NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Columbus - 26. března 2022   01:07

Winnipeg
Winnipeg
07:14' Toninato (Dillon, Sanford) • 12:30' Connor (Toninato) • 39:29' Morrissey (Scheifele, Wheeler) • 60:21' Ehlers (Connor)
4:3
(2:1, 1:1, 0:1 - 1:0)
Columbus
Columbus
13:01' A. Boqvist  (Nyquist, Roslovic) • 23:23' B. Gaunce  (Bemström) • 59:46' O. Bjorkstrand  (Werenski, J. Voráček)
Winnipeg
Comrie (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, N. Schmidt, Stanley – Wheeler (C), Scheifele (A), P. Stastny – Ehlers, Dubois, Connor – Appleton, Lowry, Sanford – J. Svečnikov, Toninato, Harkins.
Dwyer, Sutherland – Daisy, Berg
Canada Life Centre, Winnipeg
13 475 diváků
Columbus
Merzlikins (Bérubé) – Peeke, Werenski (A), Bean, Gavrikov, A. Boqvist, Kukan – Laine, Roslovic, Nyquist (A) – O. Bjorkstrand, Sillinger, J. Voráček – Danforth, Kuraly, E. Robinson – Činachov, B. Gaunce, Bemström.

Ještě doplním, že duel sledovalo 13 475 diváků.
Tři hvězdy utkání:

1. Dominic Toninato (WPG) – 1+1
2. Josh Morrissey (WPG) – 1+0
3. Jack Roslovic (WPG) – 0+0
Česká a slovenská stopa v utkání:

Jakub Voráček (CBJ) – 0+1, -2 účast, 2 střely na branku, TM 0, čas na ledě 18:43
Kdo se postavil do brankoviště?

Eric Comrie (WPG) – 33 zákroků, 3 OG, úspěšnost 91,7%, odchytal 60:21
Elvis Merzlikins (CBJ) – 29 zákroků, 4 OG, úspěšnost 87,9%, odchytal 58:43
Střely na branku: 33 – 36
Je konec! Winnipeg nakonec drama ze závěru třetí třetiny mrzet nemusí! Jets totiž vítězí 4:3 v prodloužení a berou důležité dva body v boji o postup do play-off. Rozhodující branku vstřelil dvacet jedna sekund po startu prodloužení Nikolaj Ehlers.
60:21'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Je hotovo! Winnipeg nakonec rychle získává i druhý bod! První šanci prodloužení měl sice Columbus, ale hosté se neprosadili. Do úniku se naopak dostal NIKOLAJ EHLERS, který jej zakončil střelou mezi betony brankáře! Asistence: Kyle Connor.
60:10'
Domácí uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Uvidíme, zda se rozhodne nebo se půjde do nájezdů.
60:01'
Třetí třetina končí! Šedesát minut hry o vítězi dnešního souboje nerozhodlo. Domácí Winnipeg sice dokázal udeřit do prázdné branky, ale rozhodčí gól ihned neuznali kvůli faulu Morrisseyho. Přesilovku pak čtrnáct sekund před třetí sirénou využil Oliver Bjorkstrand.
60:00'
59:46'
Columbus právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Domácí sice dostali puk do prázdné branky, ale sudí gól neuznali kvůli vyloučení domácího hráče. Na opačné straně pak hned v úvodu přesilovky vyrovnal z dorážky OLIVER BJORKSTRAND! Asistence: Zach Werenski, Jakub Voráček.
59:41'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., sekání).
59:14'
Oddechový čas pro hosty.
59:14'
Dubois chtěl od vlastní modré čáry trefit prázdnou klec, ale trefil brankovou konstrukci!
59:02'
Columbus se musel znovu probít do útočného pásma, ale hosté se zatím nedostávají do zakončení. Winnipeg zatím výborně vystupuje.
58:15'
Hostující brankář je na střídačce a Columbus zkouší vyrovnat v šesti!
58:00'
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:21'
Roslovic dostal nabito na modrou čáru, odkud střílel příklepem, ale jeho rána skončila v lapačce připraveného Comrieho, který měl čistý výhled.
57:02'
Mason Appleton se zjevil ve vyložené šanci, ale hostující brankář stále drží šanci Columbusu na body! Domácí ve třetí části zahazují velké šance.
56:48'
Wheeler se hnal po pravém křídle do útoku, přihrál mezi kruhy, ale Dubois na kotouč těsně nedosáhl.
56:10'
Domácí se dostali do útočného pásma, kde se Blake Wheeler zbavil obránce a zakončil. Jeho pokus ale gólmana nepřekvapil.
55:21'
Comrie si dal pozor na nahození z ostrého úhlu a ukryl kotouč do lapačky. Brankář Winnipegu dnes působí naprosto jistým dojmem.
55:00'
Od modré čáry střílel Gavrikov, jehož dělovka jen zaduněla o zadní mantinel. Tlak hostujícího Columbusu v posledních momentech zesílil.
53:34'
Jegor Činachov ujel domácí obraně po pravém křídle, vlétl do útočného pásma a hnal se na Comrieho. Rána hostujícího hráče ale skončila výborným zákrokem gólmana Jets!
53:13'
Harkins vybojoval puk v obranném pásmu a bekhendem jej vyhodil do bezpečí. Důrazní hokejisté Columbusu získali volný puk pro sebe.
52:42'
Kyle Connor si ve středním pásmu obhodil soupeře a poslal přihrávku na levou stranu. Defenziva soupeře si tentokrát poradila.
52:19'
Gustav Nyquist se dostal do zakončení, ale jeho rána forhendem prolétla kolem zadní tyčky. Hostům utíká čas na vyrovnání opravdu hodně rychle.
51:24'
Scheifele v protiútoku poslal přihrávku do míst, kam si najel Paul Stastny, ale Merzlikins se neskutečným způsobem přemístil a vytáhl zákrok utkání!
51:01'
Columbus se usadil v útočném pásmu. Přihrávku na modrou čáru dostal Gavrikov, jehož rána skončila vedle pravé tyčky domácí klece.
50:27'
Adam Lowry na levé straně útočného pásma vybojoval odražený kotouč a nahodil jej na branku Columbusu. Merzlikins jeho pokus udržel v lapačce.
50:00'
Do konce základní hrací doby zbývá posledních deset minut a kanadský celek zatím drží jednobrankové vedení. Columbus se ale ve třetí části tlačí do útoku.
49:12'
Winnipeg se dostal do útočného pásma, jenže domácí se v něm dlouho neohřáli. Werenski rozehrávku soupeře skvěle napadal a vyhodil puk do bezpečí.
48:24'
Dillon střílel od modré čáry, jenže jeho pokus Merzlikins viděl a připsal si dobrý zákrok. Lotyšský brankář zatím drží naděje Columbusu na návrat do utkání.
48:03'
Patrik Laine se po sklepnutí Jakuba Voráčka dostal do zakončení v mezikruží, ale jeho rána prolétla kousek nad horní tyčí domácí klece!
47:35'
Brenden Dillon se dral do útočného pásma po levé straně, ale na jedničku se tentokrát vrátil Jakub Voráček, který soupeře nenechal zakončit.
47:10'
Columbus se usadil v útočném pásmu, jenže zakončení hostů jsou ve třetí části vesměs nepřesná. Naopak defenziva Jets hraje velmi důrazně.
46:28'
Adam Lowry upadl v rohu útočného pásma, ale podle rozhodčích to bylo bez zavinění někoho z hokejistů Columbusu. Pokračuje se v rychlém hokeji.
46:05'
Winnipeg uklidňuje hru v obranném pásmu. Oba trenéři využili klidnější pasáž hry k vystřídání svých hráčů.
45:28'
Oliver Bjorkstrand se dostal do obrovské šance, když jel sám na domácího brankáře. Útočník Columbusu mířil mezi tělo a ruku, ale Comrie byl připraven!
45:02'
Columbus se nyní musel spíše bránit, ale hosté silnou pasáž Winnipegu přestáli bez obdržené branky a už znovu pomýšlejí na ofenzivní výpad.
44:26'
Nate Schmidt objel branku Columbusu a zjevil se v obrovské šanci. Jeho pokus forhendem skončil na betonu skvělého Merzlikinse!
44:03'
Roslovic objel útočné pásmo, vybruslil si s pukem na modrou čáru, ale jeho následné zakončení netrefilo branku Columbusu.
43:33'
Kyle Connor projel do útočného pásma, forhendem přenechal kotouč spoluhráči, ale Adam Lowry nedokázal zamířit mezi tři tyče.
43:02'
Scheifele už je zpátky na ledě, ale i při dalším střídání musel hlavně vypomáhat domácí defenzivě. Columbus se tlačí vpřed, ale chybí tomu zakončení.
42:27'
Adam Lowry projel po levém křídle do útočného pásma, navedl si kotouč na forhend, ale jeho rána jen zaduněla o zadní mantinel.
41:29'
Scheifele vypomohl obraně Winnipegu před vlastní brankou a bekhendem vyhodil kotouč za modrou čáru. Pokračuje hodně opatrné utkání.
41:12'
Dillon nahodil puk po hrazení do útočného pásma. Na jeho pobídku si ale nesjel nikdo v modrém dresu domácího Winnipegu.
40:10'
Columbus uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hosté potřebují v závěrečné periodě smazat jednobrankovou ztrátu na Winnipeg.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 2:56.
Střely na branku: 21 – 22
Druhá třetina končí! I po čtyřiceti minutách je na tom lépe domácí Winnipeg. Hosté sice vyrovnali v úvodu druhé části, kdy se trefil Gaunce. V závěru se ale nechali zbytečně vyloučit a tlak Jets přetavil ve vedoucí branku Josh Morrissey. Po druhé části tak platí stav 3:2.
40:00'
39:29'
Winnipeg v závěru druhé třetiny využívá přesilovou hru a bere si zpět ztracené vedení! Přihrávku na modrou čáru dostal JOSH MORRISSEY a jeho dělovka propadla Merzlikinsovi přes lapačku do branky! Asistence: Mark Scheifele, Blake Wheeler.
39:00'
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:33'
Kyle Connor si chytře přehodil puk na forhend a zakončil příklepem. Jeho rána ale pouze zaduněla o mantinel za brankou Columbusu.
38:12'
Hosté vybojovali kotouč v obranném pásmu a bez problémů jej dokázali vyhodit přes celé kluziště za klec domácího Winnipegu.
37:41'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Gustav Nyquist – 2 min., podrážení).
37:26'
Brenden Dillon se v obranném pásmu natlačil před Patrika Laineho, jenže napadající soupeř mu dokázal znepříjemnit rozehrávku. Laine je proti bývalým spoluhráčům namotivovaný.
37:10'
Neal Pionk střílel od modré čáry, jenže ani jeho pokus nemířil mezi tři tyče. Na odražený puk si už dal Merzlikins pozor a raději jej přikryl lapačkou.
36:34'
Dylan DeMelo bekhendem nahodil puk do rohu útočného pásma, ale ve své třetině dominují zadáci Columbusu. Ve druhé části se hraje hodně opatrně.
36:12'
Jakub Voráček získal kotouč na pravé straně útočného pásma a poslal pobídku mezi kruhy. Na jeho přihrávku nikdo v bílém nestačil zareagovat.
35:43'
Adam Lowry hledal přihrávkou na útočnou modrou čáru rozjetého spoluhráče, ale jeho pobídka skončila na zakázaném uvolnění. Vhazování se vrátí před Comrieho.
35:16'
Zach Werenski z levé strany poslal prudkou přihrávku mezi kruhy, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů. Obrana Winnipegu bez problémů zasáhla.
34:37'
Ehlers projel po levém křídle do útočného pásma a prudkou přihrávkou mezi kruhy hledal Scheifeleho. Pohyb druhého jmenovaného si pokryl obránce.
34:12'
Winnipeg se snaží uklidnit rozehrávku v obranném pásmu. Hráči Columbusu odjeli střídat, takže kanadský celek má prostor k založení útočného výpadu.
33:12'
Josh Morrissey si dal pozor na nahození Columbusu a zpracoval si kotouč poblíž mantinelu. Domácí hokejista poté přenesl těžiště hry, ale obrana Blue Jackets se stáhla.
33:00'
Předchozí časový úsek bez přerušení hry trval sedm minut a třicet jedna sekund. Po vhazování se ke střele dostal Voráček, ale jeho rána skončila na bloku.
32:24'
Až nyní se po extrémně dlouhé době přerušuje hra. Domácí brankář Comrie si dal pozor na nahození ze středního pásma a před dojíždějícím soupeřem raději přikryl puk do lapačky.
32:10'
Neal Pionk poslal přihrávku na pravou stranu, kam si sjel Adam Lowry. Produktivní hráč domácího celku nahozením od hrazení vůbec netrefil branku Columbusu.
31:37'
Stále nebyla hra přerušena. Domácí tentokrát předvedli rychlou kombinaci v útočném pásmu, ale zakončení Harkinse prolétlo mimo branku.
31:06'
Oliver Bjorkstrand se na levé straně útočného pásma zmocnil volného kotouče a dostal se do zakončení. Jeho rána ale prolétla kolem zadní tyčky.
30:28'
Jakub Voráček zvládl bruslařský souboj na pravé straně ledové plochy, jenže z rohu kluziště nedokázal adresně přihrát. Jeho pobídku zastavil Paul Stastny.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a zatím sledujeme vyrovnané utkání. Domácí Winnipeg zatím odvádí dobrou práci a snaží se vypracovat si tlak.
29:35'
Roslovic se prosmýkl po pravé straně do útočného pásma, jenže Dominic Toninato jej za brankou přitiskl na mantinel a nedovolil soupeři přihrát.
29:12'
Sean Kuraly projel po levém křídle do útočného pásma, kde střílel z ostrého úhlu, jenže zasáhl jen vnější oblouk soupeřovy branky.
28:36'
Kyle Connor v tísni ve středním pásmu nahodil puk bekhendem do pásma útočného, kde ale znovu uspěli v souboji zadáci Blue Jackets. Hraje se dlouho bez přerušení.
28:12'
Columbus se dostal do útočného pásma, kde chtěl Voráček vylepšit pozici pro spoluhráče, ale nikdo v bílém na jeho pobídku nedosáhl.
27:41'
Roslovic střílel z levé strany útočného pásma, jenže ani jeho dělovka nesměřovala mezi tři tyče.
27:10'
Pionk dostal přihrávku na útočnou modrou čáru, nicméně neměl dostatečnou podporu svých spoluhráčů. Defenziva soupeře se stáhla.
26:43'
26:04'
Dubois dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, odkud pálil příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle zadní tyčky. Winnipeg má velký tlak.
25:27'
Obránci Columbusu na druhý pokus získali puk pro sebe a bez problémů jej vyhodili do bezpečí. Obrana Columbusu zatím ve druhé části funguje dobře.
25:10'
Scheifele na modré čáře naznačil zakončení příklepem, ale jeho dělovka skončila vedle zadní tyčky. Obránci Coluimbusu zatím puk nedokázali vyhodit.
24:43'
Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Patrik Laine – 2 min., podrážení).
24:21'
Elvis Merzlikins si dal pozor na zakončení od modré čáry. Hostující brankář si dal pozor na dělovku a bez problémů udržel puk ve výstroji. Vhazuje se po jeho pravici.
24:02'
Voráček se hnal do útočného pásma, jenže si nedokázal obhodit prvního soupeře v modrém dresu. Obrana Winnipegu tentokrát zasáhla na jedničku.
23:23'
Je vyrovnáno! Hosté potrestali lehkovážnou rozehrávku Winnipegu. Logan Stanley zpackal rozehrávku v obranném pásmu. K puku se dostal BRENDAN GAUNCE, který zápěstím vyrovnal! Asistence: Emil Bemström.
23:06'
Zachary Sanford si sjížděl před branku na přihrávku z rohu útočného pásma, jenže kolem něj hlídkovali tři hráči v bílém, kteří jej nenechali zakončit.
22:34'
Lowry si sjel na zpětnou přihrávku, ale jeho dělovka příklepem skončila na betonu dobře postaveného brankáře Columbusu. Pokračuje se ve vysokém tempu.
22:12'
Werenski projel po pravé straně do útočného pásma a za modrou čárou vypálil příklepem. Jeho dělovka jen zaduněla o mantinel za brankou.
21:37'
Pionk nahodil puk do rohu útočného pásma, kde však neměl nikoho ze spoluhráčů. Oba týmy vstoupily do druhé části dnešního souboje opatrně.
21:12'
Patrik Laine objel branku Winnipegu a z rohu útočného pásma hledal spoluhráče. Na jeho pobídku si ale nesjel nikdo v bílém dresu Columbusu.
20:38'
Connor udělal chybu na modré čáře a musel se rychle vracet do obranného pásma. Nejproduktivnější hráč Winnipegu v této sezóně návrat zvládl na jedničku.
20:10'
Domácí Winnipeg uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hráči v modrém se ihned vydali vpřed, ale přihrávka byla nepřesná.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 2:02.
Střely na branku: 4 – 14
První třetina končí! Po úvodní dvacetiminutovce může být spokojenější domácí Winnipeg. Kanadský celek se do vedení dostal v osmé minutě brankou Toninata. V oslabení pak navíc přidal další branku Kyle Connor. Stejnou přesilovku ale využil i Columbus, když snížil Adam Boqvist. Po dvaceti minutách tak platí stav 2:1.
20:00'
19:24'
Mark Scheifele se dral do útočného pásma po levé straně, ale neměl dostatečnou podporu spoluhráčů. Na opačné straně pálil Gavrikov, ale Comrie jeho pokus vyrazil ramenem.
19:00'
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:24'
Roslovic si dal pozor na napadajícího soupeře a pomohl si rozehrávkou o hrazení. Nikdo z napadajících soupeřů v modrém se k puku nedostal.
18:00'
Laine se pěknou kličkovanou prosmýkl přes modrou čáru a zakončil zápěstím. Jeho pokus ale domácí brankář Comrie bezpečně vyrazil betonem.
17:20'
Až nyní musel rozhodčí přerušit hru. Důrazný Jakub Voráček se totiž tlačil do brankoviště a domácí brankář Comrie před ním raději přikryl puk lapačkou.
17:06'
Jansen Harkins v rohu obranného pásma získal kotouč a odrazem o mantinel jej vyhodil do bezpečí. Hraje se dlouhou dobu bez přerušení.
16:34'
Andrew Peeke zastavil dlouhou přihrávku na modrou čáru a před soupeřem sklepl kotouč k mantinelu. Ani Columbusu se nyní nedaří přechod do útočného pásma.
16:10'
Roslovic nahodil puk do útočného pásma a podobně jako jeho spoluhráči vyrazil na střídačku. Čerstvé síly posílá na led také kouč domácího Winnipegu.
15:26'
Dominic Toninato střílel z ostrého úhlu a jeho rána rozhodně nebyla špatná. Hostujícího brankáře tentokrát zachránila branková konstrukce!
15:06'
Kyle Connor táhl akci Winnipegu po levém křídle, jenže na modré čáře jej zpracoval Roslovic. Zadáci Columbusu následně uklidnili hru v obranném pásmu.
14:29'
Brenden Dillon z pravé strany poslal prudký nástřel před branku soupeře, ale dojíždějící spoluhráč na jeho pobídku těsně nedosáhl.
14:03'
Josh Morrissey v rohu obranného pásma čistým hitem dohrál jednoho ze soupeřů. Domácí obránce v první části dnešního souboje hraje hodně obětavě.
13:39'
Mark Scheifele si tělem udělal prostor v útočném pásmu a pohotově zakončil příklepem. Jeden z obránců v bílém jeho ránu přizvedl mimo led.
13:01'
Je sníženo! Hostující Columbus nakonec využívá přesilovou hru a dotahuje se na stav, při kterém přesilovku zahájil. Přihrávku na modrou dostal ADAM BOQVIST, jehož rána se od tyčky odrazila do branky! Asistence: Gustav Nyquist, Jack Roslovic.
12:30'
Domácí celek v oslabení přidává druhou branku! Do úniku se při přesilovce soupeře dostal KYLE CONNOR, který si skvěle rozhýbal hostujícího brankáře a zakončil forhendovým blafákem! Asistence: Dominic Toninato.
12:06'
Columbus se v úvodu přesilovky usadil v útočném pásmu. Z pravé strany zakončoval Jakub Voráček, ale jeho rána byla nepřesná.
11:35'
Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Josh Morrissey – 2 min., nedovolené bránění).
11:25'
Laine nahodil puk odrazem o hrazení do útočného pásma, jenže tam neměl nikoho ze spoluhráčů. Defenziva Winnipegu se bez problémů stáhla.
11:02'
Adam Lowry se prosmýkl středem do útočného pásma, kde si puk přehodil na forhend, ale jeho následné zakončení prolétlo kolem zadní tyčky.
10:29'
Dominic Toninato dostal přihrávku za branku Columbusu, odkud okamžitě přihrál na levou stranu, ale následné zakončení skončilo na bloku prvního obránce.
10:00'
Je za námi polovina úvodní periody a zatím sledujeme utkání v solidním tempu. Domácí Winnipeg zatím hraje o něco aktivněji a zaslouženě vede.
09:30'
Comrie musel po dlouhé době vytáhnout nějaký lepší zákrok. Od modré čáry jeho pozornost prověřil Sean Kuraly, ale domácí brankář byl na místě.
09:12'
Zach Werenski nahodil puk na pravou stranu, odkud následně přihrál Danforth před branku Winnipegu, ale nikdo v bílém dresu už na puk nedosáhl.
08:31'
Hosté uklidnili rozehrávku za svou brankou a počkali na kompletní vystřídání hráčů na ledové ploše. Čerstvé síly poslal na led i domácí kouč.
08:10'
Voráček se dostal po levé straně do útočného pásma, kde pod tlakem obránce musel objet domácí klec, ale nakonec stejně nedokázal přihrát.
07:14'
Domácí Winnipeg se dostává do vedení. Kanadský celek tak potvrzuje lepší vstup do dnešního souboje. Hosté nechali prostor na modré, odkud přiletělo nahození. Důrazný DOMINIC TONINATO chytrou tečí sklepl puk do sítě! Asistence: Brenden Dillon, Zachary Sanford.
06:29'
Patrik Laine poslal skákavou přihrávku před Comrieho, ale Roslovic jeho pobídku nedokázal sklepnout mezi betony domácího brankáře.
06:03'
Adam Lowry dostal přihrávku do jízdy na levou stranu, ale na modré čáře si nedokázal obhodit důrazného obránce. Kotouč skončil v moci obránců Blue Jackets.
05:26'
Domácí Winnipeg se dostal do útočného pásma, ale kanadský celek se v něm dlouho neohřál. Také zadáci Columbusu v úvodu soupeře skvěle dostupují.
04:29'
Neal Pionk si dal pozor na prudkou přihrávku na modrou čáru a před rozjetým soupeřem kotouč jednoduše odehrál mimo nebezpečné území.
04:12'
Vladislav Gavrikov dostal nabito na modrou čáru, odkud mohl pálit příklepem, ale jeho rána skončila vedle levé tyče domácí branky.
03:42'
Winnipeg se poprvé v utkání dostal pod tlak soupeře, ale hokejisté v modrém dokázali kotouč bez problémů vyhodit odrazem o mantinel.
03:06'
Roslovic dostal přihrávku na levou stranu a snažil se zakončit zápěstím. Jeho svižnou ránu zablokoval hned první obránce v modrém dresu.
02:26'
Další zakázané uvolnění ze strany hostujícího celku. O něco lepší vstup do dnešního důležitého utkání měl domácí Winnipeg.
02:00'
Columbus si zatím na první pobyt v útočném pásmu musí počkat. Prudká pobídka na pravou stranu ledové plochy skončila na zakázaném uvolnění.
01:29'
Mark Scheifele se dostal do útočného pásma, jenže jeden z jeho spoluhráčů byl při přechodu modré čáry netrpělivý a projel do třetiny ještě před kotoučem.
01:12'
Winnipeg vstoupil do utkání ve velkém stylu. Domácí kombinovali v útočném pásmu, ale finální přihrávkou na modrou čáru je zahnala ven ze třetiny.
00:23'
Kyle Connor se dostal do útočného pásma, obhodil si prvního soupeře, ale zápěstím trefil jen rameno brankáře v bílém dresu Columbusu.
00:10'
Domácí Winnipeg uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Kanadský celek si chce připsat důležité vítězství a zabojovat o účast v play-off.
00:01'
Oba týmy už jsou na ledě. Ještě před úvodním vhazováním zazní kanadská a americká hymna.

Winnipeg Jets: Comrie (Hellebuyck) – DeMelo, Morrissey, Pionk, Dillon, N. Schmidt, Stanley – Wheeler, Scheifele, P. Stastny – Ehlers, Dubois, Connor – Appleton, Lowry, Sanford – J. Svečnikov, Toninato, Harkins.

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Bérubé) – Peeke, Werenski, Bean, Gavrikov, A. Boqvist, Kukan – Laine, Roslovic, Nyquist – O. Bjorkstrand, Sillinger, J. Voráček – Danforth, Kuraly, E. Robinson – Činachov, B. Gaunce, Bemström..
Winnipeg Jets

Ani domácí Winnipeg na tom není moc dobře. Kanadský celek letos odehrál šedesát pět zápasů a získal v nich sedmdesát bodů. S tímto ziskem patří Winnipegu sedmdesát bodů a patří mu až jedenáctá pozice Západní konference. Přesto je na tom v boji o postup do play-off lépe než jeho dnešní soupeř. Na osmou pozici totiž Winnipeg ztrácí jen pět bodů. Naposledy ale doma zaváhal a padl 2:5 s Ottawou. Nejproduktivnějším hráčem Jets je zatím Kyle Connor se čtyřiceti body.
Columbus Blue Jackets

Hostující Columbus už tak trošku tradičně bojuje na hraně postupu a nepostupu do bojů o Stanley Cup. Po šedesáti čtyřech odehraných zápasech má Columbus na kontě šedesát sedm bodů a patří mu devátá pozice Východní konference. Na osmý Boston ale ztrácí měsíc před koncem základní části propastných třináct bodů a s účastí v play-off to pro Columbus bude náročné. Naposledy padl vysoko 1:5 na ledě Pittsburghu. Nejproduktivnějším hráčem Columbusu je zatím Patrik Laine s čtyřiceti osmi body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.