NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Winnipeg : Edmonton - 19. února 2022   22:10

Winnipeg
Winnipeg
50:45' Lowry (Toninato, Hellebuyck) • 54:38' Connor (Morrissey, Wheeler)
2:4
(0:1, 0:2, 2:1)
Edmonton
Edmonton
12:17' Hyman  (Barrie, McDavid) • 27:46' Yamamoto  (McDavid) • 30:50' McDavid  (Draisaitl, Barrie) • 59:58' Nurse
Winnipeg
Hellebuyck (Comrie) – DeMelo, Morrissey, Pionk, Dillon, N. Schmidt, Stanley – Wheeler, Scheifele, P. Stastny – J. Svečnikov, Dubois, Connor – Lowry, K. Reichel, Vesalainen – Poganski, Toninato, Harkins.
Hebert, Skilliter – Smith, Hunt
Canada Life Centre, Winnipeg
12 360 diváků
Edmonton
Koskinen (M. Smith) – Nurse, Bouchard, Lagesson, Ceci, Broberg, Barrie, Niemeläinen – Hyman, McDavid, Yamamoto – E. Kane, Draisaitl, R. McLeod – Foegele, Nugent-Hopkins, D. Ryan – Brendan Perlini, Benson.

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou.
Hvězdy utkání

1. Connor McDavid (EDM) – 1+2
2. Josh Morrissey (WPG) – 0+1
3. Kailer Yamamoto (EDM) – 1+0
Československá stopa v utkání

Kristián Reichel (WPG) – 0+0, účast 0, 0 TM, 1 střela na bránu, čas na ledě 9:22

V oslabení: 1:1
Tryskáči ještě ve třetí třetině zdramatizovali vývoj tohoto utkání, když nejprve v oslabení snížil Lowry a následně ještě v přesilové hře přiblížil Winnipeg na rozdíl jediné branky Connor.

Nicméně i přes velkou snahu už to však z domácí strany bylo vše a naopak dvě vteřiny před koncem potvrdil výhru Edmontonu obránce Nurse.

Edmonton Oilers si tedy z Canada Life Centre odváží za výhru 4:2 nad Winnipeg Jets hodně cenné dva body v boji o play off.
59:58'
Edmonton právě vstřelil branku!
DARNELL NURSE pečetí vítězství Olejářů, když se hostující obránce trefil přes celé kluziště do opuštěné klece. Bez asistence.
59:32'
Scheifele to zkoušel z hodně velkého úhlu, ale domácí hráč netrefil bránu.
59:12'
Dvě minuty za podrážení dostává Zach Hyman (EDM), ale dvě minuty dostává i Josh Morrissey (WPG), takže se na hře nic nemění.
59:08'
Po zblokované přihrávce Connora se Edmontonu podařilo dostat puk do středního pásma.
58:54'
Wheeler trefuje prvního bránícího hráče Edmontonu.
58:35'
Hellebuyck míří na svou střídačku!
58:08'
Draisaitl získal puk v obranném pásmu a následně jej ihned vyhodil přes celé kluziště.
57:55'
Winnipeg si ihned bere svůj oddechový čas.
57:55'
Tak to je obrovská chyba hostů, protože na ledě nyní bylo hned šest bruslařů Edmontonu, a tak střídačka Olejářů dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Kailer Yamamoto (WPG).
57:42'
Draisaitlovi se podařilo vyvézt puk až do útočného pásma, kde se protlačit před Hellebuycka, ale následně mu ujel puk z hole.
57:18'
Scheifele měl nyní výbornou příležitost k vyrovnání, jenže domácí útočník ani netrefil hostující klec!
56:52'
Lowry nyní nedokázal nějak tečovat dlouhou přihrávku Stanleyho, a tak je domácím odpískán icing a hra se přesune před bránu Tryskáčů.
56:35'
Vše nakonec končí nahozením Morrrisseyho od modré čáry, které zaletělo přesně do lapačky Koskinena.
56:06'
Winnipeg se snaží tlačit na hostující hráče, když nyní domácí drží puk ve svém útočném pásmu, ale o kotouč se spíš bojuje kolem mantinelu.
55:14'
Lowryho formace se svým napadáním nadělala hostujícím hokejistům velké problémy, ale obrana Edmontonu nakonec vše zvládla.
54:38'
Winnipeg právě vstřelil branku!
Tak a drama máme na světě, protože Jets využívají přesilovou hru, když Wheeler zpoza klece dostal kotouč na modrou k Morrisseymu, jenž ihned přihrál do pravého kruhu KYLE CONNOROVI, jehož okamžitá střela propadla Koskinenovi jeho výstrojí. Asistence: Josh Morrissey, Blake Wheeler.
54:12'
Winnipeg dostává parádní příležitost k snížení, když dvě minuty za hákování dostává Ryan (EDM).
54:04'
Connor přihrál kotouč do pravého kruhu Vesalainenovi, jenž poté vyslal rychlou střelu švihem na bránu Edmontonu, ale zde byla připravená lapačka Koskinena.
53:20'
McDavid vjel s pukem do útoku po pravé straně, kde poté z bodu pro vhazování i vystřelil a jeho pokus skončil na betoně Hellebuycka.
52:36'
Snížení měl na své hokejce Dubois, ke kterému se kotouč odrazil přesně do slotu, ale jeho střelu Koskinen dokázal vyrazit mimo svou klec.
52:03'
Morrissey dostal přihrávku na levou stranu, kde měl před sebou dostatek prostoru, a tak napřáhl a těžko říct co zblokovalo jeho ránu, protože kotouč následně skončil v ochranné síti.
51:28'
Do konce dlouhého vyloučení Svečnikova zbývá už jen deset vteřin a hra je opět přerušena potom co Dillon vletěl do své brány.
51:07'
Domácí vyhodili puk s pomocí mantinelu do hlediště, a tak se bude vhazovat před jejich bránou.
50:45'
A je tu nakonec přeci jen branka Tryskáčů v oslabení, když na Koskinena jel nyní sám ADAM LOWRY, kterému se podařilo procedit puk mezi betony finského brankáře. Asistence: Dominic Toninato, Connor Hellebuyck.
50:34'
Domácí hokejisté tohle dlouhé oslabení zvládají parádně.
49:56'
Winnipegu se podařilo vyvézt puk až do svého útočného pásma, kde Stastny přenechal puk Morrissey, ale tomu nakonec ujel puk z hole.
49:18'
Ve vlastním oslabení se do samostatného úniku dostal domácí obránce Dillon, který však se svou kličkou proti Koskinenovi neuspěl.
48:54'
McDavid vybídl ke skórování Nugenta-Hopkinse, kterého však vychytal Hellebuyck.
48:18'
Winnipegu se podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.
47:38'
Edmonton čeká jejich třetí přesilová hra v tomto utkání, protože hodně zbytečným zákrokem se nyní prezentoval Jevgenij Svečnikov (WPG), který dostává dvě minuty za vražení na hrazení a navíc ještě vyfasoval dvě minuty za nesportovní chování.
47:08'
Morrissey zůstal vysunutý v útoku a zde nakonec přesnou křižnou přihrávkou našel Connora, který ihned vystřelil, ale Koskinen se skvěle přesunul a jeho střelu vyrazil.
46:26'
Toninato vystřelil z pravého kruhu, ale jeho pokus letěl hodně mimo bránu Edmontonu a kotouč se navíc následně odrazil mimo útočnou třetinu Winnipegu.
45:44'
Scheifele hledal svou přihrávkou před bránou stojícího Stastneho, jenž mohl jen usměrnit puk do odkryté brány, ale kotouč jeho hůl přeletěl.
45:18'
Winnipegu nevyšel přechod přes útočnou modrou, když byl Reichel v útočné třetině dříve než Pionk s pukem, a tak je domácím odpískán ofsajd.
44:55'
Nugent-Hopkins z pravé strany zkoušel posunout puk na bránu Winnipegu, avšak kotouč si následně přebrali domácí hokejisté.
43:53'
Tak teď domácí zahodili obrovskou šanci, když Morrissey dostal přihrávku od Wheelera před prázdnou klec, jenže obránce Winnipegu jen trefil bránícího Barrieho a Scheifele se svou dorážkou poté posunul puk pod ležícího Koskinena.
43:40'
Winnipegu navíc absolutně nevyšlo založení další ofenzivní akce, když domácí jen poslali puk na zakázané uvolnění.
43:19'
Connor hledal před bránou najíždějícího Svečnikova, avšak tento pas se hostující obraně podařilo zblokovat a puk navíc vyrazili až do středního pásma.
42:37'
Ceci obdržel přihrávku na modrou, odkud i následně vystřelil, jenže jeho střela neprošla až k domácímu brankáři.
42:22'
Edmonton svou druhou přesilovou hru v tomto zápase nedokázal využít, ale vzhledem k průběhu utkání je to příliš mrzet nemusí.
42:01'
Kane nahrál křižně puk McLeodovi, jenž usměrnil kotouč na bránu Winnipegu, ale zde byl opět připravený brankář Jets.
41:39'
Po další střele Barrieho, kterou Hellebuyck vyrazil před sebe domácí hokejisté následně vyhodili puk přes celé kluziště.
41:14'
McDavid otestoval pozornost Hellebuycka se svou střelou z levého kruhu, kterou domácí brankář bez problému vyrazil.
40:48'
40:30'
Nahození Barrieho bylo ještě před domácím brankářem sraženo.
40:21'
Dylan DeMelo (WPG) je teprve druhým domácím hráčem, který putuje na trestnou lavici, když dostává dvě minuty za podrážení.
40:01'
Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 16:28
Zblokované střely: 8:5
Hity: 18:11
Vyhraná vhazování: 16:18
Ve druhé třetině aktivní Edmonton dokázal navýšit své vedení z první části zápasu. Nejprve se z dorážky prosadil Yamamoto a o pár minut později se k němu přidal i McDavid, jenž zužitkoval přesné přihrávky od Draisaitla.

Nutno však dodat, že vedení Olejářů je naprosto zasloužené, protože hosté jsou v tomto utkání zcela jasně lepším týmem. Winnipegu naopak nepomáhají ani přesilové hry, když i ve druhé části měli k dispozici hned dvě, jenže domácím se zatím nepodařilo dostat ani jednu střelu za záda Koskinena.
40:00'
39:52'
Ještě nás čeká jedno vhazování před bránou Koskinena, když hostující hokejisté poslali na zakázané uvolnění.
39:27'
Winnipeg nahodil puk do svého útočného pásma, ale tam se za ním hnal jen Harkins, který musel čelit oběma obráncům Edmontonu, kteří nakonec tuto situaci zvládli bez větších potíží.
38:52'
A kdo jiný by se o to měl postarat než Mcdavid, který se po pravém křídle natlačil před bránu Winnipegu, kde však z bezprostřední blízkosti nepřekonal Hellebuycka.
38:13'
Olejáři tedy ubránili i své další oslabení, a tak opět mohou hosté spíš pomýšlet na své ofenzivní choutky.
37:42'
Lowryho nepřesnou přihrávku opět sebrali hosté a kotouč znova letí až do jejich útočného pásma.
37:24'
Edmonton vyhazuje puk přes celé kluziště.
37:03'
Connor poslal rychlou přihrávku na Duboise, jenž pouze usměrnil puk směrem na hostující klec, kde Koskinen zasáhl svým betonem.
36:32'
Olejáři dokázali získat puk a následně jej vyhazují přes všechny čáry.
36:09'
Wheeler chtěl najít Connora križným pasem, ale trefil jen dobře postaveného obránce Edmontonu.
35:52'
Leon Draisaitl (EDM) daruje domácím jejich další přesilovou hru, protože dostává dvě minuty za sekání. Německý útočník může být možná i hodně rád, že si odpyká jen dvě minuty, protože sekl Connora do velmi nepříjemných míst.
35:15'
McLeod se snažil protáhnout kolem Dillona, který však jeho kličku přečetl a skvěle kotouč vysekl.
34:50'
Nicméně ofenzivní snaha Edmontonu končí hned na útočné modré, kde se Olejáři dostali do ofsajdu. Hra bude pokračovat až po komerční přestávce.
34:36'
Reichel pouze nahodil puk do útočného pásma Winnipegu, ale jeho formace šla následně střídat, takže si kotouč bez větších potíží přebírají hosté.
34:03'
Koskinen si po delší době připisuje úspěšný zákrok, když jej od modré čáry se svým nahozením otestoval Stanley.
33:12'
Nurse nahrál v útočné třetině Bensonovi, který ihned nahodil kotouč na domácí klec a Hellebuyck jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
32:18'
McDavid dostal přihrávku před bránu Winnipegu, kde však už z bezprostřední blízkosti nedokázal překonat Hellebuycka.
31:52'
Hra ve čtyřech nám právě skončila, když se do hry vrací Hyman, a tak si Edmonton zahraje hodně krátkou přesilovku.
30:50'
Ve hře čtyřech proti čtyřem se hosté radují ze své další branky, když Draisaitl zavezl puk do útočného pásma, kde s ním v klidu objel i domácí klec a následně bekhendem našel CONNORA MCDAVIDA, jenž okamžitou střelou prostřelil Hellebuycka, jenž se nestihl přesunou ke své druhé tyči. Asistence: Leon Draisaitl, Tyson Barrie.
30:10'
Tak přesilovka Winnipegu končí předčasně, protože dvě minuty taktéž za držení dostává Josh Morrissey (WPG), který musel přidržet Nugenta-Hopkinse.
29:48'
Zach Hyman (EDM) putuje po druhé v tomto utkání na trestnou lavici, když nyní dostává dvě minuty za držení.
29:00'
Stejným prohřeškem proti pravidlům se nyní provinili i hostující hokejisté a po jejich zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Koskinenem.
28:07'
Winnipegu nevyšla útočná rozehrávka a kotouč pouze přeměřil celé kluziště. Domácím je tedy odpískán icing.
27:46'
Oilers se dostali do rychlého protiútoku, když McDavid zavezl kotouč do útočného pásma, kde ho přenechal za sebou KAILERU YAMAMOTOVI, jehož první střelu ještě Hellebuyck vyrazil, ale pouze před sebe, kde do něj znova práskl právě YAMAMOTO a jeho druhý pokus už skončil za zády domácího brankáře. Asistence: Connor McDavid.
27:28'
Dillonovu střelu od modré dokázal tečovat Scheifele a kotouč následně jen těsně proletěl kolem brány Edmontonu.
27:15'
Velkou příležitost k vyrovnání měl Stastny, kterému přenechal kotouč za sebou Wheeler a Stastny si následně bez větších potíží najel až do slotu, ale jeho střelu skvěle vytáhl Koskinen a puk skončil v ochranné síti.
26:46'
DeMelo hledal svou přihrávkou před bránou hlídkujícího Reichela, který je v tomto utkání hodně vidět, avšak tento pas si pohlídala hostující obrana.
26:12'
A díky tomu útok třetí formace Winnipegu pokračoval i dále, ale po další střele Harkinse už Lowry jen posunul puk na Koskinena, jenž raději schoval kotouč pod svou lapačku.
25:58'
Harkins se dostal do střeleckého zakončení z pravého kruhu, které Koskinen jen vyrazil za svou klec.
25:28'
Do obrovské šance se nyní před bránou Winnipegu dostal Yamamoto, jenže hostujícího hráče skvěle vychytal Hellebuyck.
24:51'
McDavid obkroužil s pukem útočné pásmo, ale následně s ním nic nevymyslel a navíc o kotouč přišel, když skvělou obranou práci předvedl Stanley.
24:05'
Domácí si v obranném pásmu trochu zavařili, když Morrisey z rohu pásma poslal puk před svou bránu, kde jej Hellebuyck zase vracel zpět a jen málo chybělo, aby ho ukořistil některý z hostujících hráčů.
22:58'
Winnipeg následně přenesl hru do svého útočného pásma a Koskinen si zde připsal snadný zákrok, když na něj z větší vzdálenosti vystřelil Vesalainen.
22:32'
Edmonton šel poté do rychlého protiútoku, kde Draisaitl nahrával McLeodovi, jehož střela skončila na betoně Hellebuycka.
22:12'
Lowry našel svým pasem zpoza brány mezi kruhy volného Reichela, jenž však ve velké šanci jen trefil projíždějícího Draisaitla.
21:58'
Draisaitl poslal hodně nepřesnou přihrávku na modrou a kotouč letí až do obranného pásma Edmontonu.
21:25'
Nyní už se Oilers přesunují do svého útočného pásma, kde od modré čáry nahodil puk na domácí klec Ceci a i Hellebuyck si už ve druhé části sáhl na kotouč.
21:05'
Edmonton se osvobozuje pouze vyhozením kotouče přes všechny čáry, takže se kvůli odpískanému icingu vrátí hra před bránu Koskinena.
20:33'
Domácí se hned v úvodu druhé části nastěhovali do svého útočného pásma, kde už Koskinen musel řešit první situace, když jej otestoval Scheifele a finský brankář zasáhl svým betonem.
20:01'
Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 5:16
Zblokované střely: 5:3
Hity: 6:7
Vyhraná vhazování: 4:11
Je za námi prvních dvacet minut tohoto utkání, které lépe začalo pro domácí Winnipeg, protože Jets měli velkou příležitost otevřít skóre tohoto zápasu, když hráli minutu a půl proti třem, ale tuto velkou příležitost promarnili.

Naopak Edmonton se následně více a více tlačil do šancí a Olejáři poté domácím ukázali, jak se využívají přesilové hry, protože hned po dvaceti vteřinách hosté díky teči Hymana využili hned svou první přesilovku v utkání.

Tato branka navíc zcela jasně překlonila misky vah na stranu Edmontonu, který byl zcela jasně lepším týmem a Winnipeg může být jen rád, že neprohrává o víc branek.
20:00'
19:52'
Oilers tráví poslední minutu velkým tlakem ve svém útočném pásmu, kde si nakonec McDavid nabruslil mezi kruhy, odkud to zkusil bekhendem, avšak jeho střela jen těsně minula domácí klec.
19:14'
Barrie vyslal svou další střelu od modré čáry a tentokrát jeho pokus zblokoval ještě některý z hráčů před Hellebuyckem.
18:34'
Dubois se snažil překvapit Koskinena střelou z rohu kluziště, protože finský brankář nebyl u své tyče nacpaný, ale puk jen proletěl až na druhou stranu pásma.
18:02'
Hra je opět přerušena, když Edmonton nahodil puk do svého útočného pásma, ale kotouč vletěl přesně do díry v plexiskle, jenž je určená pro fotografy.
17:37'
A znovu je v akci domácí brankář Hellebuyck, který nyní musel likvidovat střelu z levého kruhu, jenž na něj vyslal obránce Nurse.
17:15'
Hellebuyck musí zasahovat proti nahození od modré čáry z hole Niemeläinena, když domácí brankář kotouč vyrazil před sebe a následně jej zakryl svou lapačkou.
16:28'
Wheeler se odhodlal ke střele z levého kruhu, jenže domácí útočník trefil hned prvního bránícího hráče Edmontonu.
16:05'
Edmontonu nyní nevyšla útočná rozehrávka z obranného pásma, když kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.
15:29'
Dubois posunul puk na modrou DeMelovi, který jej ihned poslal na bránu Oilers, kde Koskinen vyrazil kotouč do rohu kluziště.
14:31'
Po delší době je puk v útočné třetině Winnipegu, jenže domácí se zde příliš neohřáli, když si kotouč velmi rychle vzali zpět hokejisté Edmontonu.
13:31'
Hyman mohl přidat svou druhou branku v utkání, když domácí obrana úplně propadla a hosté jeli ve dvou na jednoho, kde akci Hyman řešil střelou, ale Hellebuyck jeho pokus vyrazil a pokryl i následnou dorážku.
12:58'
A vstřelená branka hostům vlila krev do žil, když Oilers ihned znova uzamčeli domácí celek v jeho obranném pásmu a vše vyvrcholilo střelou Ceciho z pravého kruhu, která orazítkovala břevno domácí klece!
12:17'
Oilers využívají přesilovou hru! Tak to byla bleskově využitá početní výhoda, když McDavid nahrál kotouč na modrou Barriemu, jenž ihned vypálil a kotouč těsně před Hellebuyckem tečoval ZACH HYMAN. Asistence: Tyson Barrie, Connor McDavid.
11:57'
První přesilovou hru v utkání si zahraje i Edmonton, protože na dvě minuty za hákování je vyloučen Dominic Toninato (WPG). Přesilovka začne po reklamní pauze.
11:46'
Scheifele už uháněl z pravé strany na Koskinena, ale skvěle se vrátil Nurse, jenž domácímu útočníkovi nadzvedl hůl a sebral mu i kotouč.
11:22'
Jets na malý okamžik uzavřeli hostující tým v jeho obranném pásmu, ale hokejisté Winnipegu zde nevymysleli žádnou střelu.
10:33'
Draisaitl nahrál na modrou čáru Barriemu, jenž se do kotouče pořádně opřel a Hellebuyck jeho ránu jen vyrazil před sebe, odkud poté puk odklidila domácí obrana.
09:57'
Oilers nahodili puk do svého útočného pásma, ale čárový rozhodčí signalizuje postavení mimo hru, a tak si kotouč bez větších potíží přebírají domácí.
09:14'
Edmontonu nevyšla dlouhá rozehrávka a kotouč jen skončil na zakázaném uvolnění. Vhazovat se tedy bude před Koskinenem.
08:28'
McDavid si na sebe vzal příliš velké sousto, když si najel hned do čtveřice domácích hráčů a největší hvězda Edmontonu zde o kotouč přišla.
07:59'
Edmonton tedy přežil dlouhé oslabení bez inkasované branky a hostující celek je opět v plném počtu hráčů.
07:40'
Edmonton vyvezl puk ze svého obranného pásma a do obrovské šance se dostal Perlini, který obdržel přihrávku od Draisaitla mezi kruhy, avšak Hellebuyck si skvěle vyjel a jeho střelu vyrazil.
07:27'
Scheifele nahrál na střelu z první Morriseymu, jenže puk šel příliš pod něj a obránce Winnipegu akorát jen zlomil svou hůl.
07:05'
Nepřesná křižná přihrávka Scheifeleho byla ukořistěna obranou Oilers a hosté puk poslali do středního pásma.
06:53'
Connorova střela skončila hned na prvním bránícím hráči.
06:38'
Jets zatím kombinují ve svém útočném pásmu.
06:10'
Oilers začali své dvojnásobné oslabení nejlepším způsobem, když vyhráli vhazování a puk vyhodili.
05:57'
A tak pozor Edmonton jde do tří! Zach Hyman (EDM) zasáhl Duboise svou holí do obličeje a míří na dvě minuty na trestnou lavici. Minutu a půl budou hrát Jets proti třem!
05:40'
Edmonton však vyhrál následné vhazování a kotouč putuje hned přes celé kluziště.
05:28'
Brendan Perlini (EDM) nyní předvedl hodně zbytečný zákrok v útočné třetině, kde zahákoval Pionka, a tak za své počínání dostává dvě minuty. Uvidíme první přesilovku Winnipegu.
04:10'
Hellebuyck si vzápětí připisuje další úspěšný zákrok, když jej od modré čáry vyzkoušel McLeod.
03:32'
Hosté šli do rychlého protiútoku ve dvou na jednoho, kde Draisaitlovi najížděl Kane, ale německý útočník vše řešil střelou, kterou Hellebuyck vyrazil za svou klec.
02:33'
Winnipeg poté ihned přenesl hru na druhou stranu, kde si Koskinen připisuje další úspěšný zákrok.
02:18'
McLeod si po levé straně nabruslil do útočného pásma, ale zde jej domácí obrana dokázala vytlačit až za bránu, kde už toho útočník Edmontonu příliš nezmohl.
01:35'
Reichel si na vlastní modré sebral kotouč a poté si to namířil přímo do útoku, kde od pravého mantinelu napřáhl a vyslal tvrdou ránu, kterou Koskinen bez větších potíží chytá.
00:32'
Winnipeg při své první ofenzivní snaze končí na útočné modré, kde se domácí hokejisté dostali do ofsajdu.
00:09'
Edmonton hned nahodil puk za bránu Winnipegu, kam si pro něj jede Hellebuyck, která odpaluje kotouč po mantinelu.
00:01'
Edmonton Oilers
(27-18-3), 57 bodů, 7. místo Západní konference

Právě Edmonton je jedním z týmů, který drží poslední postupová místa pro play off, a tak budou mít ještě co dělat, aby tento svůj post udrželi. Olejářům navíc hodně prospěla výměna trenéra, když se od té doby hodně zvedli a zase začali sbírat jednu výhru za druhou.

Aktuálně má tým okolo Connora McDavida na svém kontě čtyři vyhrané zápasy za sebou, a proto také jsou zpět na postupových příčkách.