NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Anaheim : Vegas - 25. dubna 2021   03:00

Vegas
00:28' Stephenson  (Pacioretty) • 14:44' Stephenson  (Theodore) • 26:12' W. Carrier  (Pietrangelo) • 45:39' W. Karlsson  (Marchessault, Pietrangelo) • 47:17' Theodore  (McNabb, Stephenson)
Anaheim
Gibson (R. Miller) – Drysdale, Shattenkirk, Ja. Larsson, Fowler (A), H. Fleury, Welinski – Heinen, Henrique, Volkov – Jones, Getzlaf, Terry – Comtois, Steel, Rakell (A) – Deslauriers, D. Grant, Backes.
Blandina, Chmielewski – Knorr, Gibbons
Honda Center, Anaheim
1 717 diváků
Vegas
Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo (A), McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone (C) – Marchessault (A), W. Karlsson, Janmark – Sikura, Nosek, Tuch – W. Carrier, N. Roy.

Robin Lehner (VEG) – 23 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,8%, odchytal 60:00
Hokejisté Las Vegas vyhrávají tento zápas 5:1 a poprvé v historii vyhrávají devět zápasů v řadě. Anaheim Ducks byl dnes střelecky pasivnější 24:31. Vegas vyhrává a bere body do tabulky.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:30'
Vhazovat se nyní bude ve středním pásmu.
58:23'
John Gibson (Anaheim) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou, Autorem poslední střely je hostující Nicolas Hague.
58:16'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Kevin Shattenkirk – 2 min., držení).
58:03'
Dylan Sikura hraje aktivně, tlačí se do střeleckých pozic.
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.
57:18'
Robin Lehner (Vegas) byl pozorný a kryje střelu soupeřů. Buly před jeho brankou.
56:56'
Špatná rozehrávka Vegas znamená buly v obranném pásmu hostujícího celku.
55:52'
Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, Vegas vede o čtyři branku a míří k historické výhře. Poprvé v historii klubu vyhraje 9. zápas v řadě.
55:26'
Hra je nyní přerušená, vhazovat se bude před brankou Vegas. Robin Lehner musí být pozorný.
54:06'
Vegas hraje aktivně, pokouší se své vedení navýšit, ale domácí obrana se snaží hrát zodpovědně a blokuje střely.
53:26'
Dylan Sikura pálil z dobré pozice, jeho pokus kryje brankář John Gibson. Buly před jeho brankou.
52:36'
Hosté v plném počtu. Ducks si výraznější šanci nevypracovali.
52:22'
Buly ve středním pásmu. Obrana Vegas se musí bránit přesilovce soupeře.
Maxime Comtois ani Cam Fowler nedokázali z dobrých pozic ohrozit branku, obrana Golden Knights byla připravená.
50:50'
Domácí rozehrávají od své branky, rychle se dostali do útočného pásma, ale Vegas bleskově vyhodilo.
50:36'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Tuch – 2 min., podrážení).
49:12'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Maxime Comtois dostal kotouč do útočného pásma, ale následně je hra přerušená kvůli přihrávce rukou.
48:12'
Dylan Coghlan (Vegas) to zkoušel individuálně, ale do střelecké pozice se propracovat nedokázal.
48:00'
Osm minut ze třetí třetiny je pryč, domácí celek prohrává o čtyři branky a Vegas míří k deváté výhře v sezoně.
47:40'
Krátce po komerční přestávce je hra přerušená, vhazovat se bude před domácí brankou.
47:17'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Hostující celek dává další branku, po rychlé kombinaci se střelou od modré čáry prosazuje SHEA THEODORE. Tvrdá střela končí až za brankovou čárou. Asistence: Brayden McNabb a Chandler Stephenson.
45:39'
Las Veas dává gól a navyšuje své vedení. První střelu brankář John Gibson výborně vyrazil. Akce pokračovala dál, puk se odrazil do prostoru, kde byl WILLIAM KARLSSON. Jeho zakončení zapadlo do branky, gól platí a Vegas vede o tři góly. Asistence: Jonathan Marchessault a Alex Pietrangelo.
45:26'
William Karlsson (Vegas) to zkoušel forhendem z brejku, ale neuspěl.
44:48'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
43:25'
Jonathan Marchessault (Vegas) vedl akci Vegas, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.
42:00'
Anaheim právě vstřelil branku!
Je sníženo na rozdíl dvou branek, prosazuje se díky důrazné hře před brankou SAM STEEL. V brankovišti zůstal nepokrytý a dokázal kotouč dorazit do branky. Ducks snižují ve chvíli, kdy mají ještě dostatek času se zápasem něco udělat. Robin Lehner puk tentokrát nezastavil. Asistence: Troy Terry a Alexandr Volkov.
41:18'
Sledujeme rychlý hokej, William Karlsson (Vegas) měl na hokejce další branku svého celku, ale branku trefit nedokázal. Respektive jeho projektil zastavil brankář.
40:36'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana Vegas si doázala poradit.
40:01'
William Carrier (Vegas) byl jediným úspěšným střelcem ve druhé třetině. Hostující Las Vegas vede v sousední Kalifornii 3:0 nad Anaheimem po druhé třetině a zatím míří za výhrou. Vůbec poprvé v historii klubu by Vegas vyhrálo devět zápasů v řadě.
40:00'
39:30'
Už se pravděpodobně nic nestane.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:52'
Dylan Sikura (Vegas) měl na hokejce svou první branku v dres Vegas, ale efektivním semaforem jej vychytal brankář John Gibson.
38:15'
Robin Lehner (Vegas) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho branou. Vegas se nyní musí bránit tlaku soupeře.
37:48'
Derek Grant (Anaheim) se dostal do střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil hostující brankář.
37:13'
Po komerční přestávce pokračuje druhá třetina dál.
36:25'
Špatná rozehrávka Vegas, Jonathan Marchessault na přihrávku nedosáhl, píská se zakázané uvolnění.
35:16'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí celek prohrává o tři branky. Střely na branku jsou vyrovnané 14:14.
35:03'
Špatná rozehrávka Vegas, píská se zakázané uvolnění. Vhazovat se tedy bude před brankou, ve které je Robin Lehner Robin Lehner.
34:35'
34:15'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho ránu kryje brankář.
33:35'
Mattias Janmark (Vegas) vedl zajímavou akci Vegas, ovšem do výraznější šance se on ani jeho spoluhráči nedostali.
33:10'
Alex Pietrangelo (Vegas) rozehrává od své branky, následně se dostal do útočného pásma, ale Anaheim rychle vyhodil.
32:40'
Vegas sice hraje přesilovku, ale nemůže se propracovat do výraznější střelecké pozice. Sledujeme dobrou obranu Ducks.
32:28'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nicolas Deslauriers – 2 min., hrubost).
32:20'
Zakázané uvolnění Golden Knights vrací hru před branku hostujícího celku.
32:00'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, ale z tlaku nedokázalo vytěžit více než nepřesnou střelu.
31:01'
Po komerční přestávce pokračuje zápas dál.
31:00'
Komerční přestávka.
30:35'
Cam Fowler (Anaheim) rozehrává od své branky, do výraznější šance se nedostal.
30:01'
Vyloučený hráč se vrátil do hry, sledujeme hru pět na pět.
29:34'
Sledujeme rychlý hokej, přesilovku hrají domácí, kteří se tlačí do zakončení.
28:50'
Derek Grant (Anaheim) se při vlastním oslabení dostal do střelecké pozice, ale nedokázal brankáře soupeře prostřelit. Robin Lehner uspěl v souboji jeden na jednoho.
28:26'
John Gibson (Anaheim) se natáhnul a střelu soupeře vyrazil před sebe, následně raději přerušil hru.
27:53'
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (David Backes – 2 min., podrážení).
27:32'
Chandler Stephenson (Vegas) míří za hattrickem, v minulém zápase jej odmítl, když před prázdnou brankou našel Janmarka. Dnesk už dva góly dal a hraje dál aktivně.
27:00'
Sedm minut hry ze druhé třetiny je pryč. Následně pálil Dylan Coghlan a jeho pokus kryje domácí brankář. Buly před brankou Gibsona.
26:12'
Hostující celek navyšuje své vedení, Alex Pietrangelo našel volného spoluhráče, tím byl WILLIAM CARRIER. Jeho projektil končí v odkryté části branky. Vegas vede 3:0. Rychlá akce vyšla Vegas na výbornou. Asistence: Alex Pietrangelo.
24:37'
Jonathan Marchessault (Vegas) pálil bekhendem, jeho pokus ramenem vyrazil brankář Ducks nad branku.
24:19'
V úvodu druhé třetiny sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
23:46'
Troy Terry (Anaheim) hledal spoluhráče před brankou, ale obrana Vegas hraje zodpovědně. Alec Martinez (Vegas) zblokoval dvě střely soupeře.
23:23'
Dylan Sikura (Vegas) se výborně vrátil a jako útočník zastavil šanci soupeře před brankou.
23:00'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se do zakončení, takže domácí obrana musí být pozorná.
21:24'
Vegas rozehrává od své branky, William Karlsson to vzal na sebe, ale jeho individuální akce nebyla zakončení přesně.
20:45'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek v jejím začátku prohrává o dvě branky.
20:01'
20:00'
19:03'
Akce Ducks je přerušená, buly ve středním pásmu.
18:41'
Max Pacioretty (Vegas) se dostával do dobré střelecké pozice, ale neuspěl. Na druhé straně musel zasahovat Robin Lehner po střele domácího hráče.
18:03'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, domácí celek propadl. Následně se do šance dostal Stone, ale minul branku.
17:22'
Buly před brankou Vegas, Robin Lehner raději přikryl kotouč a nechtěl rozehrávat.
16:52'
Brayden McNabb (Vegas) mohl přihrávat, ale vzal to na sebe. Jeho pokus kryje brankář Ducks John Gibson byl připravený.
16:44'
Chandler Stephenson našel kapitána Marka Stonea, jehož pokus kryje domácí brankář. Vegas vybojovalo buly v útočném pásmu.
16:14'
Ryan Getzlaf (Anaheim) rozehrává od své brany, sledujeme klidnější pasáž hry, Vegas se musí bránit.
15:08'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, domácí celek je střelecky aktivnější, ale prohrává o dvě branky.
14:44'
Chytře. Ta by se dalo charakterizovat sehrání této akce ze strany Vegas. Shea Theodore dlouhou přihrávkou našel na útočné modré CHANDLERA STEPHENSONA. Ten se dostal do brejku, který střelou do horní části branky dokázal proměnit. Třetí střela Vegas na branku a druhý gól. Asistence: Shea Theodore.
13:53'
Mark Stone (Vegas) se pokoušel rozjet útočnou akci, ale domácí obrana mu nenechala příliš prostoru. Vegas o kotouč přišlo.
13:00'
Domácí hokejisté rozehrávají od své branky, postupně se propracovali do útočného pásma, ale vypálit nedokázali.
12:07'
7:2, tak vypadá statistika střel na branku, aktivnější je v tomto směru domácí celek, ale prosadit se nedokázal.
11:44'
Do zajímavé pozice se po akci středem dostal domácí celek, ale obrana si dokázala poradit. následně Robin Lehner (Vegas) přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
11:00'
Max Jones (Anaheim) se dostal k zakončení, jeho projektil vyrazil Robin Lehner před sebe, pak už hrál Zach Whitecloud. Nechybělo mnoho a nešikovně si srazil kotouč do své branky.
10:31'
Po krátké přestávce utkání pokračuje dál, sledujeme rychlý hokej a v posledních minutách na nějakou výraznější šanci čekáme.
10:01'
09:20'
Maxime Comtois dostal puk do útočného pásma, následně pálil jeho spoluhráč, ale trefil jen brankáře.
09:10'
Ducks vypálili od modré čáry, rána postrádala přesnost. Robin Lehner toho mnoho neviděl.
08:45'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) nahodil kotouč do útočného pásma, David Backes však minul branku.
08:10'
Anaheim v tomto zápase zatím na nějakou výraznější šanci čeká, obrana Vegas hraje zodpovědně.
07:38'
Hráči Vegas sice dostali puk do útočného pásma, ale nemohli hrát kvůli ofsajdu.
07:00'
Chandler Stephenson (Vegas) se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla hodně nepovedená.
06:43'
06:36'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
06:04'
Brayden McNabb (Vegas) pálil od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný. Následně puk získal domácí celek, a tak se směr hry otáčí.
05:37'
Nicolas Deslauriers (Anaheim) se dostal do útočného pásma, s jeho střelou si snadno poradil brankář Vegas.
05:15'
David Backes (Anaheim) měl velkou šanci domácích, ale nedokázal z bezprostřední blízkosti překonat brankáře Vegas. Robin Lehner měl nyní i štěstí.
04:32'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje. Jonathan Marchessault hledal spoluhráče, ale kombinace postrádala přesnost.
04:07'
Alex Tuch (Vegas) se dostal do útočného pásma, vybojoval puk, přihrávkou hledal spoluhráče před brankou, ale obrana si poradila.
03:51'
03:06'
Mattias Janmark (Vegas) zblokoval další střelecký pokus domácích, Vegas se do útočného pásma nedostalo kvůli ofsajdu.
02:31'
Ofsajd nyní zastavil akci Ducks. Vhazovat se tedy bude ve středním pásmu.
02:03'
Rickard Rakell (Anaheim) dobře vypálil, jeho spoluhráč se před brankou pokoušel tečovat, ale obrana Vegas si poradila.
01:51'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Zach Whitecloud – 2 min., podrážení).
01:31'
Hostující celek vstoupil do zápasu aktivně a dál pokračuje v důrazné hře.
00:28'
Vegas se dostává do vedení hned první střelou v zápase. Max Pacioretty našel před brankou zcela volného spoluhráče. Tím byl CHANDLER STEPHENSON, který z dobré pozice zakončoval přesně pod horní tyč. Rychlá akce Golden Knights znamená první gól v zápase. Asistence: Max Pacioretty.
00:01'
Utkání ve slunné Kalifornii začalo, úvodní buly pro hostující Vegas.
00:01'

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Drysdale, Shattenkirk, Fowler, Ja. Larsson, H. Fleury, Welinski – Heinen, Henrique, Volkov – Jones, Getzlaf, Terry – Comtois, Steel, Rakell – Deslauriers, D. Grant.

Vegas Golden Knights: Lehner (M.-A. Fleury) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Marchessault, W. Karlsson, Janmark – Sikura, Nosek, Tuch – W. Carrier, N. Roy..
Poslední tři vzájemné zápasy vyhrálo Vegas, které je favoritem i v tomto zápase.
Anaheim Ducks odehrál 47 zápasů s bilancí 9-5-7-26 a získal 35 bodů. V tabulce Západní divize je tým na posledním místě. Z posledních pěti zápasů vyhrál dva. Poradil si se San Jose 4:0 a 4:1. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 0:4, 2:5 a Los Angeles Kings 1:4.
Vegas Golden Knights odehráli 46 zápasů s bilancí 26-7-2-11 a získali 68 bodů. V tabulce Západní divize jsou na prvním místě a postup do play-off mají jistý. Hokejisté Vegas v posledním zápase vyhráli nad San Jose 5:2 a drží sérii osmi výher v řadě.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.