NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Flyers : Detroit - 6. března 2023   00:00

Ukončeno
Flyers
Flyers
26:53' Deslauriers  • 32:57' N. Cates (Seeler, Ristolainen) • 58:12' Laughton 
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
Detroit
Detroit
04:51' Perron  (Copp)
Flyers
Sestavy:
Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Braun – Tippett, Frost, Farabee – Allison, Hayes, J. van Riemsdyk – Lemieux, N. Cates, Laughton (A) – Laczynski, Deslauriers.
Rozhodčí
Anderson, Rooney – Barton, Cormier
Wells Fargo Center, Philadelphia
17 630 diváků
Detroit
Sestavy:
Husso (Hellberg) – Seider, Walman, Chiarot, Määttä, Oesterle, Hägg – Raymond, Larkin (C), Zadina – Perron (A), Copp (A), Kubalík – Fabbri, Veleno, Berggren – Chiasson, P. Suter, Erne.
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost.
Statistika
Střely na bránu: 37 – 26 | Přesilová hra: 0/3 – 0/2 | Trestné minuty: 6 – 8

Kdo se postavil do brankoviště?
Carter Hart (PHI) – 25 zákroků, 1 OG, úspěšnost 96,2 %, odchytal 60:00
Ville Husso (DET) – 34 zákroků, 2 OG, úspěšnost 94,4 %, odchytal 59:31

Česká a slovenská stopa
Dominik Kubalík (DET) – 0+0, -1 účast, 2 střely na bránu, TM 2, čas na ledě 15:48
Filip Zadina (DET) – 0+0, 0 účast, 3 střely na bránu, TM 0, čas na ledě 15:24

Tři hvězdy utkání
1. Nicolas Deslauriers (PHI) 1+0
2. Noah Cates (PHI) 1+0
3. Ville Husso (DET) 34 zákroků
Pro Red Wings končí tento duel šestou porážkou v řadě a vidina postupu do play-off jim asi nenávratně mizí v dáli. Na ledě Wells Fargo Center se díky Perronovi prosadili pouze jednou. Flyers zaveleli k obratu ve vlastním oslabení, kdy Husso nezastavil samostatný nájezd spíše svátečního střelce Deslaurierse. Zanedlouho byl krátký na teč Noaha Catese a ve zbývajících sedmadvaceti minutách se stavem pohnul už jenom Scott Laughton, který měl proti sobě prázdnou bránu. Detroitu to v koncovce vůbec nelepilo. Spousta střel létala všude možně, jen ne na Harta, což dokreslil třeba výkon Dominika Kubalíka.
Konec zápasu.
59:49'
Asi poslední zkouška pro Harta, který dnes podal v brankovišti Flyers velmi solidní výkon. Coopovu upachtěnou střelu vykopl pravým betonem.
59:03'
Po otočce Bergrenna se kotouč odrážel k vrcholku kruhu, kam z druhé vlny přijel Oesterle. Hart dělovku z golfáku zneškodnil.
59:00'
Poslední minuta třetí třetiny.
58:35'
Tippett chtěl pomoct Farabeemu k tomu, aby po jednadvaceti zápasech konečně skóroval. Nachystal mu to pěkně, jenže útočník s číslem 86 zvedl puk mimo branku.
58:12'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Seider při střele smůlovatě zlomil hokejku, SCOTT LAUHGTON měl usnadněnou cestu do středního pásma a ještě před útočnou modrou doručil puk do nehlídané branky Red Wings. Bez asistence.
57:50'
Ville Husso už drží spoluhráčům palce ze střídačky. Red Wings bojují o přežití v šesti!
57:23'
Oesterleho centr sebral Tippett a spolu s Catesem vypustili za obranu Laughtona. Ten se pokoušel o bekhendový blafák, ale puk se mu zadrhl o hokejku Hussa.
57:09'
Tvrdá rána Kubalíka hned po buly neletěla do těch správných míst. Bývalý hráč Chicaga o pár sekund později dostal i druhou příležitost, nicméně ani bekhendem přesně nemířil.
56:59'
Filip Zadina hokejkou ovlivnil směr Larkinovy střely od modré čáry. Na překonání Cartera Harta to českému hráči ale nestačilo.
56:45'
Ben Chiarot vedl puk po ose hřiště. Bohužel pro něj měl před sebou Ristolainena, který se postaral o odklonění střely do bezpečné vzdálenosti od Harta.
56:18'
Provorovova střela zpoza kruhu byla kousek před Hussem přizvednuta vysoko do vzduchu. Sudí poté hru přerušili, aby si hostující brankář mohl opravit masku.
56:06'
Farabee v mezikruží dostal puk za sebe. Lepší pro něj bylo nahrát do druhého sledu Frostovi, jehož příklep Husso vyrazil.
55:23'
Raymondovi utekl puk k Perronovi, jenž přetlačil Farabeeho a z úhlu vystřelil. Hart u bližší tyče jenom vyrážel a Larkin při jeho robinsonádě o velký kus přepálil dorážku.
55:05'
Hayes udržel kotouč proti dvěma dotěrným oponentům a konstruktivně ho předal k modré čáře, odkud Hussa prozkoušel Cameron York.
54:38'
Hosté v plném počtu.
54:08'
Nakonec si "zebry" vystačily jen s dvěma menšími tresty za hrubost. Vyloučení Laughtona a Erne nic nemění na pokračující přesilovce Flyers.
54:08'
Erne se ohnal po van Riemsdykovi v době, kdy už měl Husso puk pod kontrolou Vyvolalo to hromadnou potyčku a rozhodčí budou muset trestat.
54:06'
Frost vyzvedl puk po vyražené střele van Riemsdyka a náramně ho adresoval k Farabeemu, který svou černou sérii bez vstřelené branky v mezikruží zase neukončil.
53:33'
Skoro minuta z přesilovky je pryč a Flyers si ještě nedostali do kombinace v útočném pásmu. Na druhou stranu jim nyní stačí ukusování času.
52:46'
Kvůli ošemetnému momentu bezprostředně po vhazování se Red Wings dožadovali vyloučení domácího hráče. Rozhodčí zůstali v klidu.
52:38'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
Moritz Seider – 2 min., vysoká hůl.
52:25'
Laczynski, Deslauriers a Allison zavřeli Red Wings u Hussa a vykoledovali si další přesilovou hru. Hosté přichází o ohromné množství času.
52:09'
Hosté v plném počtu.
51:03'
York nahodil ze středního pásma. Puk si opět získali hosté, konkrétně Suter ho vyvezl až na druhý konec hřiště.
50:52'
Tippett jen naznačil střelu od modré a ještě jednou vracel puk do levého kruhu. DeAngelo z něj Hussa neprostřelil a Detroit se vysvobodil.
50:25'
Hayes nezkrotil těžkou přihrávku do pravého kruhu. Další malé pochybení přišlo na modré čáře a Flyers ztrácí útočné pásmo.
50:09'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
David Perron – 2 min., hákování.
50:08'
Sanheim přečetl úmysl Perrona. Postavil se do dráhy potenciální přihrávky a odklonil ji směrem k bočnímu mantinelu.
49:25'
Hart si poradil i s Larkinem, který vpádu zakončoval z pravé strany. Detroit má teď navrch a jde si za vyrovnáním.
49:24'
Määttä zůstal na ledě i po reklamní přestávce. Na nějaký čas se vysunul k útočníkům, avšak po nahrávce z krátkého mantinelu nepřekonal Harta z levého kruhu.
48:33'
Määttä přejel útočnou modrou a ještě na sebe navázal pozornost obránců, čímž dal více prostoru zakončujícímu Zadinovi. Český útočník zasáhl Harta do masky.
48:19'
Allison nechytil přihrávku Hayese, která doklouzala až k lapačce Villeho Husa. Ten už nechtěl riskovat rozehrávku a přerušil hru.
47:40'
Domácí v plném počtu.
47:35'
Kubalík jen tak tak udržel puk v útočném pásmu. Po křížné přihrávce došlo ke sklepnutí na Berggrena, jenže ten z prvního doteku branku netrefil.
47:02'
Perron měl před brankovištěm stojícího Raymonda. Místo toho zkusil štěstí z nulového úhlu, ale na Harta si tím nepřišel.
46:30'
Seiderův příklep také neměl patřičné parametry. Puk Detroitu ale zůstal a Hart musí zůstat maximálně koncentrován.
46:12'
Dylan Larkin po výměně s Fabbrim asi střílel vedle bližší tyče. Hart přesto usoudil, že bude dobré puk lapit a přerušit hru.
45:48'
Raymond podél brankové čáry centroval na zadní tyč. Hart šel urychleně do rozkleku a odepřel Fabbrimu srovnání na 2:2.
45:40'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Joel Farabee – 2 min., podrážení.
45:15'
Farabee vystihl hostující rozehrávku. Vznikl zámek u Hussa, ale vše se obešlo bez střel mezi tři tyče.
44:32'
David Perron se pořádně netrefil do střely, ke které ho na pravé straně vybídl obránce Chiarot.
43:50'
Hodně často Flyers spoléhají na střely od modré a případné teče. K té nyní nedošlo, tudíž pokus Provorova Hussa nezaměstnal.
43:16'
S ledovým klidem Ville Husso schoval do lapačky Braunovo kladivo od modré čáry.
42:52'
Po souhře s DeAngelem Hayesovi nevyšel odvážný pokus, při kterém puk víceméně kopíroval koncovou čáru.
42:12'
Seelerova tečovaná střela vyletěla kousek vedle branky. Puk skončil u levé tyčky a tam už si ho Husso nenechal vzít.
41:45'
Veleno usilovně forčekoval, Frost zachoval klid a Red Wings svou snahu o zisku puku vzdali odjezdem na střídačku.
40:34'
Kvůli zakázanému uvolnění čekalo Philadelphii buly po pravé ruce Harta, kterého Kubalík vystrašil z otočky.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku po 2. třetině: 23 – 15 (14:10, 9:5).
Ve druhé části se toho na ledě dělo mnohem méně. Philadelphii to přišlo vhod a dvěma góly otočila skóre na 2:1. V sedmadvacáté minutě ve vlastním oslabení ujel a skóroval Nicolas Deslauriers. Podruhé Husso kapituloval kvůli přesné teči Noaha Catese. Red Wings za celých dvacet minut vystřelili na Harta jen pětkrát a vážně jim hrozí šestá prohra v řadě.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:05'
Provorovův bekhend byl vypuštěn do ohromného balíku těl postávajících před Hussovým brankovištěm. Trefen byl pravděpodobně Olli Määttä.
39:00'
Poslední minuta druhé třetiny.
38:35'
Perron sebral puk Sanheimovi a postaral se o ukončení dalšího tlaku domácích hokejistů. Znovu tomu chyběla častější střelba.
37:49'
V přerušené hře trochu vzplály vášně. Situace se uklidnila až s dalším vhazováním, po kterém Cates nastřelil Walmana.
37:40'
Sanheim měl spoustu času na modré. Střílel vedle, ale díky Ristolainenově ráně z pravé strany z toho přesto byla slibná možnost pro Flyers.
37:18'
DeAngelo nebyl na modré čáře pro Hussa nebezpečný. Finský gólman si ale neodpočine, Red Wings spáchali icing.
36:47'
Tippett fantasticky přečetl Oesterleho riskantní rozehrávku napříč obranným pásmem. Husso chybu spoluhráče odčinil a nejspíše ho za to čeká pozvání na večeři.
36:15'
Provorov ujel Zadinovi s Raymondem, kteří ho vedle Harta důsledně napadali. Kvůli zlé rozehrávce ruského beka se Määttä zmocnil puku jen u červené čáry.
35:50'
Tippettovu střelu Husso likvidoval dost ošidným způsobem. Pravačkou ji vykopl mezi kruhy, kde vážně hrozilo něco horšího. Sanheima nakonec v pravý čas zakřižoval Copp.
35:27'
Puk mimo hřiště, pokračování po komerční pauze.
34:56'
Dlouhý pobyt Flyers v útočném pásmu nenabídl moc dramatických okamžiků. Jediná střela z hokejky Provorova proletěla mimo brankoviště.
34:13'
Lauhgton se zmocnil kotouče na polovině hřiště. V protiakci nic složitého nevymýšlel, ale Husso dalekonosný golfák pohlídal.
33:41'
Robert Hägg si najel na přihrávku z krátkého mantinelu, jenže tvrdé zakončení bylo na úkor přesnosti.
32:57'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Seeler převzal nahrávku Seelera a před levým kruhem nahodil do ohně. Před Hussem stál nepohlídaný NOAH CATES a optimálně provedenou tečí sklepl puk do protipohybu brankáře Hussa. Asistence: Nick Seeler a Rasmus Ristolainen.
32:04'
Hart se v průběhu komerční pauzy udržoval v provozní teplotě. Hned po vhazování díky tomu v pohodě zvládl nepříliš optimistický pokus Walmana.
31:52'
Jordan Oesterle se jako obránce uvedl samostatným výpadem. Ruský oponent Provorov jeho propagační střelu přesměroval do ochranné sítě.
31:45'
Hayes přejel přihrávku Yorka, který se kvůli ni posunul až do rohu. S odraženým pukem nic světoborného nepředvedl ani van Riemsdyk.
30:45'
Rozehrávka je teď u obou týmů hlavním kamenem úrazu. Nikdo není schopen puk podržet a diváci tak sledují dost podprůměrnou podívanou.
29:45'
Flyers smazali manko, i když jejich ofenzivní produkce po změně stran hodně ochabla. Za deset minut vygenerovali jen dvě střely.
29:08'
Neadresná přihrávka van Riemsdyka se díky odrazu od mantinelu vracela směrem do brankoviště. Husso dával pozor a puk přikryl.
28:56'
O ostřelování Hussovy klece se staral Justin braun, nicméně ve druhém případě daný prostor ani netrefil.
28:26'
Poprvé se uvedl Kubalík. Hart si se střelou zpoza levého kruhu ke smutku českého útočníka poradil.
27:10'
Domácí v plném počtu.
26:53'
Philadelphia právě vstřelila branku!
Mužstvo z Pensylvánie vyrovnává ve vlastním oslabení! Walmanovu přihrávku u modré čáry vystihl NICOLAS DESLAURIERS a okamžitě se ocitl v samostatném úniku. Zdaleka nemusel jet plnou rychlostí a pečlivě si připravil střelu, jež se vyhnula Hussově lapačce. Bez asistence.
26:30'
Walmanova střela přistála za brankou, odkud Flyers opět odhodili kotouč doslova přes všechny čáry.
26:05'
Ristolainenovi se podařilo vyhodit a to už je první oslabení Philadelphie zhruba v polovině.
25:25'
Larkin měl před bránou zaparkovaného Fabbriho, jenž z bezprostřední blízkosti nepropašoval puk za pevného Harta.
25:10'
Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers:
Nick Seeler – 2 min., hákování.
24:26'
Souboj mezi Seiderem a Hartem dopadl lépe pro strážce domácí branky, který puk vykopl pravým betonem.
24:05'
Zadina chytře zpracoval puk pro lépe postaveného Raymonda. Švédský mladík svou bombou z osy bránu netrefil.
23:02'
Erne se postaral o přechod středního pásma. Puk rozdal o kousek doprava, kde Chiassonovi překazil plány DeAngelo.
22:50'
Všichni hráči Red Wings se sjeli k mantinelu. Van Riemsdyk to věděl a otočil hru doleva, kde byl Tippett. Jeho klička na střed už ale byla navíc a od puku ho oddělil Erne.
22:06'
Start druhé části je mnohem klidnější. I kvůli Seelerovi, který za sebe nepustil připravenou přihrávku Velena.
21:15'
Provorov se schoval za vlastní brankou a dlouhé sekundy tam čeká na dostřídání všech ostatních protagonistů.
20:21'
Filip Zadina vylekal Harta z ostrého úhlu, odkud zkoušel procedit puk kolem přední tyče.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku po 1. třetině: 13 – 10.
Na to, že se potkaly dva trápící se týmy, byla první třetina až překvapivě frenetická. Díky intenzivnímu nástupu Flyers hořel led, ale hokejový osud tentokrát byl nakloněný Detroitu, jenž po šancích Frosta a jeho ztrátě udeřil zásluhou Perrona. Domácím pak nepomohla ani přesilovka, Husso chytil všech třináct střel a dalších třináct za něj zlikvidovali blokující spoluhráči. Náskok Red Wings nakonec mohl být i vyšší, Fabbrimu se do cesty postavila tyč a Velenův únik vychytal Hart.
20:00'
První třetina skončila.
19:58'
Farabeeho se střelecká smůla držela i těsně před sirénou. Volejem z levého kruhu opět mířil těsně vedle.
19:49'
Larkin přišel o puk před útočnou modrou. S drobnou pomocí Frosta o něj na opačné straně zabojoval Joel Farabee, proklouzl mezi dvěma hráči a o centimetry minul vzdálenější tyč.
19:35'
York nešel do těla Larkinovi a nechal ho vystřelit z ostrého úhlu. Hart měl spodní roh branky pokrytý.
19:00'
Poslední minuta první třetiny.
18:26'
Walman znepříjemnil poslední manévr Lemieuxovi, který zboku poslal puk do vnějšího oblouku brány. Husso nakonec musel pokrývat důrazného Catese.
18:09'
Hart nadvakrát zkrotil Velenovu střelu zpoza levého kruhu.
17:30'
Farabee mohl stěží něco dělat s nepřesnou rozehrávkou. Zakázané uvolnění stěhuje hru do útočného pásma Detroitu.
17:21'
Chiassonovi se otevřela levá strana. Sanheim se s ním dobře vrátil a vytlačil ho na krátký mantinel.
16:45'
Walman mohutně napřáhl od modré. I v tomto případě se puk zabrzdil ještě před brankovištěm Cartera Harta.
16:11'
Red Wings obrovsky pomáhají brankáři velkým množstvím bloků. Na tom nyní ztroskotala i snaha Rasmuse Ristolainena.
15:35'
Veleno zastavil Laczynského nahození od modré čáry, puk se mu odrazil tak akorát do jízdy, nicméně v úniku neobjevil škvíru mezi Hartovými betony.
14:56'
Hosté v plném počtu.
14:15'
Laughtonovu křížnou přihrávku přečetl Walman. Vybruslil si z obranného pásma a z dálky vyzkoušel pozornost Harta.
13:47'
Tippett dohnal protečovaný puk, ale ze záporného úhlu neudělal žádnou kulišárnu, při které by kotouč odrazil do branky o výstroj Hussa.
13:25'
Noah Cates bekhendem protečoval střílenou přihrávku Tippetta přesně do lapačky hostujícího gólmana.
12:56'
Vyloučení v týmu Detroit Red Wings:
Dominik Kubalík – 2 min., podrážení.
12:18'
DeAngelo se vysunul až do rohu, odkud nabil Frost. I tuto jedovku bez přípravy ustál Husso s čistým štítem.
12:01'
A zase honem na druhou stranu. Farabee ukázal záda všem hráčům v bílém, ale jednadvacet zápasu trvající střelecký půst před Hussem neukončil.
11:56'
Hromada hráčů se sešla kolem Hartova brankoviště. Puk se objevil u Larkina, ovšem zblízka náskok Detroitu nezdvojnásobil.
11:19'
Flyers mají na kontě už osmnáct střeleckých pokusů. Hostům nyní přibyl dvanáctý, hned po buly se o slovo přihlásil německý bek Seider.
11:16'
Raymondově průniku chyběla jen přesnější bekhendová koncovka. Hart vzápětí ztlumil golfák Walmana a poprvé od gólu Red Wings přerušil hru.
10:37'
Häggovu tvrdou ránu schytal Seeler. Flyers se nevysvobodili, dokud se o to nepostaral DeAngelo.
10:02'
Jen těžko jde usledovat, co všechno se na ledě děje. V pozici před brankou už poněkolikáté nedokázal pořádně dorážet Hayes.
09:39'
Kolem Hussa zase proletělo nahození Yorka. Při kličce na střed byl po něm oddělen od kotouče Laughton.
09:10'
Hraje se dlouho bez přerušení a v šíleném tempu. Své o tom ví brankář Hart, který likvidoval dělovku Chiarota.
08:50'
Chiarot sestřelil Farabeeho. Puk ale udržel a z první řady sledoval, jak Fabbriho volej letí do tyče!
08:19'
Další dvě neproměněné šance aktivních Flyers! Nejprve Husso řešil Provorovu střelu od modré, ještě lepší příležitost pak mezi kruhy prohospodařil Allison.
07:50'
Frost se snažil tečovat střelu od modré. Puk se ocitl kousek ve dle něj, ovšem Farabee ho za Hussa nepropasíroval.
07:07'
Zadina si musel počkat na druhý sled. Nabídl se mu Larkin, jehož střelu zleva negativně ovlivnil zásah DeAngela.
06:13'
Ristolainenovu vychýlenou střelu z otočky dorážel Tippett. Nebyl ale v ideálním úhlu a Husso neměl práci.
05:54'
Laczynski získal puk ve středním pásmu a naplno využil dálnice, která se mu otevřela na ose hřiště. Jen tu střelu zápěstím mu Husso vyrazil do strany.
04:51'
Detroit právě vstřelil branku!
Frostovi se dvakrát nezadařilo v koncovce a špatnou přihrávkou se podepsal pod rychlý brejk Coppa, z jehož narážečky těžil v pravém kruhu zakončující DAVID PERRON. Hart mu nechal trochu místa mezi nohama. Asistence: Andrew Copp.
04:06'
Podruhé Husso jenom vyrážel pozdrav od Seelera. V tomto případě nebyl poblíž nikdo, kdo by zahrozil z dorážky.
03:36'
Larkin si vyměnil přihrávky se Zadinou, ale do závěrečného centru na Raymunda mu obětavě skočil Ristolainen.
02:50'
Z houštiny těl u krajního mantinelu vyplaval s pukem na holi Tippett. Své si v obraně splnil Suter a vychýlil další ze střel do ochranné sítě.
02:06'
Po střele Seelera vykopl Husso puk kousek před sebe. Hned tam byl Hayes, ale dorážkou zleva odkrytou část branky netrefil.
01:35'
Do Walmanovy střely se promítla teč Perrona. Došlo k ní docela daleko od Harta a ten měl čas na reakci.
01:15'
Do třetice už domácí zakončení Husso řešit musel, zpoza levého kruhu pálil Owen Tippett.
00:56'
Letci dostali svého jména a na soupeře vlétli. Dva střelecké pokusy Lemieuxe a Yorka však zablokovali Hägg s Oesterlem.
00:10'
Na zahajovacím vhazování se zadařilo hostům, kteří nastupují v bíločervených dresech. Flyers se oblékli do červeného.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Philadelphia Flyers: Hart (Sandström) – York, Provorov, Ristolainen, Sanheim, DeAngelo, Seeler, Braun – Tippett, Frost, Farabee – Allison, Hayes, J. van Riemsdyk – Lemieux, N. Cates, Laughton (A) – Laczynski, Deslauriers.
Trenér: John Tortorella

Detroit Red Wings: Husso (Hellberg) – Seider, Walman, Chiarot, Määttä, Oesterle, Hägg – Raymond, Larkin (C), Zadina – Perron (A), Copp (A), Kubalík – Fabbri, Veleno, Berggren – Chiasson, P. Suter, Erne.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: Anderson, Rooney – Barton, Cormier.
Střetávají se dva soupeři, kteří jsou ve Východní konferenci vedle sebe. Detroit ještě nedávno dotíral na osmičku postupujících do play-off, všech pět předešlých zápasů ale prohrál a v silné konkurenci spadl na třinácté místo, kde ztrácí na druhou divokou kartu šest bodů.

Philadelphia tuto sezónu už dávno odepsala. Přesto se na uzávěrce přestupů nepustila do výprodeje a za to sklidila velkou kritiku, protože začíná působit jako tým bez budoucnosti. Flyers nemají kvalitu ani moc vysokých draft picků pro příští léta. Herně to bez zraněných útočníků Couturiera, Atkinsona a Konecnyho také není žádná sláva. Phila prohrála čtyřikrát za sebou, naposledy 1:4 na ledě Islanders.
Vítám vás u nedělního programu kanadskoamerické NHL, ve kterém se podíváme do Wells Fargo Center. Domácí Philadelphia Flyers totiž na svém ledě přivítá Detroit Red Wings.

Zápas startuje něco málo po půlnoci.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.
Aktuální zápasy
Články odjinud