabral velkou rychlost a střelou zápěstím z úhlu mířil do bližšího horního rohu brány, Malcolm Subban ale jeho pokus dobře vyrazil.
21:36'
Alex Tuch dvakrát skóroval v zápase proti Rangers a nyní vystřelil na vrcholu mezikruží, MacKenzie Blackwood šel ale rychle do kolen, aby puk zachytil.
21:03'
Golden Knights na pravém křídle vystřelili z ostrého úhlu a MacKenzie Blackwood kotouč snadno vyrazil.
20:01'
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 17-7; Zablokované střely: 3-8; Vhazování: 47%-53%; Hity: 9-12; Přesilové hry: 0/1-0/1; Trestné minuty: 4-4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:02.
New Jersey vstoupilo do utkání proti Golden Knights velice aktivně a Taylor Hall mohl skórovat krátce před první přestávkou po samostatném úniku, co se ovšem nepodařilo jemu, o několik sekund později dokázal ve stejné herní situaci Kyle Palmieri (10). Skóre po první třetině. New Jersey Devils 1 Vegas Golden Knights 0.
20:00'
19:45'
Mark Stone mohl skórovat v blízkosti levé tyče, jenže zamířil pouze do náruče Mackenzieho Blackwooda.
19:00'
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
18:23'
Hokejisté New Jersey vyrazili do přečíslení tři na dva, slibnou akci domácích ale zastavilo postavení mimo hru.
18:03'
Devils se nepodařilo rozehrát podél střídaček a kotouč vzápětí zamířil na zakázané uvolnění.
17:09'
Jesper Boqvist na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a kotouč skončil v lapačce brankáře Malcolma Subbana.
16:31'
KYLE PALMIERI na útočné modré čáře převzal puk po nádherné kolmé přihrávce a samostatný únik zakončil rychlou střelou zápěstím, která vymetla pravý horní roh brány! Devils konečně skórovali a rázem nad hosty z Vegas vedou 1:0! Asistence: Damon Severson a Blake Coleman.
15:16'
Taylor Hall se řítil sám na bránu, brankář Malcolm Subban ho ale fantasticky vychytal vyrážečkou!
14:39'
Nikita Gusev znovu vystřelil v levém kruhu a jeho pokus byl přizvednut do ochranné sítě. Komerční přestávka.
13:26'
Malcolm Subban vyrazil ránu z vrcholu mezikruží a vyloučený William Carrier už je zpět na ledové ploše.
12:47'
William Karlsson se mohl pokusit skórovat během oslabení, hokejku mu ale skvěle zablokoval P.K. Subban.
11:57'
Nikita Gusev vypálil na bodu levého kruhu a Malcolm Subban jeho ránu na přední tyči úspěšně vyrazil.
11:40'
Hokejisté Devils mohli skórovat v blízkosti pravé tyče, Malcolm Subban ale obrovskému tlaku ze strany domácích hokejistů dokázal odolat – 0:0!
11:26'
William Carrier dostal dvě minuty za vražení na hrazení a hrubost, zatímco domácí Will Butcher byl vykázán na trestnou lavici pouze za hrubost. Přesilová hra Devils. Polovinu z trestu Las Vegas odpyká Max Pacioretty.
11:05'
William Karlsson mohl skórovat z prostoru mezikruží, jeho střelu ale skvěle zablokoval Wayne Simmonds.
09:49'
Max Pacioretty a Nate Schmidt nyní mohli poslat hosty z Vegas do vedení, MacKenzie Blackwood ale dokázal oba borce Knights vychytat a během pouhých 7 sekund předvedl dva skvělé zákroky!
08:16'
William Karlsson se dostal do slibné brankové příležitosti, MacKenzie Blackwood ho ale skvěle vychytal.
05:33'
Vyloučený Andy Greene je zpět na ledové ploše a Devils dokázali úvodní přesilovou hru Vegas úspěšně přečkat.
04:23'
Mark Stone vypálil na vrcholu levého kruhu a Mackenzie Blackwood dokázal jeho ránu podržel v náručí.
03:57'
Travis Zajac a Damon Severson se dostali v rychlém sledu ke střele a Malcolm Subban obě dvě dokázal vyrazit.
03:33'
Andy Greene byl vyloučen na dvě minuty za držení hole a Golden Knights si zahrají první přesilovou hru.
03:33'
Shea Theodore na pravém křídle vystřelil od modré čáry a Mackenzie Blackwood s problémy kotouč zmrazil.
02:35'
Miles Wood vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Malcolm Subban jeho pokus podržel v náručí.
01:59'
Deryk Engelland nyní na pravém křídle vypálil od modré čáry a jeho rána orazítkovala bližší pravou tyč! Knights mohli jít z první střely do vedení!
00:52'
Jesper Bratt vystřelil v prostoru mezikruží a Malcolm Subban jeho pokus úspěšně vytáhl za bránu Golden Knights. Střele předcházel zablokovaný pokus Samiho Vatanena od modré čáry.
00:20'
Blake Coleman na levém křídle vystřelil z ostrého úhlu a Malcolm Subban na přední tyči kotouč vyrazil.
00:01'

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – A. Greene (C), Severson, Vatanen, P. K. Subban, Butcher, Tennyson – J. Boqvist, Hischier, Palmieri – Coleman, Zajac (A), N. Gusev – Hall (A), Zacha, Bratt – Wood, Rooney, Simmonds. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Vegas Golden Knights: M. Subban (Sparks) – McNabb, Schmidt, Hague, Theodore, Merrill, Engelland (A) – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny, Mark Stone (A) – Carrier, Glass, Tuch – Nosek, Stephenson, Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

Rozhodčí: Francois StLaurent, Justin StPierre. Čároví: Bryan Pancich, Matt MacPherson.

Pavel Zacha (NJD) 23 zápasů, 2+8, +/- -12
Tomáš Nosek (VGK) 26 zápasů, 4+1, +/- +1
Vzájemné zápasy

Oba týmy se střetly v loňské sezóně NHL dvakrát a body si spravedlivě rozdělily, když se z vítězství vždy radoval domácí tým. Nejprve Devils a poté Knights.
Vegas Golden Knights

Golden Knights si v posledním zápase snadno poradili s New Yorkem Rangers a vyhráli třetí střetnutí v řadě poté, co předtím třikrát za sebou prohráli. Vegas letos nasbíralo během 29 zápasů 32 bodů a v Pacifické divizi mu patří třetí místo. Nejproduktivnějším hráčem týmu z města hazardu a neřestí je útočník Max Pacioretty, který letos zaznamenal šestadvacet kanadských bodů.
New Jersey Devils

Hráči New Jersey vyhráli pouze dva z posledních sedmi zápasů a do jejich sestavy by se nyní mohl vrátit Jack Hughes. Jednička letošního draftu NHL vynechala dva zápasy poté, co v utkání proti Montrealu zablokovala hodně nepříjemnou střelu. Klíčovým hráčem by mohl být Taylor Hall, který proti Vegas zaznamenal během úvodních dvou zápasů v sezóně 2017/18 čtyři body.
New Jersey Devils se vrací po debaklu v Buffalu zpět do Prudential Center, kde se pokusí odčinit vysokou prohru 7:1 proti Golden Knights. Vegas se v posledním zápase dařilo a po dvou brzkých gólech proti Rangers si ze slavné Madison Square Garden odvezlo výhru 4:1.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.