Tipsport Extraliga - Základní část - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Chomutov : M. Boleslav - 20. října 2017   17:30

Chomutov
Chomutov
01:45' Skokan (Poletín, Lauko) • 08:01' V. Růžička (Skokan)
2:3
(2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)

0:1 (SN)

M. Boleslav
24:12' Pacovský  (T. Knotek, Orsava) • 29:25' Martin Procházka  (P. Musil) • ' P. Holík
Chomutov
Petružálek, Pražák – Hynek, Špůr.
SD ARÉNA
3 767 diváků
M. Boleslav

Chomutov - Mladá Boleslav: Holík rozhodl v samostatných nájezdech o bodu navíc pro hosty, 2:3

Já vám děkuji za pozornost, přeji krásný zbytek dne a někdy u extraligových onlajnů zase napočtěnou.
Utkání nakonec skončil vítězstvím Mladé Boleslavi, která byla šťastnější v nájezdech. Jedinou úspěšnou trefu zaznamenal Petr Holík, který krásným bekhendem rozhodl. Dva body tak putují do Mladé Boleslavi, která Chomutovu bodově odskakuje.

Střely na branku: 34:21
Hvězdy zápasu: Michal Poletín – Jakub Orsava
V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
Autorem vítězné branky je PETR HOLÍK.
Petr Koblasa se rozjel k rozhodujícímu nájezdu, který ovšem odbyl a kotouč poslal po ledě jen do betonů Růžičky. Mladá Boleslav vítězí.
Jakub Klepiš zkoušel bekhend, ale puk mu ujel.
Vladimír Růžička si najel před branku a zakončoval na zadní tyčku. Branku ani netrefil.
Petr Holík to udělal parádně – Bekhendem překonal bezmocného Lukeše.
Roman Chlouba jel pomalu a svým pokusem trefil jen lapačku připraveného Růžičky.
Jakub Orsava se rozjel na pravou stranu a branku ani netrefil. Puk se od tyčky odrazil do rohu.
Michal Vondrka se rozjel rychle a před brankou zabrzdil. Trefil jen beton.
Za hosty začal Martin Procházka, jenž na zadní tyčce nenašel místo mezi betonem a tyčí.
Jako první se rozjel chomutovský Michal Poletín, který Růžičku nad betonem nepřekonal.
Samostatné nájezdy začínají.
Nějaké šance jsme sice v prodloužení viděli, branka ovšem nepadla, a tak uvidíme nájezdy. Oba celky letos jedny jely. Piráti vyhráli, Mladá Boleslav prohrála. Jak tomu bude dnes?
65:00'
Prodloužení skončilo.
64:27'
Po přejetí modré čáry to zkoušel obránce Tomáš Slovák. Ten mířil mezi betony, kde ale skulinku nenašel. Probíhají poslední vteřiny prodloužení.
63:50'
Aktivita Mladé Boleslavi pokračuje, Bruslaři jsou na puku, ale do šancí se nedostávají. Stále se hraje bez přerušení a se čtyřmi bruslaři na obou stranách.
63:07'
Navrátilec Petr Koblasa se dostal hned do úniku, stahovačkou se pokoušel prosadit, ale připravené bránící hráče svým pokusem neprostřelil.
63:00'
62:03'
Dva velké zákroky Štěpána Lukeše! Ten nejdřív vyrazil střelu z pravé strany, povedlo se mu zneškodnit i dorážku po odrazu od zadního mantinelu.
61:21'
Jaroslav Mrázek si najel podél pravého mantinelu až do brankoviště, kde zakončoval. Puk mezi betony Jana Růžičky ovšem neprocpal!
60:59'
Následně předvedl naprosto zbytečný faul Petr Koblasa, který sekal jednoho z hostů. Pokračovat se bude po oddechovém čase Bruslařů.
60:27'
Obrovský závar před Růžičkou! Michal Vondrka již posílal kotouč do branky, ten byl ovšem zalehnut bránícím hráčem Mladé Boleslavi!
60:01'
Přesilovka 5 na 3 se Pirátům přenese i do prodloužení. Třetí třetina byla vyrovnaná, ale branku nepřinesla. O osudu utkání tak rozhodně pětiminutové prodloužení, případně dovednostní nájezdy.
60:00'
59:59'
V poslední sekundě se dostal kotouč do brankoviště, kde zakončoval jeden z domácích v letu. Kotouč za zasahujícího se Růžičku ovšem nikomu dostat nepovedlo!
59:42'
Juraj Valach dostal nabito od Michala Vondrky a hned zakončoval. Jeho dělovka ovšem skončila jen nad brankou Růžičky, aktivita pokračuje.
59:25'
Jan Hanzlík nabral kotouč na lopatu a poslal jej mimo ledovou plochu. Půl minuty přesilovka pět na tři pro domácí celek, obrovská šance.
58:51'
Piráti bojovali o pásmo, ale Mladoboleslavští skvěle dostupovali a kotouč vyhodili až za branku Štěpána Lukeše.
58:38'
Oddechový čas si vyžádal domácí celek, Vladimír Růžička udává pokyny na poslední minutu a půl.
58:38'
Obrovská šance pro domácí celek na rozhodnutí. Lukáš Žejdl podrazil chomutovského hokejistu a inkasuje dvouminutový trest.
58:02'
V závěru přesilové hry vjeli chomutovští hokejisté do ofsajdu podruhé. Mladá Boleslav bude po vhazování v plném počtu, dvě minuty do konce třetí periody.
57:35'
Následně se Piráti dostávali zpátky do třetiny, odpískán jim byl ovšem ofsajd. Hra tak bude pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.
57:16'
Nahození Bretta Flemminga bylo hodně nebezpečné, puk poskakoval v brankovišti, nikdo v modrém dresu jej ovšem nedokázal poslat do branky!
57:08'
56:38'
Tvrdý střelecký pokus vyslal od modré čáry obránce Ondřej Dlapa. Jeho dělovka ale skončila jen na betonech připraveného Jana Růžičky.
56:04'
A opět přesilovka Mladé Boleslavi bude nekompletní. Oldrich Kotvan nedovolil ujet Michalu Vondrkovi, provinil se nedovoleným bráněním.
55:32'
Z levého kruhu to zkoušel Jakub Klepiš. Jeho pokus po ledě ovšem skončil na bruslích bránícího hráče, vyhodit se ale Pirátům již nepovedlo.
55:07'
Jen se domácí vrátili z trestné lavice, už tam zase jdou. Brett Flemming před brankou Štěpána Lukeše podrazil hostujícího hráče, velká šance pro Bruslaře.
54:28'
Další úspěšný zákrok si připsal Štěpán Lukeš proti střeleckému pokusu Jakuba Klepiše, jenž to zkoušel z pravé strany. Chomutovský brankář byl na svém místě.
53:49'
Na druhé straně zakončoval od levého kruhu Michal Vondrka, jeho pokus po ledě ale nenadělal Janu Růžičkovi nějaké velké problémy.
53:38'
Dobrá šance hostů! Pavel Musil dostal přihrávku mezi kruhy a zakončoval. Jeho pokus ovšem dokázal hokejkou vyrazit Štěpán Lukeš.
53:03'
Přesilovka Mladé Boleslavi trvala jen deset sekund. Jakub Sklenář ujížděl a Oldrich Kotvan jej podrazil. Uvidíme tak hru čtyři na čtyři.
52:53'
A opět jdou domácí na trestnou lavici. Brett Flemming se za brankou Štepána Lukeše dopustil sekery, uvidíme tak další početní výhodu.
52:46'
52:38'
Hodně nebezpečná byla střela obránce Oldricha Kotvana, jehož tvrdý pokus proletěl kolem Lukeše. Puk nakonec skončil jen vedle branky.
51:47'
Následovaly dva vyhozené kotouče z obranné třetiny, Bruslařům se zatím nedaří vymyslet žádná akce a moc času jim už ani nezbývá.
51:22'
Oldrich Kotvan vyslal po půlminutě tvrdou ránu, v brankovišti ale trefil jen Jakuba Valského, kvůli kterému byla hra přerušena. Hostující hokejista bude ovšem nejspíše v pořádku.
50:46'
Skvělá příležitost pro hosty. Ondřej Dlapa inkasuje dvouminutový trest za faul u levého mantinelu obranné třetiny, prohřeškem je hrubost.
50:15'
Lukešovi vypadl kotouč, ke kterému se dostávali hosté, ale dříve tam byli domácí. Vladimír Růžička následně unikal po pravé straně, svižná rána ale v brance neskončila!
49:26'
Dávid Skokan byl hlavním kohoutem mely, následně se na něj sesypali hosté. Slovenský útočník inkasuje trest, na druhé straně to je Radan Lenc. Oba dostávají čtyřminutový trest za hrubost.
49:25'
Jaroslav Mrázek dostal kotouč na levý kruh a sjel si před branku, kde po ledě zakončoval. Jan Růžička kotouč viděl a zachytil jej. Následně se roztrhla pořádná mela, čekáme na tresty...
48:31'
Vladimír Růžička následně také nahazoval. Jan Růžička puk za brankou jen tak tak zachytil před dotírajícím Petrem Koblasou. U puku jsou Bruslaři.
47:48'
Michal Vondrka neměl při ruce spoluhráče a nevěděl co s pukem. Tak jej pomalu nahodil za branku Jana Růžičky a odjel střídat.
47:02'
Lukáš Pabiška se prodíral do útočné třetiny přes bránící hráče, který jej zpomalili. Díky tomu došlo k ofsajdové situaci, kterou rozhodčí postřehl a odpískal.
46:40'
Na druhé straně pálil od pravého mantinelu Petr Koblasa, jehož puk zaplachtil a skončil v rukavici připraveného Růžičky. Pokračovat se bude po komerční pauze.
46:20'
Po chybě Mária Grmana se ke střele od modré čáry dostal Jakub Orsava. Štěpán Lukeš měl ovšem volný prostor, puk viděl a ukryl jej na své vestě.
45:59'
Následně se Bruslaři dostali do šance, kterou ale Štěpán Lukeš vykryl. Bekhendem to mezi kruhy zkoušel Lukáš Žejdl, který ale devátý extraligový bod nepřidal!
45:22'
Michal Poletín to z úhlu zkoušel na branku Růžičky, kterému se kotouč povedlo vyrazit do hřiště. Opět šlo ovšem o hodně nebezpečný pokus.
45:07'
Štěpán Lukeš se následně dostal poprvé ve třetí třetině ke kotouči. Hra bude pokračovat vhazováním po jeho levici.
44:31'
Nahození Ondřeje Dlapy tečoval v brankovišti chomutovský Petr Koblasa. Puk proletěl kolem betonů Růžičky a nakonec skončil jen na tyčce!
44:22'
Další zákrok si Jan Růžička připsal proti pokusu Michala Vondrky z pravého kruhu. Pokračovat se bude vhazováním ze stejného místa.
43:52'
Piráti se ve třech dostávali do rychlého protiútoku, jenž byl ovšem ukončen odpískáním ofsajdu, které sledovalo 3 767 diváků.
42:35'
Piráti jsou na začátku třetiny aktivnější a Mladá Boleslav je pod menším tlakem. Bruslaři se navíc nemohou dostat do nějakého zakončení.
41:40'
Jakub Lauko našel na levé straně Michala Poletína, jenž rychle zakončoval. Pokus od mantinelu skončil v brankovišti, kde se Dávid Skokan nedokázal prosadit!
41:05'
Petr Koblasa se dostával do útočné třetiny, ale tam byl zastaven vysoce bránícími hráči Mladé Boleslavi. Ti jsou nyní u kotouče.
40:16'
Piráti vyhráli vhazování a hned se hnali do útočné třetiny. Michal Vondrka a Ivan Huml jen nahazovali kotouč na branku Jana Růžičky.
40:01'
Třetí třetina začne přibližně v 19:21.
Je za námi druhá třetina utkání mezi Chomutovem a Mladou Boleslaví. Dvě branky padly i v prostřední části. V závaru před brankou se nejdříve prosadil Dominik Pacovský, kterého o pět minut na to napodobil také Martin Procházka. Do třetí třetiny se tak půjde za stavu 2:2, kdo bude šťastnější?

Střely na branku: 20:10 (10:5 v této třetině).
40:00'
39:34'
Jakub Sklenář ukrytým a nebezpečným nahozením vybojoval pásmo pro svůj celek. Dočkáme se ještě nějaké akce či branky?
39:27'
Piráti ještě chtěli něco vymyslet, ale dostali se jen do ofsajdové pozice. Pokračovat se tak bude vhazováním ve středu ledové plochy.
39:22'
38:45'
Hosté jsou již ve čtyřech a ani Piráti dvojnásobnou přesilovku nevyužili, ještě jim ovšem zbývají nějaké sekundy z té druhé.
38:11'
Po několika přihrávkách se do zakončení dostal Brett Flemming, který svum pokusem ovšem branku netrefil. Snažení domácího celku ovšem pokračuje.
37:30'
Hosté začali dobře, hned po vhazování vyhodili kotouč až za branku Štěpána Lukeše. Piráti musejí začít až od své branky.
37:22'
Dvojnásobná početní výhoda také pro domácí. Dávid Skokan byl podražen a Piráti mají dlouhou početní výhodu pěti proti třem. Fauloval Tomáš Urban.
37:07'
36:44'
Nyní jsou domácí z toho nejhoršího venku. Bílozelených bylo na ledě šest, čehož si všiml hlavní sudí. Tomáš Knotek tento trest odsedí.
36:25'
Ivan Huml je již zpátky z trestné lavice a hned se dostal do útoku. Z levého kruhu zakončoval, ale jeho rána skončila jen na masce připraveného Růžičky.
35:41'
Marek Tomica přerušil kombinaci hostů a unikal na Růžičku. Nerozjetý chomutovský útočník ovšem neměl rychlost a nezakončil.
35:07'
Mladou Boleslav nyní ovšem čeká dvojnásobná přesilovka! Dávid Skokan za krosček u mantinelu inkasuje dvouminutový trest.
34:44'
Snažení hostů zastavil Dávid Skokan, jenž vložil hokejku do přihrávky jednoho z hostů. Piráti se následně alespoň na pár sekund osvobodili.
34:00'
Následně se podražení dopustil útočník Ivan Huml, který nabízí hostujícímu celku další přesilovou hru.
33:41'
Hned po vhazování se ke kotouči dostal obránce Jaroslav Mrázek, jenž poslal na branku nahazovaný kotouč. Ten byl bránícím hráčem tečován do rohu.
33:39'
Jan Růžička rozehrál zpoza své branky a vyhozením po mantinelu puk hru nakonec opustil. Vhazovat se bude po levici mladého brankáře, vše až po komerční pauze.
33:32'
32:31'
Nebezpečně poskakující puk před brankou Růžičky získal bránící hráč Mladé Boleslavi, jenž touš poslal až k Lukešovi. Odtud musí Piráti zaútočit.
32:05'
Piráti v úvodu přesilovky vymysleli tvrdou střelu od modré čáry, kterou vyslal do betonů Růžičky Jaroslav Mrázek. Následně se Boleslavští osvobodili.
31:32'
A v další aktivitě domácích fauloval František Hrdinka. Hostující sedmý bek je vyloučen za hákování Dávida Skokana.
31:13'
Následně Jan Růžička kotouč ukryl v lapačce a přerušil tak hru. Ta bude pokračovat vhazováním po jeho levici.
30:44'
Michal Poletín se po vhazování dostal ke kotouči a tvrdě jej poslal na branku. Jeho projektil ale nakonec skončil jen vedle branky, Jakub Lauko se k dorážce nedostal.
30:34'
Před komerční přestávkou zakončoval od levého kruhu Vladimír Růžička. jeho ztečovaná rána ovšem branku neohrozila, jen rozvlnila ochrannou síť za brankou.
30:16'
Vojtěch Tomeček zkoušel u pravého mantinelu obejít bránícího hráče, ale jeho klička úspěšná nebyla. Piráti ovšem v aktivní hře pokračují.
29:25'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Brett Flemming upadl ve střední třetině, a tak jej Pavel Musil lehce přebruslil. Hostující rychlík si najel až před branku, kde předložil neodolatelnou nabídku pro MARTINA PROCHÁZKU, kterému nedělalo problém trefit odkrytou branku. Asistence: Pavel Musil.
28:10'
Aktivní Piráti prošli po pravé straně do zakončení, pokus ovšem skončil na betonech připraveného brankář. Michal Poletín se k dorážce již nedostal.
27:25'
27:17'
Z pravého kruhu to svižnou střelou zkoušel Vladimír Růžička. Pokus mladoboleslavskému brankáři nadělal pořádné problémy, za jeho záda ovšem nepropadl!
26:24'
Piráti jsou v plném počtu a právě začíná jejich přesilová hra, která ovšem není kompletní.
25:45'
Jaroslav Mrázek připravoval gólovou situaci pro Bretta Flemminga, jenž u pravé tyčky jen přiložil hůl. Puk ovšem skončil jen vedle branky přesouvajícího se Růžičky.
25:25'
Přesilovka je u konce. Na lavici hanby již odjíždí Lukáš Pabiška, který na modré čáře fauloval bránícího chomutovského hráče.
24:45'
Hosté mají stále dvouminutovou přesilovku a pokouší se s ním co nejlépe naložit. Piráti ovšem pozorně brání a hosty do ničeho nepouští.
24:12'
Branka platí! Mladoboleslavští se dostali do závaru před brankou a na několikátý pokuse se jim povedlo vstřelit branku. Autorem šťastné a vypracované trefy je DOMINIK PACOVSKÝ. Asistence: Tomáš Knotek a Jakub Orsava.
24:12'
Mladá Boleslav dala po závaru před brankou Štěpána Lukeše branku a snížila na 1:2! Uvidíme, zda bude branka uznána, sudí se radí s videorozhodčím.
23:50'
Piráti se hned na začátku oslabení osvobodili vyhozením až za branku Jana Růžičky. Mladá Boleslav musí začít zpoza branky.
23:39'
Vladimír Růžička oslabuje Piráty na čtyři minuty. Po jeho vysoké hokejce se spustila hostujícímu hráči krev a uvidíme tak dlouhou přesilovku Bruslařů.
23:20'
Následně se hosté dostali do útočné třetiny, kde byla ovšem jejich snaha rychle ukončena. Píská se ofsajd a vhazovat se bude ve střední třetině.
22:33'
Po nepřesnostech v obraně Mladé Boleslavi, kdy Roman Chlouba tečoval kotouč do připraveného Růžičky, vyhodili hosté na další zakázané uvolnění.
21:44'
K volnému puku se mezi kruhy dostal Michal Poletín, který rychle zakončoval. Jeho pokus ale nebyl vůbec nebezpečný, Růžička připraven.
21:36'
Následně hosté vyhodili na icing, a tak hra bude pokračovat vhazováním po levé ruce Jana Růžičky.
21:11'
Alex Rašner zachyboval a hosté postupovali do úniku, Lukáš Žejdl zakončoval z pravého kruhu, ale zadní tyčku svým pokusem neohrozil.
20:22'
Matěj Stříteský vyslal od modré čáry hodně nebezpečnou ránu, která proletěla kolem branky Štěpána Lukeše. Ten nic neviděl a puk by nejspíše nechytil.
20:02'
20:01'
Oba celky jsou zpátky na ledové ploše, druhá třetina co nevidět začne.
Další třetina začne přibližně v 18:22.
První třetina skončila vedením domácího celku 2:0. Piráti se po parádní kombinaci dostali do vedení již ve druhé minutě, kdy se poprvé v ročníku prosadil Dávid Skokan. V polovině první třetiny navíc navýšil vedení na 2:0 Vladimír Růžička, který nachytal svého jmenovce v brance Mladé Boleslavi.

Střely na branku: 10:5
20:00'
19:41'
Další puk směrem na Růžičku vyslal obránce Jaroslav Mrázek. Jeho pokus po ledě ovšem nebyl nikterak nebezpečný, Růžička své betony včas sklapl.
19:06'
Do zajímavé šance si sjel kapitán domácích Michal Vondrka. Jan Růžička ovšem jeho pokus mezi betony nepropustil, to byl dobrý zákrok hostujícího brankáře.
18:41'
Kombinaci Pirátů zakončoval od modré čáry obránce Juraj Valach. Jeho dělovka ovšem skončila jen na brusli bránícího hráče, puk následně skončil na střídačce.
18:02'
Do slibné akce unikal mladíček Jakub Lauko, jenž byl rázně faulován Davidem Němečkem. Ten za podražení inkasuje dvě minuty.
17:43'
17:16'
Dominik Pacovský to po kombinační hře vlastního celku zkoušel z pravého kruhu. Jeho pokus ale zablokoval bránící hráč, jenž následně vyhodil.
16:24'
Mladoboleslavští kombinovali, ale nic nevymysleli. Pirátům se tak povedlo vyhodit a již podruhé v početním oslabení osvobodit.
15:43'
Další početní výhoda pro hostující celek. Na lavici hanby usedá za podražení obránce Alex Rašner.
15:20'
Jaroslav Mrázek unikal po levé straně společně s Michalem Vondrkou, kterému ovšem nedokázal připravit gólovou akci. Akce byla zakončena střelou do brankáře Růžičky.
14:58'
14:24'
Následně se hosté dostávali do dobré šance a Jakub Klepiš již čekal na přihrávku do odkryté branky. Tomáš Slovák ale puk zachytil a vyhodil.
13:40'
Nebezpečně to zkoušel od levého mantinelu Jiří Říha. Jeho pokus na zadní tyčku byl ovšem nakonec zablokován a puk skončil za brankou Lukeše.
12:58'
Piráti jdou do čtyř. Jaroslav Mrázek fauloval u hrazení a dostává dvouminutový trest. Mladá Boleslav se může vrátit do utkání.
12:27'
Od modré čáry to zkoušel obránce Tomáš Slovák. Jeho svižná rána byla nebezpečná, ale nakonec skončila jen na betonech připraveného Růžičky.
12:10'
Následně byla hra přerušena a pokračovat bude po komerční přestávce. Vhazovat se bude po levici brankáře Jana Růžičky.
11:40'
Delší dobu se hraje bez přerušení. Oba celky se pokoušejí něco vymyslet, ale ani jednomu se moc nedaří. Aktivnější jsou Piráti.
10:30'
Následně kotouč skončil v hledišti, a tak bude hra pokračovat vhazováním ve středu ledové plochy.
10:07'
Nebezpečný pokus také na straně druhé. Petr Koblasa zakončoval z levé strany a pokoušel se Růžičku obstřelit, ten ale ramenem nakonec zasáhl.
09:13'
Velkou šanci nyní spálil obránce Jiří Říha! Ten dostal přihrávku před branku od Klepiše, branku ale opravdu trestuhodně přestřelil!
08:38'
Michal Vondrka to zkusil z rohu, stejně jako Vladimír Růžička před pár sekundami. Jan Růžička byl zaskočený, ale brankou to tentokráte neskončilo.
08:01'
Piráti právě vstřelili branku!
Když nevíš co s pukem, tak to tam prostě pošli! VLADIMÍR RŮŽIČKA si najel po levé straně do pásma a z úhlu ho prostě poslal do brankoviště. Jan Růžička si zde nepohlídal prostor a kotouč mu trestuhodně propadl do branky. Asistence: Dávid Skokan.
07:38'
Piráti zajímavě kombinovali, vše nakonec pokazil obránce Juraj Valach, jenž nepřesně přihrával na levý kruh. Hosté se tak dokázali osvobodit.
07:15'
První početní výhodu si zahrají také domácí. Brett Flemming byl podražen v útočném pásmu, Lukáš Žejdl již sedí na trestné lavici.
06:12'
Podél pravého mantinelu se až před branku Chomutova prodral útočník
Jakub Valský. Ten zakončoval bekhendem, ale branku nakonec přestřelil.
06:08'
Nahazovaný kotouč Mladé Boleslavi ze střední třetiny byl tečován do ochranné sítě u branky Lukeše. Hra bude pokračovat po komerční přestávce.
05:27'
Do zakončení se podél pravého mantinelu dostával domácí Vladimír Růžička. Od kruhu to švihem zkoušel, ale jeho pokus byl sražen nad branku Růžičky.
04:34'
Vracející se Ivan Huml z trestné lavice mohl proniknout do samostatného úniku. Michal Poletín ovšem puk netrefil ideálně a bylo po zajímavé akci.
04:27'
03:43'
Mladoboleslavští se pokoušeli kombinovat, ale příliš úspěšní nebyli. Jedna z přihrávek na modrou čáru nebyla dokonce zachycena a kotouč skončil mimo útočné pásmo.
03:00'
Prvotní střelecký pokus ovšem Bruslařům nevyšel a Piráti se osvobodili. To následně napodobili i pár sekund na to.
02:27'
Hosté hned budou mít šanci na vyrovnání. Na lavici hanby totiž usedá chomutovský útočník Ivan Huml, který se provinil hákováním.
01:45'
Následně se Piráti prosadili a jdou poprvé v utkání do vedení! Jakub Lauko vjel do útočné třetiny, kde posunul kotouč na Michala Poletína. Ten z první posouval na DÁVIDA SKOKANA, jenž se do prázdné branky nemýlil – 1:0! Asistence: Michal Poletín a Jakub Lauko.
01:16'
Dominik Pacovský najel s pukem za branku a následně se dostával do zakončení. Jeho pokus z otočky ovšem skončil na bránícím hráči Pirátů.
00:43'
Hosté se následně pokoušeli opět dostat do útočné třetiny, zastavil je ovšem ofsajd. Pokračovat se bude vhazováním ve středu ledové plochy.
00:07'
Hosté vyhráli úvodní vhazování a Jiří Říha rychle nahazoval za branku Štěpána Lukeše, jenž dnes stojí poprvé od začátku utkání v extralize.
00:01'
Oba celky jsou na ledové ploše SD ARÉNY a utkání patnáctého kola mezi Chomutovem a Mladou Boleslaví začne během pár sekund.

Piráti Chomutov: Š. Lukeš (J. Laco) – Mrázek, Flemming, Rašner, Valach, Dlapa, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, V. Růžička, Koblasa – Poletín, Lauko, Skokan – Hlava, Chlouba, V. Tomeček.

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (Maxwell) – Kotvan, J. Říha, Hanzlík, Knot, Němeček, Stříteský, Hrdinka – Valský, P. Holík, Klepiš – Orsava, Žejdl, Pacovský – Lenc, P. Musil, Pabiška – Urban, T. Knotek, Martin Procházka.

Rozhodčí: Petružálek, Pražák – Hynek, Špůr..
POSLEDNÍ VZÁJEMNÉ MĚŘENÍ SIL

2.kolo, 10.9.2017, ŠKO-ENERGO ARÉNA
BK Mladá Boleslav 1:2 Piráti Chomutov

44. P. Musil (Kotvan, Klepiš) – 9. Poletín (Flemming, Vondrka), 54. Tomica (Vondrka, Valach).

BK Mladá Boleslav: Maxwell – Němeček, Stříteský, Hrdinka, Říha, Hanzlík, Kotvan, Knot – Lenc, Klepiš, Musil – Valský, T. Knotek, Urban – Orsava, Žejdl, Látal – Pacovský, Pabiška, Procházka.

Piráti Chomutov: Laco – Rašner, Flemming, Mrázek, Valach, Dlapa, Slovák, Grman – Tomica, Huml, Vondrka – Sklenář, Růžička, Skokan – Koblasa, Lauko, Tomeček – Poletín, Chlouba, Hlava.
BK MLADÁ BOLESLAV (7.)

Mladoboleslavští jsou před svým dnešním soupeřem jen díky skóre. Středočeši získali stejně bodů, ale dostali méně, než právě Chomutov. Naposledy černozelení zdolali na domácím ledě jihlavskou Duklu 3:1 a přerušili sérii dvou proher v řadě. Nejproduktivnějšími hráči Boleslavi jsou Lukáš Žejdl a Jakub Orsava, oba nasbírali shodně devět bodů.

PIRÁTI CHOMUTOV (8.)

Piráti začali hodně dobře a byli nějakou dobu na prvním místě extraligové tabulky. V posledních utkáních se ovšem chomutovským hokejistům nedaří a za sebou mají pět proher v řadě. Naposledy tomu bylo v utkání s Olomoucí, kde Piráti v týdnu prohráli 2:5. Nejproduktivnějším hráčem je opět Michal Vondrka, který zaznamenal v probíhajícím ročníku extraligy 15 bodů.

Olomouc 5:2 Chomutov
Sparta 3:2 Chomutov
Chomutov 1:4 Zlín
Třinec 4:3p. Chomutov
Chomutov 2:3 Mountfield
Krásný závěr pracovního týdne všem hokejovým nadšencům. V rámci patnáctého kola Tipsport extraligy budeme sledovat utkání mezi domácím Chomutovem a hosty z Mladé Boleslavi. Střetnutí začíná v 17:30! Přejeme příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.