NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Flyers - 22. ledna 2022   19:00

Buffalo
Buffalo
01:29' J. Skinner (Tuch, Cozens) • 15:33' Tage Thompson (Tuch, J. Skinner) • 15:57' Tage Thompson (Dahlin) • 18:00' Krebs (Jokiharju, Jankowski) • 22:24' Krebs  • 44:36' J. Skinner (Dahlin, Tage Thompson)
6:3
(4:2, 1:0, 1:1)
Flyers
Flyers
11:19' Ristolainen  (Sanheim) • 12:44' Giroux  (Provorov, Atkinson) • 54:49' Giroux  (Konecny, Atkinson)
Buffalo
St. Pierre, Markovic – Alphonso, Kelly
KeyBank Center, Buffalo
9 264 diváků
Flyers

To je z mojí strany vše, děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek večera!
Tři hvězdy utkání:

1. Peyton Krebs (BUF) – 2+0
2. Tage Thompson (BUF) – 2+1
3. Jeff Skinner (BUF) – 2+1
Hlavní hvězdou zápasu se stává Peyton Krebs, který byl hodně vidět a svými prvními dvěma góly v NHL táhl Buffalo za výhrou. Další pozice si rozebrali dvougóloví střelci Tage Thompson a Jeff Skinner.

Hity: 16 – 13
Hotovo, Buffalo slaví zasloužené vítězství, zatímco krize Philadelphie pokračuje. Ačkoliv jsme neviděli žádné oslnivé představení, góly padaly a klíčové byly přesilovky – domácí využili tři ze čtyř, hosté jen jednu z pěti.

I proto Flyers prohrávají jedenácté utkání v řadě, naopak Buffalo napravilo zaváhání s Dallasem a poprvé od listopadu potěšilo své fanoušky domácím vítězstvím!
59:50'
Philadelphia už dohrává utkání s pukem na hokejkách, další porážka přijde jen za pár vteřin.
59:25'
Osamocený útočník Flyers marně bojuje o kotouč za brankou Buffala, kde je ve velkém oslabení.
59:10'
Philadelphia už nemá ani morální sílu a utkání pomalu plyne ke svému konci.
58:49'
Buffalo udrželo kotouč ve středním pásmu, odkud ho dokonce vyhodilo do útočné třetiny.
58:25'
Philadelphia svými nepřesnými přihrávkami přichází o kotouč, který snadno končí na domácích hokejkách.
58:02'
Nahozený kotouč v podání Philadelphie se neujal, Buffalo puk dobře sbírá a zpoza branky přesouvá hru na polovinu soupeře.
57:44'
Philadelphia se nemůže dostat s kotoučem přes půlící čáru. Místo toho, aby se snažila o drama, musí se naopak bránit.
57:24'
Asplund se dostal k zajímavé střele z mezikruží, ale poslal kotouč jen vedle pravé tyčky.
57:01'
Philadelphii se nedaří přesunout hru na polovinu soupeře, natož aby se hrálo kolem branky Buffala.
56:21'
Michael Houser kryje další střelecký pokus, tentokrát z hole Justina Brauna.
55:31'
Kanadský brankář vzápětí znovu kryje odražený kotouč. Philadelphia už by měla přemýšlet o hře bez brankáře. Pomohla by jí přesilovka.
54:59'
Střela tahem v podání Victora Olofssona hostujícího brankáře prověřila – jistý zákrok Cartera Harta.
54:49'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Že bychom se přece jen dočkali dramatu? Cam Atkinson po buly posunul puk na modrou, kde byl Travis Konecny a jeho šikovné nahození CLAUDE GIROUX usměrnil mezi Houserovy betony. Asistence: Travis Konecny, Cam Atkinson.
54:38'
Rasmus Dahlin (BUF) tak dostane menší trest, ale nezdá se, že by přesilovka Philadelphie měla na dnešním výsledku něco změnit.
54:38'
Zack MacEwen dostal tvrdý zásah na koleno ve středu hřiště, po němž opouští hrací plochu a míří do útrob stadionu.
53:40'
Odpověď na tlak hostů nevyšla, Flyers se znovu usazují v útočné třetině, ale jejich ofenzivní nemohoucnost pokračuje.
53:19'
Kotouč je stále na polovině Buffala, leč v moci domácích hokejistů, kteří se snaží zaútočit.
52:57'
Philadelphia má po dlouhé době souvislý tlak, jenže se jí nedaří výrazně zahrozit.
52:39'
Skákavé nahození Ivana Provorova proskákalo jen vedle pravé tyčky. Vzápětí vypálil od modré Travis Konecny, ale pouze mimo.
-21:59'
Olofssonova rána z pravého kruhu skončila jen na boční konstrukci branky, načež se hosté osvobozují.
51:30'
Nepříjemné nahození od modré čáry letělo jen vedle tyčky, ale pomohlo Sabres udržet útočné pásmo.
51:11'
Buffalo úspěšně vyvezlo kotouč na polovinu soupeře, a přestože se neusadilo v útočné třetině, dostává soupeře do úzkých.
50:21'
Na druhé straně zaútočila Philadelphia, jejíž brejkovou akci zakončil z pravé strany Cam Atkinson. Kotouč ovšem zaplul pouze do Houserovy náruče – komerční přestávka.
49:37'
Tage Thompson hezky vletěl středem hřiště do pásma, načež donutil zasáhnout Cartera Harta proti střele tahem!
49:18'
Kotouč se přesouvá z pásma do pásma, leč bez výraznějších střeleckých pokusů a nebezpečných šancí.
48:28'
Když už se přece jen některý z týmů dostane do zakončení, pálí buď mimo branku, nebo se obráncům daří střely blokovat.
47:45'
Oba týmy se nemohou usadit v útočném pásmu, což aktuálně pochopitelně trápí hlavně hosty. Buffalo rozhodně nemá, kam by spěchalo.
47:17'
Buffalo se v útočném pásmu příliš neohřálo, navíc se do zajímavé šance tlačil James van Riemsdyk, přesto jsou na tahu znovu domácí!
46:45'
Philadelphia se vydala do útoku, jenže vlastní nepřesností pobídla Alexe Tucha, který nakonec brejkové tažení nezakončil. Vybojoval však útočné pásmo.
46:04'
Rozhodčí si všiml přihrávky rukou, po které přerušuje hru a posílá utkání do další komerční přestávky.
45:41'
Útok Buffala je odražen. Nechci Philadelphii odepisovat, ale Sabres jsou více v klidu a hosté nemají nic, na čem by mohli svůj obrat postavit.
45:10'
Mezi autory střeleckého pokusu se zapisuje také Morgan Frost, jehož ránu domácí brankář dobře viděl.
44:58'
Ke střele od levého mantinelu se dostal Claude Giroux, po jehož střele si Michael Houser připisuje další jistý zákrok.
44:36'
Sabres právě vstřelili branku!
V pravém kruhu dostal nabito JEFF SKINNER, který tentokrát propálil i Cartera Harta. Zdá se, že tím definitivně láme Philadelphii, ale už jsme v této sezoně viděli divočejší obraty. Asistence: Rasmus Dahlin, Tage Thompson.
44:16'
Po hattricku sahl Tage Thompson, ale Carter Hart si připisuje další zákrok! Buffalo však pokračuje ve slibné kombinaci.
44:02'
Prudká střela příklepem v podání Jeffa Skinnera na Cartera Hartera nevyzrála!
43:46'
Gerry Mayhew (PHI) ve středním pásmu zasáhl soupeře vysokou holí, za což dostává dvě minuty.
43:34'
Do statistik se znovu zapisuje Cam York, jehož střela končí na výstroji domácího brankáře.
42:54'
Prudkou střelu Ivana Provorova dokázal Michael Houser vyrazit, přes nepříjemný nátlak Philadelphie nepolevuje.
42:20'
Dylan Cozens z brejku vystřelil, ale Travis Sanheim proti němu dobře vybruslil a střelu zablokoval.
42:07'
Brankář Buffala si uhlídal svou pravou tyčku, kam se nebezpečně odrazil skákavý puk – hra je přerušena.
41:51'
Nepříjemná střela příklepem v podání Scotta Laughtona skončila na výstroji Michaela Housera.
41:15'
Dva nepřesné pokusy Philadelphie letí jen za branku, přesto se Flyers vydávají do závěru své přesilovky s pukem na hokejkách.
40:56'
Flyers už hrají jen klasickou přesilovku, kterou zahajují od branky Cartera Harta.
40:34'
Velká šance pro Jamese van Riemsdyka, ke kterému se odrazil kotouč před branku, ale osamocený útočník ho za Michaela Housera nedotlačil!
40:20'
Philadelphia začala pochopitelně aktivně, ale Cam Atkinson v zajímavé šanci minul! Tlak hostů pokračuje.
40:01'
Střely na branku po 2. třetině: 16 – 19
Druhé dějství končí strkanicí, ale hlavně třígólovým rozdílem. Buffalo totiž ustálo přesilovku soupeře, načež z trestné lavice ujel Peyton Krebs, který druhým gólem v NHL navýšil skóre a zadělal si na hattrick.

Philadelphia nadále tahá za kratší konec provazu, zatímco Buffalo kráčí za výhrou. Zdá se, že začátek třetí třetiny bude klíčový, protože zkrácená přesilovka čtyř proti třem může hosty vrátit do hry.
40:00'
39:50'
Ke střele z pravé strany se dostal Claude Giroux, ale Michael Houser jeho pokus dobře viděl.
39:41'
Gól z toho nebyl, ale ruční brzda Peytona Krebse (BUF) je potrestána dvěma minutami.
39:41'
Hezký brejk Philadelphie! Ivan Provorov si najel před branku, kam dostal krásnou přihrávku, ale jen díky zásahu obránce nezakončil.
39:11'
Oba týmy se přetahují o kotouč, aniž by se jednomu z nich podařilo vybojovat útočné pásmo.
38:30'
Sudí znovu fouká do píšťalky, protože Zack MacEwen (PHI) zatáhl Jeffa Skinnera (BUF), který je naopak potrestaný za simulování!
38:06'
Přesilovka Philadelphie už skončila. Hosté tak zakládají útok za plného počtu hráčů na obou stranách.
37:43'
Philadelphia se dostala do třetiny jen na pár vteřin. Zdá se, že Buffalo ustojí i další hru ve čtyřech hráčích.
37:25'
Buffalo se po vhazování dostalo ke kotouči a vyhazuje puk až za branku Cartera Harta.
37:10'
Z hranice pravého kruhu vystřelil tahem Cam Atkinson, jehož střelu Michael Houser kryje a přerušuje hru!
36:41'
Philadelphia už je v útočném pásmu a pálí ze všech pozic, jenže trefuje jen mantinely za brankou nebo obránce soupeře.
36:20'
Vzápětí autor hostující střely málem propadl, ale Tage Thompson ho nakonec neprotlačil a do úniku se nedostal.
36:04'
Philadelphia začala Yorkovou střelou od modré čáry, která byla sražena mimo branku.
35:48'
Rozhodčí přerušuje hru, protože John Hayden (BUF) v útočném pásmu podrazil soupeře, za což dostává přísné dvě minuty.
35:20'
Philadelphia dokázala sebrat nahozený kotouč, po němž se na pár vteřin udržela v pásmu, jenže bez střely. Buffalo se osvobozuje.
34:53'
Buffalo se protlačilo do pásma, kde ale Mark Jankowski celou situaci překličkoval a sám se připravil o kotouč.
34:21'
Philadelphia měla potíže s kombinací ve vlastním pásmu, ale nakonec situaci zvládla. Na kotouči však zůstávají domácí.
34:01'
Rychlý protiútok Philadelphie zastavuje hvizd sudího, protože je odpískán ofsajd – komerční přestávka.
33:28'
Buffalo vyhazuje puk přes všechny čáry a máme po přesilovce. Philadelphia se nadále trápí.
33:11'
Sabres se úspěšně drží, když je potřeba, obránci dobře vystoupí a střely zablokují.
32:28'
James van Riemsdyk prověřil Michaela Housera, který jeho střelu dobře viděl. Tlak Flyers však nadále pokračuje!
32:12'
Philadephia už je zpátky, ale důsledná defenziva Buffala ji k ničemu zajímavému alespoň prozatím nepouští.
32:05'
Buffalo se následně osvobozuje, aniž by pustilo hosty do nebezpečného zakončení.
31:33'
Travis Konecny tak vybojoval přesilovku, v jejímž úvodu orazítkoval z levého kruhu brankovou konstrukci!
31:24'
Rozhodčí přerušil hru, protože Travis Konecny nepříjemně přišpendlil Jeffa Skinnera, což se nelíbilo Rasmusi Dahlenovi (BUF), který se po něm vrhl!
31:13'
Následný pokus Travise Konecnyho zastavuje Michael Houser.
31:10'
Hra už pokračuje, nahození od levého mantinelu zkoušel usměrnit jeden z hostujících hráčů, ale neúspěšně.
30:59'
Kotouč vyletěl po Jankowského střele do ochranné sítě, tudíž se přerušuje a bude následovat komerční přestávka.
30:50'
Nepřehledná situace v brankovišti Philadelphie! Už se zdálo, že kotouč skončil v brance, dokonce se rozsvítilo gólové světlo v brankovišti, ale vypadá to, že hosty zachránila branková konstrukce.
30:15'
Mezi kruhy si najel Anders Bjork, ale svou střelu poslal jen do mantinelu za brankou.
Olofssonově prudké střele od modré čáry chybělo to nejdůležitější – přesnost. Tlak Buffala pokračuje.
29:20'
Buffalo vyhrálo buly, po němž se přesouvá na polovinu Philadelphie a dokonce úspěšně kombinuje v útočném pásmu.
28:23'
Kombinaci Philadelphie zastavuje ofsajdové postavení, po němž následuje komerční přestávka.
28:05'
Buffalo je v posledních minutách aktivnější a nebezpečnější, ale v posledních případech pálilo jen mimo branku.
27:34'
Defenziva Flyers znovu propadla, když dostal další parádní přihrávku za obranu Alex Tuch, jenže z pravého kruhu jen přestřelil.
27:16'
Philadelphia se osvobozuje z nepříjemného tlaku domácích, kteří rozehrávají ze svého obranného pásma.
26:41'
Peyton Krebs šilhal po hattricku, když se pokoušel srazit šťastně nahození z pravé strany, ale usměrnil puk jen vedle levé tyčky.
26:12'
Wade Allison se z levé strany natlačil až před Michaela Housera, ale na domácího brankáře nevyzrál.
25:49'
Nátlak Philadelphie zakončila prudká střela Rasmuse Ristolainena, jenž dostal nabito na modré a trefil jen plexi za brankou.
25:14'
Chytré přečíslení dvou na jednoho málem Flyers vyšlo, ale Claude Giroux nedokázal před brankou usměrnit žabičku svého spoluhráče.
24:54'
Přetahovaná ve středu hřiště vyzněla pro Philadelphii, po jejíž akci dostal přihrávku před branku Claude Giroux, ale Michael Houser ho vychytal!
24:17'
Philadelphia nakonec těžký úsek třetiny zvládla, načež sama zaútočila, ale Travis Konecny se z pravé strany do zakončení nedostal.
23:32'
Defenzivě Philadelphie se zatím daří držet domácí v nestřeleckých pozicích, ale musí se nadále bránit nepříjemnému tlaku.
23:18'
Nepříjemnou střelu Marka Jankowského dokázal Carter Hart vyrazit, přesto jsou domácí stále na puku.
23:06'
Buffalo pokračuje ve své aktivitě a kombinuje v útočném pásmu. Sabres jsou pochopitelně při chuti.
22:24'
Philadelphia je potrestána, protože z trestné lavice vyskočil PEYTON KREBS, který dostal parádní přihrávku do jízdy a po individuálním úniku střílí i svůj druhý gól v NHL.
22:15'
Flyers zůstávají kolem branky Sabres, ale nedaří se jim usměrnit puk do brankové konstrukce.
21:56'
Zaváhání Philadelphii úplně vyhodilo z tempa. Flyers musí znovu útočit zpoza své branky.
21:08'
Buffalo zachytává kombinaci domácího týmu, čímž dostává kotouč na polovinu soupeře.
20:38'
Vzápětí končí puk v ochranné sítě po nepřesné střele Travise Konecnyho. Vhazuje se v pásmu Sabres.
20:28'
Philadelphia se usadila v útočném pásmu, ale zatím vyprodukovala jen nahození Ivana Provorova, které bylo sražené mimo.
20:15'
Okamžitě po vhazování fauluje Peyton Krebs (BUF), jehož seknutí do Atkinsonových rukavic sudí nepřehlédl.
20:12'
Buffalo zahajuje prostřední dějství neúspěšným nahozením, které končí zakázaným uvolněním.
20:01'
Střely na branku po 1. třetině: 10 – 9
Čistě objektivně jde vidět, že spolu hrají dva týmy, které se v posledních týdnech brání. Hokej se však hraje na góly, těch jsme viděli celkem šest, takže slušná nadílka!
Ačkoliv se nehraje v žádném strhujícím tempu, stalo se toho hodně. Buffalo bleskově udeřilo gólem Jeffa Skinnera, načež Philadelphia otočila dvěma slepenými góly Rasmuse Ristolainena s Claudem Girouxem. Za polovinou třetiny však přišla klíčová chvíle.

V přesilovce domácích udeřil Tage Thompson, na jehož gól si Philadelphia vzala trenérskou výzvu kvůli velmi těsnému přechodu útočné modré. Gól však platil a útočník domácích po 24 vteřinách využil i druhou přesilovku za neúspěšnou výzvu. Tlak Buffala však nepolevil, přičemž v závěru třetiny úspěšně tečoval střelu Peyton Krebs.
20:00'
19:41'
Útok Sabres nevyšel, hra se tak stěhuje ještě k jejich brance, ale Philadelphii se nedaří dostat do zakončení.
19:15'
Philadelphia nakonec dostala kotouč na polovinu soupeře, po čemž může vystřídat. Zdá se ale, že si Buffalo zbytek třetiny pohlídá.
18:37'
Defenziva Flyers je úplně mimo, protože neví, kde jí hlava stojí. Buffalo nepříjemně kombinuje kolem branky – Samuelssonovu ránu Carter Hart vyráží.
18:00'
Trenéři Philadelphie reagují střídáním brankářů, do hry tak jde Carter Hart.
18:00'
Buffalo vletělo do třetiny, načež dostal nabito Henri Jokiharju, jehož ránu zvláštně tečoval zřejmě PEYTON KREBS nebo někdo z bránících hráčů. Asistence: Henri Jokiharju, Mark Jankowski.
17:35'
Philadelphia nezahrozila, přesto alespoň vytlačila Buffalo zpět na jeho polovinu. Sabres tak mohou zaútočit znovu.
17:00'
Buffalo zavřelo hosty kolem jejich branky, jenže střela od levého mantinelu skončila na výstroji bránícího hráče.
16:22'
Flyers nepříjemně zatlačili na domácí defenzivu, jenže nahození od modré čáry bylo sraženo mimo. Na tahu je Buffalo.
15:57'
Philadelphii se trenérská výzva nevyplácí, protože o čtyřiadvacet vteřin později TAGE THOMPSON dostal kotouč do levého kruhu, odkud propálil Martina Jonese. Asistence: Rasmus Dahlin.
15:33'
Hotovo, gól platí! Rozhodčí posoudil situaci jako čistou, což znamená, že hosté dostávají menší trest za neúspěšnou trenérskou výzvu.
15:33'
Domácí kroutí hlavou, protože celá situace se udála dlouho před gólovou akcí. Rozhodčí celou situaci zkoumají dlouho, i podle opakovaček je to hodně těsné.
15:33'
A máme tady trenérskou výzvu! Philadelphia si nechala přezkoumat přechod útočného pásma, který byl hodně na hraně. Tady to bude na milimetry, rozhodčí si obhájí snad oba verdikty.
15:33'
Sabres kombinace přece jen vyšla, když Alexovi Tuchovi sice nesedla trefa ze slotu, ale puk se šťastně odrazil do levého kruhu, kde stál TAGE THOMPSON a propálil Martina Jonese. Asistence: Alex Tuch, Jeff Skinner.
15:26'
Podařilo se, leč zatím bez střeleckého zakončení. Tlak Buffala však pokračuje.
15:05'
Philadelphia úspěšně vyhazuje kotouč, který se domácí snaží dopravit k brance Martina Jonese.
14:48'
Kombinace Buffala byla sražena na střídačku, tudíž je hra přerušena a vhazuje se po Jonesově pravici.
14:37'
Domácí se přece jen dostali do útočné třetiny, kde si došli pro faul Zacka MacEwena (PHI). Borec, který se mezi českými fanoušky "proslavil" nedávnou bitkou se Zdenem Chárou, dostává menší trest za hákování.
14:15'
Sabres mají potíže s rozehrávkou, kterou hosté dobře napadají. Kotouč se nachází na polovině Buffala.
13:57'
Philadelphia se vzápětí lehce dostává do útočného pásma, jenže se v něm nedokázala udržet a dostat hru pod kontrolu.
13:29'
Buffalo sice vyhrálo vhazování, jenže střela od modré skončila v hloučku hráčů před brankou. Následný brejk Flyers úspěch neslavil.
13:16'
Nebezpečný útok Buffala po pravé straně přinesl nebezpečný odraz, po němž musel Martin Jones pohlídat svou levou tyčku. Uspěl, tudíž se jde do další komerčky za vedení hostů.
12:44'
To by mohl být impulz, který Flyers potřebují! Cam Atkinson šikovnou zadovkou na ose nabil na modrou čáru Ivanu Provorovovi, jehož nahození tečoval před brankou projíždějící CLAUDE GIROUX. Asistence: Ivan Provorov, Cam Atkinson.
12:14'
Nepřesná přihrávka Buffala letí přes všechny čáry, což stěhuje hru před domácího brankáře – zakázané uvolnění.
11:49'
Do nebezpečného úniku se dostal Dylan Cozens, kterému se lepil na levý bok právě autor vyrovnávací branky. I díky tomu pálil domácí útočník vedle.
11:19'
Vyrovnáno! Michael Houser se na sebe právem zlobí, protože mu mezi betony propadla lehká střela RASMUSE RISTOLAINENA z pravého kruhu. Asistence: Travis Sanheim.
11:10'
Zatím je vidět, že se oba týmy herně trápí. Žádná hokejová nádhera to není, Philadelphii se nedaří založit útok od své modré.
10:24'
Krásná žabička Cama Atkinsona od pravého mantinelu skončila u Travise Sanheima, jenž ho na zadní tyčce vrátil před branku, kde ho Claude Giroux neúspěšně dorážel do sítě!
09:56'
Krátce po vhazování se ke střele dostal Scott Laughton, jehož pokus brankář Buffala v pohodě kryje.
09:45'
V podobné situaci se ocitl také Michael Houser, jenže střela Keitha Yandlea je sražena do ochranné sítě – komerční přestávka.
09:23'
Nepříjemná střela od modré nakonec brankovou konstrukci netrefila, takže Martin Jones si mohl oddechnout, protože moc toho neviděl.
08:56'
Buffalo sice drželo kotouč na polovině soupeře, jenže se nedokázalo dostat do zakončení. Philadelphie je pasivnější.
08:22'
Nebezpečnou střelu od modré čáry nedokázal Michael Houser ztlumit, ale defenziva Sabres nepustila hosty k dorážce.
08:06'
Bez nebezpečného zakončení! Obránce Flyers už je zpátky, načež jeho tým může zaútočit.
07:43'
Alex Tuch zkoušel střílet z pravého kruhu, jenže svou střelu mezi tři tyčky neusměrnil. Tlak Buffala však pokračuje!
07:22'
Buffalo má velký problém s přechodem půlící čáry. Philadelphia se zatím úspěšně brání bez výraznějšího nebezpečí.
06:56'
Domácí znovu kombinovali v útočném pásmu, jenže střely nepřicházely a jejich série přihrávek skončila na holi bránícího hráče.
06:18'
Philadelphia se dokázala ubránit, aniž by Buffalo pustila do nebezpečného zakončení. Sabres zkouší zaútočit znovu.
05:54'
Travis Sanheim (PHI) ve vlastním pásmu viditelně podrazil soupeře, za což dostává dvě minuty – první přesilovka Sabres.
05:43'
Buffalo zakončilo brejk střelou z pravé strany, ale Martin Jones pohodově vyráží kotouč do strany.
05:08'
Z levého kruhu vyzkoušel vystřelit tahem Cam Atkinson, jenže bohužel pro hosty si další zářez nepřipsal – Michael Houser jeho střelu dobře viděl.
05:00'
Tentokrát na svém kruhu zaváhal domácí bek, jenž pouze nabídl šanci Wadeovi Allisonovi, který při svém prvním letošním startu pálí pouze nad branku.
04:36'
Kombinace hostů skončila jen Lindblomovým slabým nahozením, které nemohlo Michaelu Houserovi nadělat problémy.
04:05'
Za obranou Philadelphie se ocitl Rasmus Asplund, který dostal přihrávku z obranného pásma, ale jeho střelu Martin Jones kryje!
03:42'
Elitní formace Sabres přesunula hru do útočného pásma, kde se však nedokázala udržet a dostat puk pod kontrolu – Flyers vyhazují.
03:07'
Provorovovo lehké nahození od modré čáry zaplulo pouze do lapačky Michaela Housera, který si dnes připisuje šestý start v NHL.
02:40'
Na druhé straně přiletěla střela z velkého úhlu, která buffalského brankáře neohrozila. Philadelphia musí začít znovu od své branky.
02:14'
Buffalo se po vhazování pokoušelo zaútočit marně, protože jeho atak byl zastaven na modré čáře.
01:29'
Bleskový úder domácích! Lehkovážná obrana Philadelphie nedokázala udržet Alexe Tucha, který jako buldozer vybojoval kotouč za brankou, zpoza které pobídl volného JEFFA SKINNERA, jenž na přední tyčce nezaváhal. Asistence: Alex Tuch, Dylan Cozens.
01:04'
Buffalo se ubránilo i na podruhé, přesto se Flyers rychle zmocnili kotouče, jenže Ivan Provorov se z levého roku před branku neprotlačil.
00:40'
Úvodní nahození Philadelphie se neujalo, Flyers tak musí začít znovu ze svého obranného pásma.
00:01'
V sestavě Flyers nechybí ani Rasmus Ristolainen nebo kapitán Claude Giroux, jejichž jméno je v posledních dnech hodně často skloňováno s výměnou. Co se však české stopy týče, tu v dnešním utkání neuvidíme.

Buffalo Sabres: Houser (Dell) – Jokiharju, Dahlin (A), Pysyk (A), M. Samuelsson, Hägg, Bryson – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – B. Murray, Cozens, V. Olofsson – Jankowski, Krebs, R. Asplund – Hayden, Eakin, Bjork.
Trenér: D. Granato

Philadelphia Flyers: M. Jones (18. Hart) – Braun, Provorov (A), Sanheim, York, Ristolainen, Yandle – Atkinson, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Konecny, Laughton (A), Lindblom – Mayhew, Frost, Allison – J. Cates, MacEwen, Willman.
Trenér: M. Yeo

Rozhodčí: St. Pierre, Markovic – Alphonso, Kelly.
Vzájemné souboje dvou utrápených týmů navíc v poslední době patří Buffalu, které vyhrálo poslední dvě střetnutí. Ukončilo tak pět vítězství Flyers za sebou.
Buffalo neprožívá – ostatně jako v posledních letech – vydařené období, protože vyhrálo jen dva z deseti posledních zápasů. Sabres mají problém dávají málo gólů, a když už se přece jen rozstřílí, hodně jich inkasují. Naposledy proti Dallasu dvakrát vedli o dvě branky, ale čtyřmi góly v oslabení prohráli 4:5.

Philadelphia čeká na vítězství už deset zápasů, což se jí stalo podruhé za posledních čtyřicet duelů. Flyers nepomohla ani letní obměna kádru, ve kterém se ujal zejména Cam Atkinson, který je nejlepším střelcem, ale zbytek týmu nešlape a vyhrál naposledy 30. prosince v Seattlu.
Zdravím všechny fanoušky zámořské NHL! Nejlepší soutěž světa nám nabízí dva zápasy v atraktivní čas, z nichž první se odehraje už od 19 hodin mezi Buffalem a Philadelphií.