NHL - Základní část -  ONLINE PŘENOS -  Vegas : Dallas - 26. února 2023   04:00

32:00' Amadio (McNabb, Theodore) • 55:24' Eichel (Stephenson, Marchessault)
(0:0, 1:1, 1:1 - 0:0)

0:2 (SN)

Dallas
Dallas
34:02' W. Johnston  (Dellandrea, Ja. Benn) • 59:22' Hintz  (J. Robertson, Ja. Benn) • ' J. Robertson
Vegas
Hill (Brossoit) – Martinez, Pietrangelo, McNabb, Theodore, Hague, Whitecloud – Cotter, Eichel, Marchessault – R. Smith, W. Karlsson, Amadio – W. Carrier, Stephenson, Kessel – Howden, Froese, Kolesar.
Schlenker, MacDougall – Murray, Galloway
T-Mobile Arena, Las Vegas
17 906 diváků
Dallas
Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, C. Miller, Lindell, Hakanpää, R. Suter, Lundkvist, Hanley – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Marchment, Faksa, Seguin – Ja. Benn, W. Johnston, Dellandrea – F. Olofsson, Gurjanov.

Další zápas, ve kterém Vegas ztratilo výhru v poslední minutě. Dallas v závěru zápasu srovnal a v nájezdech vyhrál.

3. Jake Oettinger (DAL) 41 zákroků
V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.
Autorem vítězné branky je JASON ROBERTSON.
64:35'
Jake Oettinger má problémy s maskou, hra je přerušená, v prodloužení je lepší nyní Vegas.
64:00'
Poslední minuta prodloužení.
63:25'
Jonathan Marchessault minul branku.
62:16'
Obrovské šance na obou stranách, zatím skvělí brankáři.
62:03'
Jake Oettinger vychytal soupeře.
61:00'
Laurent Brossoit v leže dokázal zasáhnout proti střele soupeře. Obrovská šance Dallasu.
60:38'
Tyler Seguin vypálil dobře, brankář Vegas byl připravený.
60:20'
Jonathan Marchessault pálil, ale vůbec netrefil branku.
60:01'
Prodloužení začalo.
60:01'
Vegas v poslední minutě přišlo o výhru, uvidíme další prodloužení.
60:00'
59:22'
Branka platí.
59:22'
Tak pozor, něco se děje, do hry zasáhla videocentrála z Toronta, hra se přezkoumává.
59:22'
Dallas právě vstřelil branku!
Je srovnáno, střelou do horní části branky se prosazuje a z pohledu Dallasu zápas zachráni ROOPE HINTZ. Asistence: Jason Robertson a Jamie Benn.
59:00'
Poslední minuta hry.
58:25'
Puk je ve středním pásmu, Vegas hraje takticky velmi dobře.
58:03'
Zakázané uvolnění Vegas.
57:48'
Dallas hraje v šesti, odvolal brankáře.
56:59'
Laurent Brossoit kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Roope Hintz nedokázal srovnat stav zápasu.
56:24'
Jake Oettinger nyní podržel své spoluhráče, vytáhl důležitý zákrok proti střele domácích.
56:00'
Čtyři minuty zbývají do konce třetí třetiny, Vegas se dostalo do vedení.
55:24'
Vegas právě vstřelilo branku!
Jako první hráč Vegas dosáhl dvaceti branek v sezoně JACK EICHEL. Nyní se dostal do brejku, počkal si na pohyb brankáře, dostal se k tyči, a pak poslal kotouč do branky mezi tyčí a bruslí brankáře. Vegas vede. Asistence: Chandler Stephenson a Jonathan Marchessault.
55:01'
Dostáváme se do finální fáze hry ve třetině.
54:35'
Dallas se dostal do útočného pásma, Alex Pietrangelo zastavil akci soupeře.
53:44'
Chandler Stephenson se dostal ke střele od modré čáry, ale trefil spoluhráče.
53:16'
Utkání pokračuje dál, stav zápasu je stále vyrovnaný.
52:52'
Zach Whitecloud od modré čáry minul branku.
52:34'
Domácí rozehrávají od své vlastní branky, sledujeme klidnější pasáž hry.
51:41'
Tyler Seguin se dostal do útočného pásma, kde se pokoušel něco vymyslet, ale obrana soupeře si poradila.
51:13'
30:35, tak vypadá statistika střel na branku, převahu mají hosté v tomto ohledu.
50:07'
Zakázané uvolnění Dallasu, vhazovat se bude před jeho brankou. To jsme se už dostali do druhé poloviny hry ve třetí třetině.
49:16'
Sledujeme rychlý hokej, více ze hry mají hosté, kteří jsou aktivnější, ale zatím platí vyrovnaný stav.
48:20'
Alex Pietrangelo nedosáhl na kotouč, a tak se píská zakázané uvolnění proti Vegas.
47:53'
Wyatt Johnston pálil z dobré pozice rychle po přechodu do útočného pásma, brankář kryje.
47:30'
Domácí Vegas se pokouší hrát aktivně, ale zatím na nějakou výraznější šanci a delší pobyt před brankou soupeře čeká.
46:56'
Laurent Brossoit kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.
46:29'
Alex Pietrangelo měl dobrou střeleckou pozici, ale trefil brankovou kontrukci.
46:04'
Komerční přestávka.
45:56'
Dallas se pokouší hrát aktivně, Pavelski měl velkou šanci, ale brankáře nepřekonal.
44:21'
26:28, tak vypadá statistika střel na branku. Více ze hry mají hosté.
43:37'
Dobře sehraná přesilovka Vega, čtyři střely na branku, ale ani jedna se neujala.
42:14'
Další vyhození přes všechny čáry.
41:46'
Faksa se zmocnil kotouče a dokázal jej vyhodit přes všechny čáry.
41:27'
Z kraje třetí třetiny si Vegas zahraje přesilovou hru.
41:27'
Vyloučení v týmu Dallas Stars:
Ryan Suter – 2 min., nedovolené bránění.
41:04'
Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není.
40:50'
Domácí se sice dostali do útočného pásma, ale zakončení se jim nepodařilo.
40:01'
Utkání pokračuje třetí třetinou, stav zápasu je aktuálně vyrovnaný.
40:01'
40:00'
39:45'
Buly před brankou Vegas.
39:00'
Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
38:16'
Zakázané uvolnění proti Vegas, vhazovat se bude před brankou domácího celku.
37:50'
Alex Pietrangelo hlídkoval před brankou, ale puk se k němu nedostal.
37:02'
Dallas se dostal do ofsajdu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
36:36'
Laurent Brossoit kryje kotouč, bude se vhazovat. Komerční přestávka.
36:16'
Tyler Seguin měl dobrou střeleckou pozici, byl sám před brankou, ale neuspěl.
35:34'
Radek Faksa se dostal do zakončení, ale s jeho pokusem si domácí brankář dokázal poradit.
34:02'
Velmi rychle je vyrovnáno, před brankou Vegas zůstal zcela volný hráč, kterým byl WYATT JOHNSTON. Dostal se k němu puk a snadno ho poslal do branky. Asistence: Ty Dellandrea a Jamie Benn.
33:35'
Vegas se pokouší hrát aktivně, ale zatím čeká na další zajímavou šanci.
33:00'
Keegan Kolesar měl zajímavou šanci, ale jeho rána končí vedle branky.
32:00'
Domácí celek se dostává do vedení, Brayden McNabb vypálil od modré čáry a kotouč před brankou šikovně tečoval MICHAEL AMADIO. Asistence: Brayden McNabb a Shea Theodore.
31:35'
17:17, střelecky i herně je tento zápas vyrovnaný.
30:50'
Dallas je nyní aktivnější, snadněji se dostává do zakončení, má více ze hry, domácí drží brankář.
29:39'
Jake Oettinger kryje kotouč, bude se vhazovat.
28:36'
Jake Oettinger skvěle zasáhl proti domácí střele, zajímavou šanci Vegas neproměnilo.
28:12'
16:14, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají domácí.
27:09'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.
26:10'
26:00'
Vegas přečkalo další kritický moment v zápase. Ofsajd Dallasu.
25:37'
25:05'
Domácí vyhazují přes všechny čáry, následně se ozývají fanoušci, kteří ženou hráče Vegas vpřed.
24:55'
Vegas hraje ve čtyřech.
24:21'
Roope Hintz měl obrovskou šanci, ale Laurent Brossoit kryje kotouč. Vegas se nyní zatím může na svého brankáře spolehnout.
23:55'
Minutu hrají hosté přesilovku pět na tři, Laurent Brossoit kryje kotouč, bude se vhazovat.
23:55'
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Brayden McNabb – 2 min., hákování.
23:12'
Joe Pavelski se dostal do zakončení, s jeho střelou si výborně dokázal poradit brankář.
22:54'
Keegan Kolesar – 2 min., podrážení.
21:48'
Michael Amadio vybojoval puk v útočném pásmu, se střelou od modré si poradil Jake Oettinger.
21:22'
Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetiny, zbytečně se nepřerušuje. Phil Kessel minul branku.
20:32'
16:5, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase, domácí mají jasnou převahu.
20:16'
Utkání pokračuje druhou třetinou, domácí celek neproměnil přesilovku.
17:25'
Vegas postupovalo dva na jednoho, ale Brett Howden ani Byron Froese nedokázali překonat brankáře soupeře.
16:26'
Laurent Brossoit si připsal dva velmi dobré zákroky proti střelám soupeře. Hosté hrají velmi dobře.
16:02'
Dvě minuty z dlouhého oslabení Vegas jsou pryč a další dvě zbývají.
15:34'
Domácím se podařilo vybojovat kotouč a vyhodit přes všechny čáry.
14:42'
Vegas dokázalo dostat kotouč do středního pásma, dobrá hra hostů pokračuje dál.
14:19'
Miro Heiskanen pálil od modré čáry, obrana si dokázala poradit se střelou soupeře. Bude se vhazovat.
14:01'
William Carrier – 2 min., nedovolené bránění + 2 min., nesportovní chování.
13:39'
Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale nedokázal od modré čáry přesněji vypálit na branku.
12:27'
Komerční přestávka.,
11:28'
Brett Howden dokázal ve svém pásmu vybojovat kotouč a otočit směr hry.
10:48'
Ryan Suter dobrou defenzivní hrou přerušil zajímavou akci Vegas, domácí se k zakončení nedostali.
10:15'
Vegas rozehrává od své branky, sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.
09:02'
Dallas rozehrává od své branky, Vegas pro ofsajd nemohlo hrát.
08:15'
William Karlsson přišel o kotouč v útočném pásmu, následně se do střelecké pozice dostal soupeř. Obrana ale byla pozorná.
07:55'
Laurent Brossoit kryje kotouč po střele soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.
07:18'
06:48'
Obránce Theodore to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla nepřesná.
06:27'
Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, hraje se plynuje.
05:18'
Oettinger zasahovat nyní nemusel, Smith minul branku z dobré pozice mezi kruhy.
04:32'
Aktivní hra Vegas pokračuje dál, Whitecloud se propracoval do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poradit.
01:45'
Domácí hrají aktivně, Karlsson to vzal na sebe, jeho pokus kryje brankář Dallasu, bude se vhazovat.
01:07'
Vegas hraje aktivně, Theodore to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla snadnou prací pro brankáře soupeře.
00:38'
Cotter se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána byla zblokovaná obranou soupeře.
00:01'
Nastupují proti sobě dva kluby, které patří v rámci Západní konference k těm nejlepším. Vegas bodovalo v posledních sedmi zápasech v řadě a je v tabulce na prvním místě s 75 body z 58 zápasů. V posledním zápase tým dvakrát prohrával o dva góly, ale ve třetí třetině srovnal a v prodloužení rozhodl. Dallas má 72 bodů, v rámci konference je třetí. Z posledních pěti zápasů všechny prohrál, dva zápasy dostal do prodloužení či nájezdů, takže má dva body z tohoto období. Mírným favoritem je domácí Vegas.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Dallas Stars.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.