NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Rangers : Detroit - 18. února 2022   01:00

Rangers
Rangers
32:18' K'A. Miller (Goodrow) • 51:51' Zibanejad (A. Fox, Panarin)
2:3
(0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

1:2 (SN)

Detroit
Detroit
02:18' Stecher  (Erne) • 33:48' Dylan Larkin  (DeKeyser, Seider) • 65:00' P. Suter
Rangers
Hanson, McIsaac – Suchánek, Kelly
Madison Square Garden, New York
16 461 diváků
Detroit

Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný páteční den.

3. Igor Šesťorkin (NYR) – 31 zákroků
Pohledné utkání je u svého konce. Rozhodnutí přišlo až v šesté sérii nájezdů, ve které uspěl Pius Suter a stal se hrdinou Red Wings, kteří si tak odnáší ze zápasu o bod více.
65:00'
V samostatných nájezdech zvítězil tým Detroit Red Wings.
Autorem vítězné branky je PIUS SUTER.
Chytil si dokázal rozhodit Greisse, nicméně trefil konec jeho betonu. Detroit vítězí!
Suter se rychle rozjel, dojel k brance a tvrdou střelou prostřelil Šesťorkina.
Strome si dokázal položit Greisse a měl před sebou prázdnou klec, tu však těsně minul. Neskutečné.
Gagner také není úspěšný. Střelou nad lapačku Šesťorkina nepřekonal.
Lafreniere to chtěl zkusit střelou mezi betony, Greiss mu však dokázal kotouč vypíchnout.
Bertuzzi provedl kličku do forhendu hodně pomalu a Šesťorkin se stihl přemístit.
Fox předvedl téměř tu samou chybu jako Erne. Při míchání mu kotouč utekl z hole.
Erne si počínal velmi špatně. Při kličce mu kotouč utekl do rohu.
Panarin jel hodně pomalu a Greiss si vše pohlídal. Ve druhé sérii se tedy skóre nezměnilo.
Larkin je první neúspěšným střelcem. Šesťorkin si počkal a kapitána Red Wings vychytal lapačkou.
Zibanejad byl rovněž úspěšný, když provedl dokonalou kličku do forhendu.
Jako první se rozjel a byl úspěšný. Šesťorkina překonal střelou mezi betony.
Samostatné nájezdy začínají.
Ani prodloužení vítěze nepřineslo, a tak se bude rozhodovat v samostatných nájezdech.
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:59'
V poslední sekundě měl obrovskou šanci Larkin, z levého kruhu ale těsně přestřelil.
64:40'
Utkání pomalu spěje k samostatným nájezdům. Dokáže někdo rozhodnout?
63:16'
Šance i na druhé straně. Po dobře sehraném přečíslení střílel z první Bertuzzi, brankář Rangers ale výborně zasáhl betonem.
63:05'
A znovu ve velké šanci Zibanejad, z těsné blízkosti ale Greisse nepřekonal.
62:44'
Rangers jsou v prodloužení hodně nebezpeční, Detroit však drží pozorný Greiss.
61:19'
Bertuzzi si udělal v útočném pásmu prostor a vystřelil z mezikruží. Rána ale byla hodně nepřesná.
60:56'
Red Wings jsou v prodloužení pod tlakem, protože se zatím nedokázali dostat ke kotouči. Domácí hrají zatím velmi zkušeně.
60:16'
Střelou přes obránce se prezentoval Zibanejad, Greiss ale dokázal zasáhnout lapačkou.
60:01'
Rangers dokázali ve třetí třetině vyrovnat, když se v přesilové hře trefil Mika Zibanejad a tento zápas za nerozhodného stavu 2:2 míří do prodloužení. Dá se říci, že remíza je spravedlivým výsledkem.
60:00'
59:34'
Kotouč mají na hokejkách ve středním pásmu domácí, nikam ale nespěchají. Tento zápas směřuje do prodloužení.
59:20'
Blízko gólu byl po přihrávce Raymonda útočník Dylan Larkin. Šesťorkin však jeho střelu z mezikruží nádherně vychytal lapačkou.
58:50'
Zápas míří do úplného závěru. Dokáže někdo rozhodnout?
58:11'
Zibanejad se po různých odrazech dostal na brankovišti do velké šance, jeho pohotová rána se ale otřela o tyčku.
57:30'
Domácím se nepodařila rozehrávka, kotouč se nicméně od zadního mantinelu odrazil do brankoviště a Greiss byl nucen přerušit hru.
56:35'
Rangers dokázali dostat kotouč do brankoviště, kde vznikl rozruch. Greiss si však puk našel a zalehl ho. Hra přerušena.
56:08'
A další střelecký pokus Rangers. Kreiderova střela skončila v lapačce pozorného Greisse.
55:16'
Lafreniere se propracoval ke střele přes obránce a donutil Greisse k zákroku.
54:50'
Hosté se dokázali trošku oklepat a jsou to oni, kdo se nyní tlačí do útočného pásma. Hraje se ale hodně na jistotu.
53:22'
Raymond našel u levého mantinelu stojícího Larkina, který se pokusil puk okamžitě poslat na branku. Obrana Rangers ale vše zablokovala.
52:17'
Hosté se nyní osvobozují za cenu zakázaného uvolnění. Rangers mají hodně sebevědomí a věří si na obrat!
51:51'
Rangers právě vstřelili branku!
Domácí přesilovou hru využívají a je srovnáno. Z levého kruhu vystřelil z první MIKA ZIBANEJAD a trefil se dokonale! Asistence: Adam Fox a Artěmij Panarin.
51:29'
51:17'
Fabbri za brankou soupeře ve snaze získat kotouč fauloval a přesilová hra Red Wings je u konce. Za chvíli budou mít Rangers velkou šanci vyrovnat.
50:30'
Detroitu zatím dělá problém usazení se v útočném pásmu, Rangers zvládají oslabení velmi dobře.
49:29'
Detroit bude nakonec hrát přesilovou hru, jelikož Hunt dostal o dvě minuty více.
49:29'
Na ledě to pořádně zajiskřilo. Do šarvátky se dostali Givani Smith a Hunt.
49:24'
Detroitu se podařilo aktivní hrou přerušit tlak soupeře.
47:33'
Kotouč se dostal mimo kluziště, hra je přerušena. Domácí se dožadovali přesilové hry, rozhodčí ale viděli teč.
46:50'
Raymond při rychlé útočné akci hledal před branku najíždějícího Zadinu, ten ale na kotouč těsně nedosáhl.
46:19'
Trouba si sjel na pravý kruhu a vystřelil zápěstím. Rána se otřela o břevno a vyletěla do ochranné sítě.
45:06'
Hra dostává pořádné tempo a je nejspíše jen otázkou času, než padne nějaký gól.
43:45'
Hra se dostala na druhou stranu a v šanci se ocitl Bertuzzi. Detroitu ale dvoubrankové vedení nevystřelil.
43:22'
Panarin nabral pořádnou rychlost a dostal Hronka pod tlak, český obránce ale i tentokrát obranný souboj zvládl.
42:52'
Gagner v útočném pásmu zabojoval a získal kotouč, ke střele na branku to ale nevedlo, útočník Red Wings byl vytlačen do rohu.
42:06'
A tentokrát již Greiss musel zasahovat. Ke střele z levé strany se dostal Hunt.
41:37'
Rangers začali velmi aktivně a snaží se rychle vyrovnat. Z dobré pozice nyní branku minul Kreider.
40:48'
Panarin si na levém kruhu vyčkal na správný moment a vystřelil prudce zápěstím. Střela proletěla těsně kolem tyčky.
40:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:58.
Druhá třetina přinesla po jednom gólu na obou stranách, a tak Detroit nadále vede o jeden gól. Rangers se podařilo vyrovnat, nicméně brzy vrátil Red Wings do vedení Dylan Larkin. Co se bude dít ve třetí třetině?

Střely na branku: 25 – 23.
40:00'
39:11'
Lafreniere střílel po pěkné kombinaci do téměř odkryté branky, puk ale trefil jednoho z jeho spoluhráčů. Tohle byla velká smůla domácího útočníka.
38:41'
Detroit se v závěru druhé části především brání, zvládá to však velmi dobře.
37:29'
Panarin při zajímavém přečíslení místo střely zvolil přihrávku a to se ukázalo jako nešťastné řešení.
36:52'
Rangers se dokázali usadit v útočném pásmu a mají silný tlak. Chybí tomu ale střelba, Greiss nemusel řešit nic složitého.
35:55'
Na druhé straně střílel od modré čáry Lafreniere, puk branku těsně minul.
35:38'
Bertuzzi se po různých odrazech dostal ke střele z levého kruhu a svižnou střelou trefil pouze Šesťorkina.
34:40'
Dva góly v rychlém sledu. Nechme se překvapit, co to s tímto zápase udělá.
33:48'
Detroit právě vstřelil branku!
Hosté se velmi rychle vrací do vedení. Nepřesná střela DeKeysera se od zadního mantinelu odrazila na pravý kruh, kde se k dorážce dostal DYLAN LARKIN a pohotově uklidil puk pod horní tyčku. Asistence: Danny DeKeyser a Moritz Seider.
33:26'
Larkin nabral rychlost ve středním pásmu a následně vystřelil přes obránce. Puk proletěl kolem levé tyčky.
32:18'
Nádherná individuální akce a
v Madison Square Garden je vyrovnáno. K'ANDRE MILLER si z modré čáry sjel s kotoučem až za branku, aby následně zasunul kotouč k tyčce. Greiss se nestihl včas přemístit. Asistence: Barclay Goodrow.
31:56'
Kreider si v útočném pásmu dojel nahozený kotouč a z úhlu vystřelil. Greiss udržel puk na svém těle a hru přerušil.
31:13'
Rangers jsou ve druhé části mírně nebezpečnějším týmem a pokouší se najít cestu k vyrovnání.
30:40'
Chyba v rozehrávce Red Wings a domácí měli velkou šanci. Panarin našel na levé straně zcela volného Stromea, který nedokázal střelou z první trefit branku.
30:11'
Suter si počíhal mezi kruhy na kotouč a až ho obdržel, tak rychle vystřelil. Šesťorkin zasáhl ramenem a kotouč vyrazil do ochranné sítě.
28:55'
Zibanejad poslal před branku výborný pas, který na branku nasměroval Lafreniere. Greiss se rychle přesunul a dokázal vše zachránit.
28:05'
Nahozený kotouč do brankoviště Šesťorkin raději podržel v lapačce a přerušil hru.
27:45'
Panarin si od levého mantinelu navedl kotouč do mezikruží a vystřelil po ledě. Greiss si vše dokázal pohlídat.
27:31'
Dnešní utkání zatím mnoho velkých šancí nepřineslo.
26:17'
Lafreniere si najel do útočného pásma a vypálil z levého kruhu těsně nad břevno.
24:25'
Panarin si nyní v útočném pásmu přišel na své a dvakrát se pokusil o střelu. Tu druhou musel zlikvidovat Greiss.
22:59'
Čtvrté formace obou celků toho nyní na ledě příliš nevykouzlili, hodně nepřesná hra z obou stran.
22:10'
Krátký tlak Rangers střelu na branku nepřinesl. Puk se dostal mimo hrací plochu.
21:45'
Bertuzzi při přečíslení našel na pravém kruhu Fabbriho, který střelou z první těsně minul branku. Zajímavé šance pro hostující celek v úvodu druhé části.
21:10'
Raymond byl Larkinem vyslán do velké šance, švédský útočník ale svůj mini brejk nedokázal přesně ideálně zakončit. Šesťorkin puk vyrazil do rohu.
20:45'
Erne se pokoušel podél pravého mantinelu dostat do šance, jeden z obránců mu ale nasadil tvrdý hit.
20:11'
20:01'
Další třetina začne přibližně ve 2:03.
První třetina je u svého konce. Z jednobrankového vedení se mohou radovat hráči Detroitu, kteří po brance Stechera ze třetí minuty těsně vedou. Rangers postupem času dokázali vyrovnat hru a rozhodně nás čeká ještě zajímavý duel.

Střely na branku: 8 – 12.
20:00'
19:58'
Zadina stříleným pasem oslovil mezi kruhy Sutera, který nasměroval puk na branku. Šesťorkin byl pozorný a dokázal zasáhnout betonem.
19:07'
Hostům se v přesilové hře zatím nedaří udržet v útočném pásmu a vytvořit si potřebný tlak.
18:44'
V oslabení se do brejku dostal Goodrow, střelou po ledě ale Greisse nepřekonal. Brankář Red Wings podržel svůj tým.
18:11'
Za podrážení je vyloučen na dvě minuty Trouba a Red Wings si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.
18:04'
Rangers rozebrali svého soupeře a po krásné kombinaci měl před sebou odkrytou klec Zibanejad, jenž ale zamířil těsně vedle. Tady byl gól ve vzduchu.
17:24'
Skvělá defenzivní práce od Hronka, který ubránil přečíslení tří na jednoho. Český obránce vystihl přihrávku Panarina a dostal puk do bezpečí.
16:46'
Rooney si na pravé straně zpracoval puk a najel si před branku. Na Nedejlkovice si ale nepřišel.
16:12'
Ubráněné oslabení vlilo domácím novou krev do žil, Rangers se tlačí do útočného pásma.
15:17'
Jones si udělal prostor na pravém kruhu a vypálil příklepem. Greiss dokázal zasáhnout betonem.
14:00'
Tentokrát již Zadina domácího brankáře zaměstnal, Šesťorkin vyrazil puk do bezpečí.
13:51'
13:22'
Zadina se v plné rychlosti dostal do útočného pásma a střílel přes hráče. Bránící hráč ale puk srazil do rohu.
12:49'
Rangers dokázali dostat kotouč do středního pásma a bránící čtveřice může vystřídat.
12:33'
Seider vypálil tvrdě z modré čáry, trefil však pouze jednoho z obránců.
11:51'
Red Wings si zahrají přesilovou hru. Za vysokou hůl je vyloučen na dvě minuty Goodrow.
11:23'
Rangers postupem času vyrovnávají hru a pokouší se častěji tlačit do zakončení.
10:15'
Fox v plné rychlosti přejel modrou čáru a pokusil se vystřelit. Svižná střela byla sražena do ochranné sítě.
09:05'
Leddyho chtěl z levého kruhu ohrozit branku soupeře, jeho rána se k ní ale nedostala.
07:29'
Další nepřesnost na straně Rangers končí zakázaným uvolněním.
07:10'
Tempo zatím není extra vysoké, ani jeden z celků nechce v posledních střídáních udělat chybu.
05:17'
Domácí se poprvé v zápase dokázali na delší časový úsek usadit v útočném pásmu a byla z toho střela od modré čáry, která trefila boční tyčku.
04:43'
Rangers se zatím nemohou dostat do zápasu. Nyní se domácí dopustili zakázaného uvolnění.
04:35'
Obrovský závar u branky Rangers druhý gól nepřinesl. Šesťorkin se roztáhl v brankovišti a zastavil několik dorážek.
04:10'
Kotouč se ocitl v ochranné síti a hra je přerušena. Vhazovat se bude v útočném pásmu Red Wings.
03:51'
Detroit po vstřelené brance nepolevil a pokračuje v útočení. Přes obránce se pokusil vystřelit Suter, trefil však jen hráče před sebou.
02:18'
Hosté se dostávají do vedení. Od modré čáry nahodil kotouč na branku TROY STECHER a od nohy jednoho z obránců se puk odrazil do sítě. Asistence: Adam Erne.
01:35'
Úvod zápasu zatím patří Red Wings. Raymond si udělal prostor na levém kruhu a vystřelil těsně vedle.
00:45'
První velká šance zápasu na sebe dlouho čekat nenechala. Fabbri se prokličkoval přes obránce a dostal se před Šesťorkin, kterého nedokázal prostřelit.
00:10'
Po přihrávce Staala vystřelil z modré čáry Bertuzzi, puk ale branku nezasáhl.
00:01'

New York Rangers: Šesťorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, B. Schneider, Z. Jones – Lafreniere, Zibanejad, Kreider (A) – Goodrow (A), R. Strome, Panarin (A) – J. Gauthier, Chytil, Dryden Hunt – Reaves, K. Rooney, McKegg.
Trenér: Gerard Gallant

Detroit Red Wings: Greiss (Nedeljkovic) – Seider, DeKeyser (A), Stecher, M. Staal (A), Hronek, Leddy – L. Raymond, Dylan Larkin (C), Zadina – Bertuzzi, P. Suter, Fabbri – Gagner, Veleno, Erne – Givani Smith, M. Rasmussen, Gemel Smith.
Trenér: Jeff Blashill

Rozhodčí: Hanson, McIsaac – Suchánek, Kelly.
Přeji krásnou hokejovou noc a vítám Vás u sledování textového přenosu. V něm se zaměříme na souboj mezi New Yorkem Rangers a Detroitem Red Wings. Který z týmů dokáže vybojovat vítězství? Za favorita je rozhodně domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.