NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Minnesota : Vegas - 9. března 2021   02:00

Minnesota
Minnesota
10:50' Fiala (V. Rask) • 59:54' Brodin (J. Eriksson Ek)

– 26 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 59:48
Marc-Andre Fleury (VEG) – 20 zákroků, 1 OG, úspěšnost 95,2%, odchytal 58:19.
Vítězná série Las Vegas končí. Hokejisté z města v poušti prohrávají tento zápas 0:2. Kevin Fiala se prosadil v čase 10:51 a v závěru zápasu byla branka přiznaná Brodinovi.
59:54'
Minnesota právě vstřelila branku!
Technický gól je připsán JONASI BRODINOVI, kterého jeden z hráčů Vegas fauloval před prázdnou brankou. Puk sice trefil jen tyč, ale sudí rozhodli o tom, že tato situace je gólová. Asistence: Joel Eriksson Ek.
59:12'
Hraje se ve středním pásmu, následně se Vegas dopustilo zakázaného uvolnění. Marc-Andre Fleury (Vegas) musí zpět do branky a Wild míří za výhrou.
58:52'
Oddechový čas pro hosty.
58:46'
Domácí celek drží těsné vedení, Vegas se dostalo do postavení mimo hru.
58:33'
Vegas se pokouší vyrovnat.
58:33'
Zakázané uvolnění Wild, buly před brankou Minnesoty.
58:16'
Vegas hraje bez brankáře.
58:00'
Poslední dvě minuty.
57:24'
Kevin Fiala (Minnesota) se dostal do brejku, ale netrefil bránu, možná puk jemně Marc-Andre Fleury vytěsnil.
57:00'
Probíhají poslední tři minuty hry v tomto dramatickém zápase. Wild vedou o jednu branku.
56:27'
Kirill Kaprizov (Minnesota) měl velkou šanci, ale nedokázal prostřelit ležícího brankáře Vegas. Marc-Andre Fleury své kolegy podržel.
55:52'
Z pohledu Vegas čas běží velmi rychle, Golden Knights prohrávají o jednu branku a na nějakou šanci čekají poměrně dlouho.
55:32'
Zach Whitecloud (Vegas) pálil od modré čáry, jeho rána končí mimo branku.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí WIld vedou o jednu branku.
54:40'
Hostující celek rozehrává od své branky, Kaapo Kähkönen (Minnesota) zastavil puk, a tak mohou jeho spoluhráči rozehrávat.
54:10'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.
54:08'
19:25, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Komerční přestávka.
53:46'
Hraje se rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
53:23'
William Carrier (Vegas) to zkoušel individuálně, Nosek přihrával před branku, jeho pokus o přihrávku byl zblokovaný.
53:00'
Vegas rozehrává od své branky, Nosek a jeho formace se dostala do útočného pásma, ale ke střele se už nedostali.
52:34'
Domácí se dostali do útočného pásma, Brodin ovšem ve výborné střelecké pozici promáchl.
51:36'
William Karlsson (Vegas) rozehrává od své branky, následně Zach Whitecloud (Vegas) nahodil do útočného pásma.
51:00'
Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině čekáme, Wild hrají takticky velmi dobře, drží těsné vedení a Vegas má problémy se usadit v útočném pásmu.
50:00'
Ofsajd na straně Vegas, ve třetí třetině je hostující celek střelecky aktivnější, vede 5:3, ale na vyrovnání stále čeká.
49:32'
Jordan Greenway (Minnesota) se dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.
48:35'
Domácí tým stále vede o jednu branku, Wild drží těsné vedení.
48:24'
Nico Sturm (Minnesota) vedl útočnou akci, ale vypálit na branku nedokázal, obrana Vegas mu nedala příliš prostoru.
48:01'
Max Pacioretty (Vegas) pálil, ale trefil jen rukavici brankáře. Kaapo Kähkönen kryje jeho ránu.
47:34'
Ani druhou přesilovku hokejisté Wild proměnit nedokázali. Velmi dobře sehráli hosté toto oslabení.
47:02'
Wild se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
46:34'
Fiala hledal spoluhráče na modré čáře, ale jeho přihrávka byla nepřesná, a tak mohou hráči Vegas vyhodit a vystřídat.
46:14'
Přesilovku hrají domácí, Ryan Suter (Minnesota) ovšem musí rozehrávat od své branky.
45:37'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).
45:24'
Domácí mají ponechanou výhodu.
45:00'
Pět minut hry z třetiny je pryč, na nějakou výraznější šanci čekáme.
44:20'
Vegas rozehrává od své branky, Marcus Foligno (Minnesota) se natlačil do zakončení, ale minul branku.
43:40'
Vegas hraje aktivně, pokouší se vyrovnat, ale zatím marně. Obrana Wild je pozorná a Kaapo Kähkönen chytá spolehlivě.
43:08'
Dylan Coghlan (Vegas) se pohyboval před brankou, ale přesněji svůj pokus poslat nedokázal.
42:50'
William Carrier (Vegas) se natlačil do střelecké pozice, ale brankáře Wild prostřelit nedokázal.
42:17'
Victor Rask (Minnesota) pálil z dobré pozice, s jeho pokusem si dokázal brankář Vegas poradit.
41:48'
Sledujeme klidnější pasáž hry, na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině čekáme.
40:36'
Wild v dosavadním průběhu sezony prohráli jediný zápas, pokud vedli po 40 minutách.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, Vegas prohrává na ledě soupeře o jednu branku.
40:01'
Po dvou třetinách vede Minnesota 1:0. Mnoho zajímavého tato třetina nenabídla, úvod patřil domácím, v závěru se hosté zlepšili.
40:00'
39:58'
Zakázané uvolnění Vegas, ještě jedno buly.
39:30'
Joel Eriksson Ek (Minnesota) vedl útočnou akci Wild, dostal se do útočného pásma, ale nevypálil.
39:00'
Posední minuta, Vegas se natlačilo do útočného pásma před branku, ale Ryan Reaves (Vegas) nedokázal prostřelit brankáře. Aktivní byl také Keegan Kolesar.
38:07'
Shea Theodore (Vegas) pálil od modré čáry, jeho projektil ale končí vedle branky. Kaapo Kähkönen (Minnesota) zasahovat nemusel.
37:34'
Kyle Rau (Minnesota) vyhodil kotouč mimo hrací plochu, ale dvouminutový trest nedostane. Buly před brankou jeho týmu.
37:00'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale prosadit se nedokázal. 15:14, tak vypadá statistika střel na branku. Střelecky sledujeme opatrný zápas.
36:18'
Komerční přestávka, druhá třetina se blíží ke konci, více šancí má domácí tým, který hraje aktivněji. Marc-Andre Fleury v brance Vegas drží stále těsný stav.
35:10'
Fiala hledal před brankou spoluhráče, ale obrana Vegas si nyní dokázala poradit s akcí soupeře.
35:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, následně Vegas zahrálo na icing.
34:14'
Sledujeme poněkud nevýrazný hokej, ale domácí hokejisté umí přitvrdit jakmile se Vegas začne dostávat do střeleckých pozic. Takticky hrají Wild výborně.
33:56'
Kaapo Kähkönen (Minnesota) kryje kotouč, buly před jeho brankou. Zajímavé příležitosti před brankou Vegas, ale domácí se prosadit nedokázali.
33:31'
Joel Eriksson Ek (Minnesota) měl velkou šanci po Kaprizově přihrávce, ale Marc-Andre Fleury předvedl další dobrý zákrok.
32:44'
Ryan Suter (Minnesota) rozehrával od své branky, rychle se dostal do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázal.
32:30'
5:9, tak vypadá statistika střel ve druhé třetině, hostující celek je aktivnější, ale nedaří se mu najít recept na dobře hrající domácí obranu.
32:12'
Po komerční přestávce pokračuje utkání dál.
32:01'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Wild, domácí celek stále vede o jednu branku.
31:24'
Wild v početní výhodě nic vymyslet nedokázali, a tak se vyloučený hráč Vegas vrací do hry.
31:21'
31:00'
Hostující celek znovu vyhazuje, Vegas se zatím v pohodě brání.
30:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, následně se domácí hráči dostali do postavení mimo hru, buly ve středním pásmu.
29:35'
Vegas vyhazuje přes všechny čáry až k brance soupeře.
29:21'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Cody Glass – 2 min., hákování).
29:06'
Jared Spurgeon (Minnesota) rychle otáčel směr hry, jeho tým se dostal do útočného pásma, přesilovka pro domácí.
28:36'
Kevin Fiala (Minnesota) měl další dobrou střeleckou pozici, ale z pravé strany trefil jen prostor, ve kterém byl Marc-Andre Fleury.
28:16'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
27:52'
Ani třetí přesilovku hosté neproměnili, pro Vegas pozitivní zprávou ovšem je to, že se Zach Whitecloud vrátil na střídačku.
27:52'
Nicolas Hague (Vegas) pálil z dobré pozice, Kaapo Kähkönen (Minnesota) byl připravený. Komerční přestávka.
27:33'
27:11'
Kevin Fiala našel Pariseho, který se dostal do šance, ale nedokázal při vlastním oslabení překonat brankáře Vegas. Marc-Andre Fleury své kolegy nyní podržel.
26:55'
Chandler Stephenson (Vegas) pálil z mezikruží, Kaapo Kähkönen výborně zasáhl.
26:19'
Znovu se Vegas dostalo do útočného pásma, Reilly Smith (Vegas) pálil, ale jeho pokus kryje Kaapo Kähkönen.
25:49'
Hostující celek se usadil v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Následně ale Marcus Foligno vyhodil přes všechny čáry.
25:33'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Ryan Suter – 2 min., podrážení).
25:26'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, kde si vynutilo faul soupeře.
22:45'
Kevin Fiala (Minnesota) pálil z dobré pozice před branku, brankář Vegas tak tak zasáhl proti jeho nebezpečné střele.
21:58'
Druhá přesilovka byla o poznání lepší než ta první, ale na gól Vegas čeká. Mimochodem, z posledních deseti přesilovek neproměnilo ani jednu. Dnes navíc bez dvou opor. Stone a Piatrangelo mimo hru.
21:51'
21:29'
Cody Glass (Vegas) čekal před brankou na přihrávku, poskakující kotouč netrefil.
20:51'
Dubna nedokázal vyhodit, to se povedlo pak až jeho spoluhráčům.
20:32'
Max Pacioretty (Vegas) pálil, Matt Dumba jeho pokus dokázal zblokovat.
20:01'
Hostující celek začne třetinu v přesilovce, Joel Eriksson Ek na trestné.
20:01'
Kevin Fiala (Minnesota) se prosadil v tomto zápase jako první, jeho tým vede na střely 10:5 a na góly 1:0. Vegas prohrává, hraje bez Stona a Pietrangela. V první třetině navíc ze zápasu odstoupil Zach Whitecloud.
20:00'
19:51'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (Joel Eriksson Ek – 2 min., podrážení).
19:17'
Tuch hledal spoluhráče, Max Pacioretty byl volný před brankou, ale přihrávku zastavila obrana Wild.
19:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.
18:41'
William Karlsson (Vegas) nabral rychlost v útočném pásmu, ale nevypálil. Na druhé straně Nick Bjugstad (Minnesota) minul branku.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.
17:33'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Vegas.
17:01'
Ve středním pásmu jej soupeř podrazil, ale sudí tento moment neviděli. Zach Whitecloud odchází do kabiny Vegas, opustil střídačku.
17:00'
Zach Whitecloud (Vegas) zůstává otřesený na ledové ploše. Situace se stala mimo hru.
16:25'
Keegan Kolesar (Vegas) čeká na svou první branku v NHL, nyní se dostal do dobré pozice, po šikovné přihrávce spoluhráče trefil jen rameno brankáře Wild.
16:01'
Theodor hledal spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost. Hosté se pak do šance dostat nedokázali.
15:13'
Hostující celek se pokouší něco vymyslet v útočném pásmu, ale domácí obrana hraje zodpovědně. Wild hrají v obraně velmi dobře a nedává soupeři prostor.
14:21'
Wild se dostali do postavení mimo hru, komerční přestávka.
13:31'
Nosek a Reaves dostali kotouč do útočného pásma, následně druhý jmenovaný pálil. Ale minul branku.
13:10'
Max Pacioretty (Vegas) se dostal do zakončení, jeho pokus kryje brankář Kaapo Kähkönen. Po dlouhé době se Vegas dostalo k zakončení.
12:02'
Komerční přestávka.
Kevin Fiala (Minnesota) vstřelil 11. gól ve 12. zápase proti Vegas, jeho forma proti Golden Knights je obdivuhodná.
10:50'
Domácí celek, aktivněji hrající, se dostává jako první do vedení. Po rychlé akci se střelou na vzdálenější tyč ze strany prosazuje KEVIN FIALA. Asistence: Victor Rask.
10:11'
Nicolas Hague (Vegas) se pokoušel dostat do útočného pásma, jeho střelu zblokoval soupeř. Ian Cole (Minnesota) se dobře vrátil.
09:43'
Mats Zuccarello (Minnesota) zakončoval z dobré pozice, ale brankáře Vegas prostřelit nedokázal.
09:29'
Hra je přerušená, mnoho šancí jsme zatím v tomto zápase neviděli. Sledujeme klidnější pasáž hry.
08:57'
Mats Zuccarello (Minnesota) se dostal do zakončení, ale trefil jen střed branky, kde byl Marc-Andre Fleury.
08:44'
Vyloučený hráč se vrací do hry, Vegas v přesilovce na branku nevypálilo.
07:53'
Na nějakou výraznější šanci Vegas čeká, domácí obrana hraje velmi dobře a nedává soupeři prostor.
07:24'
Reilly Smith (Vegas) byl volný před brankou, ale jeho rána končí vedle, následně domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry.
07:00'
Domácí celek se musí bránit, ale situaci nyní zvládl, Wild vyhazují přes všechny čáry.
06:44'
Vyloučení v týmu Minnesota Wild (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Carson Soucy.
06:44'
Po Noskově akci se bude vylučovat, přesilovka pro Vegas. Komerční přestávka.
05:56'
Kevin Fiala (Minnesota) našel Karilla Kaprizova, jehož ránu vytěsnil Marc-Andre Fleury (Vegas) nad branku. Kotouč je v ochranné síti, bude se vhazovat.
05:37'
Dlouhou dobu se hraje bez přerušení, sledujeme rychlý hokej.
05:11'
Nick Bjugstad (Minnesota) pálil z ostré pozice, Marc-Andre Fleury (Vegas) byl připravený a dokázal si poradit. Následně pálil Brodin a znovu zasáhl brankář Vegas.
04:43'
Jonathan Marchessault (Vegas) s komplikacemi dokázal zastavit nebezpečnou akci soupeře, Vegas se tak mohlo dostat do útočného pásma.
04:14'
Joel Eriksson Ek (Minnesota) se snadno dostal do útočného pásma, následně kombinoval se spoluhráči.
03:41'
Marcus Foligno (Minnesota) našel Jordana Greenwaye, jehož rána z první končí nad brankou, gólman zasahovat nemusel.
03:02'
Sledujeme aktivní hru Vegas, hosté se dostali do útočného pásma, ale vypálit na branku nedokázali. Jonas Brodin (Minnesota) otáčí směr hry.
02:16'
Zach Parise (Minnesota) vedl zajímavou akci Minnesoty, ale do střelecké pozice se dostat nedokázal. Hostující obrana byla pozorná.
00:33'
William Karlsson (Vegas) vybojoval kotouč pro spoluhráče, následně pálil Nicolas Hague (Vegas). Jeho pokus kryje brankář Kaapo Kähkönen.
00:14'
Alex Tuch (Vegas) se jako první dostal ke střele, jeho pokus ale snadno zastavil brankář Wild.
00:01'

Minnesota Wild: Kähkönen (Talbot) – Suter (A), Spurgeon (C), Brodin, Dumba, Cole, Soucy – Greenway, J. Eriksson Ek, M. Foligno – Kaprizov, V. Rask, Zuccarello – Parise (A), Bjugstad, Fiala – Sturm, Bonino, Rau.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Dansk) – Holden, Martinez (A), Theodore, Hague, Whitecloud, Coghlan – Pacioretty (A), Stephenson, Marchessault – W. Karlsson, R. Smith (A), Tuch – Glass, N. Roy, W. Carrier – Kolesar, Reaves, Nosek..
Minnesota Wild odehrála 22 zápasů s bilancí 9-4-1-8 a získala 27 bodů. V tabulce Západní divize je na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála dva. Poradila si s Los Angeles Kings 4:3 v prodloužení a s Arizonou Coyotes 5:1. Tým nestačil na Vegas Golden Knights 4:5 v prodloužení a 1:5. V zatím posledním zápase Minnesota padla s Arizonou 2:5.
Vegas Golden Knights odehrálo 21 zápasů s bilancí 12-4-1-4 a získalo 33 bodů. V tabulce Západní divize je na první pozici. Z posledních pěti zápasů tým vyhrál všechny. Poradil si s Anaheimem Ducks 3:2 v prodloužení, Minnestou Wild 5:4 v prodloužení a 5:1, se San Jose Sharks 5:4 v prodloužení a 4:0.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Minnesota Wild a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.