NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Boston : Montreal - 15. listopadu 2021   01:10

Boston
Boston
28:27' McAvoy (T. Hall, J. Zbořil) • 42:14' McAvoy (B. Marchand) • 45:58' Coyle  • 49:05' Coyle (DeBrusk, O. Steen) • 58:02' T. Hall (Pastrňák, Carlo)
5:2
(0:1, 1:1, 4:0)
Montreal
Montreal
08:09' Armia  (Lehkonen) • 36:25' Pezzetta  (A. Brooks, Josh Anderson)
Boston
Meier, South – Marquis, Shewchyk
TD Garden, Boston
17 850 diváků
Montreal

To je tedy z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný vstup do nového týdne a někdy opět na počtenou.
Hvězdy utkání

1. Charlie McAvoy (BOS) – 2+0
2. Charlie Coyle (BOS) – 2+0
3. Taylor Hall (BOS) – 1+1
Československá stopa v utkání

David Pastrňák (BOS) – 0+1, +1 účast, 3 střely na bránu, 0 TM, čas na ledě 20:57

V oslabení: 0:0
Hokejisté Montrealu dlouhých čtyřicet minut tohoto zápasu drželi naději na bodový zisk, jenže ve třetí třetině se jim vše rozpadlo, jako domeček z karet. Bruins se totiž v posledních dvaceti minutách podařilo vstřelit hned čtyři branky.

V přesilové hře nejdříve srovnal svou druhou brankou v utkání McAvoy. Poté se dvakrát prosadil Coyle, když především jeho první branka byla hodně šťastná, protože si o něj víceméně vstřelil vlastní gól obránce Petry. Vše nakonec pečetil střelou do opuštěné klece Hall, jenž se při svých 30. narozeninách postaral o první a poslední branku Bostonu tohoto zápasu.

Boston Bruins tedy nakonec díky skvělé třetí třetině zdolali trápící se Montreal Canadiens poměrem 5:2.
59:50'
Bruins už jen drží puk za svou bránou a čekají na závěrečnou sirénu.
59:31'
Swayman se ještě musí mít na pozoru, když na něj letí střela od levého mantinelu z hole Pezzotti.
58:46'
DeBrusk jen zpoza modré čáry poslal puk na Montembaulta, který kotouč ihned rozdává svým spoluhráčům.
58:02'
Bruins právě vstřelili branku!
Nicméně tohle už je úplný konec. Vyhozený kotouč se u mantinelu zastavil o čárového rozhodčího, čehož využil Pastrňák, který s TAYLOREM HALLEM ujížděl ve dvou na jednoho na opuštěnou klec. Český útočník nakonec nahrál právě Hallovi, jenž tak své 30. narozeniny oslavil vstřelenou brankou. Asistence: David Pastrňák, Brandon Carlo.
57:51'
Habs zatím nahánějí puk kolem mantinelu.
57:30'
Montembeault míří na svou střídačku a hosté hrají v šesti!
57:01'
Boston drží puk ve svém útočném pásmu, což domácím hokejistům absolutně stačí.
56:33'
Lehkonen se snažil natlačit puk před bránu Bostonu, ale zde byla hned trojice hráčů v černém, kteří kotouč poslali do středního pásma.
56:01'
Nosek poslal puk na střídačku Montrealu a po zřejmě poslední reklamní přestávce se bude vhazovat ve středním pásmu.
55:45'
Akce Montrealu byla domácí obranou zastavena hned na útočné modré.
55:22'
Puk je opět až za bránou Montembeaulta, kam jej nahodil Marchand.
54:51'
Pastrňák se ve vlastním obranném pásmu prezentoval hodně pěknou otočkou, při které ještě přidal i stahovačku a následně vyvezl puk až do útočného pásma.
54:06'
Nyní však drží Bruins puk ve svém útočném pásmu, kde druhá útočná formace domácích získává cenné vteřiny ze zbytku třetí třetiny.
53:35'
Bostonu se podařilo zastavit další ofenzivní snahu Montrealu a domácí jen posílají puk do středního pásma.
53:04'
Dvorak poslal ze středu útočného pásma hodně schovanou střelou, ale Swayman si našel mezeru na výhled a puk chytá svou lapačkou.
52:39'
Hostující hokejisté nahodili puk na Swaymana, který si jej raději ponechal ve své výstroji.
51:49'
Pastrňák se s tím nemazal a odpálil puk na icing, ale díky dobrému odrazu od mantinelu se puk zastavil ještě před brankovou čárou, a tak hra pokračuje dál.
51:34'
Boston nyní uvízl v postavení mimo hru a po reklamní přestávce se bude vhazovat před střídačkou Montrealu.
51:11'
Foligno opět ve středním pásmu nic nevymýšlel a jen poslal puk do rohu kluziště.
50:33'
Clifton jen obloukem poslal puk až do obranné třetiny Habs, odkud se hosté pokusí rozjet další ofenzivní akci.
50:06'
Domácí hokejisté jsou hodně na konci a nyní Montreal ani vůbec nepouštějí do svého útočného pásma.
49:05'
Tak tohle bude zřejmě hřebíček do rakve Montrealu. DeBrusk na útočné modré protečoval kotouč do středního pásma, kam si pro něj dojel CHARLIE COYLE, který nejdříve přizvedl hůl bránícího hráče a poté se nacpal před Montembeaulta, jehož překonal zakončením pod břevno. Asistence: Jake DeBrusk, Oskar Steen.
48:42'
Nicméně Habs se do útoku rychle vrátili zpět, jenže jejich snahu překazila špatná přihrávka.
48:14'
Bostonu se nyní všemi možnými způsoby podařilo dostat puk alespoň do středního pásma.
47:11'
Marchand se snažil projít přes posledního obránce Montrealu, ale na toho si nakonec se svou kličkou nepřišel.
46:32'
O puk se dlouho bojovalo v rohu obranného pásma Bostonu, odkud jej nakonec vydolovali domácí hokejisté.
46:22'
Montreal se ihned pokusil o rychlou odpověď, ale střela od modré z hole Kulaka skončila přesně v lapačce Swaymana, kterého zřejmě v nadcházejících okamžicích čeká více práce.
45:58'
Tak nyní jsou naopak domácí hokejisté hodně šťastnou brankou. Coyle zavezl puk do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou Pastrňákovi, jehož střelu Montembeault vyrazil před sebe, ale Petry jej nešťastně odpálil přímo do CHARLIEHO COYLA, který zrovna dojížděl k tyči a od domácího hráče se už kotouč odrazil do brány. Bez asistence.
45:12'
Z obranného pásma Montrealu byl puk ztečován mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před Montembeaultem.
44:52'
Kohlman se snažil křižnou přihrávkou najít Blidha, ale jeho pas zastavil bránící hráč Montrealu.
44:24'
Ruský obránce ve službách Montrealu obdržel přihrávku na modrou, kde nad ničím nepřemýšlel a poslal jen na Swaymana, který puk chytil svou lapačkou.
43:15'
McAvoy je v tomto utkání hodně při chutí, když nyní se svým nahozením útočil na hattrick, protože Montembeault jeho střelu viděl na poslední chvíli.
42:48'
Romanov nyní jen poslal puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před brankářem Montrealu.
42:14'
Domácí využívají přesilovou hru! Marchand přihrál puk na modrou čáru CHARLIEMU MCAVOYOVI, jenž dostal hodně prostoru a nabruslil si až na střed útočného pásma, odkud následně poslal kotouč do pravé šibenice hostující klece. Asistence: Brad Marchand.
41:58'
Marchand připravil střelu pro Bergerona, jehož pokus však byl zblokován mimo bránu.
41:35'
Armia získal puk za svou bránou a následně jej vyhodil přes celé kluziště.
41:25'
Až nyní končí ponechaná výhoda, a tak Jeff Petry (MTL) míří na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za držení.
41:00'
Pastrňák se skvěle prokličkoval před bránu Montrealu, ale následně byl faulován Petrym, a tak si Boston zahraje další přesilovou hru.
40:14'
Evans jen nahodil puk za bránu Bostonu, kde si pro něj jede Swayman, jenž ho poté předává svým obráncům.
40:01'
Statistky po druhé třetině

Střely na bránu: 31:22
Zblokované střely: 8:6
Hity: 23:23
Vyhraná vhazování: 17:21
Druhá třetina zcela jasně patřila domácímu týmu, který se tlačil za vyrovnáním, a to se nakonec i Bruins podařilo, když se dorážky prosadil McAvoy.

Domácí celek může hodně mrzet, že ze své aktivity nevytěžil víc, protože na druhé straně se hodně šťastnou brankou naopak prezentovali hosté, když Pezzetta tečoval Brooksovo nahození a do vlastní sítě si navíc puk poté nešťastně srazil Clifton.
40:00'
39:56'
Armia ještě jen lehce nahodil puk na Swaymana, který kotouč poslal za svou bránu.
39:41'
Dvorak přhrával před bránu Bruins, kde číhal Anderson, ale od útočníka Montrealu se puk odrazil pod lapačku Swaymana.
39:04'
Další vyhození Montrealu končí až na icingu, a tak se bude vhazovat před jejich bránou.
38:47'
Boston nahodil puk do svého útočného pásma, ale hosté jej odtud velmi rychle vrátili do středního pásma.
38:06'
Nosek byl nyní natlačen na hostujícího brankáře a český útočník nakonec skončil až za jeho zády. Hra je tedy přerušena.
37:44'
Dvorak se po levém křídle velmi pěkně prodral až před Swaymana, kterého si i položil, ale v pádu se mu už nepodařilo poslat puk do odkryté části domácí klece.
36:25'
Montreal právě vstřelil branku!
Tak to je hodně studená sprcha pro domácí tým, když se hosté opět dostávají do vedení. Brooks dostal kotouč do druhé vlny a následně jej z pravé strany poslal směrem na bránu Bostonu, kde jej tečoval MICHAEL PEZZETTA do betonu Swaymana, ale kotouč se odrazil přímo do brusle obránce Cliftona a od ní si to zamířil do domácí klece. Asistence: Adam Brooks, Josh Anderson.
35:40'
Pastrňák se pokusil překvapit Montembeaulta zakončením zpoza jeho klece, ale brankáře Montrealu byl u své tyče připravený.
35:23'
Kuhlman jen protečoval puk do útočného pásma a následně ihned inkasoval tvrdou ránu od Chiarota.
34:19'
Jestli tomuto utkání něco nechybí, tak je to tvrdá hra, kterou se snaží prezentovat obě mužstva a je vidět, že Original Six derby berou obě strany hodně vážně.
33:50'
Steen dostal přihrávku mezi kruhy, kde příliš se svou střelou čekal a jeho zakončení zblokoval obránce Kulak.
33:07'
Clifton dostal nabito na modré čáře a jeho tvrdá rána mířila jen těsně vedle brány Montrealu.
32:18'
Kuhlman se naslepo snažil přihrát puk před bránu Montrealu, kde byl sice Haula, ale toho si strážil Romanov.
31:23'
Domácí hokejisté nyní nemohou napadat rozehrávku Montrealu, protože čárový rozhodčí signalizuje postavení mimo hru.
30:46'
Anderson zkoušel obtížně najít křižným pasem Suzukiho, ale jeho pas si pohlídal Swayman, jenž si uzmul puk pro sebe.
30:18'
Bostonu nevyšla ofenzivní rozehrávka, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
29:52'
Petry se nyní na modré čáře opřel do puku a vyslal směrem na domácí klec velkou ránu, kterou Swayman jen vyrazil mimo svou klec.
29:23'
Marchand vystřelil hned po vyhraném vhazování, ale brankář Montrealu byl pozorný a puk má ve své moci.
29:17'
Nyní to budou mít hokejisté Montrealu hodně těžké, protože tlak Bostonu ještě více naroste. Habs navíc nyní zahráli znova puk na icing.
28:27'
Domácí hokejisté se dočkávají první branky v utkání, když Zbořil poslal puk na modrou čáru Hallovi, jenž poté vystřelil z pravého kruhu a Montembeault jen vyrazil kotouč před sebe, kde se k němu dostal CHARLIE MCAVOY, jenž už ho napral do hostující brány. Asistence: Taylor Hall, Jakub Zbořil.
28:11'
Canadiens však poslali puk na zakázané uvolnění, a tak hra zůstane u Montembeaulta.
27:54'
Pastrňák nyní v útočném pásmu poslal hodně nepřesnou přihrávku, která našla jen hokejku jednoho z hostujících hráčů.
27:23'
Marchand obdržel přihrávku do levého kruhu, jenže jeho střelu zblokoval hostující Savard.
26:50'
Nosek se snažil obkroužit s pukem hostující bránu, ale jeho zasunutí mu příliš nevyšlo.
26:17'
Steen nahrál na hranici kruhu DeBruskovi, který ihned vystřelil a následně se ještě i pokusil dorazit svou vyraženou střelu, ale Montembeault pokryl obě jeho zakončení.
25:51'
Suzuki dostal puk do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou Toffolimu, jehož následná střela skončila přesně v lapače Swaymana.
25:21'
Po delší době ses hra dostala i do útočného pásma Montrealu, kde z levého kruhu střílel Brooks a jeho pokus skončil ve výstroji Swaymana.
25:00'
Montembeault se tedy nyní ve své bráně rozhodně nenudí, když se zatím ve druhé třetiny víceméně hraje pouze na něj. Hostující brankář si nyní musel poradit se schovanou střelou Halla.
24:30'
Bergeron nahrál do protiútoku rozjeté dvojici Pastrňák-Marchand, kteří jeli sami na Montembeaulta, když český útočník nahrál svému kolegovi, ale jeho střelu fantasticky vytáhl brankáře Montrealu!
23:55'
Domácí vyhráli následné vhazování a menší zámek ukončil svou střelou McAvoy, ale opět to bylo jen do připraveného brankáře Montrealu.
23:46'
Montreal jen poslal puk přes celé kluziště. Canadiens je tedy odpískáno zakázané uvolnění.
23:26'
Nosek se po pravém křídle velmi dobře prodral do zakončení, avšak jeho střela k vzdálenější tyči jen těsně minula hostující bránu.
22:58'
Hall obkroužil s pukem hostující klec a poslal jej pod Montembeaulta, do kterého se následně snažil dorážet Foligno, ale s brankářem Montrealu to ani nehlo.
22:46'
Hned po vyhraném vhazování se puk dostal na modrou čáru k Savardovi, jehož nevinné nahození orazítkoval tyč domácí klece!
22:38'
Domácím hokejistům nyní navíc nevyšla jejich útočná rozehrávka, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
22:11'
První útočná formace Bostonu míří na střídačku, a tak má nyní obrana Montrealu chvíli klid.
21:50'
McAvoy se dostal ještě k tvrdé ráně od modré čáry, avšak jeho střela z první letěla hodně mimo bránu Habs.
21:31'
Marchand nahrál na levou stranu McAvoyovi, jenž zde dostal hodně prostoru a jeho střela ze středu kruhu skončila přesně ve výstroji brankáře Montrealu.
21:00'
Marchand opustil trestnou lavici, a tak se poprvé ve druhé třetině hraje v plném počtu hráčů.
20:25'
I na druhé straně si Montembeault musel připsat první zákrok, když na něj letěla střela od modré čáry.
20:07'
Canadiens se hned nacpali do útoku, kde z levého kruhu vystřelil Toffoli, ale jen do betonu Swaymana.
20:01'
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 11:12
Zblokované střely: 4:3
Hity: 10:12
Vyhraná vhazování: 8:8
První třetina mezi Bostonem a Montrealem je již minulostí. Aktivnější v ní byli trochu více hosté z Kanady, kteří nakonec dokázali vstřelit i zatím jedinou branku utkání, když se z rychlého protiútoku prosadil Armia.

Medvědi také měli několik šancí a především i tři přesilové hry, jenže jedna z nich skončila předčasně faulem Marchanda a dvě předchozí se domácím příliš nevydařili.
20:00'
19:56'
V samotném závěru se ještě do jednoho zakončení prodral Hall, když tentokrát mířil mezi betony hostujícího brankáře, ale ten si pohlídal i tohle zakončení.
19:34'
Hall vystřelil z levého kruhu, ale v bráně Montrealu byl Montembeault připravený.
18:59'
A tak zde máme možná menší kompenzaci od rozhodčích, když je naopak Brad Marchand (BOS) přísně vyloučen za podrážení.
18:34'
Po neúspěšné střele Marchanda se k puku dostal hostující Armia, který jej vyhodil z obranné třetiny Montrealu.
18:23'
Tak tohle je hodně přísné vyloučení na straně Montrealu, když Brendan Gallagher (MTL) v útočném pásmu sekl Halla do hokejky, a dostává tak dvě minuty.
17:36'
Nicméně to snad byla jediná střela domácích za celé dvě minuty, a tak se Evans může bez větších výčitek vrátit do hry.
17:01'
Konečně zde máme nějaké zakončení, když z pravého kruhu vystřelil DeBrusk, ale jeho střelu Montembeault vyrazil za svou klec.
16:45'
Kotouč je opět za domácí bránou. Tohle zatím Bruins vůbec nejde.
16:28'
Boston se zatím nemůže usadit ve svém útočném pásmu.
16:07'
Montreal opět získal puk ve svém obranném pásmu, a tak se do hry musí znova zapojit Swayman.
15:45'
Montreal však začíná oslabení nejlepším možným způsobem, když hosté vyhráli následné vhazování a poté vyhodili puk.
15:34'
Boston si zahraje další přesilovou hru v utkání, protože je na trestnou lavici poslán Jake Evans (MTL), který si odpyká dvě minuty za podrážení.
14:23'
Foligno přihrál na pravou stranu Coylovi, jehož střelu z větší vzdálenosti bez větších potíží kryje Montembeault.
13:21'
Montembeault se musel mít za svou bránou na pozoru, protože zde na něj nebezpečně dotíral domácí Steen. Brankář Montrealu však nakonec vše zvládl.
12:37'
Habs sice vyhráli následné vhazování, ale hosté poté poslali puk na zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před jejich brankářem.
12:29'
Další ofenzivní akce Bostonu je zastavena hvizdem čárového rozhodčího, když se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
11:28'
Boston přenesl hru do svého útočného pásma, kde od pravého mantinelu poslal kotouč před bránu Hall, ale Montembeault jeho ránu vyrazil.
11:07'
Carlo nyní byl pod tlakem hostujících hráčů, a tak jen poslal kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
10:46'
Poehling poslal kotouč na Swaymana, kde se ještě do domácího brankáře snažil dorážet Gallagher, ale neúspěšně.
10:14'
Nosek nahazoval puk směrem na hostující bránu, ale Wideman jeho pokus zastavil.
09:34'
První útočná formace Bruins hodně zatopila hostujícímu týmu, ale Montreal nakonec vše přežil bez inkasované branky.
08:41'
A málem už bylo vyrovnáno, když Marchand posunul puk do druhé vlny McAvoyovi, jenž si najel mezi kruhy a Montembeault předvedl hodně zajímavý zákrok, když skoro vyjel z brány, ale brankář Montrealu měl štěstí, že obránce Bostonu zrovna poslal puk jeho směrem.
08:09'
Habs šli do rychlého přečíslení ve třech proti jednomu, kdyže JOEL ARMIA nakonec celou akci řešil přímou střelou z pravého kruhu, která skončila přesně nad lapačkou domácího brankáře. Habs jsou tedy za svou úvodní aktivitu odměněni první brankou v utkání. Asistence: Artturi Lehkonen.
07:22'
Blidh zavezl puk do útočného pásma, ale jeho spoluhráči zrovna střídali, a tak zde byl domácí útočník zcela osamocen hned proti trojici hráčů v bílém.
06:32'
Hostům se podařilo natlačit puk na domácího brankáře, který si nedělal žádné problémy a kotouč raději přikryl svou lapačkou.
06:20'
DeBrusk byl nyní za bránou Montrealu hodně tvrdě natlačen na mantinel, ale domácí útočník se hodně rychle zvedl a vše bude v pořádku.
05:48'
Canadiens se ihned po konci oslabení znova pustili do útoku, kde od modré pálil Chiarot a Swayman jen vyrazil kotouč za svou bránu.
05:26'
V samotném závěru přesilové hry je ještě střela Forborta zblokována až do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před bránou Habs.
04:41'
Coyle hledal přihrávkou k tyči volného Pastrňáka, který by jinak jen zasunul puk do odkryté brány, avšak českému útočníkovi přeletěl puk přes jeho hokejku.
04:06'
Habs se podařilo získat puk pod svou kontrolu a hosté jej rychle vyhazují co nejdále od svého brankáře.
03:29'
Marchand po vyhraném vhazování nahodil puk na bránu a Montembeault jej pouze vyrazil před sebe, kde se k dorážce prodral Bergeron, jenž však následně netrefil hostující klec.
03:20'
Nicméně nyní už se vylučovat bude. Josh Anderson (MTL). za bránou Bostonu krosčekoval Marchanda, a tak útočník Montrealu dostává první dvě minuty v utkání.
02:47'
Za bránou Montrealu se s pukem obtáčel domácí Hall a možná u toho byl jedním z hostujících obránců i podražen, ale rozhodčí zatím zůstávají klidní.
02:21'
Montreal začal zápas hodně aktivně, když se hosté opět usadili ve svém útočném pásmu, kde však byla další střela od modré přizvednuta do ochranné sítě za domácí klecí.
01:52'
Swayman si připisuje další úspěšný zákrok, když v jeho lapačce tentokrát skončilo nahození Romanova od modré čáry.
01:38'
Petry vyslal směrem na domácí bránu střelu od levého mantinelu a puk skončil ve výstroji Swaymana.
01:30'
Boston následně poslal puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
01:18'
První zákrok v utkání nakonec registruje domácí brankář Swayman, který musel vyrazit střelu Suzukiho z bezprostřední blízkosti.
00:53'
V TD Garden už můžeme i poprvé v utkání slyšet Let´s Go Bruins!
00:29'
Snaha domácích však trvala jen pár vteřin, protože je Montreal dokázal vytlačit do střední třetiny.
00:02'
Úvodní vhazování patřilo domácím hokejistům, kteří se ihned vydávají do svého útočného pásma.
00:01'
Obě hymny jsou již minulostí, a ta zápas už za pár momentů vypukne.

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – Forbort, McAvoy, Grzelcyk, Carlo, J. Zbořil, Clifton – B. Marchand, Bergeron, Pastrňák – T. Hall, Coyle, N. Foligno – DeBrusk, T. Nosek, O. Steen – Haula, Kuhlman, Blidh.

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Petry, Chiarot, D. Savard, Kulak, Ch. Wideman, A. Romanov – Toffoli, Suzuki, Josh Anderson – B. Gallagher, Dvorak, Lehkonen – Armia, Evans, Pezzetta – Belzile, Poehling, A. Brooks.

Rozhodčí: Meier, South – Marquis, Shewchyk.

V tomto utkání můžeme české hráče sledovat jen na domácí straně, kde aktuálně působí David Pastrňák, Tomáš Nosek a Jakub Zbořil.
Boston Bruins
(7-5-0)

Hokejisté z Bostonu zatím v letošním ročníku střídají výhry s prohrami. Zatím převažují samozřejmě výhry, ale u Bruins mají vždy ty nejvyšší ambice, a tak jim zatím průběh tohoto ročníku rozhodně stačit nemůže, protože jim aktuálně patří až 11. místo ve Východní konferenci.

Medvědi se i v letošním ročníku mohou spolehnout na své ofenzivní trio Pastrňák-Bergeron-Marchand, které se stará o většinu jejich ofenzivních akcí. Za nimi už je to však horší. Produkce ostatních formací je hodně slabá, a to je jedním z důvodů, proč je Boston v tabulce tak nízko.

Poslední zápasy:

Boston Bruins – Ottawa Senators 3:2
Boston Bruins – Edmonton Oilers 3:5
New Jersey Devils – Boston Bruins 2:5
Montreal Canadiens
(4-10-2)

Loňský finalista Stanley Cupu se v letošním ročníku zatím hodně trápí, když Montreal zatím ze šestnácti odehraných zápasů zaregistroval jen pouhé čtyři výhry. Montreal má v letošním ročníku velké problémy se zraněnými oporami, když už od začátku sezóny chybí klíčoví Shea Webber a Carey Price a během začátku sezóny se k nim přidalo ještě pár borců.

Navíc v minulém utkání na ledě Detroitu musel předčasně do šaten i druhý brankář Jake Allen, a tak se situace Habs stále ještě více komplikuje.

Detroit Red Wings – Montreal Canadiens 3:2 pp.
Montreal Canadiens – Calgary Flames 4:2
Montreal Canadiens – Los Angeles Kings 2:3 pp.
Vítám vás u nedělního programu NHL, ve kterém se zde konkrétně zaměříme na souboj z Atlantické divize, kde nás čeká souboj mezi Bostonem Bruins a Montrealem Canadiens.

Zápas startuje něco málo po jedné hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.