NHL - Play-off -  ONLINE PŘENOS -  Florida : Tampa - 19. května 2021   02:00

(0:2, 1:0, 0:1)
Stav série: (0:2)
Tampa
Tampa
04:52' Stamkos  (Killorn, D. Savard) • 14:57' Palát  (B. Point, Kučerov) • 58:35' Gourde  (Palát)
Florida
Pochmara, Kozari – Kovachik, Nagy
BB&T Center, Sunrise
9 646 diváků
Tampa

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný středeční den. Na počtenou!

3. Mason Marchment (FLA) – 1+0
Je dobojováno. Tampa v této sérii odskakuje do vedení 2:0 na zápasy, neboť na Floridě zvládla i druhé své vystoupení, tentokrát poměrem 3:1. Rozhodující údery přišly už v první třetině, ve které se nejprve trefil Steven Stamkos a o deset minut později i český útočník Ondřej Palát. Florida se od druhé třetiny zlepšila a rozhodně na ní byla vidět touha utkání otočit. Víc než jeden Masona Marchmenta ale nevstřelila. V závěru ještě pečetil výhru Lightning brankou do opuštěné svatyně Yanni Gourde.
59:42'
Hosté si už užívají poslední sekundy tohoto utkání. Je rozhodnuto.
59:07'
Tampa hraje přesilovku, při které drží kotouč co nejdále od své klece. Ránu zprava vyslal i Kučerov, ale lapačka Driedgera včas zasáhla.
58:53'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Mason Marchment – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Florida Panthers (Ryan Lomberg – 2 min., hrubost +10 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Erik Černák – 2 min., hrubost).
58:53'
Po dalším zákroku Vasilevského to pořádně jiskřilo. Erik Černák se pustil do Masona Marchmenta. Navíc mnoho dalších dvojic se dostalo do konfliktu.
58:35'
Tampa právě vstřelila branku!
Je zřejmě rozhodnuto o dnešním vítězství Tampy. Keith Yandle z vlastní modré čáry nepřihrál přesně, našel jen hokejku YANNIHO GOURDEA, který z poloviny kluziště zamířil přesně do prázdné brány. 1:3. Asistence: Ondřej Palát.
58:06'
Patric Hörnqvist se rychle otáčel před bránou, ale Vasilevskij jej znovu skvěle vychytal. Třetí třetina patří brankáři Tampy.
57:43'
Při dalším zakázaném uvolnění už Driedger zamířil na střídačku. Domácí tedy zkouší hru bez brankáře!
57:33'
Victor Hedman zaútočil zrovna ve chvíli, kdy jeho kolegové jeli střídat. Švédský zadák vystřelil zápěstím jen do Driedgerovy masky.
57:19'
Ross Colton sice zastavil další přechod domácích do útoku, ale posléze vyhodil jen na zakázané uvolnění. Oddechový čas Floridy ale zatím nepřichází.
56:39'
Carter Verhaeghe nedokázal zavézt puk do třetiny soupeře. Navíc velmi dobře zapracoval Ondřej Palát, jenž získal kotouč na hole Tampy.
56:06'
Atmosféra v hale houstne. Fanoušci Floridy jsou hlasití celý zápas a moc by si přáli, aby jejich tým skóre srovnal.
55:41'
Brandon Montour vystřelil z levého kruhu bez přípravy. Také tentokrát je jeden z nejlepších brankářů současnosti úspěšný.
55:25'
Andrej Vasilevskij se výborně přemístil a dokázal zneškodnit pohotovou dorážku Aleksandera Barkova z těsné blízkosti. Tohle byla opravdu velká šance.
54:42'
Ryan Lomberg střílel ve velké rychlosti z levé strany. S touto střelou ale Andrej Vasilevskij žádné problémy neměl.
54:09'
Anthony Cirelli natlačil na mantinel Antona Strälmana. Beka Floridy tedy dostal pod tlak.
53:45'
Floridě nevyšla přihrávka ve středním pásmu, která měla založit útočnou protiakci. Kotouč se poté ocitl na střídačce Tampy, takže se muselo logicky přerušit.
53:08'
Michail Sergačjov zkoušel překvapit Chrise Driedgera, jenž ale ránu vyrazil k mantinelu.
52:43'
Yanni Gourde přihrál Colemanovi, který mířil do rohu kluziště za účelem šetřit čas.
52:20'
Kučerov zapracoval velmi dobře v obranném pásmu. Trvale však hosté kotouč na své hokejky nezískali.
51:57'
Černákova střela od modré čáry byla pro Driedgera snadnou pochoutkou. Nicméně hosté vybojovali útočné pásmo, což byla zřejmě jejich priorita.
51:36'
Pískalo se zakázané uvolnění, přestože se to hostům vůbec nelíbilo. Opticky se zdálo, že u vyhozeného puku byl Nikita Kučerov opravdu jako první.
51:06'
50:56'
Blake Coleman výtečně zapracoval na vlastní modré čáře. Pro své barvy získal cenné vteřiny.
50:31'
Tampa vyhazuje kotouč přes všechny čáry. Florida to ale v přesilovce jistě ještě zkusí.
49:51'
Patric Hörnqvist pořádně prověřil Andreje Vasilevského z pravého křídla. Záhy pálil od modré čáry Keith Yandle, jehož rána skončila na mantinelu.
49:18'
Aleksander Barkov znovu vyprodukoval přihrávku, která mířila na pravý kruh. Adresáta ovšem nenašla.
49:06'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Patrick Maroon – 2 min., podrážení).
48:51'
Patrick Maroon protečoval puk tak, aby se nemuselo pískat zakázané uvolnění. Oba týmy střídají.
48:16'
Tampa ale v následném střídání už dostala kotouč do bezpečí. Teď sledujeme velký boj ve středním pásmu.
47:36'
Mason Marchment si stahoval kotouč do střelecké pozice, ale okolo obránce projet nedokázal. O pár sekund později střílel od modré čáry Forsling, jehož střelu Vasilevskij vyrazil.
47:07'
Po teči puk opustil hrací plochu. Jsme na začátku 48. minuty a skóre se nám ve třetí periodě zatím nepohnulo.
46:34'
Alex Killorn v obtížné pozici dostal kotouč na Stevena Stamkose, jenž se ale v obležení hned tří hráčů v červených dresech neprosadil.
45:49'
Sergačjov měl štěstí, že neudělal na útočné modré čáře velkou hrubku. Kotouč po zásahu Duclaira zamířil směrem k mantinelu.
45:22'
Tampa se už dokázala zformovat a následně touš poslat alespoň do středního pásma. Florida ale už několikrát dnes ukázala, že si umí vytvořit územní převahu.
44:54'
Mason Marchment se z ničeho nic objevil v mezikruží, ale hostující beci mu šanci znemožnili. Ihned vystrčili hokejky a dokonale zasáhli.
44:16'
Patric Hörnqvist se levým křídlem vpřed neprotlačil. Skvěle jej pokryl český zadák Jan Rutta.
43:58'
Andrej Vasilevskij se musel mít na pozoru, neboť neposedný kotouč mu na brankovišti pořádně skákal. Ruský brankář si situaci nekomplikoval a puk sebral do lapačky.
43:39'
Hra je přerušena vinou přihrávky rukou. Mělo by se vhazovat v neutrální zóně.
43:08'
42:55'
Anthony Cirelli se dostal k zakončení po chybě floridské obrany. Mířil k levé tyči ze svého pohledu, avšak brankový prostor těsně minul.
42:33'
Křížná přihrávka Huberdeaua nebyla přesná. Barkov se ke kotouči nedostal, navíc hosté vyhodili puk přes všechny čáry.
42:01'
Tampa ještě zahrozila, ale v těchto sekundách už peláší na svou polovinu. Přesilovka Floridy totiž začíná.
41:42'
Hostující beci si nyní přihrávají kotouč ve vlastním pásmu. Soupeři puk rozhodně dát nechtějí.
41:18'
Téměř minutu se bude hrát ve čtyřech na obou stranách. Poté přijde na řadu přesilová hra Panterů.
41:08'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Nikita Kučerov – 2 min., podrážení).
40:41'
Na začátku přesilovky se Blesky usadily v útočném pásmu, ale recept na Driedgera zatím nenašly.
40:01'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (MacKenzie Weegar – 2 min., hrubost).
40:01'
Střely na bránu po 2. třetině: 20 – 20
Za námi je čtyřicet minut. Ve druhé třetině se pořádně přiostřilo, viděli jsme v ní mnohem více potyček, šarvátek a hitů. Florida se navíc zvedla a po zásluze svou ztrátu snížila zásluhou branky Masona Marchmenta. Před třetí třetinou je tak stále vše otevřené.
40:00'
39:36'
Sražená střela Nikity Kučerova zaplula do ochranné sítě. Ještě jednou se bude vhazovat, a to po Driedgerově pravici.
39:26'
Poslední minuta druhé třetiny je v plném proudu. Tampa nyní operuje v útočném pásmu.
38:59'
Tippettovu přihrávku hosté přečetli. Vpřed vyrážel Kučerov, který ale okolo obránce nakonec neprojel.
38:20'
Oba celky rozhodně přitvrdily. Sledujeme fyzický hokej, který je okořeněn množstvím kvalitních akcí.
37:42'
Radko Gudas jako tank sestřelil ve středním pásmu Blakea Colemana. Tento hit dostal fanoušky v hale znovu do varu.
37:29'
Owen Tippett se snažil prosadit po pravém křídle, jenže od obránce Ryana McDonagha mnoho prostoru nedostal.
36:32'
Po delším časovém úseku se dostala Tampa k několika ranám v řadě. Chris Driedger ale všechny pohlídal, neboť žádná nebyla opravdu nebezpečná.
35:56'
Marchment znovu hýřil aktivitou a na svou čepel kotouč opravdu získal. Na pravém kruhu si ale o chvíli později neporadil Barkov úplně nejlépe.
35:35'
Jan Rutta se dostal do menší strkanice. Je otázkou, jestli se bude vylučovat.
35:16'
Noel Acciari se snažil brankáře hostů překvapit rychlou střelou zápěstím. Bývalý bostonský útočník však zadní tyč o chlup netrefil.
34:53'
McDonaghovo nahození skončilo v moci Chrise Driedgera, který si po delší době sáhl na puk. Hra je přerušena a na řadu přichází poslední komerční pauza této třetiny.
34:21'
Florida právě vstřelila branku!
Domácí po zásluze udeřili, neboť jejich tlak byl i po skončení početní výhody značný. Carter Verhaeghe se zmocnil puku a následně našel před bránou volného MASONA MARCHMENTA. Útočník Floridy s číslem 19 na zádech rychle zakončil a Vasilevskij byl krátký. 1:2. Asistence: Carter Verhaeghe a Aleksander Barkov.
33:33'
33:24'
Ještě na konci přesilovky střílel opět Aleksander Barkov ze své parkety. Jeho projektil ale zaduněl pouze o zadní mantinel.
32:59'
Hosté vyhazují kotouč přes všechny čáry. Do konce první přesilovky Panthers zbývá zhruba 30 sekund.
32:36'
Barkov opět pálil bez přípravy, ale Vasilevskij se výtečně přemístil. Poté už hosté měli čas k poslání čerstvých sil na ledovou plochu.
32:19'
Tampa se zatím nemůže vymanit z tlaku Panterů, který je už opravdu velmi silný.
31:50'
Anthony Cirelli srdnatě zablokoval střelecký pokus Aleksandera Barkova. Z této pozice finský útočník v minulém zápase dal branku.
31:33'
Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Brayden Point – 2 min., držení).
31:22'
Alexander Wennberg si najel na pravý kruh, odkud zápěstím střílel. I tato střela ale byla zablokovaná.
30:44'
Nyní se Florida velmi obtížně dostává do souvislejšího tempa v útočném pásmu. Hokejisté Lightning velmi dobře brání.
30:12'
Yanni Gourde dokázal šikovně obrat o kotouč Franka Vatrana, který si v rozhodující chvíli nedal pozor.
29:49'
Alex Killorn natlačil puk k moci brankáře Driedgera, jenž raději přerušil hru. Bude se vhazovat v obranném pásmu Floridy. To vše ale až po komerční přestávce.
29:17'
Hedmanovo protečování bylo přesné. S rozehrávkou musel Panterům vypomoct i brankář Chris Driedger.
28:32'
Nyní se o puk bojuje ve středním pásmu. Patric Hörnqvist se zároveň dostal do menšího konfliktu s Patrickem Maroonem.
27:59'
Anton Strälman předvedl na útočné modré čáře manévry, po kterých i vypálil. Vasilevskij ale do zákroku nemusel.
27:11'
Vatrano tlačil kotouč k přední tyči hostující brány, ale Andrej Vasilevskij zatím chytá velice jistě. I s tímto náznakem si poradil.
26:44'
Schennovi se střela od modré čáry moc nepovedla. Acciari ji celkem jednoduše srazil pryč z nebezpečných pozic.
26:03'
Michail Sergačjov vybídl Rosse Coltona, jehož ránu z levého kruhu Driedger vyrazil před sebe. Dorážka nepřišla, takže další střelu Tampy domácí přežili.
25:30'
Brayden Point už neměl dostatek sil, a tak touš pouze posunul do útočného pásma.
24:46'
Aleksander Barkov celkem snadno ztratil puk v rohu kluziště. Snaha Floridy je patrná, ale zatím má Tampa stále více ze hry.
24:02'
Alex Killorn zpoza brány našel Stevena Stamkose, který si kotouč přehodil na bekhend a tím i následně vystřelil. Chris Driedger měl velké štěstí, že elitní hráč Tampy netrefil.
23:20'
Na druhé straně měl Andrej Vasilevskij plné ruce práce. Hned dvě střely v krátkém rozmezí vyslal nebezpečný Jonathan Huberdeau.
22:56'
Žabička v podání Cirelliho sice měla oči, ale nyní dokázali domácí bránící hráči včas zapracovat.
22:31'
22:09'
Rána Nikity Kučerova zápěstím až k bráně Panterů nedoputovala. Tampa ale i nadále tlačí.
21:36'
Radko Gudas bojoval jako lev u mantinelu. I tak se k puku dostal Victor Hedman, jenž hned adresoval přihrávku na pravou stranu.
21:13'
Kapitán Tampy střílel z levého kruhu bez přípravy. Bránu Floridy trefit nedokázal.
20:51'
Stamkosova zpětná pobídka nebyla přesná. Tampa se tak musí vracet do neutrální zóny.
20:31'
Vyloučení v týmu Florida Panthers (MacKenzie Weegar – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
20:14'
Hned po pár sekundách druhé třetiny skončil kotouč na střídačce Tampy. Těžiště hry se stěhuje před Driedgera.
20:01'
Střely na bránu po 1. třetině: 9 – 15
Za námi je první třetina, která nabídla velice svižný hokej. Florida rozhodně nehrála špatně, jenže Tampa si na své šance zkušeně počkala a po první dvacetiminutovce tedy vede 2:0. Do střelecké listiny se zatím zapsali Steven Stamkos a Ondřej Palát.
20:00'
19:33'
Opět to domácí zkoušeli z vrcholu kruhu, ale ani tentokrát netrefili svatyni, kterou stráží Andrej Vasilevskij.
19:09'
Kučerov střílel hned po buly. Ránu mu ale zablokoval český obránce Radko Gudas.
18:49'
Noel Acciari vyslal z velkého úhlu zajímavý pokus, který ale nakonec zamířil těsně vedle vzdálenější tyče.
18:18'
Nikita Kučerov našel v mezikruží úplně osamoceného Braydena Pointa, který tak měl hromadu času a prostoru přesně zamířit. To se mu ale nepovedlo, trefil pouze Driedgerovu hruď.
17:45'
Icingem se tentokrát provinili domácí. Za okamžik se bude vhazovat u Chrise Driedgera.
17:06'
Erik Černák se musel s pukem vrátit do středního pásma. Následně si ale vypomohl s kolegou Ryanem McDonaghem.
16:46'
Patrick Maroon předvedl další ostrý hit v útočném pásmu. Záhy jel na střídačku.
16:00'
Anthony Duclair dostal přihrávku mezi kruhy jako na stříbrném podnose. Jeho ránu vyrazil lapačkou Andrej Vasilevskij.
15:40'
Tampa je při chuti. Alex Killorn se snažil zamést puk za beton, ale brankář Floridy včas zasáhl.
14:57'
Dvířka v obraně Floridy se znovu otevřela a Tampa ví, jak je má trestat! Brayden Point naprosto fantasticky pronikl po levém křídle až na střed. Těsně před Driedgerem zvedl kotouč přesně na tyč. Vzápětí se k odraženému puku dostal ONDŘEJ PALÁT, který prudkou střelou nedal debutantovi v brance šanci. 0:2. Asistence: Brayden Point a Nikita Kučerov.
14:38'
Na Duclairovu nabídku k teči Aleksander Barkov nedosáhl. Florida se ale zásluhou prvně jmenovaného ještě pár sekund udržela na puku.
14:18'
V osobním souboji kapitánů exceloval Stamkos, jenž udržel útočné pásmo pro Tampu. Následně přišla střela z velké dálky, kterou ale Driedger ustrážil v lapačce před dotěrným Killornem.
13:51'
Hned tři hráči Tampy se v jednu chvíli hnali na jednoho beka Panthers. Kučerov chytře postrčil Gourdemu, jemuž se zakončení vůbec nepovedlo. Kotouč mu sjel z čepele přímo pod lapačku Driedgera.
13:35'
Erik Černák byl tvrdě natlačen na mantinel, přesně na hůl spoluhráče ale mezitím nenahrál.
13:03'
Nadechovala se zase Florida, ale defenzivní práci hosté velice dobře zvládli.
12:32'
Tampa se v posledních sekundách obtížně dostává přes útočnou modrou čáru. To nyní potvrdil útočník Patrick Maroon.
11:57'
Victor Hedman si zkušeně poradil za vlastní bránou. Následně přesně předal kotouč na křídlo.
11:27'
Cirelliho pohotové zakončení dokázal zastavit Chris Driedger, jenž mimo jiné dnes chytá svůj premiérový zápas v play-off NHL.
10:59'
Luke Schenn se už už chystal vystřelit po nabídce Nikity Kučerova. Domácí bránící hráči ale stačili do trajektorie přihrávky vložit hůl.
10:10'
Tampa se ale ocitla po velkým tlakem, který otupil Blake Coleman. Útočník hostů podržel černou gumu v útočné třetině.
09:47'
MacKenzie Weegar si nabruslil do výhodné střelecké pozice, ze které ranou zápěstím netrefil brankový prostor.
09:15'
Nyní to domácí opravdu parádně sehráli. Akci na jeden dotek vyšperkoval přihrávkou před bránu Alexander Wennberg, jenže Owen Tippett jeho nabídku nezužitkoval.
08:36'
Hokejisté v červených dresech si už znovu měnili puk před Vasilevským ve velké rychlosti. Tippettova rána přesná nebyla.
07:56'
Brayden Point vracel puk na levé křídlo Kučerovovi, který byl ale od puku odtlačen.
07:21'
Nicméně je zcela evidentní, že sledujeme velmi dobrý hokej z obou stran. Na obrany se v této sérii zřejmě zas tak moc hrát nebude.
06:50'
Tampa dokázala znovu přečíslit svého soupeře, ale kombinace mezi Michailem Sergačjovem a Tylerem Johnsonem nebyla zrovna nejrychlejší.
06:13'
Gustav Forsling nepropálil několik bránících hráčů. K ruskému brankáři nakonec touš opravdu došel, ale větší potíže s ním rozhodně neměl.
05:41'
Driedger se musel mít znovu na pozoru, neboť hosté se pokusili o střelu z velkého úhlu.
04:52'
Tampa jde na konci 5. minuty do vedení! Druhá formace Lightning si vytvořila tlak, který skončil brankou. Alex Killorn přihrál STEVENU STAMKOSOVI, jenž mu touš ještě vracel před zcela prázdnou bránu. Kotouč však za brankovou čáru dorazil od bránícího hráče, takže gól je připsán Stamkosovi. 0:1. Asistence: Alex Killorn a David Savard.
04:03'
Tampa vyrazila do otevřenější obrany a dokonce si vytvořila i přečíslení dva na jednoho. Přihrávka Ondřeje Paláta ale nebyla zrovna nejpřesnější.
03:26'
Duclair šikovně vybídl na kruhu stojícího Barkova, jehož tvrdá střela skončila na betonech brankáře. O chvíli později střílel i Weegar, jenž ale bránu minul.
03:00'
Je pískáno první zakázané uvolnění tohoto utkání. Bude se vhazovat po pravici Andreje Vasilevského.
02:46'
Černák chtěl založit akci, kterou ale Gourde pouze do třetiny soupeře protečoval.
02:19'
Čtvrtá formace Floridy byla aktivní, Mason Marchment si nenajel do ideálního místa.
01:54'
Markus Nutivaara pálil od modré čáry po dobré práci Hörnqvista. Hned několik těl v bílých dresech ale neprostřelil.
01:24'
Také domácí dlouho operovali před brankářem Vasilevským, ale větší možnost si nevytvořili. Nicméně oba celky se snaží vstoupit do utkání aktivně.
00:54'
Yanni Gourde se na okamžik uvolnil na pravé straně, odkud se pokusil o co nejrychlejší zakončení. Střela mezi tři tyče ale nezamířila.
00:24'
Tampa se hned na začátku tlačila do útočného pásma, ale Panteři si prozatím dokázali velmi dobře poradit.
00:01'
Florida už za malý okamžik zahájí své druhé utkání série proti Tampě. Kdo bude úspěšnější dnes?

Florida Panthers: Driedger (Bobrovskij) – Weegar, Forsling, Montour, Nutivaara, Gudas, Yandle (A), Strälman – Duclair, Barkov (C), Verhaeghe – Tippett, Wennberg, Huberdeau – Hörnqvist (A), Acciari, Vatrano – Marchment, Lomberg.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), D. Savard, Sergačjov, L. Schenn – Kučerov, B. Point, Palát – Stamkos (C), Cirelli, Killorn – Colton, Gourde, Coleman – T. Johnson, Maroon.

Rozhodčí: Pochmara, Kozari – Kovachik, Nagy.
1. zápas

Florida – Tampa 4:5

Branky a nahrávky: 10. Barkov (Huberdeau, Yandle), 17. Verhaeghe (Barkov, Yandle), 42. Huberdeau (S. Bennett, Tippett), 45. Tippett (Huberdeau, S. Bennett) – 8. Coleman (Gourde, McDonagh), 25. Kučerov (Hedman, Stamkos), 35. Kučerov (Hedman), 53. B. Point (Kučerov, Hedman), 59. B. Point (McDonagh)
Česká a slovenská stopa

Radko Gudas (Florida)
Jan Rutta (Tampa Bay)
Erik Černák (Tampa Bay)
Ondřej Palát (Tampa Bay)

TAMPA BAY LIGHTNING

Obhájce Stanley Cupu patří mezi hlavní favority i v letošní sezoně. Svou úžasnou pouť za loňským pohárem načal vyhranou sérií s Columbusem. Následně vyřadil Boston a poté i newyorské Islanders. Ve finále NHL si celek Jona Coopera poradil s Dallasem. Letos Tampa skončila na třetí příčce divize, neboť v 56 zápasech získala 75 bodů. Úvodní zápas série zvládla díky dvěma brankám navrátilce Nikity Kučerova a dvěma trefám Braydena Pointa lépe ona. Zvítězila 5:4. Nejproduktivnějším hráčem Tampy v základní části byl právě Brayden Point, jenž nastřílel 25 branek a připsal si také stejný počet asistencí.

FLORIDA PANTHERS

Hokejisté Floridy prožili výbornou základní část. V Centrální divizi skončili na druhé příčce, když v 56 zápasech posbírali 79 bodů. Postavení v tabulce tak znamenalo, že se Panthers utkali s hokejisty Tampy. Už úvodní bitva nabídla skvělý hokej. Florida dlouho tahala za delší konec provazu, ale dvě branky hostujícího Braydena Pointa utkání obrátily. Nakonec se tak vedení 1:0 na zápasy ujala Tampa, ale svěřenci Joela Quennevillea udělají vše pro to, aby na led soupeře jeli se stavem 1:1 na zápasy. Nejproduktivnějším hráčem Floridy v základní části byl Jonathan Huberdeau, jenž stačil posbírat 64 kanadských bodů.
Přeji příjemné brzké středeční ráno při sledování textového přenosu z play-off NHL. Hokejisté Floridy Panthers dnes na domácím ledě přivítají Tampu Bay Lightning. Utkání začne krátce po 2:00. Příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.