NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Montreal : Nashville - 21. listopadu 2021   01:00

Montreal
Montreal
02:41' Lehkonen (D. Savard, Evans) • 21:06' Dvorak (Josh Anderson, Drouin) • 23:28' B. Gallagher (Drouin, Toffoli) • 29:31' Poehling (Ch. Wideman, Lehkonen) • 30:08' Poehling (Toffoli, Ch. Wideman) • 58:30' Toffoli (Armia)
6:3
(1:0, 4:0, 1:3)
Nashville
Nashville
46:36' Duchene  (Josi, Johansen) • 52:53' Duchene  (Mikael Granlund, Tolvanen) • 56:27' Duchene  (Johansen, Mikael Granlund)
Montreal
Joannette, Syvret – Kovachik, Daisy
Bell Centre, Montreal
20 522 diváků
Nashville
Saros (31. Rittich) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund (A), Kunin – Tomasino, Johansen, Jeannot – Olivier, Sissons, Trenin – Tolvanen, Novak, Cousins.

To by bylo z mé strany všechno. Já se s vámi loučím, přeji příjemný zbytek dnešní noci a u dalšího hokejového zápasu zase někdy na počtenou.
3. Artturi Lehkonen (MTL) – 1+1
Je dobojováno! Domácí tým odčinil porážku s Penguins a dnes vyhrál poměrem 6:3. Tento tým vedl po dvou třetinách vysoko 5:0, ale ve třetí třetině to už bylo jiné kafe a prim hrál především hostující Matt Duchene, který se v rozmezí desíti minut trefil rovnou třikrát. Na konečném výsledku to ale nic nezměnilo. Pojistku dnešní výhry přidal minutu a půl před koncem Tyler Toffoli.

Počet střel na branku: 29 (9, 14, 6) – 36 (15, 11, 10)
59:32'
Domácí fanoušci si užívají poslední sekundy tohoto utkání. Za malý moment můžou začít oslavy dnešního vítězství.
59:01'
Byla ohlášena poslední minuta třetí třetiny.
58:46'
Nashville se přece jenom nevzdává a i nadále se tlačí do zakončení. Jenže Montreal vysunul napadání a získal puk pod svou kontrolu.
58:30'
Montreal právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto! Chybu v rozehrávce využil Armia, který předložil puk TYLERU TOFFOLIMU, který trefil prázdnou branku hostujícího týmu. Montreal si dnes přípíše dva body za vítězství v základní hrací době – 6:3. Asistence: Joel Armia.
58:07'
Jelikož se vhazovalo ve středním pásmu, tak se na malý moment vrátil Rittich do branky.
57:47'
Domácí tým se na malý moment osvobodil zásluhou Lehkonena, který se ale rychle musí vrátit. Nashville tlačí čas a musí se rychle dostat před jejich branku.
57:39'
Probíhá komerční přestávka.
57:24'
David Rittich míří na střídačku, hostující tým to zkusí bez brankáře. Nashville bude hrát v šesti lidech.
57:06'
Dvorak byl proti přesile, a tak raději zvolil přihrávku zpátky na svého obránce, který byl v tu chvíli neobsazen.
56:27'
Nashville právě vstřelil branku!
Stíhací jízda hostujícího týmu ve třetí třetině pokračuje. MATT DUCHENE si za necelých deset minut připsal tři branky a jeho tým už prohrává pouze o dvě. Samuel Montembeault v brance Canadiens byl bez šance – 5:3. Asistence: Ryan Johansen a Mikael Granlund.
55:59'
První domácí formace nejvíce zlobí hostující obranu v tomto zápase. Jenže Rittich je po příchodu na led zatím bezchybný.
55:36'
Anderson se skvěle uvolnil, ale Drouina na druhé straně hřiště už nenašel. Rittich tentokrát nemusel zasahovat a může být rád.
55:14'
54:56'
Zdá se, že tato početní výhoda nebude úspěšná. Montreal napravil svá předchozí zaváhání a tentokrát Nashville do ničeho nepouští.
54:34'
Montreal hraje v dnešním zápase někdy až moc příliš do těla, ale u rozhodčích to stále prochází, tak proč ne.
54:06'
Roman Josi napřáhnul k nejpříjemné střele od modré čáry. Samuel Montembeault byl připraven na místě, aby zasáhnul a puk zastavil.
53:45'
Nashville má obrovskou příležitost na vstřelení další branky, ale zatím se jim nedaří se usadit v útočném pásmu.
53:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., hrubost).
52:53'
52:53'
Tak to byla rychlost. Hosté zásluhou MATTA DUCHENA snižují na rozdíl tří branek a využívají svou druhou přesilovku v zápase. Parádní práce první přesilovkové pětky Predators – 5:2. Asistence: Mikael Granlund a Eeli Tolvanen.
52:45'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Artturi Lehkonen – 2 min., držení).
52:14'
Anderson překonal dva obránce, ale jak je zvykem, tak na toho třetího si už nepřišel. Nashville může zaútočit.
51:52'
Poslední minuty jsou z pohledu fanouška dost nečitelné. Ani jeden tým nemá na ledové ploše převahu.
51:23'
Artturi Lehkonen dokázal ujet všem svým strážcům, ale na Ritticha v brance Nashvillu nevyzrál. Při zakončení si domácí útočník dokonce zlomil hokejku.
50:41'
Utkání se pomalu ale jistě blíží do svých závěrečných minut. Montreal je blízko zisku vítězství. Nevím, co by se muselo stát, aby Nashville dokázal tento zápas otočit.
50:24'
50:24'
Nick Cousins přihrál opravdu špatně a puk byl zablokován do ochranné sítě nad domácí brankou.
49:54'
Ben Chiarot si musel dát pozor před dotírajícím útočníkem a to se nakonec povedlo. Montreal může zaútočit.
49:17'
Montreal opět a po krátké přestávce nabírá na obrátkách, ale zatím na Ritticha nic zásadního nevymysleli.
48:49'
Gallagher málem ujel svému strážci, ale ten ho čistým způsobem zpomalil. Následně mu pomohli další jeho spoluhráči.
48:18'
Hráči Montrealu působí jako by byli obdrženou brankou zaskončení. Domácí nesmí polevit, jelikož je to může stát další branky.
46:36'
46:36'
Tak tohle byla hokejová nádhera. MATT DUCHENE dostal puk do jízdy, překonal modrou čáru a pohotovou střelou prolomil střelecké prokletí svého týmu v tomto utkání. Nashville se konečně zapisuje do střeleckých statistik a snižuje – 5:1. Asistence: Roman Josi a Ryan Johansen.
46:07'
46:07'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Tyler Toffoli – 2 min., hákování).
45:50'
Nebýt množství nepřesností na hostující straně, tak možná sledujeme jiný zápas. Montreal je blízko odčinění potupné porážky z minulého zápasu.
45:16'
Joel Armia vystihnul další nepřesnou přihrávku hostující obrany, ale on tentokrát branku Ritticha netrefil.
44:53'
V hlavní roli opět Rittich, který tentokrát musel vyjet za branku, kde puk zpracoval pro obránce. Oba týmy střídají.
44:31'
Chybu v rozehrávce Nashvillu málem potrestal jeden z domácích hráčů, ale Rittich byl opět připraven a puk vyrazil do bezpečí.
44:09'
Roman Josi má na obránce pozoruhodnou techniku, kterou se prezentoval před malou chvíli. Domácí brankář nadále drží čisté konto.
43:38'
Matt Duchene udělal jednu a posléze i druhou kličku. Třetí klička už byla pro tohoto šikulu příliš, hostující hráč přišel o puk.
43:02'
Tempo hry je ve třetí třetině poněkud pomalejší. Pevně věřím, že se tato situace změní a dočkáme se ještě nějakého vzrušení.
42:38'
Cole Caufield neuspěl v osobním souboji, ale nemusí zoufat. Jeho spoluhráči získali puk opět na svou stranu.
42:15'
Nick Suzuki neměl podporu od svých spoluhráčů, a tak raději jenom nahodil puk do útočného pásma a zamířil na střídačku.
41:43'
Samuel Montembeault byl připraven a připsal si další úspěšný zákrok. Domácí brankář je čím dál blíž zisku čistého konta.
41:27'
Puk se ocitnul mezi diváky, hra byla přerušena a vhazovat se bude ve středním pásmu.
41:07'
Když nevíš co s pukem, tak vystřel. Ve Fabbrově případě se jednalo o nahození.
40:39'
David Rittich pouze kontroloval dráhu střely od modré. V tuto chvíli český brankář nemusel zasahovat.
40:17'
Hostující tým na nic nečeká a ihned se pouští do útoku. Přece jenom prohrává o pět branek a konec zápasu je skoro za dveřmi.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 3:20.
Máme za sebou druhou třetinu dnešního utkání a kdo čekal zlepšený výkon hostujícího týmu, tak čekal marně. Montreal dnes vládne a po čtyřiceti minutách vede 5:0. Za Nashville už nechytá Saros, ale od 31. minuty se do branky postavil David Rittich, který zatím zastavil kanadskou kanonádu.

Počet střel na branku: 23 – 26
40:00'
39:36'
Mattias Ekholm napřáhnul k nepříjemné střele, ale Samuel Montembeault byl na svém místě připraven zasáhnout.
39:14'
Toffoli to myslel dobře, ale byl na závěr nepochopen svými spoluhráči. Nashville míří na puk.
39:01'
Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.
38:56'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Christian Dvorak – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mark Borowiecki – 2 min. + 10 min. osobní trest, hrubost).
38:56'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Josh Anderson – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mathieu Olivier – 5 min., bitka).
38:36'
Nashville by rád do konce třetiny udeřil, ale bude to mít těžké. Obrana Montrealu je v dnešním zápase opravdu pozorná.
38:03'
Obrovská šance pro domácí tým, ale Suzuki si na českého brankáře nepřišel. Rittich se v tuto chvíli vyznamenal.
37:43'
Roman Josi si při své kličce zlomil hokejku, a tak se rychle musel vracet bez svého načiní.
37:19'
Boj o puk se odehrává v útočném pásmu domácího týmu v rohu kluziště. Vítězem tohoto boje je ale hostující tým.
36:45'
36:39'
Kunin se prokličkoval z pravé strany do zakončení, ale na domácího brankáře nevyzrál.
36:19'
Druhá třetina se nám blíží do svého závěru. Dočkáme se ještě nějaké branky nebo půjdeme do šaten za tohoto stavu?
35:52'
Josh Anderson se snažil vymíchat hostujícího obránce, to se povedlo. Jeho následná střela už tak úspěšná nebyla.
35:19'
Suzuki hledal volného Armiu, ale jeho přihrávce chyběla potřebná přesnost. Akce Montrealu je u konce.
35:07'
Hostující brankář je pod obrovským tlakem, ale zatím tento tlak zvládá lépe než jeho předchůdce Saros.
34:52'
34:23'
Zdá se, že v této početní převaze se ničeho zásadního nedočkáme a Nashville se dokáže ubránit.
34:02'
Až v tuto chvíli se Montreal dostává na dostřel branky, kterou od poloviny zápasu hájí český brankář Rittich.
33:36'
Montreal si neví rady a jeho rozehrávku stagnuje. Toho využívá Nashville a nepouští svého soupeře před vlastní branku.
33:22'
Druhá početní výhoda se domácím hráčům zatím moc nevede. Nashville se dokáže ubránit a puk následně vyhodit přes všechny čáry.
32:52'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Ryan Johansen – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
32:41'
Domácí tým se opět dostal do útočného pásma, kde si chce trochu pohrát s pukem. Nashville se horko těžko brání domácím nápadům.
32:03'
Jonathan Drouin byl blízko vstřelení šesté domácí branky, ale tentokrát Rittichovu branku vůbec netrefil.
31:57'
Cole Caufield se ihned po vhazování dostal ke střele, která zaměstnala Rittichovu lapačku. Hra byla opět přerušena.
31:32'
Samuel Montembeault zvedá ruku a sám signalizuje zakázané uvolnění. Hra se přestěhuje před Ritticha.
31:15'
Nashville se snaží něco vymyslet, ale není to nic zásadního co by domácí obranu dokázalo ohrozit.
30:49'
30:39'
Josh Anderson se nebojácně položil do tvrdé střely od modré, kterou nakonec dokázal zablokovat.
30:28'
Nashville dnes nehraje povedené utkání, ale teď bude mít šanci zahrozit. Jelikož se bude vhazovat před domácí brankou.
30:08'
Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Juuse Saros, přichází David Rittich.
30:08'
Domácí tým dnes hraje opravdu z partesu. Hned z následující akce se opět dokázal prosadit. Na konci celé akce byl opět RYAN POEHLING, který během 37 sekund vstřelil dvě branky. Montreal dnes vládne zápasu a v tuto chvíli vede už 5:0. Asistence: Tyler Toffoli a Chris Wideman.
29:31'
Hostující tým je v dnešním zápase jako na kolotoči. Rychlá kombinace domácího týmu v útočném pásmu skončila u RYANA POEHLINGA, který trefil prostor nad lapačkou a zvýšil vedení svého týmu – 4:0. Asistence: Chris Wideman a Artturi Lehkonen.
29:17'
Petryho nahození skončilo jenom těsně vedle tyčky hostující branky. Montreal i nadále zůstává v jejich pásmu.
První formace Nashvillu zatím nehraje utkání, které by si samotné představovalo. Montreal míří opět do útoku.
28:34'
Philip Tomasino se dvakrát po sobě dostal ke střele, ale ani jednou se nepodařilo překonat bezchybného Montembeaulta v brance Canadiens.
28:17'
Toffoli byl pod enormním tlakem a ztratil puk. Toho se snažil využít Johansen, který ale opět nevyzrál na domácího brankáře.
28:06'
Samuel Montembeault má na svém kontě další skvělý zákrok a i nadále drží čisté konto v tomto utkání
27:33'
Gallagher se trochu poškádlil s Mattem Benningem. Rozhodčí ale toto nebude trestat, hra bude pokračovat za stejného počtu hráčů.
27:08'
Nashvillu dělá problém jednoduchá rozehrávka z vlastního pásma. Montreal je všude dřív a proto taky možná v tomto zápase vede.
27:00'
26:29'
Josh Anderson mohl jít sám na Sarose, ale nakonec mu puk utekl z hokejky. Tohle je pro Montreal obrovská škoda.
25:56'
Philip Tomasino je proti přesile, ale i přesto dokáže udržet puk na své hokejce. Parádní poziční práce tohoto útočníka hostujících Preds.
25:33'
Roman Josi se už chystal ke střele, ale nakonec si to rozmyslel a raději puk přihrál lépe postavenému spoluhráči.
24:59'
Saros byl opět pod velkým tlakem, ale tentokrát se mu to podařilo všechno vyřešit podle jeho představ.
24:49'
Josh Anderson byl o něco pomalý a nestihnul puk v útočném pásmu. Montreal se tedy musí vrátit a založit svou akci od začátku.
24:26'
Sám jsem překvapen výkonem domácího týmu, který ani ve vedení o tři branky nepolevuje a snaží se hrát útočný hokej.
23:56'
Jake Evans se nepohodl se svým spoluhráčem, ale nemusí zoufat. Saros byl donucen přerušit hru.
23:28'
23:28'
Parádní začátek přesilové hry, která nakonec skončila třetí brankou v tomto zápase. BRENDAN GALLAGHER se dostal k odraženému puku, který následně poslal za záda bezmocného Sarose, který nestihnul zareagovat – 3:0. Asistence: Jonathan Drouin a Tyler Toffoli.
23:23'
Vyloučení v týmu Nashville Predators (Mathieu Olivier – 2 min., podrážení).
23:11'
Už se zdálo, že by domácí brankář mohl mít první zákrok v nové třetině, ale nakonec si obrana dokázala poradit.
22:48'
Nick Suzuki dostal skvělou přihrávku, ale nakonec mu puk ujel daleko od čepele. Z této akce nic nebude.
22:23'
Nashville nevstoupil ani do druhé třetiny úspěšně a má před sebou velmi těžký úkol. Montreal zase hrají velmi dobře.
21:06'
Tak tohle byla obrovská paráda především Joshe Andersona, který sebou stáhnul oba obránce a dokonce i Sarose. Domácí útočník poté předložil puk skvělou zadovkou ke CHRISTIANU DVORAKOVI a ten už měl jednoduchý úkol – 2:0. Asistence: Josh Anderson a Jonathan Drouin.
20:21'
V úvodu druhé třetiny se až příliš přerušuje. Tentokrát rozhodčí odpískali zakázané uvolnění a přesměrovali hru opět před Sarose.
20:11'
Jeff Petry neváhal a ihned poslal puk do útočného pásma, jenže bez úspěchu. Ostatní jeho spoluhráči z formace na jeho nahození neslyšeli.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:14.
Je za námi úvodní třetina tohoto utkání, která dopadla poměrně překvapivě. Montreal může být po prvním dějství velmi spokojen, jelikož vede 1:0. O zatím jedinou branku tohoto utkání se postaral hned na začátku zápasu domácí Artturi Lehkonen. Nashville sice svého dnešního hostitele přestřelil, ale pokaždé byl proti skvělý brankář Montembeault.

Počet střel na branku: 9 – 15
20:00'
19:28'
Jeff Petry to nadvakrát zkusil, ale ani jednou neuspěl. Jednou sice trefil prostor branky, ale tam byl připraven Saros.
19:12'
Nedohoda v hostující rozehrávce, máme tady další zakázané uvolnění. Hra zůstane před hostující brankou.
19:01'
Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.
18:47'
Juuse Saros nic neriskoval a raději hru přerušil svým zákrokem lapačkou. Po krátké pauze se bude vhazovat po jeho pravici.
18:18'
V hlavní roli byl opět domácí Samuel Montembeault, který tentokrát vychytal Nicka Cousinse, který se ho snažil vymíchat.
17:48'
Puk se převážně pohybuje ve středním pásmu, kde ani jeden z týmů nemá převahu. Zatím sledujeme velmi vyrovnané utkání.
17:22'
Josh Anderson byl podle všech přítomných podražen. Tohle si ale nemysleli rozhodčí, kteří nechalu hru pokračovat.
16:53'
Nashville se nadechuje k finálnímu tlaku v první periodě. Proti tomu je domácí obrana, která je stále pozorná.
16:22'
Rozhodčí tohoto utkání zatím nemuseli řešit nějaký vážnější zákrok. Tato třetina se zatím obešla bez vyloučení.
15:49'
Brendan Gallagher přesprintoval obránce a krásnou zadovkou hledal Caufielda. Jenže mladík si nedokázal jeho přihrávku zpracovat.
15:37'
Další úspěšný zákrok domácího brankáře, který zatím patří mezi nejlepší hráče domácího týmu. Jenom kvůli němu zatím jeho tým vede.
15:17'
Roman Josi si skvěle udělal prostor, aby následně nechal vyniknout lapačku domácího brankáře.
15:09'
15:09'
Další skvělá práce domácí obrany a především Montembeault, který se přimáčknul na tyčku, aby zastavil puk před brankovou čarou.
14:43'
Suzuki se sice dostal do útočného pásma, ale na střelu to už tedy nebylo. Montreal se dokázal skvěle ubránit.
14:17'
Konec první třetiny se nám pomalu, ale jistě blíží. Montreal stále drží své hubené vedení ze začátku zápasu.
13:59'
13:37'
Joel Armia vystihnul rozehrávku svého soupeře a posléze nechal vyniknout Sarosovu lapačku. Obrovská šance pro Montreal.
12:56'
Tanner Jeannot si skvěle najel na zadní tyč, kde ale nakonec nedokázal puk poslat do odkryté části branky. Stav zůstává i nadále stejný.
12:31'
Christian Dvorak se skvěle postavil před pronikajícího útočníka a čistým způsobem ho dokázal zastavit. Parádní práce od domácího hráče.
12:06'
Nashville čím dál víc drží puk na svých hokejkách a kombinuje. Montreal je v posledních desítkách sekund příliš pasivní.
11:37'
Montreal se osvobozuje pouze za cenu vyhození puk přes všechny čáry, hosté si ale musí dát pozor. Tohle rozhodně na zakázané uvolnění stačit nebude.
11:16'
Jeden z domácích hráčů byl u střídačky nepříjemně dohrán, ale ani tohle nestačilo na první vyloučení v zápase.
10:26'
Samuel Montembeault si musel vyjet z branky, aby puk dokázal zpracovat pro projíždějícího obránce. Montreal je opět na puku.
10:02'
Domácí fanoušci by rádi odpískání nedovoleného zákroku a následné přesilovky pro svůj tým. Rozhodčí je ale jiného názoru.
09:33'
Philip Tomasino jenom pouze nahodil puk do útočného pásma a raději mířil na střídačku. Tento čin následují i další hostující hráči.
09:06'
Duchene se snaží něco vymyslet, ale zatím je to z jeho strany bez nápadu. Nashville se zatím v koncovce trápí.
08:41'
Brendan Gallagher je dnes při chuti, ale tentokrát neměl šanci se prosadit. Domácí útočník byl v útočném pásmu proti přesile a bez podpory.
08:30'
Hostující tým se už radoval, ale jejich vyrovnávací branku nebude platit. Rozhodčí ihned rozpažoval, ale přece jenom se půjde poradit se svými kolegy.
08:08'
Montreal by rád zvýšil své vedení v zápase, ale třetí útok to prozatím nezmění, jelikož se nedohodnul v rozehrávce. Máme tady zakázané uvolnění.
07:54'
07:47'
Nepřesnosti se množí na obou stranách a navíc hra je přerušena kvůli Lehkonenovi, který posunul hostující branku.
07:22'
Dante Fabbro musel počkat až jeho spoluhráči vystřídají a až poté tento obránce mohl rozehrát.
06:58'
Boj o puk v rohu kluziště dopadnul lépe pro hostující tým, který ale nakonec neudržel výhodu útočného pásma.
06:26'
Nashville se tlačí do zakončení, ale ve finální fázi svých útoků je zatím bezzubý. Uvidíme, co nám nabídnou další minuty první periody.
05:59'
Jeff Petry přihrál Armiovi, ale ten si puk vůbec nezpracoval a ten proletěl do pásma Nashvillu, kde si ho vzal do své správy jeden z jeho obránců.
05:46'
Domácí branka je pod neustálým tlakem, obrana Montrealu má co dělat, aby svému brankáři aspoň trochu pomohla.
05:19'
Diváci se v Montrealu zatím nenudí a my u přenosu také ne. Samuel Montembeault má na svém kontě další úspěšný zákrok.
04:54'
Gallagher se protlačil do dalšího zakončení, ale na Sarose tentokrát nevyzrál. Nashville se osvobozuje pouze za cenu vyhození.
04:22'
Cole Caufield byl připraven vystřelit, ale nakonec se tento mladík nedostal ke střele. Puk proletěl kousek vedle jeho hokejky.
03:56'
Samuel Montembeault byl doslova sestřelen hostujícím útočníkem, ale rozhodčí nechali zápas pokračovat. To se nelíbilo domácím fanouškům.
03:22'
Na tahu jsou Predátoři, kteří musí dotahovat manko. Na ledě je druhá formace , která se tento nepříznivý průběh utkání bude snažit zvrátit.
02:41'
Domácí tým přežil úvodní tlak svého soupeře a ze své první akce v utkání udeřil. ARTTURI LEHKONEN doslova protlačil puk za záda finského brankáře Sarose a poslal svůj tým do vedení. Pro tohoto hráče je to první branka v této sezóně – 1:0. Asistence: David Savard a Jake Evans.
02:08'
V hlavní roli byl opět domácí brankář, který se tentokrát vyznamenal proti Johansenovi, který se ocitnul před domácí brankou nikým nebráněn.
01:42'
Samuel Montembeault raději nic neriskoval a schoval puk ve své lapačce, rozhodčí přerušil hru.
01:13'
Hráči Nashvillu se snaží zasypat domácího brankáře střelami z různých pozic, ale ani jedna zatím nebyla přesná.
00:26'
Jenže první střelu v zápase měli domácí, jmenovitě to byl Cole Caufield, který ale branku Sarose netrefil.
00:02'
Úvodní buly v tomto utkání dopadlo lépe pro hostující tým, kterému bude patřit úvodní akce v zápase.
00:01'

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Petry (A), Chiarot, D. Savard, Norlinder, Kulak, A. Romanov, Ch. Wideman – Caufield, Suzuki (A), Toffoli – Josh Anderson, Dvorak, Drouin – B. Gallagher (A), Evans, Armia – Lehkonen, Poehling.

Nashville Predators: Saros (Rittich) – Fabbro, Josi (C), A. Carrier, Ekholm (A), Benning, Borowiecki – Duchene, Mikael Granlund (A), Kunin – Tomasino, Johansen, Jeannot – Olivier, Sissons, Trenin – Tolvanen, Novak, Cousins.

Rozhodčí: Joannette, Syvret – Kovachik, Daisy.
Česká a slovenská stopa v týmech
David Rittich (NSH) – brankář, 1 zápas (1-0, 2,90 obdržených branek na zápas, 91,7% úspěšnost zákroků)
Nashville Predators
Naopak Predátoři z Nashvillu hrají to, co se od nich před sezónou očekávalo. Tento tým je v Západní konferenci na hranici postupu do playoff. Jediné co jim chybí jsou ustálené výkony. Nashville bude chtít napravit zaváhání z předchozího zápasu, kdy prohrálo v Torontu a nedalo k tomu žádný gól.

Montreal Canadiens
Domácí tým hraje letos pod své možnosti, o tom se ani nemusíme bavit. Kanadský tým zatím získal pouze deset bodů, což jim momentálně stačí na předposlední místo ve Východní konferenci. Navíc tento tým tahá čtyřzápasovou sérii porážek, jejich poslední výhra přišla osm dní zpátky, když si na domácím ledě dokázali poradit s Calgary.

19. listopadu | Montreal – Pittsburgh 0:6
17. listopadu 2021 | NY Rangers – Montreal 3:2
15. listopadu 2021 | Boston – Montreal 5:2
14. listopadu 2021 | Detroit – Montreal 3:2
12. listopadu 2021 | Montreal – Calgary 4:2
Hezkou nedělní noc, nejlepší hokejová liga na světě má na programu své další zápasy a my u toho nemůžeme chybět. V tomto on-line textovém přenose se podíváme na zápas mezi Montrealem a Nashvillem. Tímto zápasem vás provede Radim Polák, který přeje příjemnou zábavu u jeho sledování.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.