NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vancouver : Dallas - 8. listopadu 2021   04:00

Vancouver
Vancouver
22:19' J. T. Miller (Q. Hughes, Boeser) • 26:37' Elias Pettersson (Q. Hughes, Horvat) • 28:10' Horvat (Pearson, Ekman-Larsson) • 35:45' Podkolzin (Garland, Horvat) • 53:44' J. T. Miller (Q. Hughes, Elias Pettersson) • 57:39' Boeser (Elias Pettersson)
6:3
(0:1, 4:1, 2:1)
Dallas
Dallas
13:35' Pavelski  (J. Robertson, M. Heiskanen) • 29:38' Glendening  (R. Suter, J. Robertson) • 43:23' Jamie Benn  (R. Suter, M. Heiskanen)
Vancouver
Demko (Halák) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, Poolman, B. Hunt, Hamonic – J. T. Miller (A), Elias Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat (C), Höglander – Garland, Dickinson, Podkolzin – Justin Bailey, Lammikko, Dowling.
StLaurent, Lambert – Berg, Hunt
Rogers Arena, Vancouver
18 661 diváků
Dallas
Chudobin (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg (A), Lindell, M. Heiskanen, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn (C), Seguin, A. Radulov – J. Robertson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Glendening, Comeau (A).

Anton Chudobin (DAL) – 30 zák., 6 OG, úspěšnost 83,3 %, odchytal 58:56
Vancouver Canucks vyhrává na svém ledě nad Dallasem Stars 6:3. Domácí své vítězství podložili dobrým týmovým výkonem, dobrou hrou od brankáře a povedenými přesilovkami. Proměnili tři.
59:27'
Už se pravděpodobně nic nestane. Travis Hamonic zkoušel obkroužit branku, ale upadl.
59:00'
Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase, domácí brankář kryje puk, bude se vhazovat před jeho brankou.
58:34'
Thatcher Demko podržel své spoluhráče, vytáhl další povedený zákrok.
57:39'
Vancouver právě vstřelil branku!
Elias Pettersson pálil na prázdnou branku, ale trefil jen tyč. Odražený puk získal a v pohodě poslal do branky BROCK BOESER. Asistence: Elias Pettersson.
57:10'
Hosté hrají bez brankáře. Domácí netrefili branku, píská se icing.
56:41'
Esa Lindell se pohyboval před svou brankou a dokázal zblokovat střelecký pokus soupeře od modré čáry.
56:10'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.
55:35'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině, domácí hokejisté vedou o dvě branky a mají momentálně blíže k výhře.
54:13'
Hosté měli velkou šanci, ale s vypětím všech sil dokázal domácí brankář puk zastavit ještě před brankovou čárou. Komerční přestávka.
53:44'
Domácí využívají další přesilovku, po rychlé kombinaci se dokázal tvrdou ránou bez přípravy prosadit obranou neobsazený J. T. MILLER. Asistence: Quinn Hughes a Elias Pettersson.
53:05'
Domácí hokejisté hrají přesilovku, ale nemohou se stabilně usadit v útočném pásmu.
52:41'
Komerční přestávka.
52:41'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Ryan Suter – 2 min., vysoká hůl).
52:26'
Joel Kiviranta autorem další střely, se kterou si domácí brankář poradil. Následně puk končí vedle.
52:10'
32:25, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.
51:43'
Thatcher Demko vytáhl dva velmi dobré zákroky proti střelám soupeře z bezprostřední blízkosti. Hosté jsou nyní jednoznačně aktivnější.
50:34'
Po delší době se do útočného pásma dostali domácí hokejisté, ale nic vymyslet nedokázali.
50:15'
Esa Lindell vyslal dobrou ránu z mezikruží, puk proskákal těsně vedle branky.
49:34'
Anton Chudobin přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
49:20'
Na nějakou výraznější šanci domácí hokejisté v přesilovce čekají.
48:18'
Brock Boeser pálil od modré čáry, jeho rána končí vedle.
48:01'
Domácí celek sice hraje přesilovku, ale o útočné pásmo musí tvrdě bojovat.
47:27'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jani Hakanpää – 2 min., podrážení).
46:41'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté vedou o jednu branku.
46:24'
45:58'
Zakázané uvolnění vrací hru před branku Dallasu.
45:22'
Joe Pavelski ani Blake Comeau nedokázali své velké šance proměnit, výborně si počínal Thatcher Demko.
44:33'
Tento zápas bude ještě podle všeho zajímavý, Dallas dokázal snížit na rozdíl jediné branky a dál pokračuje v aktivní hře.
43:23'
Dallas právě vstřelil branku!
A je sníženo na rozdíl jediné branky, šikovou tečí se před brankou dokázal i přes obránce prosadit JAMIE BENN. Asistence: Ryan Suter a Miro Heiskanen.
43:02'
Tyler Seguin to vzal na sebe, jeho tvrdou ránu tak tak vyrazil domácí brankář do ochranné sítě nad brankou.
42:42'
Ještě minuta zbývá do konce dlouhé přesilovky Dallasu. Ten za svou velkou šancí zatím čeká.
42:09'
Travis Hamonic znovu poslal puk přes všechny čáry.
41:52'
Domácí hokejisté se před svou brankou dostali k puku a rychle dokázali vyhodit.
41:37'
Jamie Benn pálil z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle.
41:17'
Hostující celek má k dispozici dlouhou přesilovku, ale zatím se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.
40:16'
Utkání pokračuje třetí třetinou, na jejímž začátku vede domácí celek o dvě branky.
40:01'
Domácí celek udělal velký krok k výhře v tomto zápase ve druhé třetině, kterou vyhrál 4:1. Těžil zejména z přesilovek.
40:00'
39:40'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., krosček + 2 min., sekání).
39:22'
Denis Gurjanov kombinoval se spoluhráči, vynutil si faul. Hosté mají ponechanou výhodu.
38:47'
V poklidném tempu se dohrává druhá třetině, zatím vede domácí celek 4:2 a má blíže k výhře.
38:31'
Joel Hanley pálil z dobré pozice, jeho pokus končí těsně vedle branky.
38:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině.
37:14'
Domácí hráči se znovu usadili v útočném pásmu, následně puk vypadl z hrací plochy.
36:48'
26:16, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí hokejisté mají převahu a navíc vedou o dva góly.
36:20'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, domácí celek si znovu vypracoval dvou brankové vedení.
35:45'
Krásně sehraná situace dva na jednoho a zakončující VASILIJ PODKOLZIN dokázal kotouč poslat přesně do horní části branky. S tímto nemohl brankář Dallasu vůbec nic dělat. Asistence: Conor Garland a Bo Horvat.
35:12'
35:12'
Sledujeme rychlý hokej, Alexandr Radulov se z ničeho nic dostal do brejku, ale Thatcher Demko jeho pokus kryje. Obrovskou šanci hosté neproměnili.
33:46'
33:37'
Další útočná akce Vancouveru nebyla přesně zakončená.
33:15'
Dallas dostal hru do středního pásma, J. T. Miller rychle dostal hru zpět před branku, ale o puk přišel.
32:57'
Jeden vyloučený hráč se vrací do hry.
32:37'
Elias Pettersson pálil, Anton Chudobin vyrazil puk za branku, tam o něj bojovali jeho spoluhráči.
32:14'
Domácí celek se nastěhoval do útočného pásma, kde kombinuje. J. T. Miller minul branku.
31:53'
Domácí hrají pět na tři, Elias Pettersson měl na hokejce další branku, ale skvěle ho vychytal brankář Anton Chudobin.
31:46'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Ryan Suter – 2 min., krosček).
31:09'
Domácí celek hraje další přesilovku. Usadil se v útočném pásmu.
30:54'
30:54'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joel Kiviranta – 2 min., podrážení).
30:15'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině, brankář Canucks rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.
29:38'
Po bleskové akci je sníženo, rychlou střelou se z dobré pozice dokázal prosadit obranou zapoměnutý LUKE GLENDENING. Asistence: Ryan Suter a Jason Robertson.
28:10'
Důraz před brankou se vyplatil, po rychlé kombinaci se před brankou k puku dostal BO HORVAT. Jeho střela z otočky zapadla přesně do brány. Asistence: Tanner Pearson a Oliver Ekman-Larsson.
27:00'
26:37'
Domácí celek proměnil i tuto přesilovku, a tak jde do vedení 2:1. Tvrdou ránou od modré čáry prostřelil hradbu těl před branku ELIAS PETTERSSON. Gólman nic neviděl. Asistence: Quinn Hughes a Bo Horvat.
26:20'
Elias Pettersson vyslal tvrdou ránu, se kterou si brankář dokázal poradit.
26:00'
Anton Chudobin musel zasahovat proti další domácí střele. Canucks se usadili v útočné třetině.
25:49'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Radek Faksa – 2 min., faul kolenem).
25:40'
Sledujeme rychlý hokej, domácí se nyní pokoušeli dostat do útočného pásma.
24:49'
Thatcher Demko kryje kotouč po střele soupeře. Puk mu nevypadl, a tak hráči Stars nemohli dorážet. Pálil Luke Glendening.
24:40'
Hraje se spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.
23:48'
Domácí měli další velkou šancí, ale nedokázali ji proměnit. Rána z brejku končí vedle.
22:19'
Bleskově využitá přesilovka, a tak je vyrovnáno. Povedenou akci domácích zakončoval z horní hranice kruhu J. T. MILLER. Asistence: Quinn Hughes a Brock Boeser.
22:12'
Vyloučení v týmu Dallas Stars (Miro Heiskanen – 2 min., podrážení).
21:47'
Alexandr Radulov bojoval se svými spoluhráči o puk, ale obrana si v pohodě poradila.
21:08'
Druhá třetina pokračuje v klidném tempu, mnoho šancí v úvodu k vidění není.
20:01'
Joe Pavelski se dokázal prosadit v přesilovce v první třetině. Díky jeho dobré práci před brankou vede hostující celek o jednu branku.
20:00'
19:53'
Ještě jedno vhazování, buly před brankou Dallasu, který zatím drží jednobrankové vedení.
19:00'
Hlasatel v Rogers Areně oznámil poslední minutu hry v první dvacetiminutovce.
18:07'
Travis Hamonic pálil, Jason Dickinson zkoušel tečovat před brankou, ale puk končí mimo. Anton Chudobin zasahovat nyní nemusel.
18:00'
Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, Conor Garland pálil z dobré pozice, ale jeho rána byla zblokovaná soupeřem.
17:21'
Oba týmy si dokáží vypracovat střelecké pozice, ale stav je zatím neměnný. Optickou převahu mají momentálně domácí.
16:52'
Nils Höglander měl velkou šanci, ale střelou z bezprostřední blízkosti nedokázal prostřelit brankáře soupeře.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hosté jsou střelecky aktivnější a dokázali se také prosadit jako první.
13:35'
Rychle využitá přesilovka a hostující celek se dostává do vedení, po pěkné kombinaci zůstal u tyče volný JOE PAVELSKI. Ten dokázal vrátit puk před branku a rychle zakončit. Asistence: Jason Robertson a Miro Heiskanen.
13:09'
Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Quinn Hughes – 2 min., krosček).
12:54'
Zakázané uvolnění proti Stars.
12:44'
Justin Dowling to zkoušel individuálně, v útočném pásmu se málem dostal k zakončení.
12:12'
Alexandr Radulov měl obrovskou šanci, před sebou měl odkrytou část branky, ale puk končí vedle. Podle všeho skvěle zasáhl brankář Thatcher Demko.
11:40'
Thatcher Demko přerušuje hru, komerční přestávka.
10:34'
Quinn Hughes rozehrával od své branky, ale přihrávka nebyla příliš přesná, a tak puk získal soupeř.
10:01'
Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, stále platí bezbrankový stav.
09:07'
Brock Boeser se dostal před brankou k volnému puku a rychle zakončoval. Jeho rána byla nepřesná. Následně Stars zahráli na icing.
08:30'
Alexandr Radulov a Tyler Seguin kombinovali v útočném pásmu. Ke střele se hráli Dallasu nyní nedostali.
08:07'
3:2, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Na nějakou výraznější šanci na jedné či druhé straně zatím čekáme.
07:00'
Po krátké přestávce pokračuje hra dál, Oliver Ekman-Larsson to zkoušel individuálně, ale ve středním pásmu tvrdě narazil na soupeře.
06:50'
Thatcher Demko kryje puk po střele z velké dálky. Komerční přestávka.
06:22'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
06:05'
Dallas se usadil v útočném pásmu, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
04:47'
Anton Chudobin si dokázal poradit se střelou z velké dálky, v pohodě vyrazil kotouč před sebe, a pak už hrála obrana.
04:04'
Tyler Myers pálil jako obránce od modré čáry, ale jeho rána byla před brankou zblokovaná.
03:43'
Další zajímavá kombinace domácích, ale tentokrát si obrana dokázala poradit.
03:23'
Anton Chudobin musel znovu zasahovat po další domácí střele. Vancouver vstoupil do zápasu aktivně.
02:05'
Sledujeme rychlý hokej z obou stran, fanoušky tento mač musí od úvodních minut bavit.
02:00'
Vancouver hraje aktivně, Conor Garland měl prostor před brankou, ale puk kryje Anton Chudobin. Vhazovat se bude před jeho brankou.
01:01'
Tanner Pearson a Tyler Myers se dostali do útočného pásma, druhý jmenovaný měl před sebou odkrytou část branky, ale minul puk.
00:50'
John Klingberg se jako první dostal do střelecké pozice. Jeho rána končí mimo. Gólman zasahovat nemusel.
00:01'
Úvodní buly zápasu pro domácí.
00:01'
Zápas brzy začne.

Vancouver Canucks: Demko (Halák) – Ekman-Larsson, T. Myers, Q. Hughes, Poolman, B. Hunt, Hamonic – J. T. Miller, Elias Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Höglander – Garland, Dickinson, Podkolzin – Justin Bailey, Lammikko, Dowling.

Dallas Stars: Chudobin (Holtby) – R. Suter, J. Klingberg, Lindell, M. Heiskanen, Hanley, Hakanpää – Jamie Benn, Seguin, A. Radulov – J. Robertson, Hintz, Pavelski – M. Raffl, Faksa, Gurjanov – Kiviranta, Glendening, Comeau..
Poslední vzájemný zápas se odehrál 21. listopadu 2019 a Dallas vyhrál 6:1.
Vancouver Canucks odehrál 11 zápasů s bilancí 2-2-1-6 a ziskem 9 bodů. V tabulce Pacifické divizi je na sedmé pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. V prodloužení si poradil s Rangers 3:2. Tým nestačil na Minnesotu Wild 2:3, Philadelphii Flyers 1:2, Edmonton Oilers 1:2 a Nashville 2:3.
Dallas Stars odehrál 10 zápasů s bilancí 0-4-2-4 a získal 10 bodů. V tabulce Centrální divize je na páté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Calgary Flames 4:3 v prodloužení. Tým nestačil na Columbus 1:4, Vegas 2:3 v prodloužení, Ottawu 1:4 a Winnipeg 3:4 v nájezdech.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.