NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Dallas : St. Louis - 21. listopadu 2021   02:00

Dallas
Dallas
25:16' Jamie Benn (R. Suter, Gurjanov) • 30:39' Hintz (M. Raffl, Lindell) • 43:55' Hintz (M. Raffl) • 58:31' Jamie Benn (Pavelski, Lindell)
St. Louis

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemnou neděli.

V oslabení: 2:0
I ve třetí třetině jsme se opět dočkali branky v oslabení, když se o ní postarala zcela stejná dvojice, jako ve druhé části, protože Raffl opět vybídl Hintze ke skórování. Dallas si poté své dvoubrankové vedení s přehledem bránil a závěru ještě potvrdil vítězství Stars střelou do opuštěné klece Benn.

Dallas Stars tedy před svými fanoušky porazili St. Louis Blues 4:1.
59:49'
Hanley jen po mantinelu poslal puk do středního pásma.
59:22'
Blues se ještě o něco málo pokoušejí, ale už je to hodně slabá snaha.
59:00'
Radulov vyvezl puk do útočného pásma, kde jej následně přenechal hostujícím hráčům.
58:31'
Dallas právě vstřelil branku!
Vítězství Dallasu střelou do opuštěné klece potvrzuje domácí kapitán JAMIE BENN. Asistence: Joe Pavelski, Esa Lindell.
57:48'
Heiskanen pouze poslal puk na zakázané uvolnění.
57:27'
Na druhé straně zkusil střílet z velkého úhlu Saad, ale kotouč se jen od Oettingera odrazil.
57:05'
Lindell zkusil své štěstí střelou přes celé kluziště, ale trefil tyč opuštěné klece.
56:48'
Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.
56:32'
Blues jsou již v šesti bruslařích!
56:26'
Oettinger musel po chybné rozehrávce Dallasu řešit hned dvě nebezpečné střely Neala z levé strany, ale domácí brankář svůj tým opět podržel.
55:45'
Poslední reklamní pauza je za námi a jdeme už do závěrečné fáze tohoto utkání. Podaří se ještě Blues zdramatizovat koncovku?
55:33'
Bučněvič vyslal svou střelu z pravého kruhu a puk opět skončil někde ve výstroji Oettingera.
55:16'
Thomas nahrál mezi kruhy Tarasenkovi, jehož následná střela jen proletěla kolem brány Dallasu.
54:36'
Hintz zavezl puk do útoku, kde hledal Robertsona, ale ten si kotouč nedokázal zpracovat.
53:58'
Stars se vydali i do útoku, jenže jejich snaha skončila hned na útočné modré, kde se domácí celek dostal do ofsajdu.
53:14'
Dallas si hodně pomáhá i zakázanými uvolněními, jako v tomto případě.
53:06'
Domácí hokejisté zatím své vedení stráží bez větších potíží, když Blues téměř nepouštějí do nějakého soustavného tlaku.
52:39'
Stars vyhráli následné vhazování a domácí po mantinelu poslali puk ze svého obranného pásma.
52:26'
Dallas poslal kotouč pouze na zakázané uvolnění a vhazovat se bude před jejich bránou.
51:25'
Blues se nyní sami vyhnali ze svého útočného pásma, když Bortuzzo zcela vyjel s pukem do střední třetiny.
50:39'
Pavelski vyslal hodně snadnou střelu směrem na Binnigtona, který s ní neměl vůbec žádný problém.
50:09'
Faulk sice nahodil puk do útočného pásma, ale zde byl ještě jeden z jeho spoluhráčů, a tak Blues nemohli jít za pukem kvůli signalizovanému ofsajdu.
49:27'
Oettinger si nakonec musel jít nechat vyměnit své masky a nyní jeho klasická maska nesedí k jeho černé výstroji.
49:27'
Oettingera nyní zasáhla další střela do jeho masky a domácí hokejisté poté poslali puk přes celé kluziště na zakázané uvolnění.
48:56'
Po neúspěšném útoku Blues Dallas vrací kotouč svému soupeři za jeho bránu.
48:19'
Gurjanova přihrávka do druhé vlny byla zblokována hostující obranou.
47:38'
Stars drží puk za svou bránou, odkud se domácí rozhodně nikam neženou.
46:56'
Oettinger musel nyní nejdříve likvidovat střelu od modré a následnou dorážku z hole Thomase.
46:49'
Paraykova střela od modré čáry je domácím hráčem zblokována až do ochranné sítě.
46:35'
Blues se podařilo získat puk pod svou kontrolu a hosté se ihned ženou do útoku.
45:44'
Dallas drží puk ve svém útočném pásmu, kde si však domácí jen přihrávají kolem mantinelu.
45:14'
Benn je zpět ve hře.
44:59'
Kotouč je opět až za bránou St. Louis.
44:32'
Glendening vyvezl puk až do útočného pásma, kde se pokusil i vystřelit, ale jeho střela šla vedle.
43:55'
Stars se znova prosazují ve svém oslabení a znova je to ta stejná dvojice! Domácí šli opět ve dvou na jednoho, kde opět Rafll nahrál ROOPEMU HINTZOVI, který si ještě přihrávku zpracoval a poté poslal puk za záda Binnigtona. Asistence: Michael Raffl.
43:35'
Hakanpää hned dvakrát během krátké chvíle vyhodil puk z obranného pásma Dallasu.
43:14'
Tak Jamie Benn (DAL) na ledě příliš dlouho nevydržel, protože hned po pár vteřinách se vrací zpět na trestnou lavici, když je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
42:59'
Dallas v závěru svého oslabení vyvezl puk až do útočného pásma, kde už dohrají tohle oslabení.
42:48'
Neal natlačil puk na domácího brankáře, který si jej raději nechal ve své výstroji a přerušil hru.
42:26'
Po dalším zákroku Oettingera se domácím podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
42:00'
Blues se však rychle vrátili zpět, kde z levé strany střílel Perron, ale Oettinger jeho střelu vyrazil.
41:42'
Raffl skvěle vypíchl puk do středního pásma.
41:18'
Krugova střela byla zblokována domácím hráčem a kotouč poté spadl před Tarasenka, který ho poslal do Oettingera.
41:12'
Hakanpää poslal puk přímo na střídačku Dallasu. Vhazovat se bude znova před Oettingerem.
41:05'
Jamie Benn (DAL) hned na začátku třetí třetiny oslabuje svůj tým, když je vyloučen na dvě minuty za sekání.
40:59'
Gurjanov se snažil dostat puk před bránu Blues, avšak jeho pas byl hodně slabý.
40:20'
Blues se hned na startu třetí třetiny vydali do útoku, ale Dallas je odtud vcelku rychle vyhnal.
40:01'
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 27:23
Zblokované střely: 7:5
HIty: 13:10
Vyhraná vhazování: 27:17
Druhá třetina se nesla ve znamení přesilových her, kterých si oba celky zahrály spoustu a konečně jsme se v nich i dočkali prvních branek. Přesilovku se nejdříve podařilo využít domácím, když se prosadil kapitán Benn.

Stars poté přidali i gól v oslabení, protože z útoku dvou na jednoho přidal druhou branku domácích Hintz. Nicméně jednu početní výhodu nakonec díky Saadovi dokázali využít hosté.

Po druhé třetině tedy vede Dallas Stars nad St. Louis Blues 2:1.
40:00'
39:42'
Blues ještě v závěru druhé třetiny drží puk ve svém útočném pásmu.
39:14'
Stars poslali puk na bránu St. Loius, kde byl kotouč chvíli volný před Binningtonem, ale brankář Blues jej rychle přikryl svou lapačkou.
38:54'
Lindellovu střelu od modré čáry musel Binnington vyrazit do rohu kluziště.
38:34'
Blues opět dokázali dostat puk ze svého obranného pásma a z této přesilové hry už nic nebude.
38:09'
A nyní se hostům i daří vyhodit puk ze svého obranného pásma.
37:44'
Suterova střela od modré byla hostující obranou zblokována za bránu Blues.
37:16'
Benn nahrál na střelu z první Seguinovi, jenže jeho hůl to nevydržela.
37:00'
St. Louis se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
36:38'
Torey Krug (STL) nyní musel nedovoleně zastavit Pavelského, který už se dral k dorážce kotouče, který zůstal ležet za Binningtonem.
36:08'
Hráčům St. Loius se nepodařil přechod přes útočnou modrou, kde se hosté dostali do ofsajdového postavení.
35:54'
Kotouč je ze středního pásma tečován do hlediště, kde si jeden z fanoušků odnese malý suvenýr z tohoto utkání.
35:32'
Blues drží puk za svou bránou, odkud hosté nějak nechtějí rozjet svou další ofenzivní akci.
34:33'
Perron vyslal další střelu směrem na bránu Dallasu, kde musel Oettinger předvést další zákrok. Stars poté poslali puk na zakázané uvolnění.
34:19'
Oettinger vyrazil Perronovu střelu až do ochranné sítě. Po reklamní pauze se bude vhazovat před bránou Dallasu.
33:48'
Glendening neudržel puk v útočném pásmu, a tak Dallas musí svou útočnou třetinu vyklidit.
33:07'
Bučněvič se odhodlal ke střele z pravého kruhu, ale Oettinger jeho pokus vyrazil za svou klec.
32:19'
St. Louis právě vstřelilo branku!
Blues bleskově využívají svou přesilovou hru! Perronovu střelu z levého kruhu se Oettingerovi podařilo vyrazit před sebe, kde do puku poté práskl BRANDON SAAD a kotouč následně přeletěl domácího brankáře. Asistence: David Perron, Torey Krug.
32:12'
St. Louis bude hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen český útočník Radek Faksa (DAL).
31:20'
Roberton je zpět ve hře a domácího hráče nakonec jeho trest ani moc mrzet nemusí, když se během něj Dallas dokázal prosadit.
30:39'
Stars vstřelují branku v oslabení! Domácí hokejisté se dostali do rychlého protiútoku ve dvou na jednoho, kde nakonec Raffl nahrál ROOPEMU HINTZOVI, jenž okamžitou střelou překonal Binnigtona. Asistence: Michael Raffl, Esa Lindell.
30:23'
Kyrou vystřelil z levého kruhu, avšak jeho střelu se podařilo zblokovat Lindellovi.
29:41'
Glendening dobře vystihl rozehrávku St. Louis a následně poslal kotouč po mantinelu z obranného pásma Dallasu.
29:19'
Jason Robertson (DAL) je dalším vyloučeným domácím hráčem, když dostává dvě minuty sekání.
29:00'
Stars je nyní odpískáno zakázané uvolnění, a tak se bude vhazovat před jejich bránou.
28:43'
Dallas přežil i své druhé oslabení bez inkasované branky, když se v ní málem domácí naopak i dokázali prosadit.
28:11'
Raffl ujížděl ve vlastím oslabení sám na BInnigtona, na kterého si však se svým zakončením k tyči nepřišel.
27:46'
Dallasu se podařilo získat puk ve svém obranném pásmu a domácí jej následně poslali přes všechny čáry.
27:26'
Tarasenkova střela z pravého kruhu jen těsně minula domácí klec.
27:08'
Oettinger si připisuje další úspěšný zákrok, když vychytal i střelu Saada z mezikruží.
27:03'
Perron dostal nabito do levého kruhu a jeho okamžitou střelu dokázal Oettinger utlumit ve své výstroji.
26:40'
Hokejisté Dallasu zahráli puk ve vlastním obranném pásmu vysokou holí, a tak je hra přerušena a vhazovat se bude před Oettingerem.
26:18'
Na dvě minuty za podrážení je na trestnou lavici poslán domácí Roope Hintz (DAL).
26:05'
Binnington se musel mít znova na pozoru, když na něj letí další střela, tentokrát z hole Lindella.
25:16'
Stars využívají přesilovou hru! Domácí vyhráli následné vhazování a kotouč se poté dostal na modrou čáru k Suterovi, jehož nahození ještě lehce tečoval JAMIE BENN a kotouč poté zaplul do brány Blues.. Asistence. Denis Gurjanov, Jamie Benn.
25:11'
Vladimir Tarasenko (STL) je dalším vyloučeným na hostující straně, když ruský útočník dostává dvě minuty za podrážení.
24:43'
Hakanpää se svou ráznou střelou od modré trefil hned prvního hráče St. Louis.
23:54'
Před bránou Dallasu nyní bylo pořádně horko, kde se do velké šance dostla Kyrou, ale na poslední chvíli mu přizvedl Benn jeho hůl díky čemuž zabráni útočníkovi Blues skórovat.
22:58'
Další ofenzivní snaha Dallasu je ukončena postavením mimo hru.
22:44'
Faksa nahrával za sebe na Glendeninga, jemuž však přihrávka projela pod jeho holí.
22:19'
Obě mužstva jsou již kompletní.
21:47'
Binnington podržel svůj tým, když na něj Radulov zkusil kličku do forhendu a ruský útočník trefil beton brankáře St. Loius.
21:47'
Radulov dostal dlouhou přihrávku za obranu St. Louis, kde jej při jeho úniku fauloval Parayko, a tak je nařízeno trestné střílení!
21:22'
Kotouč je opět až u Oettingera.
20:57'
Po další zákroku Binningtona se hostujícím hráčům podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
20:40'
Seguin na pravé straně posunul puk za sebe na Heiskanena, jehož následná střela orazítkovala břevno hostující klece.
20:30'
20:15'
Oscar Sundqvist (STL) putuje hned na začátku druhé třetiny na trestnou laivic, kde si odsedí dvě minuty za držení.
20:01'
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 13:11
Zblokované střely: 6:1
HIty: 8:7
Vyhraná vhazování: 11:11
Je za námi první třetina utkání mezi Dallasem a St. Louis, ve které jsme se bohužel ani jedné branky nedočkali. Oba celky si v prvních dvaceti minutách vyzkoušeli jednu přesilovou hru, ale to ničemu nepomohlo, a tak se do šaten odchází za bezbrankového stavu.
20:00'
19:36'
Pavelski se dostal do zakončení z levého kruhu, které se Binningtonovi podařilo vytáhnout mimo tři tyče své brány.
19:25'
Ofenzivní snaha Dallasu končí na útočné modré, kde se domácí dostali do ofsajdu.
19:18'
Blues se poté přesunuli do útoku, ale hostům se zde nepodařilo vymyslet nějaké zakončení směrem na domácí klec.
18:48'
Faksa jen nahodil puk do útočného pásma, ale zde není nikdo z jeho spoluhráčů, protože domácí odešli střídat.
18:00'
I Stars přežili své první oslabení v tomto utkání bez inkasované branky, a tak se může pokračovat v plném počtu hráčů.
17:43'
Další střela hostujících hráčů je domácí obranou zblokována do ochranné sítě za bránou Stars.
17:14'
Po střele Thomase se k odraženému puku dostal Dallas, který jej opět poslal alespoň do středního pásma.
16:48'
Stars vyvezli puk až do svého útočného pásma, kde i nakonec Pavelski vystřelil, ale hodně nepřesně.
16:11'
Hakanpää získal puk za bránou Dallasu a následně jej posílá přes všechny čáry.
16:00'
První přesilovou hru v utkán si zahrají i hosté ze St. Louis, protože je na dvě minuty za podrážení vyloučen Jacob Peterson (DAL).
15:09'
Po delší době registrujeme i střelu na domácí klec, když od modré čáry pálil Parayko, ale Oettinger s touto střelou neměl problém.
14:45'
St. Louis se podařilo vymanit z menšího tlaku Dallasu, když hosté alespoň dostali puk do středního pásma.
14:26'
Seguin dostal puk před bránu St. Louis, kde se na několikrát snažil dotlačit kotouč za Binningtona, avšak neúspěšně.
13:57'
Hned po vhazování střílel ob modré Klingberg, avšak jeho střela skončila ve výstroji brankáře St. Louis.
13:53'
O´Reilly nyní hodně zbytečně ještě před středovou čárou zahodil puk na icing, a tak se hra přesune před Binningtona.
13:18'
O´Reilly nahrál před bránu Kyrouovi, jehož okamžité zakončení se domácímu brankáři podařilo vyrazit.
12:57'
Střela Kyroua z pravého kruhu byla domácí obranou zblokována až do ochranné sítě.
12:37'
Stars nevyšla jejich dlouhá rozehrávka, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
12:14'
Raffl posunul puk pod sebe na Klingberga, jehož následná střela proletěla jen těsně vedle hostující klece.
11:22'
Další ofenzivní akce Dallasu je zastavena hvizdem čárového rozhodčího, když se domácí dostali do ofsajdu.
11:03'
V samotném závěru přesilové hry se ještě ke střele z první dostal Seguin, ale i jeho střelu vyrazil Binnington.
10:25'
Po střele Radulova se kotouč odrazil mezi kruhy k Robertsonovi, jehož následná dorážka skončila někde ve výstroji brankáře St. Louis.
09:48'
Dallasu nevyšlo založení dalšího útoku, a tak musejí začít až od svého brankáře.
09:27'
Po špatné přihrávce Pavelského se hostujícím hráčům podařilo dostat puk do středního pásma.
09:08'
Blues vyhráli následné vhazování a výhoz Faulka trefil přesně čárového rozhodčího pod jeho koleno.
09:03'
Torey Krug (STL) je prvním vyloučeným hráčem v tomto utkání, když dostává dvě minuty za držení.
08:42'
Hakanpää vyslal svou střelu od modré čáry, která zaletěla do lapačky Binningtona, který si kotouč raději nechal pro sebe.
08:01'
Domácí se dostali do první větší šance v utkání, když se z pravé strany řítil Robertson na Binningtona, který jeho následnou střelu vytáhl svou vyrážečkou.
07:36'
Na obou stranách je nyní k vidění hodně nepřesností, když si spíše obě mužstva nyní vyměňují puk mezi sebou.
06:39'
Ze středního pásma je kotouč tečován až do hlediště a po reklamní pauze se bude vhazovat ve středovém kruhu.
06:05'
Klingberg vyslal na hostující klec svou střelu z pravého kruhu, kterou Binnington vyrazil jen před sebe, kde si ho přebrali hostující obránci.
05:36'
Stejným prohřeškem proti pravidlům se na druhé straně provinili i domácí hokejisté, a tak se opět bude vhazovat ve středním pásmu.
04:58'
Další ofenzivní snaha St. Louis končí na útočné modré, když se zde hosté dostali do ofsajdu.
04:31'
Tarasenko s pukem vykroužil zpoza domácí klece až před Oettingera, kterého však se svým zakončením do středu nepřekonal.
04:22'
Po vhazování se dostal puk na modrou k Faulkovi, jehož následné nahození skončilo v lapačce Oettingera.
04:15'
Kotouč je v obranném pásmu Dallasu zblokován do ochranné sítě, a tak se bude vhazovat před domácí bránou.
03:55'
A následně zde máme konečně i první střelu Dallasu, když Gurjanov dostal přihrávku do druhé vlny a jeho pokus musel Binnington vyrazit mimo svou klec.
03:28'
Začátek zápasu spíš patří hostujícím hokejistům a naopak domácí celek se zatím nemůže dostat do utkání.
02:30'
Parayko od modré čáry jen nahodil puk na Oettingera, který jej vyrážečkou poslal mimo svou klec.
01:53'
Bučněvič už se dral do velmi zajímavé pozice, když obdržel přihrávku na hranici levého kruhu, jenže ruskému útočníkovi odskočil puk od hole.
01:05'
Perron dostal puk mezi kruhy na OˇReillyho, jehož střelu po ledě Oettinger jen poslal za svou klec.
00:30'
Faksa nahrával zpoza klece Petersonovi, kterému však jeho střela vůbec nesedla, když kotouč letěl mimo bránu Blues.
00:02'
Stars vyhráli úvodní vhazování a domácí následně hned nahodili puk do svého útočného pásma.
00:01'

Dallas Stars: Oettinger (Chudobin) – J. Klingberg, R. Suter, M. Heiskanen, Lindell, Hanley, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Kiviranta, Seguin, Glendening – M. Raffl, Jamie Benn, Gurjanov – Peterson, Faksa, A. Radulov.

St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Parayko, Krug, Faulk, Perunovich, Bortuzzo, M. Scandella – Perron, R. O'Reilly, Kyrou – Tarasenko, R. Thomas, Bučněvič – I. Barbašev, Sundqvist, Saad – Neal, Bozak, K. Kostin..

V tomto utkání určitě uvidíme českého útočníka Radka Faksu. Nad startem slovenského obránce Andreje Sekery visí otazník.
Dallas Stars
(6-7-2)

To u Dallasu je situace zcela opačná. Stars se zatím v letošní sezóně prezentují vcelku nevýraznými výkony a rozhodně se od tohoto týmu čekalo víc. Tým z Texasu dokonce i dlouho čekal na výhru v základní hrací době, když to nakonec před pár zápasy teprve odnesla Phildalephia.

Dallas si poté ještě dokázal doma poradit s Detroitem, jenže poté vycestovali do Minnesoty, kde schytali obrovský debakl a do své arény se tedy vracejí s hodně svěšenými hlavami.

Poslední zápasy

Minnesota Wild – Dallas Stars 7:2
Dallas Stars – Detroit Red Wings 5:2
Dallas Stars – Philadelphia Flyers 5:2
St. Louis Blues
(9-5-2)

St. Louis letošní sezónu rozjelo vcelku slušně, když se jim ze začátku dařilo bodovat a i díky tomu se usadili na třetí příčce v Centrální divizi. Nicméně v posledních zápasech se Blues příliš nedařilo, když si připsali první větší sérii porážek.

V jednom případě byla dokonce i poslední Arizona nad síly Blues. Nicméně v posledním utkání si St. Louis trochu spravilo chuť, když to odskákali San Jose Sharks.

St. Louis Blues – San Jose Sharks 5:1
St. Louis Blues – Arizona Coyotes 2:3
St. Louis Blues – Edmonton Oilers 4:5
Vítám vás u bohatého sobotního programu, který nás v nejlepší hokejové lize čeká. Zde se konkrétně zaměříme na boj v Centrální divizi, když Dallas Stars na svém ledě přivítají St. Louis Blues.

Zápas startuje něco málo po druhé hodině ranní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.