NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  San Jose : Winnipeg - 24. ledna 2018   04:30

San Jose
San Jose
19:14' Pavelski  • 29:38' Couture (J. Ward, Dillon) • 33:25' Tierney (J. Thornton, Burns) • 55:20' Meier (Vlasic, Pavelski)
4:5
(1:3, 2:0, 1:1 - 0:1)
Winnipeg
Winnipeg
00:18' Perreault  (Ehlers, Little) • 04:32' Armia  (Copp, Trouba) • 11:56' Little  (T. Myers, Perreault) • 51:38' Armia  (B. Tanev, T. Myers) • 60:18' Little  (Byfuglien, Ehlers)

3. Joe Thornton (SJS) 0+1
Hostující celek vedl o tři branky, domácí dokázali vyrovnat na 3:3. Ve třetí třetině se Jets znovu dostali do vedení, ale Sharks srovnali. V prodloužení rychle rozhodl o výhře Jets Bryan Little.
60:18'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Hostující celek vyhrává v prodloužení. Po výborně přihráce Byfugliena puk do odkryté části branky poslal snadno BRYAN LITTLE. Asistence: Dustin Byfuglien a Nikolaj Ehlers.
60:01'
Základní hrací doba přinesla osm branek, které si týmy rozdělily rovnoměrně, a tak uvidíme prodloužení. To se hraje pět minut tři na tři systémem náhlá smrt.
60:00'
59:48'
Už se pravděpodobně nic nestane.
58:58'
Hra je přerušena, domácí celek se dostal do postavení mimo hru.
58:40'
Nikolaj Ehlers se propracoval do dobré střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.
58:27'
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině, přesilovku hrají hosté.
57:50'
Mnoho šancí momentálně nevidíme, sledujeme taktickou bitvu.
57:08'
Josh Morrissey se položil do střely, kterou vyslal Brenden Dillon. Domácí obránce netrefil branku.
56:27'
Uvidíme 53 sekund hru čtyři na čtyři, a pak přesilovku Jets.
56:27'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Timo Meier – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
56:00'
Přesilovku hrají domácí, pokouší se vstřelit rozhodující branku, zatím ale marně. Obrana Jets hraje zodpovědně.
55:20'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Dustin Byfuglien – 2 min., hrubost).
55:20'
San Jose právě vstřelilo branku!
Domácí celek k velké radosti fanoušků dokázal vyrovnat. Po tlaku v útočném pásmu dostal kotouč do branky pohotovou střelou TIMO MEIER. Asistence: Marc-Édouard Vlasic a Joe Pavelski.
55:17'
Joe Thornton dostal od obrany Jets prostor, ale minul branku.
54:40'
Joakim Ryan čekal na přihrávku mezi kruhy, ale kotouč se k němu nedostal.
54:11'
Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, Winnipeg vede o jednu branku.
53:54'
Chris Tierney pálil od modré čáry, ale při střele zlomil hokejku.
53:22'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme rychlý hokej. San Jose bude muset otevřít hru a všechny síly vložit do útoku.
52:50'
Více ze hry má nyní hostující celek, který si vypracovat jednobrankové vedení.
51:38'
Z ničeho nic se hostující celek dostává znovu do vedení. Ujala se nenápadná střela, kterou vyslal JOEL ARMIA. Aaron Dell kotouč viděl až na poslední chvíli a nedokázal zasáhnout. Asistence: Brandon Tanev a Tyler Myers.
51:28'
Hra je přerušena, komerční přestávka.
50:56'
Hra se přelévá ze strany na stranu, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
50:34'
Kevin Labanc postupoval spolu se spoluhráčem dva na jednoho, ale nedokázali skórovat.
50:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, stav zápasu je vyrovnaný.
49:30'
Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář Sharks.
49:00'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brenden Dillon – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Mathieu Perreault – 2 min., hrubost).
48:48'
Optickou převahu nyní mají domácí hokejisté, jenže se nemohou propracovat do střelecké pozice.
47:55'
Brent Burns pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Connor Hellebuyck. Vhazovat se bude před brankou Jets.
47:26'
Patrik Laine při pokusu o střelu z kruhu zlomil svůj nástroj, a tak rychle musel na střídačku.
47:00'
Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, stav zápasu je vyrovnaný, sledujeme taktickou bitvu, ani jeden celek nechce chybovat.
45:57'
Matt Hendricks z dobré střelecké pozice poslal kotouč vysoko nad branku. Puk se od mantinelu odrazil zpět do hry.
Kyle Connor zablokoval střelecký pokus soupeře, brankář Jets tak zasahovat nemusel.
44:55'
Buly před brankou Jets. Hostující celek vyhrál buly, a tak se směr hry rychle přenáší.
44:14'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se ve středním pásmu.
43:35'
Joe Pavelski se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit brankáře Jets. Connor Hellebuyck si trochu vybruslil, a tak zmenšil střelecký úhel.
43:15'
Z bezprostřední blízkosti se dostal do zakončení Mikkel Bødker. Jeho pokus kryje hostující gólman, Connor Hellebuyck přerušuje hru.
42:27'
Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácího celku. Aaron Dell musí být pozorný.
42:16'
Sledujeme obětavou hru od hráčů v poli. Padají do střel, a tak pomáhají brankářům.
41:34'
Patrik Laine se položil do střely soupeřem, čímž pomohl svému brankáři. Connor Hellebuyck nemusel zasahovat, protože ránu zblokoval jeho spoluhráč.
41:21'
Sledujeme začátek třetí třetiny. Connor Hellebuyck byl pozorný a s pokusem Kevina Labance si dokázal poradit.
40:27'
Joe Thornton se položil do střely, kterou vyslal Jacob Trouba. Brankář Sharks zasahovat nakonec nemusel.
40:01'
Dva góly vstřelil domácí celek ve druhé třetině, díky tomu je vyrovnáno. Winnipeg vedl 3:0, nyní je ale stav zápasu srovnaný, a tak nás čeká dramatická třetí dvacetiminutovka.
40:00'
39:27'
Jets se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
39:01'
Bryan Little měl před sebou odkrytou branku, ale senzačně zasáhl domácí gólman. Aaron Dell zachránil své spoluhráče.
38:51'
Z bezprostřední blízkosti minul domácí branku Nikolaj Ehlers. Jeho projektil byl nepřesný.
38:13'
Brandon Tanev vypálil od modré čáry, následně Nikolaj Ehlers tečoval před brankou. Aaron Dell zasahovat nemusel.
37:50'
Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nikam nežene.
37:11'
Brankář Connor Hellebuyck kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho bránou.
37:00'
Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.
36:18'
Bryan Little výborně tečoval kotouč před brankou, ale i tak si poradil brankář Sharks.
36:04'
Tyler Myers zakončoval další rychlou akci Winnipegu, ale domácího Dilllona prostřelit nedokázal.
35:47'
Joe Thornton zablokoval střelecký pokud, který vyslal Brandon Tanev z dobré pozice. Thornton pomohl svému brankáři.
35:14'
Komerční přestávka, domácí celek dokázal vymazat tříbrankový deficit.
34:42'
Stejný hráč se nyní dostal znovu do střelecké pozice, ale ani tentokrát neuspěl.
34:04'
Nikolaj Ehlers mohl rychle přispěchat s odpovědí, ale domácího brankáře nedokázal prostřelit od modré čáry.
33:25'
Gól v přesilovce znamená, že je vyrovnáno. Skvěle to sehráli nyní domácí. Joe Thornton mohl zakončovat, ale viděl zcela volného CHRISE TIERNEYE, který dostal přihrávku a nikým neatakovaný zakončoval. Asistence: Joe Thornton a Brent Burns.
33:03'
Kevin Labanc minul branku ránou z kruhu, brankář zasahovat nemusel.
32:50'
Přesilovka se domácím příliš nedaří, nemohou se dostat do výraznější šance.
32:09'
Po střele Thorntona se kotouč odrazil do hlediště. Vhazovat se bude před brankou Winnipegu.
31:55'
Domácí celek se usadil v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.
31:43'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., vysoká hůl).
31:36'
Connor Hellebuyck podržel své spoluhráče, poradil si se střelou Vlasice.
31:18'
Z bezprostřední blízkosti zkoušel vyrovnat Logan Couture. Jeho rána ale končí mimo branku.
30:45'
Toby Enström zablokoval střelecký pokus, kterým to zkoušel Brent Burns.
30:06'
Marko Daňo ani Jack Roslovic nedokázali prostřelit domácího brankáře. Následuje komerční přestávka.
29:38'
Domácí celek dává gól, je sníženo na rozdíl jediné branky. Krásně to udělal LOGAN COUTURE, který se obtočil okolo obránce, udělal otočku, a pak poslal kotouč na bližší tyč. Asistence: Joel Ward a Brenden Dillon.
29:06'
Connor Hellebuyck kryje další ránu domácích. Tentokrát neuspěl Melker Karlsson.
28:36'
Domácí celek vybojoval vhazování v útočném pásmu, ale do výraznější střelecké pozice se propracovat nedokázal.
27:59'
Kyle Connor se propracoval do střelecké pozice, ale jeho projektil kryje brankář soupeře.
27:35'
Connor Hellebuyck kryje ránu z bezprostřední blízkosti. Zkoušel to Melker Karlsson. Jeho střela nebyla příliš povedená.
27:10'
Sledujeme rychlý hokej, který ale mnoho šancí nenabízí.
26:47'
Kotouč vypadl z hrací plochy, střela Blaka Wheelera byla zblokovaná. Komerční přestávka.
25:50'
Kotouč vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat před brankou Jets.
25:10'
Mnoho šancí si v přesilovce domácí celek zatím vypracovat nedokázal. Sledujeme klidnější pasáž hry.
24:31'
Timo Meier velmi dobře vypálil, jeho projektil kryje brankář Winnipegu.
24:17'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).
23:46'
Aaron Dell byl pozorný, a tak si dokázal poradit s pokusem Coppa.
23:05'
Mathieu Perreault se položil do střely, kterou vyslal na branku Barclay Goodrow. Brankář zasahovat nemusel.
22:03'
Po zakázaném uvolnění domácího celku se bude vhazovat před brankou Sharks.
21:34'
Toby Enström od modré čáry minul branku, jeho rána byla nepřesná.
21:30'
Aaron Dell byl pozorný, a proto neměl se zakončením Joela Armii výraznější problém.
20:50'
Connor Hellebuyck si připisuje první zákrok druhé třetiny, dokázal si poradit s pokusem, který vyslal Brenden Dillon.
20:01'
Mizerný start do zápasu měli domácí, inkasovali tři branky, navíc přišli o Herta, který byl vyloučen do konce zápasu. V poslední minutě třetiny snížil domácí Joe Pavelski.
20:00'
19:14'
Krátce před koncem třetiny domácí celek snižuje. Po dobré Dillonově přihrávce se prosazuje zcela volný JOE PAVELSKI. Domácí hokejisté tak snižují a dávají důležitou branku. Obrana Jets byla rozhozená. Bez asistence.
19:00'
Probíhá poslední minuta hry v této třetině.
18:38'
Melker Karlsson se dostal do brejku, ale jeho pokus dokázal vyrazit hostující brankář. Connor Hellebuyck skvěle přečetl hru.
18:10'
Tyler Myers zakončoval z pravého kruhu, jeho projektil zablokoval obránce, a pak puk vyrazil brankář San Jose.
17:20'
Marc-Édouard Vlasic se propracoval do střelecké pozice, ale z předbrankového prostoru nedokázal přesněji zakončit.
17:03'
Sledujeme klidnější pasáž hry, hosté vedou o tři branky a mají převahu.
16:19'
Joel Armia zakončoval další útočnou akci Winnipegu, ale jeho pokus se tentokrát do branky nedostal.
16:06'
Aaron Dell kryje kotouč po střele hostujícího hráče, zakončoval Toby Enström.
15:20'
Kotouč vypadl z hrací plochy, komerční přestávka.
15:12'
Dostáváme se do finální fáze první třetiny a zakončoval Jannik Hansen. Minul branku.
14:07'
Nyní se domácí dostali do zakončení, vypálil Dylan DeMelo, ale jeho projektil snadno zneškodnil brankář Jets.
13:30'
Domácí celek inkasoval již tři branky, navíc si musí poradit bez Tomáše Herta, který byl za faul na Kulikova vyloučen do konce zápasu.
13:13'
12:45'
Bryan Little z mezikruží nedokázal přesněji vypálit.
11:56'
Gól v přesilovce, a tak hosté vedou již 3:0. Od modré čáry vypálil Tyler Myers a jeho projektil před brankou tečoval mimo dosah domácího brankáře BRYAN LITTLE. Asistence: Tyler Myers a Mathieu Perreault.
11:39'
Winnipeg se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
11:24'
Sharks vyhazují přes všechny čáry. Oba týmy tak střídají.
11:08'
Domácí celek se musí bránit dlouhé přesilovce soupeře, zatím se to daří.
10:42'
Chris Tierney zablokoval střelecký pokus, kterým se pokoušel prosadil Jack Roslovic.
10:13'
Hosté v plném počtu. Hosté mají nyní k dispozici tříminutovkou přesilovou hru.
09:57'
Dustin Byfuglien vypálil a jeho projektil zblokoval mimo hrací plochu Joakim Ryan. Vhazovat se tak bude před brankou Sharks.
09:47'
Až nyní registrujeme střelu na branku, Logan Couture neprostřelil hostujícího brankáře.
08:21'
Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, ale s jeho pokusem si dokázal brankář Sharks poradit.
08:13'
Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Tomáš Hertl – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Kevin Labanc.
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jacob Trouba – 2 min., hrubost).
08:13'
Dmitrij Kulikov okamžitě míří na ošetřovnu.
08:13'
Tomáš Hertl tvrdě sestřelil u mantinelu Kulikova.
07:58'
Od modré zkoušel své štěstí Tyler Myers, ale neuspěl.
07:37'
Nikolaj Ehlers zablokoval ránu Brenta Burnse.
06:59'
Nyní mohlo být pro domácí ještě hůře. Z dobré pozice pálil Brandon Tanev a jeho pokus se odrazil od tyčky!
06:34'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál.
06:34'
Postavení mimo hru Winnipegu. Hosté vedou o dvě branky, vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka.
05:28'
Matt Hendricks dokázal zablokovat střelu, kterou se zkoušel prosadit jeden z hráčů Sharks.
04:32'
Další šanci už hostující celek využít dokázal, a tak navyšuje své vedení. Situaci dva na jednoho vyřešil pohotovou střelou JOEL ARMIA. Domácí brankář na kotouč nedosáhl. Sharks mají špatný vstup do zápasu. Asistence: Andrew Copp a Jacob Trouba.
03:48'
Patrik Laine se propracoval do střelecké pozice, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.
03:30'
Sledujeme rychlý hokej, o jednu branku vede hostující celek.
03:00'
Brent Burns se pokoušel propracovat do střelecké pozice, ale jeho projektil byl zablokovaný.
02:38'
Dmitrij Kulikov zablokoval střelecký pokus, kterým se zkoušel prosadit Dylan DeMelo.
01:35'
Connor Hellebuyck kryje další střelecký pokus, tentokrát to od modré čáry zkoušel Barclay Goodrow.
01:11'
Tomáš Hertl měl na hokejce vyrovnání, jeho střelu z bezprostřední blízkosti výborně chytil brankář Connor Hellebuyck, který podržel své spoluhráče.
00:18'
Hned v první minutě otevírá hostující celek skóre. Po vyhraném buly vypálil Nikolaj Ehlers a jeho pokus velmi dobře tečoval bruslí do branky MATHIEU PERREAULT. Asistence: Nikolaj Ehlers a Bryan Little.
00:02'
Bryan Little se propracoval do zakončení, a tak musel zasahovat domácí brankář.
00:01'

San Jose Sharks: Dell (Grosenick) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – Meier, J. Thornton, Pavelski – Hertl, Couture, Labanc – Bødker, Tierney, M. Karlsson – Goodrow, J. Ward, Hansen.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Morrissey, Trouba, Enström, Byfuglien, D. Kulikov, T. Myers – Connor, Wheeler, Laine – Perreault, Little, Ehlers – B. Tanev, Copp, Armia – Daňo, Hendricks, Roslovic.

Rozhodčí: Walsh, Furlatt – Wheler, Shewchyk.
San Jose Sharks odehrálo 46 zápasů s bilancí 20-6-6-14 a získalo 58 bodů. V tabulce Západní konference je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo čtyři. Poradilo si s Los Angeles Kings 4:1, v nájezdech 3:2 s Arizonou Coyotes, v základní hrací době s Pittsburghem Penguins 2:1 a Anaheimem Ducks 6:2. Nestačilo na Colorado Avalanche 5:3.
Winnipeg Jets odehrál 48 zápasů s bilancí 26-2-7-13 a získal 63 bodů. V tabulce Západní konference je na druhém místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Buffalem Sabres 7:4, Calgary Flames 2:1 v nájezdech a Vancouverem Canucks 1:0. Nestačil na Chicago Blackhawks 1:2 a na Minnesotu Wild 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí San Jose Sharks – Winnipeg Jets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.