NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Arizona : Vancouver - 14. dubna 2023   04:00

Arizona
Arizona
05:08' O'Brien (Kesselring, McBain) • 19:53' Boyd (Keller, Schmaltz) • 29:54' O'Brien (Kesselring) • 56:40' Schmaltz (Söderström, Maccelli)
4:5
(2:4, 1:0, 1:0 - 0:1)
Vancouver
Vancouver
03:57' E. Pettersson  (Q. Hughes, Burroughs) • 08:03' Garland  (Beauvillier, Kuzmenko) • 12:21' J. Miller  (Q. Hughes, Di Giuseppe) • 14:26' Garland  (Burroughs, Kuzmenko) • 61:29' Garland  (J. Miller, Q. Hughes)
Arizona
Vejmelka (Prosvetov) – Välimäki, Moser, Söderström, J. Brown, Mackey, Kesselring – Keller (A), Boyd, Schmaltz – Maccelli, Hayton, Crouse (A) – O'Brien, McBain, Fischer (A) – Kelemen, Jeník, B. Ritchie.
Schrader, Rehman – O´Quinn, Jackson
Mullet Arena, Tempe
4 600 diváků
Vancouver
Delia (Demko) – Q. Hughes (A), Burroughs, A. Hirose, T. Myers, Bear, McWard – J. Miller (A), E. Pettersson (A), Di Giuseppe – Kuzmenko, Dries, Garland – Joshua, Aman, Boeser – McDonough, Studnicka, Beauvillier.

3. Clayton Keller (ARI) – 1+1
Máme tu konec zápasu a ke všemu konec sezony pro oba celky. Ani jeden z nich se totiž do vyřazovacích bojů nedostal. Dnešní zápas skončil lépe pro Vancouver a to i díky hattricku Conora Garlanda, který svým třetím gólem v zápase rozhodl v prodloužení.
61:29'
Vancouver právě vstřelil branku!
Velmi povedený závěr zápasu. CONOR GARLAND rozhoduje prodloužení svým třetím gólem v utkání. Získal puk u modré čáry odkud si sjel až před bránu a ačkoliv byl faulován protihráčem, tak dokázal bekhendem zakončit do horní části branky. Asistence: J. T. Miller a Quinn Hughes.
61:05'
Znovu má puk pro sebe hostující celek, který se dostává do útoku.
60:41'
Zde se dlouho neohřál, protože Arizona si puk získala pro sebe.
60:16'
Kotouče se po buly zmocnil Vancouver, který s ním zamířil do útočného pásma.
60:01'
Už to vypadalo, že se Arizoně srovnat nepodaří, ale opak byl pravdou. Tři a půl minuty před koncem se na kruhu dostal k puku Nick Schmaltz a dostal puk za Deliova záda.
60:00'
59:32'
Také Arizona se ještě dostala do útočné třetiny. Tamm však pouze bojuje o puk u mantinelu.
59:01'
V útoku je stále usazený Vancouver, jenže se mu opět nedaří střílet.
58:36'
Akce Petterssona končí zblokovaná v ochranné síti nad Vejmelkou.
58:01'
Vancouver se pokouší vzít si své vedení zpět, ale nedaří se mu s kotoučem držet v útoku.
56:40'
Arizona právě vstřelila branku!
Nakonec Vejmelka z brány ani jezdit nemusel a Arizona i přes to srovnala. NICK SCHMALTZ se dostal na kruhu ke střele a puk dostal do vzdálenějšího rohu. Delia nemohl proti střele kvůli zakrytému výhledu nijak reagovat. Asistence: Victor Söderström a Matias Maccelli.
56:23'
Domácí tým se pokoušejí získat puk pod svou kontrolu, Vejmelka už totiž pokukuje po střídačce.
55:49'
Po buly se puku ovšem znovu ujal Vancouver a tentokrát do pásma přešel čistě.
55:16'
Millerova akce skončila pouze odpískaným ofsajdem.
54:56'
Arizona se stále nedostala ke kotouči, což by pro ní mohl být vcelku problém.
54:21'
Coyotes hrají v plném počtu, ale na puku je stále Vancouver.
54:00'
Hostům se nedaří díky obraně Arizony dostat do útočného pásma.
53:41'
Arizoně se oopět podařilo puk poslat do bezpečí a mohla v klidu vystřídat.
53:16'
Ta nakonec také přišla, ale odrazila se pouze od zadního mantinelu.
52:55'
Vancouver už je ale zpět v útočném pásmu, kde se snaží i střelu.
52:26'
Domácímu celku se opět dařilo rychle vyhodit kotouč přes celé kluziště.
52:10'
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes:
Travis Boyd – 2 min., podrážení.
51:42'
Na puku se sice drží jenom Arizona, al ei přes to se hra stěhuje ze strany na stranu.
51:14'
Arizona vyhazuje puk a zdá se, že Vancouver tuto početní výhodu nevyužije.
50:42'
Další úspěšný zákrok si připisuje Vejmelka po Petterssonově šanci o dorážku z bočního kruhu.
50:18'
Arizoně se sice povedlo vyhodit kotouč, lae hosté už jsou zpět v útoku.
49:56'
Vejmelka to neměl moc lehké. První střelu Driese sice zblokovala obrana, ale následnou dorážku už musel skoro vleže krýt on.
49:33'
Vancouver po daeší době dostává možnost přesilové hry, kterou zahajuje vyhraným buly.
49:20'
Josh Brown – 2 min., bitka + 2 min., podrážení.

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Kyle Burroughs – 2 min., bitka.
49:20'
Hosté si po další době zajeli na obhlídku do svého útočného pásma. Ke střele se nedostali.
48:56'
Druhá třetina zatím pro diváka moc zajímavá není. Ačkoliv se na puku většinu času drží Arizona a je usazená v útoku, tak vůbec nestřílí. Jako například i nyní.
48:10'
Také další pokus hostujícího celku o vyhození končí icingem.
47:46'
Vancouver po tlaku Arizony vyhazuje kotouč na zakázané uvolnění.
47:02'
Střela Hughese opět končí pouze v lapačce Vejmelky.
46:47'
Deliovi padá po střele jednoho z domácích hráčů maska a hra tak musí bžt přerušena.
46:12'
Na druhé straně se to stejné povedlo Vancouveru, který si špatně nahrál.
45:48'
Arizona vyhazuje kotouč až na zakázané uvolnění,
45:14'
Stále jsou na puku hráči hostujícího celku, jenže se jim nedaří vystřelit.
44:50'
Hughes se vrací na led a Vancouver tak ke kotouči.
44:21'
Domácí se opět nemohou usadit v útočném pásmu, protože Canucks jim v to brání.
44:00'
Přes modrou čáru zavezl kotouč Ritchie, ale Vancouver opět rychle vyhodil.
43:35'
Domácí celek se ještě stále neprobojoval do útočného pásma.
43:06'
Vancouveru se povedlo prakticky ihned vyhodit a snaží se bránit Arizoně v přechodu do útoku.
42:42'
Quinn Hughes – 2 min., nedovolené bránění.
42:13'
Kotouč končí odražený od hokejky jednoho z domácích hráčů až v ochranné síti.
41:37'
Arizona se pokouší o usazení v útoku, ale nedaří se jím to.
41:01'
O´Biran se pokoušel o zkompletování hattricku, v tom mu lapačkou zabránil Delia.
40:32'
Tentokrát si při úvodním buyl kotouč vybojoval Vancouver, kerý se snaží o přechod do útoku.
40:01'
Celou třetinu se snažila Arizona srovnat chod utkání a i přes to, že se jí to nepovedlo, tak dokázala využít početní výhody a vstřelit alespoň kontaktní branku. Tu má na svědomí O´Brian, který tečoval střelu od modré přímo do brány.
40:00'
39:41'
Zdá se, že třetina se dohraje ve středním pásmu odkud se týmy nemohou dostat.
39:16'
Stále se na puku drží Vancouver usazený v útoku, ale nyní bez střel.
38:49'
Ihned po buly se o střelu pokusil Hughes. Vejmelka byl na střelu připravený.
38:18'
Nakonec se mu to i povedlo a Vejmelka si po delší době sáhl lapačkou na puk.
37:59'
K puku se opět dostává Vancouver, který se pokouší probojovat do útoku.
37:24'
Ani jednomu z týmů se už dlouhou dobu nepodařilo vystřelit, ačkoliv na puku se daří držet střídavě oběma.
36:59'
Vancouver se vrací do plného počtu a ihned si získává puk.
36:37'
Nakonec se jimi to přeci jenom povedlo, ale zatím se ke střele nedostali..
36:12'
Už to vypadalo, že by se domácí mohli dostat do akce, ale vše překazil ofsajd.
35:49'
Vancouver opět vyhazuje kotouč a znemožňuje tak Arizoně se usadit v útoku.
35:26'
Zatím, se domácímu celku příliš nedaří usadit se v útočném pásmu.
34:42'
Tyler Myers – 2 min., nedovolené bránění.
34:11'
Nakonec se přeci jen domácí po dvou ofsajdech dostali přes střední pásmo.
33:49'
Hra je po ofsajdu domácího celku přerušena.
33:18'
Naopak Arizona se opět zmocnila kotouče a zajela s ním až do středního pásma.
32:41'
Zde se ale dlouho neudržel, protože se mu nepovedla přihrávka.
32:16'
Vancouveru se podařilo vybojovat kotouč a dostat se s ním do útočného pásma.
31:39'
Střela Fischera skončila pouze v lapačce Delii.
31:05'
Na puku se i nadále drží Arizona, která je stále usazena v útočném pásmu.
29:54'
Nakonec se domácím ten tlak přeci jen vyplatil. LIAM O'BRIEN ještě tečoval střelu Kesselringa od modré. Asistence: Michael Kesselring.
29:38'
Domácí se stále nemohou dostat k jediné střele, která by končila na Deliovi.
29:05'
Opět je v útoku usazená Arizona, jenže opět nestřílí.
28:49'
Vancouver se pokusil o přejití do útoku, jenže byl odpískán ofsajd.
28:20'
Hosté hrají v plném počtu a následně se i dostávají ke kotouči.
28:01'
Ačkoliv se Arizona pořád drží v útočném pásmu, ta střílet se jí nedaří.
27:27'
Zatím ne Deliu neletěla žádná nebezpečnější střela. Respektive vůbec žádná.
27:06'
Hosté mají problém s vyhození kotouče. Naopak domácí se ho nechtějí vzdát.
26:45'
Arizona vyhrává buly a následně se i usazuje v útočném pásmu.
26:14'
Ethan Bear – 2 min., hákování.
25:52'
Jejich pokus ale přerušil odpískaný ofsajd.
25:46'
Vancouver míří do útočného pásma.
25:21'
Už to vypadalo, že Delia akci Crouse pustí, jenže to by nemohl skončit v ochranné síti.
24:49'
Vancouver má stále problém s dostáním se ke kotouči, naopak Arizona si ho drží.
24:00'
Po buly se kotouče přeci jenom ujal domácí tým, který se usazuje před Deliou.
23:37'
Už to vypadalo, že by se mohla Arizona usadit v útoku, ale hru přerušil ofsajd.
23:08'
Ani jeden z celků se nemůže pořádně zmocnit kotouče a ten tak létá sem a tam.
22:42'
Ofsajd na straně Vancouveru přerušuje hru.
22:15'
Hosté se dokázali dostat ke kotouči, ale nedokázali ho zavést dál, než do středního pásma.
21:44'
Arizona se stále drží v předbrankovém prostoru, ale zatím se jí nedaří vystřelit.
21:01'
Vancouver má problém se získáním puku. Naopak domácí si ho drží.
20:38'
Arizona vstoupila do druhé části o něco aktivněji. Ihned se ujala puku a vypravila do útoku.
20:01'
První třetina byla možná trochu překvapivě o hodně brankách. Na straně Vancouveru padly čtyři s tím, že dvě z nich v průběhu přesilových her. Také Arizoně se povedlo prosadit jako reakci na první branku hostů. Ještě sedm vteřin před koncem třetiny se povedlo prosadit. Boydovi.
20:00'
19:53'
Schmaltzova střela se odrazila nejspíš od jednoho z hráčů, následná Kellerova už od brankáře. Toho z mezikruží využil TRAVIS BOYD, který využil toho, že Delia nebyl ve prostředí branky a nemohl tak zasahovat,. Asistence: Clayton Keller a Nick Schmaltz.
19:31'
V útoku se po chvíli opět objevuje hostující celek, který se zde usazuje.
18:49'
Rozhodčí přerušují hru kvůli zakázanému uvolnění na straně Vancouveru.
18:11'
Už je opět v útočném pásmu, jenže se nemůže dostat ke střele.
17:44'
Oba týmy potřebovaly vystřídat a Vancouver tak začínal útočnou akci zpoza své klece.
17:17'
Také Vejmelka na druhé straně si připisuje úspěšný zákrok proti akci Amana.
17:03'
Střela Crouse od modré skončila na těle Delii.
16:54'
Ani jeden z týmů se teď nemůže udržet na delší dobu u kotouče.
16:05'
Arizona se pokoušela o střelu od modré, ta skončila pouze za bránou.
15:37'
Ačkoliv se na puku drží hosté, tak se jim nedaří usadit se v útoku a proto jsou pouze ve středním pásmu.
15:08'
Arizoně se na chvíli podařilo usadit se v útočném pásmu, ale opět se nedostala ke střele.
14:26'
Po vyhraném buly se puk dostal k modré čáře. Odtud ho Burroughs poslal na druhou stranu modré, kde stál CONOR GARLAND. Hostující útočník dostal puk za záda Vejmelky i díky jeho zakrytému výhledu. Asistence: Kyle Burroughs a Andrej Kuzmenko.
14:20'
Vancouveru se povedlo získat puk a následně i vystřelit. Vejmelka zasahuje lapačkou.
13:49'
Zatím se domácímu celku daří držet se v útočném pásmu.
13:17'
Také Arizoně se povedlo dostat do akce, jenže nikoliv ke střele.
12:21'
Hosté využívají i další početní výhody a jdou do dvoubrankového vedení. J. T. MILLER se dostal ke střele od bočního mantinelu a dostal puk k bližší tyčce. Asistence: Quinn Hughes a Phillip Di Giuseppe.
12:04'
Vancouver opět uzavřel domácí celek v obranném pásmu a pokoušejí se zde o další nebezoěčnou střelu.
11:41'
Domácímu celku se podařilo kotouč vyhodit přes celé kluziště a následně i vystřídat.
11:18'
Zatím se mu to nepovedlo, ale Arizonu k puku nepouští.
10:59'
Vancouver se opět usazuje v útočném pásmu, kde se pokouší o střelu.
10:48'
Travis Boyd – 2 min., držení.
10:20'
Na kruhu se ocitl osamocený Kuzemenko, ten se pokusil o střelu, která končí přímo na Vejmelkovi.
09:49'
Po buly se však puku opět ujímá Vancouver, který se s ním opět usazuje před Vejmelkou.
09:18'
Odpískaný ofsajd právě při přesunu domácího celku do útoku přerušuje hru.
08:51'
Arizona se pokouší dostat do útočného pásma, ale zatím se jí to nedaří.
08:03'
Hosté nakonec přeci jenom využívají početní výhody a jdou opět do vedení. CONOR GARLAND dostal přihrávku zpoza brány na kruh odkud pálil nad vyrážečku Vejmelky. Asistence: Anthony Beauvillier a Andrej Kuzmenko.
07:48'
Arizoně se povedlo vyhodit puk přes celé kluziště a vystřídat.
07:20'
Vancouver je ale zpět v útočném pásmu, kde se opět pomalu usazuje,
06:49'
Nepřesná střela hostujícího celku skončila vyhozením Arizony.
06:23'
Zatím se na puku daří držet Vancouveru a to především v útočném pásmu.
06:06'
Clayton Keller – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
05:08'
Máme tu rychle srovnáno. LIAM O'BRIEN si svou bekhendovou kličkou zpracoval puk a už ve vzduchu do poslal k bližší tyčce. Asistence: Michael Kesselring a Jack McBain.
04:47'
Arizona se pokusila vyhodit, ale celá akce skončila pouze zakázaným uvolněním.
04:20'
Na puku se zatím stále drží Vancouver, který je i nadále usazený v útoku.
03:57'
Hosté se dostávají do vedení. ELIAS PETTERSSON svou bekhendovou kličkou vymíchal Vejmelku a trefil se do úrovně jeho ramene. Asistence: Quinn Hughes a Kyle Burroughs.
03:17'
Následně se jí i povedlo dostat se do útočného pásma.
02:59'
Arizoně se povedlo vyhodit kotouč do středního pásma a jela vystřídat.
02:30'
Zatím s ena puku drží Vancouver, který je zároveň usazená v útočném pásmu.
02:09'
Connor Mackey – 2 min., krosček.

Brock Boeser – 2 min., bitka.
01:49'
Buly patří Vancouveru, který se tak i nadále drží v útočném pásmu.
01:40'
Arizona se pokoušela o vyhození, to skončilo pouze icingem.
01:12'
Vejmelka si připisuje první zákrok betonem a Vancouver se následně usazuje v útoku.
00:41'
Dlouho se zde udržet nedokázala, protože Vancouver vyhodil do jejího obranného pásma.
00:17'
Arizona se puku ujímá jako první a hned s ním směřuje do útoku.
00:01'

Arizona Coyotes: Prosvetov (Vejmelka) – Mackey, Välimäki, Nemeth, Moser, Söderström, J. Brown – Keller, Boyd, Schmaltz – Maccelli, Hayton, Crouse – O'Brien, McBain, Fischer – Kelemen, Jeník, B. Ritchie.
Trenér: André Tourigny

Vancouver Canucks: Delia (Demko) – Q. Hughes, Burroughs, A. Hirose, T. Myers, Bear, McWard – J. Miller, E. Pettersson, Di Giuseppe – Kuzmenko, Dries, Garland – Joshua, Aman, Boeser – McDonough, Studnicka, Beauvillier.
Trenér: Rick Tocchet.
Arizona už šanci na účast v play off nemá, částečnou roli na tom mohou hrát i poslední zápasy ve kterých Coyotes prohráli desetkrát a vyhráli jednou. Výhru 5:4 pp si připsali proti Anaheimu.
Také Vancouver bude letos bez vyřazovacích bojů. Ze čtyř zápasů zvítězili hned tři z nich, naposledy vyhráli rovněž nad Anaheimem 3:2.
Vítám všechny hokejové fanoušky a fanynky u textového přenosu utkání nejvyšší hokejové ligy planety. Proti sobě nastoupí domácí Arizona Coyotes a hostující Vancouver Canucks.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.