NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Buffalo : Kings - 6. března 2022   19:15

Buffalo
Buffalo
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Kings
Kings
36:55' Athanasiou  (M. Anderson, Kaliyev) • 59:02' Athanasiou  (Iafallo, B. Lizotte) • 59:53' D. Brown  (Danault)
Buffalo
Rank – Joannette – Gawryletz, McNamara
KeyBank Center, Buffalo
Kings

Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Cal Peterson (LAK) – 19 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00
Dustin Tokarski (BUF) – 29 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,7 %, odchytal 59:41.
Dnešní zápas je u konce a nutno dodat, že nešlo o vůbec atraktivní podívanou. Buffalo hrálo vskutku velmi špatný hokej, za 60 minut vystřelilo pouze 19 pokusů na branku. Na druhé straně Kings měli hned 32 střel.
59:53'
Los Angeles právě vstřelilo branku!
DUSTIN BROWN trefuje od červené čáry prázdnou branku a dává tečku dnešnímu zápasu. Asistence: Phillip Danault.
59:40'
Buffalo v šesti!
59:25'
Okposo střílel z pravého křídla, ale Petersen jistě zakročil vyrážečkou.
59:02'
ANDREAS ATHANASIOU dostal kotouč na levé křídlo a jistou střelou do prázdné rozhodl tento zápas. Asistence: Alex Iafallo, Blake Lizotte.
58:50'
Lizotte skvěle vybojoval puk v rohu vlastního pásma, Kings se ženou na prázdnou branku.
58:37'
58:08'
Kings opět dostali kotouč z vlastního pásma.
58:01'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
56:57'
Trevor Moore jel sám na brankáře Tokarskiho, ale střelou mezi nohy neuspěl!
56:18'
Kings vyhazují puk do středního pásma a zatahují se zpět na svojí modrou. Bezzubé Buffalo se dnes skutečně trápí v ofenzívě.
54:25'
Do konce zápasů zbývá něco málo přes pět minut a Buffalo stále nemůže přijít na to, jak by se mohlo dostat do slušné střelecké pozice.
52:57'
Buffalo sice drží puk v útočném pásmu, ale Los Angeles mu nenabízí příliš mnoho prostoru.
51:21'
51:04'
Tuch se dostal do rychlého kontru, skvěle vystřelil přes obránce, následně i dorážel, ale brankáře nepřekonal. Forvard Sabres poté nešťastně narazil do branky a zůstává bezvládně ležet, tohle nevypadá hezky.
50:45'
Nyní už nikoliv, Buffalu se podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
50:26'
Hráči Buffala nyní zblokovali dvě střely soupeře, Kings však stále hrají s kotoučem v útočném pásmu.
49:26'
Doughtyho rána končí v lapačce Tokarskiho, ten ihned přerušuje hru.
49:21'
Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (John Hayden – 2 min., držení hole).
48:30'
Nahození na branku Petersena nemohlo skončit gólem, ale konečně jsme viděli první střelu na branku v této třetině.
47:28'
Fitzgerald zblokoval střelu z levé strany, brankář Tokarski tak zůstal bez práce.
46:28'
Asplund přestřelil branku o dobrý metr, stále tak čekáme na první střelu na branku v této třetině.
45:30'
Sabres se dostali do útočné třetiny, ale ani z hokejek domácích nebylo k vidění jakékoliv zakončení.
42:17'
Pysykovo nahození prolétlo vedle tyče, brankář Tokarski mohl zůstat v klidu.
41:42'
Kings se nastěhovali do útočné třetiny, ale ani jeden z hráčů se nedostal ke střele.
40:01'
Střely na branku: 5:9
Vyloučení: 0:0
Druhá třetina nebyla o nic záživnější. Z první šance druhé periody padl v sedmatřicáté minutě gól, když se Athanasiou trefil milimetrově do šibenice při přečíslení dva na jednoho.
40:00'
39:40'
Až příliš rychlý přechod do útočného pásma v podání Kings, čárový rozhodčí píská ofsajd.
39:01'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:52'
Kempe vypálil z pravého kruhu pro vhazování, ale jeho pokus brankář Tokarski zneškodnil.
36:55'
Přeci jen jsme se dočkali gólu. ANDREAS ATHANASIOU se dostal se svým spoluhráčem do přečíslení dva na jednoho, vzal to celé na sebe a přesně vymetl šibenici branky. Asistence: Mikey Anderson, Arthur Kaliyev.
35:48'
Icing Los Angeles, hra se přesune před brankáře Petersona.
34:25'
Thompson se dostal do mezikruží s kotoučem, ale vůbec netrefil branku.
32:40'
Buffalo si sice přihrávalo v útočném pásmu, byla z toho ale pouze provizorní střela Pysyka od modré.
31:40'
Necelých třicet dva minut za námi a stále čekáme na první větší šanci zápasu.
29:58'
Dustin Brown se dostal k odraženému puku v mezikruží, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
28:37'
Samuelsson se dostal k zakončení, ale Petersen jistě kryje. Téměř polovina třetiny je za námi a zatím bylo k vidění pouze 5 střel dohromady od obou týmů.
28:08'
Arvidsson se dostal do souboje jeden na jednoho, ale nakonec ani nezakončil.
27:12'
Kings se dostali do útočného pásma, ale ani teď se nedostali ke střele.
26:25'
Kotouč poskakoval kolem brankoviště Kings, ale nikdo z domácích se k zakončení nedostal.
23:35'
Anderson se dostal ke střele od modré čáry, ale kotouč byl zblokovaný jedním z obránců.
22:40'
Týmy nahazují kotouče do útočného pásma a následně se stahují na střídačku, stále čekáme na první útočnou akci druhé třetiny.
20:01'
Střely na branku: 9:15
Vyloučení: 0:1
První perioda je za námi, gól jsme v ní neviděli a pohledný hokej rovněž ne. První větší šance se naskytla až 9 vteřin před koncem, ale Thompsona vychytal Peterson.
20:00'
19:51'
Thompson se nyní dostal před Petersona, zkoušel blafák do bekhendu, ale brankář Kings fantasticky zasáhl!
19:01'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:59'
Anderson-Dolan se sice dostal k dorážce, ale kotouč mu na poslední chvíli přeskočil hůl, a tak nezametl kotouč do poloodkryté branky.
17:40'
První třetina se nám chýlí ke konci a zatím jsme stále neviděli větší gólovou šanci.
16:35'
Buffalo vyhodilo puk pouze na icing, a tak nemůže střídat. hra zůstane u branky Tokarskiho.
15:45'
Arthur Kaliyev vypálil, ale Tokarski byl i tentokrát úspěšný.
15:00'
Po osmi minutách se Kings dostali ke střele na branku. Dnešní zápas zatím skutečně nenabízí ofenzivní podívanou.
13:54'
LA Kings sice drží kotouč v útočném pásmu, zatím ale pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
12:43'
12:40'
Nyní se LA dostali dokonce do útočné akce dva na dva, ale k zakončení to nedospělo.
12:20'
Los Angeles znovu vyhazuje puk přes všechny čáry.
12:00'
Kings hned dvakrát za sebou vyhodili puk přes všechny čáry. Tahle přesilovka se zatím Buffalu hrubě nedaří.
10:43'
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dustin Brown – 2 min., podrážení).
10:06'
Tage Thompson si nabruslil z pravého křídla do střelecké pozice, ale nenašel skulinku ve výstroji brankáře Petersena.
09:36'
Kopitar zkoušel zakončit z ostrého úhlu, ale Tokarski byl připravený u tyčky a jeho pokus zneškodnil.
08:31'
Zakázané uvolnění Buffala, vhazovat se bude před brankou Tokarskiho.
06:39'
Arvidsson si obhodil svého strážce, načež i zakončil, ale branku Tokarskiho minul.
04:52'
Střela Pysyka končí za brankou, Petersen tak mohl zůstat klidný.
04:15'
Oba brankáři se nyní museli činit. Zvládli to však, a tak se skóre neměnilo.
03:27'
Doughty hned po vhazování vypálil od modré čáry, ale brankář Tokarski byl znovu úspěšný.
03:20'
Tokarski raději zalehl nahozený kotouč a přerušil hru. Vhazovat se bude po jeho levici.
01:49'
Tokarski musel zasahovat vyrážečkou proti střele z mezikruží.
01:10'
Buffalo si nahodilo puk do útočné třetiny, tam ale nedokázalo na útočnou akci navázat.
00:01'

Buffalo Sabres: Tokarski (C. Anderson) – Bryson, Dahlin, Fitzgerald, M. Samuelsson, Pysyk, Hägg – Tuch, Tage Thompson, J. Skinner – Okposo, Cozens, Mittelstadt – V. Olofsson, Krebs, R. Asplund – Hayden, Eakin, Hinostroza.

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Doughty, M. Anderson, M. Roy, O. Määttä, Durzi, Björnfot – A. Kempe, Kopitar, Anderson-Dolan – Arvidsson, Danault, T. Moore – D. Brown, Byfield, Iafallo – Kaliyev, B. Lizotte, Athanasiou..
Poslední vzájemný zápas, který se hrál v říjnu 2021, ovládli Kings, jenž před vlastními fanoušky zvítězili 3:2. I dnes jsou hráči Los Angeles mírnými favority.
Los Angeles je páté v Západní konferenci se sedmašedesáti body a vyrovnaným skóre 166:160. Kings si z posledních pěti zápasů dokázali třikrát připsat vítězství, naposledy proti Columbusu. Nejvíce bodů z týmu má Slovinec Kopitar (15+36), za ním je pak švédské duo Arvidsson (18+20) a Kempe (25+11).
Buffalo je na třináctém místě ve Východní konferenci. Z šestapadesáti zápasů vytěžilo 44 bodů, ke kterým patří záporné skóre 153:200. Sabres z posledních pěti zápasů dokázali vydolovat čtyři body. Nejproduktivnějším hráčem týmu je Američan Thompson s 23 góly a 19 asistencemi. V závěsu za ním jsou Skinner (23+18) a Dahlin (8+29).
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z NHL! Na programu je duel, ve kterém se utká Buffalo Sabres a Los Angeles Kings. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 19:15, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.