NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Montreal - 21. ledna 2022   04:00

Vegas
Vegas
03:40' Stephenson (Dadonov, W. Carrier) • 31:46' W. Karlsson (Marchessault, Theodore) • 51:39' Marchessault (W. Karlsson, Theodore) • 61:50' Theodore (N. Roy)
4:3
(1:1, 1:1, 1:1 - 1:0)
Montreal
Montreal
15:28' Pezzetta  (Lehkonen) • 34:20' Toffoli  (Suzuki, Ch. Wideman) • 46:15' M. Hoffman  (Dvorak, Dauphin)
Vegas
Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo, Theodore, Coghlan, Miromanov, B. Hutton – W. Carrier, Stephenson, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio.

3. Dylan Coghlan (VEG) – 0+0
Vegas Golden Knights v zápase dvakrát vedli, ale pak dokázal hostující celek skóre otočit a vedl. Jonathan Marchessault ve třetí třetině srovnal a v prodloužení rozhodl o výhře Vegas Shea Theodore.
61:50'
Golden Knights právě vstřelili branku!
Vegas vyhrává, po pěkné individuální akci se střelou z mezikruží prosazuje do horní části branky SHEA THEODORE. Asistence: Nicolas Roy.
William Karlsson měl obrovskou šanci, ale blafákem nepřekonal z brejku brankáře. Samuel Montembeault kryje jeho šanci.
61:17'
Hosté rozehrávají od své branky.
60:53'
Robin Lehner musí být pozorný, vhazovat se bude před jeho brankou.
60:42'
Robin Lehner předvedl tři zákroky proti střelám soupeře. Obrovské chyby ve hře Vegas.
60:13'
Chandler Stephenson se dostal do šance, ale vypálit nedokázal po Dadonově pasu.
60:01'
Buly pro domácí, prodloužení začalo.
60:01'
49:23, takový je poměr střel na branku, Jonathan Marchessault zachránil ve třetí třetině pro Vegas tento zápas. Následovat bude prodloužení.
Oba týmy mají bod, o ten další se bude bojovat.
60:00'
59:34'
Mike rozehrává od své branky, Dvorak pálil, Robin Lehner byl pozorný.
59:00'
Poslední minuta hry ve třetí třetině.
58:35'
Alex Pietrangelo minul branku, následně domácí musí rozehrávat od své branky.
58:24'
Brayden McNabb minul branku.
58:13'
Zakázané uvolnění proti Montrealu. Domácí celek čeká v posledních minutách na nějakou výraznější šanci.
57:14'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do útočného pásma.
56:33'
Robin Lehner musel zasahovat proti střele soupeře, tak tak si s tímto pokusem poradil.
56:00'
Špatně to sehráli domácí a nešikovnou přihrávkou se připravili o útočné pásmo.
55:35'
Hosté dostali kotouč daleko od své branky, a pak šli střídat.
55:06'
William Karlsson nadvakrát nedokázal překonat brankáře soupeře, Samuel Montembeault přerušuje hru. Komerční přestávka.
54:01'
Sledujeme souboje o puk ve středním pásmu. Následně Samuel Montembeault vyrazil střelecký pokus Carriera.
53:54'
Zakázané uvolnění proti hostům.
53:43'
Dylan Coghlan měl dobrou střeleckou pozici, ale trefil jen brankáře.
53:02'
Domácí hokejisté evidentně vstřelená branka nabudila, tým pokračuje v aktivní hře, Brayden McNabb minul branku.
52:25'
Robin Lehner přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou Vegas.
51:39'
Vegas srovnává stav zápasu, rychle proměnilo přesilovku, po výborné Karlssonově přihrávce dává gól rychlou střelou JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: William Karlsson a Shea Theodore.
51:32'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Josh Anderson – 2 min., hákování).
50:36'
Nolan Patrick to zkoušel individuálně, ale jeho rána končí vysoko nad brankou.
50:29'
Komerční přestávka.
50:05'
Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Montreal stále vede, William Karlsson měl velkou šanci, ale trefil jen brankáře.
49:57'
Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Canadiens.
49:42'
Mattias Janmark nedokázal přesněji tečovat spoluhráčovu střelu.
49:11'
Chandler Stephenson nedokázal nic vymyslet v útočném pásmu. Vegas na svou šanci čeká.
48:56'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
48:03'
Brett Howden vypálil, s jeho pokusem si snadno poradil brankář Canadiens.
46:55'
Vegas v tomto zápase nejde nic, nemůže se dostat do útočného pásma stabilněji, naopak hosté z minima vytěžili maximum.
46:15'
Montreal právě vstřelil branku!
Hostující celek se z první střely ve třetí třetině prosazuje. MIKE HOFFMAN ránou z první překonal špatně postaveného domácího brankáře. Vegas poprvé v zápase prohrává. Asistence: Christian Dvorak a Laurent Dauphin.
45:58'
Daniil Miromanov pálil od modré čáry, jeho pokus kryje brankář. Bude se vhazovat.
45:53'
Samuel Montembeault kryje ránu, kterou vyslal Dadonov z dobré pozice.
45:16'
34:18, střelecky je aktivnější domácí celek, stav zápasu je stále vyrovnaný.
44:42'
Keegan Kolesar hledal spoluhráče, Jonathan Marchessault nezpracoval puk. Následně akci hostů zastavil ofsajd.
44:18'
Samuel Montembeault musel rozehrávat od své branky, zakázané uvolnění se nepíská. Domácí přečkali oslabení.
43:41'
Robin Lehner si poradil se střelou soupeře od modré čáry, následně se domácí vyloučený hráč vrátil do hry.
43:18'
Ben Hutton vyhodil přes všechny čáry, hosté musí znovu rozehrávat od vlastní branky.
42:54'
Domácí vyhazují přes všechny čáry, Chris Wideman rozehrává od vlastní branky.
42:26'
Josh Anderson to zkoušel individuálně, ale nedokázal se prosadit, obrana si dokázala poradit.
41:54'
Přesilovka pro hosty.
41:54'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Alex Pietrangelo – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
41:40'
Na nějakou výraznější šanci ve třetí třetině zatím čekáme.
41:01'
Jeff Petry rozehrává od své branky, následně pokračoval do útoku, ale tam byla pozorná domácí obrana.
40:46'
Jevgenij Dadonov nedosáhl na přihrávku spoluhráče, směr hry se otáčí.
40:30'
Mike Hoffman se pokoušel dostat do útočného pásma, ale vypálit hosté nedokázali.
40:13'
Utkání pokračuje třetí třetinou, sledujeme rychlý hokej.
40:01'
Vegas vedlo 2:1, ale inkasovalo v oslabení, a tak po dvou třetinách platí vyrovnaný stav 2:2. Střelecky vedou domácí 33:19.
40:00'
39:20'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, v poklidném tempu se dohrává třetina.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry, zakázané uvolnění proti Vegas.
38:32'
Oba týmy střídají, sledujeme klidnější pasáž hry.
38:12'
Jevgenij Dadonov bojoval o kotouč v útočném pásmu, snažil se něco vymyslet, ale hosté hrají zodpovědně.
37:34'
Artturi Lehkonen byl volný před brankou, ale spoluhráči mu přihrávku nedokázali poslat.
37:08'
Michael Pezzetta hledal spoluhráče zpětnou přihrávkou, ale domácí obrana byla připravená.
36:47'
Samuel Montembeault si poradil s dobrou šancí Vegas, následně hosté rychle přenesli hru, ale vypálit nedokázali.
36:00'
Domácí hráči musí rozehrávat od své branky, Brett Howden dostal puk do útočného pásma, Dylan Coghlan pálil, ale brankáře nepřekonal, bude se vhazovat.
35:31'
Dylan Coghlan pálil, Michael Amadio zkoušel před brankou tečovat puk, ale brankář Samuel Montembeault přerušuje hru a kryje kotouč.
35:08'
Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, střelecky je aktivnější Vegas, ale hosté dokázali srovnat stav zápasu.
34:45'
David Savard pálil z dobré pozice před brankou, ale obrana Vegas si dokázala poradit.
34:31'
34:20'
Snadná branka pro hosty, kteří v přesilovce vyrovnávají. Domácí hodně nedůrazně hráli před brankou a spoustu prostoru měl TYLER TOFFOLI. Měl čas na střelu a puk snadno dostat do odkryté části branky, Robin Lehner zasáhnout nedokázal. Asistence: Nick Suzuki a Chris Wideman.
33:44'
Hostující celek hraje přesilovku, ale domácím se podařilo vyhodit přes všechny čáry.
33:35'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nicolas Roy – 2 min., držení).
32:41'
Brayden McNabb dobře vypálil a brankář Canadiens tak tak puk vyrazil. Následně musel znovu Samuel Montembeault zasahovat.
32:37'
Samuel Montembeault raději přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek pokračuje v aktivní hře.
31:46'
Domácí celek proměnil přesilovku a jde do vedení, bekhendovou střelou se po rychlé akci ke vzdálenější tyči prosazuje WILLIAM KARLSSON. Asistence: Jonathan Marchessault a Shea Theodore.
31:27'
Jonathan Marchessault pálil, Nick Suzuki zblokoval střelu a rychle vyhodil.
31:03'
Robin Lehner rozehrává od své branky, Alex Pietrangelo pokračoval v akci.
30:45'
Jevgenij Dadonov a Dylan Coghlan dostlai hru do útočné třetiny, ale nedaří se jim tam usadit.
30:22'
Vegas se usadilo v útočném pásmu, následně ale hosté dokázali vyhodit.
30:14'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (David Savard – 2 min., držení).
30:12'
29:23'
Mike Hoffman to zkoušel bekhendem, jeho rána z dobré pozice končí vedle branky.
28:52'
Zakázané uvolnění Vegas, vhazovat se bude před brankou domácích.
28:14'
Brayden McNabb dostal hru do útočného pásma tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění. Domácí jsou střelecky aktivnější, ale na skóre to vidět není.
27:30'
Špatná rozehrávka Canadiens, zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Montrealu.
27:09'
Dylan Coghlan rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
26:46'
Shea Theodore to vzal na sebe, ale jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.
26:18'
Samuel Montembeault raději přerušuje hru, komerční přestávka.
26:04'
25:42'
Robin Lehner kryje kotouč po střele od modré čáry, vhazovat se bude před jeho brankou.
25:09'
Vegas vyhodilo do středního pásma, následně musí hosté vystřídat a na led jde druhá formace přesilovková.
24:50'
Christian Dvorak dostal hru do útočného pásma, Tyler Toffoli minul branku od modré čáry.
24:28'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje, domácí se musí bránit aktivní hře soupeře.
24:04'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Jonathan Marchessault – 2 min., nedovolené bránění).
23:56'
Jake Evans to vzal na sebe, jeho ránu kryje Robin Lehner.
23:16'
Hostující celek rozehrává od vlastní branky, ve středním pásmu získali puk domácí, ale dostat se do útoku nedokázali.
22:08'
Daniil Miromanov rozehrává od své branky. Následně měli domácí tři dobré šance, ale Brett Howden, Nolan Patrick ani Michael Amadio se nedokázali prosadit. Samuel Montembeault své spoluhráče nyní podržel.
21:40'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.
20:54'
Alex Pietrangelo hledal spoluhráče, Reilly Smith na jeho přihrávku nedosáhl.
20:28'
19:10, střelecky je aktivnější domácí celek, ale nyní Jonathan Marchessault nedokázal nic vymyslet před brankou soupeře.
20:10'
Samuel Montembeault musel zasahovat proti domácí střele, ale nedokázal si poradiut.
20:01'
Úvodní buly druhé třetiny pro domácí celek, utkání pokračuje dál.
20:01'
20:00'
19:50'
William Carrier pálil, jeho rána byla zblokovaná.
19:40'
Už se pravděpodobně nic nestane.
19:00'
Poslední minuta hry v první třetině.
18:44'
Jake Evans měl čas v útočném pásmu něco vymyslet, ale nedokázal se prosadit. Domácí otáčejí směr hry.
18:39'
Postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.
18:19'
William Karlsson pálil a Samuel Montembeault si dokázal poměrně snadno s jeho střelou poradit.
17:56'
Ben Hutton to vzal na sebe, jeho rána byla hodně nepovedená.
17:40'
Daniil Miromanov pálil jako obránce od modré čáry, jeho rána byla hodně nepovedená.
16:54'
Josh Anderson měl velkou šanci, ale jeho rána po dobré přihrávce končí mimo branku. Robin Lehner zasahovat nemusel.
16:44'
William Karlsson mohl vrátit domácím vedení, ale trefil z ostré pozice jen brankovou konstrukci.
15:28'
Po dlouhé době se hosté dostali k zakončení a je vyrovnáno, První střelu dokázal domácí brankář vyrazit, na dorážku byl krátký. MICHAEL PEZZETTA využil toho, že sudí nenechal hrát domácího obránce. Asistence: Artturi Lehkonen.
15:01'
Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině.
14:29'
Vegas vybojovalo vhazování v útočném pásmu. Brayden McNabb pálil, ale Samuel Montembeault si dokázal poradit.
14:19'
Samuel Montembeault si připsal další tři skvělé zákroky, Amadio měl na hokejce druhou domácí branku, ale minul. Komerční přestávka.
13:44'
Reilly Smith vracel hru za svou branku, odkud domácí následně rozehrávají.
13:24'
Jonathan Marchessault těžil z akce spoluhráče, ale následně na branku nikdo z domácích vypálit nedokázal.
12:57'
Rem Pitlick otáčel směr hry, dostal se do zakončení, ale minul branku.
12:25'
Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Ben Hutton se dostal do zakončení, ale nedokázal se prosadit.
12:15'
Samuel Montembeault kryje i pokus Kolesara. Komerční přestávka.
11:47'
Vegas mělo už při hře pět na pět zajímavou šanci, ale puk končí vedle branky. Samuel Montembeault uspěl i následně proti další šanci.
11:08'
Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale brankář si dokázal poradit.
10:43'
Alexandr Romanov vyhodil přes všechny čáry, Vegas se nemůže stabilněji dostat od útočného pásma.
10:19'
William Karlsson to zkoušel ránou z první, ale puk mu nesedl tak, jak by potřeboval. Následně hosté v pohodě vyhodili.
10:01'
Jake Evans dostal hru do útočného pásma, domácí celek musí dál bojovat o útočné pásmo.
09:42'
Vegas hraje přesilovku, první v tomto zápase.
09:35'
Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Nick Suzuki – 2 min., nedovolené bránění).
07:54'
Artturi Lehkonen měl dobrou střeleckou pozici, jeho ránu tak tak vyrazil brankář Robin Lehner. K dorážce se hosté už nedostali.
07:35'
Špatná přihrávka na modrou čáru a domácí hokejisté přichází o útočné pásmo.
07:19'
4:2, střelecky jsou mírně aktivnější domácí hokejisté.
06:50'
Samuel Montembeault si poradil se střelou od modré čáry, následně jeho spoluhráči vyhodili na zakázané uvolnění.
06:34'
Jake Evans se pokoušel něco vymyslet, ale obrana Vegas ho nenechala zakončit.
06:19'
Keegan Kolesar se vrací a rozehrává od vlastní branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
06:03'
Ofsajd hostů. Komerční přestávka, buly ve středním pásmu.
05:41'
Samuel Montembeault musel za svou branku, následně puk vybojovali domácí, kteří ale nedokázali přesněji vypálit.
05:08'
Nolan Patrick to zkoušel individuálně, ale nedokázal překonat obránce.
04:35'
Momentálně sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek se pokouší něco vymyslet před brankou, ale zatím marně.
04:12'
Robin Lehner přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.
03:40'
Domácí celek se duhou střelou v zápase dostává do vedení, po pěkné Dadonově přihrávce před branku se ránou z mezikruží prosazuje obranou Canadiens neobsazený CHANDLER STEPHENSON. Asistence: Jevgenij Dadonov a William Carrier.
02:43'
Shea Theodore pálil od modré čáry, následně Brett Howden zkoušel tečovat puk před brankou, ale nepodařilo se mu to.
02:00'
Mike Hoffman přišel o puk, a tak mohou hrát domácí hokejisté. Následně se ale Vegas do útočného pásma nedostalo.
01:34'
Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky a fanynky bavit.
01:00'
Tyler Toffoli hledal spoluhráče v útočné pásmu, ale akce byla zblokovaná. Domácí následně otočili směr hru, ale vypálit nedokázali.
00:23'
Dylan Coghlan se dostal do zakončení, jeho rána od modré čáry nebyla přesná, navíc spoluhráčovu tvrdá rána zlomila hokejku.
00:01'
Úvodní buly pro hostující celek, zápas začal.
00:01'

Vegas Golden Knights: Lehner (Ferguson) – McNabb, Pietrangelo, Theodore, Hague, Coghlan, Miromanov – W. Carrier, Stephenson, Dadonov – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Janmark, N. Roy, Kolesar – B. Howden, Patrick, Amadio.

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Chiarot, D. Savard, Clague, Petry, A. Romanov, Ch. Wideman – Drouin, R. Pitlick, Josh Anderson – Toffoli, Suzuki, Evans – Pezzetta, Poehling, Lehkonen – Dauphin, Dvorak, M. Hoffman..
Vegas Golden Knights odehráli 40 zápasů s bilancí 19-4-2-15 a získali 48 bodů. V tabulce Západní konference je tým na čtvrté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo Vegas jediný. New York Rangers porazili 5:1. Tým nestačil na Nashville Predators 2:3, Chicago Blackhawks 1:2, Toronto Maple Leafs 3:4 v nájezdech a na Pittsburgh Penguins 3:5.
Montreal Canadiens odehrál 38 zápasů s bilancí 7-1-5-25 a ziskem 21 bodů. V tabulce Východní konference je tým na poslední pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrál tým jediný. Poradil si s Dallasem Stars 5:3. Tým nestačil na Floridu Panthers 2:5, Boston Bruins 1:5, Chicago Blackhawks 2:3 v prodloužení a Arizonu Coyotes 2:5.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Montreal Canadiens.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.