Sparta - M. Boleslav | ONLINE | 18.2.2020 18:30 | Tipsport Extraliga 2019/2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 47. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Sparta : M. Boleslav - 18. února 2020   18:30

Ukončeno
Sparta
04:02' Řepík (Pech) • 21:44' Kudrna (Pech, Buchtele) • 28:32' Řepík (Pech) • 37:14' Pech (Forman, Blain) • 49:35' Sukeľ (Jurčina, Pech) • 58:18' Dvořáček (Vitouch)
6:2
(1:0, 3:0, 2:2)
M. Boleslav
42:50' R. Zohorna  (Zbořil, Kašpar) • 53:12' J. Stránský  (Bernad, Klepiš)
Sparta
Sestavy:
J. Sedláček (Cichoň) – Kalina, Blain, Jurčina, T. Pavelka, Tomáš Dvořák, Košťálek, Poizl – Rousek, Sukeľ, Řepík – Říčka, V. Růžička, Kudrna – Buchtele, Pech, Forman – Dvořáček, Vitouch, Pšenička.
Rozhodčí
Lacina, Hejduk – Komárek, Rampír
O2 arena (Praha - Vysočany)
8 373 diváků
M. Boleslav
Sestavy:
Peters (Krošelj) – Hrdinka, Ševc, Dlapa, Pláněk, Hrbas, Fillman, Bernad – Skalický, Zbořil, Klepiš – R. Zohorna, Jeglič, Šťastný – Lunter, Bičevskis, Kašpar – J. Stránský, Najman, P. Kousal.

Sparta Praha - Mladá Boleslav: Až ve třetí třetině pálil ostrými Zohorna, 4:1

Přenos se aktualizuje automaticky

Sparťané tak mají v kapse další výhru, Boleslavští se vracejí domů s prázdnou. To byla ode mě poslední informace. Mějte se hezky a na zápase se Zlínem, na počtenou!
Utkání je za námi! Ve třetí třetině se sice prosadil Radim Zohorna a Jan Stránský, ale za domácí pečetili tříbodové vítězství Matúš Sukeĺ a gólový účet uzavřel za tímto duelem David Dvořáček.
Konec zápasu.
59:39'
Pavelka nyní dohrál jednoho z boleslavských soupeřů u mantinelu a hned po odpískání se za svůj čin omlouvá. Je jasné, že tři body zůstanou na Spartě.
58:54'
A mohlo být pro domácí ještě lépe! Lukáš Rousek se dostal za obranu Bruslařů, Peterse sice překonal, ale puk se otřel o tyčku!
58:18'
Sparta právě vstřelila branku!
A sparťané stejně jako v neděli i dnes dávají šestou branku! U puku se nejrychleji zjevil DAVID DVOŘÁČEK, který tak překonal boleslavského brankáře svou přesnou střelou. Asistence: David Vitouch.
58:15'
Na druhé straně střílel po zmatcích v útočném pásmu Sparty Dvořáček, ale jeho ránu si Peters bez větších problémů pohlídal a přerušil hru svým zákrokem.
57:43'
Zohorna čekal, kde puk vyplave před Sedláčkem, u branky byl přítomen také Šťastný, ale Pavelka dobře zapracoval a dostal puk aspoň do středního pásma.
56:54'
Kašpar zkusil překvapit Sedláčka střelou z pravého kruhu od mantinelu, sparťanský brankář si i přes clonu dvou bránících hráčů našel dobrý výhled.
55:59'
Martin Pláněk si sjel na pobídku od svého spoluhráče, ale Sedláček i za pomoci svých obránců celou situaci ustál a sparťané už dostávají puk do bezpečí.
55:39'
Klepiš rozjel další útok ve středním pásmu, po jeho předávce střílel Ondřej Najman, který si však na brankáře Sedláčka nepřišel. Hra je tak přerušena.
55:23'
Robert Říčka už nevybojoval kotouč v útočném pásmu, ale Šťastný byl na modré čáře příliš moc rychlý. Rozhodčí tak píská postavení mimo hru.
54:56'
Růžička vyhrál buly na Kalinu, který rozjel na pravé straně Kudrnu. Sparťanský rychlík nastřelil jen brankáře Peterse. Dnes je tu 8 373 diváků!
54:19'
Pech si vzal kotouč ve středním pásmu, v útoku si ho prohodil s Buchtelem, ale sparťané nějakou další kombinaci už nevymysleli. Boleslavští kontrolují puk.
53:12'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Hosté se usadili v útočném pásmu, Bernad posunul kotouč na modrou JANU STRÁNSKÉMU, který svižnou ranou propálil brankáře Sedláčka. Boleslav je zpátky v zápase. Asistence: David Bernad, Jakub Klepiš.
52:20'
A na ledě se přiostřuje. Forman (SPA) teď skolil jednoho z Boleslavských na zem a bude se vylučovat. Boleslavští budou hrát v přesilové hře pět na čtyři.
51:54'
Boleslavští oslabení i se štěstím ustáli. Následně se dostali do útoku Bruslaři, ale sparťané byli připraveni. Na druhé straně zase nebyl úspěšný Dvořáček.
51:23'
Forman sice vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale poté poslal puk přesně mezi oba obránce stojící na modré čáře. Dvořák se tak musí pro kotouč vrátit.
50:38'
A sparťané utahují šroubky v útočném pásmu a z toho plynou šance! Košťálek střílel od modré, ale Peters se stačil přesunout k druhé tyči.
49:59'
Domácí tak hrají opět přesilovku pět na tři. Sukeĺ s Řepíkem rozjeli další útočnou akci zpoza vlastní branky, ale hosté byli tentokrát rychlejší a vyhodili.
49:35'
A v tomto čase jsou navíc vyloučeni hráči z obou týmů. Martin Ševc (MBL) dostal trest za sekání a hrubost, Milan Jurčina (SPA) pouze za hrubost.
49:35'
Sparta právě vstřelila branku!
Neuvěřitelné! Sudí signalizoval další trest pro hosty a sparťané hráli šest na tři! Tuto možnost využívají a halou se rozeznívá "Pátá"! MATÚŠ SUKEĹ stál na správném místě a dorazil puk do branky! Asistence: Milan Jurčina, Lukáš Pech.
48:40'
A Boleslav bude hrát ve třech! Marek Hrbas (MBL) dostal od rozhodčích dvě minuty za hákování. Sparťané mají další možnost odskočit svému soupeři.
48:19'
Úvod oslabení hosté zvládají na výbornou. Růžička se musel pro puk vracet až do vlastního obranného pásma, kde začíná další útočná akce domácích.
47:57'
A hosté se budou muset bránit další sparťanské přesilovce. Žiga Jeglič (MBL) totiž dostává dvě trestné minuty za podrážení. Boleslav se musí bránit.
47:26'
Skalický motal hlavy domácím bekům, Sukeĺ se ho snažil obrat o kotouč, a to se také povedlo. Řepík poté vyvezl kotouč z modré čáry do středního pásma.
46:40'
Sparťanská první formace si příliš moc neporozuměla v rozehrávce, čehož si sudí všimli a pískají domácímu celku zakázané uvolnění. Hra je přerušena.
46:19'
Po komerční přestávce se vhazovalo ve středním pásmu. Sukeĺ nebyl úspěšný na buly a rozjet akci mohl Hrbas. Daleko se však Boleslavští nedostali.
46:13'
Blain poslal jemný oblouček do středního pásma, kde už byl připravený Řepík, který ale neodhadl dobře celou situaci a rozhodčí přerušuje hru pro ofsajd.
45:46'
Šťastný si dobře kryl kotouč v útočném pásmu před dotírajícím obráncem Sparty, ale jeho přihrávka nebyla přesná. Posléze sudí píská icing domácích.
44:59'
Jeden z boleslavských obránců nepřesně přihrával přes modrou čáru svým spoluhráčům, což vystihl Kudrna. Sparťanský útočník se ale neodhodlal ke střele.
44:44'
Pech o chvíli později si obhodil puk přes posledního obránce a následně donutil Peterse přerušit hru. Poté následovala menší rozmíška, kterou sudí roztrhli.
44:13'
Lukáš Pech nevyhrál vhazování ve středním pásmu, napadat se ještě vydal Buchtele, ale boleslavští hokejisté se přeci jen dostali alespoň za modrou čáru.
43'
Až ve třetí třetině pálil ostrými Zohorna, 4:1
43:54'
Velká šance na domácí straně! Řepík nahrál před branku úplně volnému Lukáši Rouskovi, kterému se ale zamotal puk mezi bruslemi.
43:26'
Pláněk vystřelil od modré čáry přesně do skrumáže před sparťanskou brankou a domácí následně posílají kotouč přes všechny čáry na zakázané uvolnění.
42:50'
Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
A Sedláček přichází o své čisté konto! Zbořil dostal puk do brankoviště, kde ho pohotově zametl útočník RADIM ZOHORNA, jenž měl opravdu snadnou práci. Asistence: Adam Zbořil, Lukáš Kašpar.
42:24'
Další náznak boleslavské šance! Pavel Kousal si rovnal kotouč na čepeli a chtěl přihrát před branku, ale puk dobře zablokoval ležící obránce Petr Kalina.
42:13'
Bernad vystřelil od modré čáry a před brankou byl poté zaparkovaný Zohorna. Boleslavský útočník se snažil dorazit puk za brankovou čáru, ale neúspěšně.
41:40'
A hosté budou hrát další přesilovku. Obránce Milan Jurčina (SPA) dnes podruhé na trestné lavici, tentokrát za nebezpečnou hru vysokou holí.
40:46'
Dvořák počkal za svou brankou, až mu dostřídají spoluhráči. Svou přihrávkou vybídl Formana, který ve velké rychlosti nemířil přesně.
40:09'
Sukeĺ vyhrál úvodní vhazování přesně na hokejku obránce Kaliny a domácí založili další útočnou akci. Rousek následně byl před brankou, ale nezakončil.
40:01'
Začala třetí třetina.
Hráči už krouží po ledové ploše, to znamená jen jediné. Třetí třetina začne už za chvíli!
Střely na branku: 11 – 25
Další třetina začne přibližně v 20:18 hodin.
Prostřední třetina je za námi. Sparťané odskočili do výraznějšího vedení díky Andreji Kudrnovi, Michalu Řepíkovi a také Lukáši Pechovi. Poslední jmenovaný byl navíc u všech čtyřech branek a na svém kontě má už čtyři kanadské body.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39'
Zákrok à la Hašek! Sedláček svými betony parádně vychytal Zohornu
39:57'
Kudrna zdržel boleslavskou rozehrávku v pásmu a Jurčina se mezitím vrátil zpátky mezi mantinely. Sparťané tuto třetinu dohrají s pukem na holích.
39:15'
Říčka nedostal kotouč ven z obranného pásma a pokračovat mohl v akci Kousal. Boleslavský útočník ale neměl komu přihrát a poté se domácí osvobozují.
38'
Pech zachytil puk na modré a skóroval, 4:0
38:34'
Zbořil si narazil se Skalickým, ale clonící hráči domácího týmu odvedli opravdu dobrou práci, když nepustili svého soupeře k většímu ohrožení branky.
37:48'
Domácí se ale budou muset znovu bránit. Milan Jurčina (SPA) dostává dvě trestné minuty za zdržování hry, jelikož vyhodil kotouč až mezi diváky do hlediště.
37:14'
Sparta právě vstřelila branku!
A sparťané vedou o čtyři branky! Forman vyslal luxusní pas na najetého LUKÁŠE PECHA, který sám proti Petersovi nezaváhal a ranou prostřelil boleslavského brankáře. Asistence: Miroslav Forman, Jeremie Blain.
37:13'
Boleslavští toto oslabení přečkali bez úhony a mohou se zase znovu soustředit na útok. Nyní dobře zapracoval poslední obránce domácích na modré.
36:29'
Rousek vymýšlel další zajímavou přihrávku z pravého kruhu, vybral si tentokrát Růžičku, což hostující obránci přečetli a vyhodili kotouč do bezpečí.
35:43'
Dobrý pokus domácích! Jeden z nich totiž dokázal dostat puk až na druhou stranu ke Košťálkovi, který pálil z levého kruhu, Peters jen srazil puk mimo branku.
35:06'
Pech s Buchtelem bojovali o puk v útočném pásmu v rohu kluziště, kde ale byli rychleji hráči Boleslavi. Následně nezachytil přihrávku na modrou Pavelka.
34:55'
A znovu se bude hrát v nerovnovážném počtu hráčů na ledě. Vyloučený je tentokrát Pavel Kousal (MBL), který dostal trest za nedovolené bránění.
34:21'
Rousek vyvezl kotouč do středního pásma, kde už byl připravený střídající Řepík. Sparťanský kapitán měl k puku příliš moc daleko, a hrají tak hosté.
33:41'
A Buchtele už je zpět na ledové ploše a sparťané své dvojnásobné oslabení přečkali bez úhony. Nyní se snažil proniknout do pásma Robert Říčka, ale marně.
32:46'
Sparťané už hrají ve čtyřech hráčích v poli. Pech nadvakrát osvobodil Spartu svým výhozem přes všechny čáry. Bruslaři musí začít až od své branky.
32:04'
Růžička nevyhrál vhazování a hosté se usadili. Jeglič kombinoval s Klepišem, který následně vypálil a Sedláček se za kotoučem pouze ohlédl.
31:27'
A domácí borce čekají krušné chvíle. Útočník Jan Buchtele (SPA) totiž vyfasoval od sudích dvouminutový trest za nebezpečnou hru vysokou holí.
30:43'
Bude se opět vylučovat, a to na straně domácích. Jeremie Blain (SPA) dostává dvě minuty za zdržování hry, když posunul branku. Domácí hrají v oslabení.
30:43'
Velká šance Bruslařů na snížení! Lukáš Kašpar jel sám na Sedláčka, který ale nevyzrál na sparťanského brankáře svou střelou.
29'
Řepík vsítil svou druhou branku v zápase, 3:0
29:59'
Adam Zbořil chtěl zaútočit po levé straně kluziště, na podporu mu jel středem Skalický, ale sparťanští obránci byli včas připraveni na svých místech.
29:29'
Kudrna byl v útočném pásmu hodně aktivní, ale jeho spoluhráči mu nedokázali přesně přihrát. Následně se k puku nedostal ani útočník Buchtele.
28:32'
Sparta právě vstřelila branku!
A Bruslaři už to budou mít v tomto utkání těžké. Pech totiž poslal přesnou přihrávku na levý kruh MICHALU ŘEPÍKOVI, který svým druhým gólem v utkání posílá Spartu do tříbrankového trháku. Asistence: Lukáš Pech.
28:26'
Vyloučený Forman naskočil na led a sparťané se usadili. Košťálek vyslal střílený pas Pechovi před branku, jeho teč však další gólovou radost nepřinesla.
27:46'
Ondřej Dlapa v tísni ve středním pásmu pouze nahodil kotouč za branku Sedláčka, kde si ho sbírají domácí, kteří ale nejprve vymění své síly na ledě.
26:57'
Budeme svědky hry čtyři na čtyři. Právě obránce Martin Ševc (MBL) vyfasoval od sudích dvě minuty za držení. Za chvíli bude hra pokračovat.
26:41'
Pavol Skalický posunul puk v útočném pásmu na Ševce, který ale nezpracoval prudkou přihrávku a vyhání svůj tým ven až do středního pásma.
26:16'
Boleslavští mají jedinečnou možnost snížit. Miroslav Forman (SPA) totiž dostává od rozhodčích dvě minuty za hákování a jeho tým se bude muset bránit.
25:56'
Hrbas chtěl přihrávat přes střední pásmo na své spoluhráče dopředu, ale do pasu se vložil Vitouch, který ale následně svůj tým vystavil do úmyslného ofsajdu.
25:35'
Sparťané chtěli pokračovat v útočném pásmu, ale Říčkovu jízdu u pravého mantinelu zastavuje hvizd čárového sudího pro ofsajd. Hra je znovu přerušena.
25:06'
Sukeĺ se už dostával do dobré šance v útočném pásmu, ale do akce se přimotal jeden z rozhodčích, a Peters tak mohl zůstat v klidu.
24:41'
Sparťanský brankář zkrotil neposedný puk jedoucí k jeho brance. Dvořák si následně vzal slovo v obranném pásmu při rozehrávce a domácí jedou dopředu.
24:23'
Růžička nebyl úspěšný na vhazování a hosté okamžitě zahrozili. Lukáš Kašpar střílel ze záklonu z levého kruhu, Sedláček však podržel kotouč na hrudi.
24:15'
Radim Zohorna využil prostoru na levém křídle a okamžitě vystřelil. Do střely se mu ještě postavil Jurčina a Sedláček posléze ukryl kotouč v lapačce.
23:29'
Buchtele se hnal dopředu, hned po přejezdu modré čáry mu však uskočil puk od hokejky, a tak jen nahodil. Hru na druhou stranu zase obrací Fillmann.
23:13'
Peters nyní vyjel z branky a pomohl svým bekům s rozehrávkou. Bruslaři se nakonec vydali do útočného pásma, ale Rouskova lajna je vystavila do ofsajdu.
22'
Kudrna vsítil svou jubilejní desátou branku v sezóně, 2:0
22:57'
Tomáš Pšenička se přeci jen o chvíli později dostal na puk a Peters musel dávat pozor. Sparťanský útočník střílel od modré, ale hostující brankář kotouč viděl.
22:42'
Sparťané znovu v útočném výpadu před Petersem. Dvořáček v náznaku přečíslení chtěl najít na druhé straně připraveného Pšeničku, puk vystihl Bernad.
22:16'
Bruslaři se okamžitě snaží odpovědět, jenže to jim v současné chvíli sparťanská obrana moc nedovoluje. Nyní přerušil hru svým dobrým zákrokem Sedláček.
21:44'
Sparta právě vstřelila branku!
A už je to o dvě branky! Pech v přečíslení nahrál na opačnou stranu ANDREJI KUDRNOVI, který se pořádně opřel do puku a svižnou ránou propálil Peterse! Asistence: Lukáš Pech, Jan Buchtele.
21:39'
Hosté vystihli domácí souhru v útočném pásmu a dopředu se rychle vydal Jeglič a Štastný. Druhý jmenovaný však nepřešel útočnou modrou čáru.
20:55'
Kalina nahrál na druhou stranu svému parťákovi v obraně Blainovi, jenž poslal kotouč před Pecha až do útočného pásma. Tam jsou u puku první hosté.
20:06'
Sukeĺ vyhrál vhazování ve středovém kruhu a domácí se mohli přesunout dopředu. Řepík byl ale příliš moc rychlý na to, aby dokázal zachytit puk.
20:01'
Začala druhá třetina.
Hráči jsou již zpět na ledě ze svých kabin, druhá třetina začíná za chvíli.
Střely na branku: 6 – 12
Další třetina začne přibližně v 19:23 hodin.
Úvodní třetina je minulostí. Sparťané se dostali do jednobrankového vedení zásluhou kapitána Michala Řepíka, jenž je zatím jediným úspěšným střelcem v tomto utkání.
20:00'
První třetina skončila.
19:59'
Tak ještě ne! Ševc po odpískání atakoval jednoho z domácích, což se nelíbilo Dvořákovi a Řepíkovi. Sudí tento hlouček rozehnal a posílá týmy do kabiny.
19:51'
Sukeĺ za brankou hostí ještě zdržel boleslavskou rozehrávku, nakonec se puk dostal až ke Klepišovi, který jen zkontroloval časomíru a třetina končí.
19:02'
To byla rodící se paráda sparťanského obránce Košťálka! Domácí bek si troufl na kličku u modré čáry, pokus bekhendem byl sražen.
18:51'
Hraje se převážně ve středním pásmu. I když teď dobře rozjel Forman Vitoucha na pravé straně, puk ale po odrazu domácího útočníka končí mimo.
17:46'
Další šance! Růžička z pravé strany našel přesně hůl Roberta Říčky, který jen vložil do přihrávky svoje náčiní, ale Peters stihl zareagovat.
17:22'
Jurčina chtěl už couvat před clonícím Najmanem, ale svůj úmysl si nakonec rozmyslel. Sparťanský obr poté vyslal jedovatou ránu, kterou si Peters pohlídal.
16:52'
Pech byl tentokrát úspěšnější na vhazování a domácí mohli zaútočit. Puk se dostal přes Buchteleho až na útočnou modrou čáru, tam ale cesta domácích končí.
16:30'
Velká šance na domácí straně! Rousek byl sám před Petersem, kterého ale nepřekonal. Poté se ještě puk dostal k Řepíkovi, skóre se nemění.
15:54'
Bruslaři opět před Sedláčkem, který se musí ohánět. Zbořil obkroužil branku a následně z otočky chtěl najít u branky stojícího Skalického, kterému chyběl krok.
14:59'
Kudrna se dral skrz tři bránící protihráče do útočného pásma, nakonec se i dostal na puk, ale vracející se obránce Fillmann dobře zapracoval svou hokejkou.
14:37'
Hosté ale opět znovu v útočném pásmu. Pavel Kousal se tlačil do branky, před Sedláčkem byl docela slušný provoz, přesto si domácí gólman našel puk.
14:18'
V momentě, kdy naskočil na led vyloučený Sukeĺ, sparťané měli dobrou šanci. Buchtele spěchal k brance a Dvořáček střílel od modré čáry, Peters zasáhl.
13:35'
Kudrna nebyl úspěšný na buly ve středním pásmu, ale alespoň následně dokázal dostat hru co nejdále od své branky. Hostující obránci musí začít znovu.
12:57'
Hosté ukázkově zavezli kotouč do útočného pásma, Kašpar při svém obkroužení branky chtěl najít hůl Ševce, kterému ale kotouč pouze přeskočil čepel.
12:28'
Boleslavští byli při svém přechodu do pásma velmi netrpěliví a rozhodčí celou situaci vyhodnotili jako postavení mimo hru. Hra bude za chvíli pokračovat.
12:15'
Pech na úvod oslabení nebyl úspěšný na vhazování a domácí se museli bránit. Forman ale dobře zapracoval na kruzích a osvobodil svůj tým.
12:04'
A po komerční přestávce se bude vylučovat. Matúš Sukeĺ (SPA) inkasoval dvě minuty za podrážení, a oslabuje tak na následující okamžiky svůj tým.
11:32'
Sukeĺ nevyhrál vhazování v obranném pásmu a hrát mohli hosté. Ševc okamžitě nahazoval na teč svým spoluhráčům do chumlu před Sedláčkem, neúspěšně.
11:11'
Pšenička napadal hostující rozehrávku a přineslo to ovoce. Pavelka získal puk na svou hokejku, ale poté se do střely opřel Hrbas. Sedláček pohotově zasáhl.
10:24'
Dvořák zahrál dobře v rohu kluziště před Štastným, ale Růžička v následném souboji prohrál boj o puk. Na pomoc tak přispěchal obránce Jurčina.
10:15'
Další zákrok boleslavského brankáře. Rozhodčí následně přerušil hru a pokračovat budeme za malou chvíli. Sparťané ponechávají na ledě stejnou pětku.
09:39'
Boj o puk v rohu kluziště zvládl lépe Skalický, který vyvezl kotouč alespoň do středního pásma. Tam ale byl pouze Forman, jenž nahodil zpět k Petersovi.
08:51'
Sukeĺ chtěl posunout puk přes Rouska až na Dvořáka, který ale tento úmysl příliš moc nečekal a musel si pro puk dojet zpátky až do obranného pásma.
08:17'
Martin Pláněk vyslal docela svižnou střelu od pravého mantinelu, ale Sedláček mohl zůstat v klidu. Střela byla sice velmi rychlá, ale také nepřesná.
07:57'
Košťálek dobře zablokoval hůl Lunterovi, přesto se ale hosté nakonec dostali k puku. Na obranné modré čáře se sparťané zorientovali včas.
07:42'
Po komerční přestávce se vhazovalo ve středním pásmu. Sparťané sice vyhráli buly ve svůj prospěch, o chvíli později ale hlavní rozhodčí píská hru rukou.
07:31'
Velká škoda pro Boleslav! Radim Zohorna v samostatném úniku zkoušel přehodit beton Sedláčka, kterého ale svou ranou nepřekonal.
07:24'
Kudrna se hrnul dopředu po levé straně, ale chyběla mu patřičná podpora od jeho spoluhráčů. Peters nakonec ani nemusel zasahovat, jelikož puk šel mimo.
06:53'
Kalina byl u puku v obranném pásmu dříve než soupeř a to znamená jediné. Rozhodčí odpískal zakázané uvolnění a hra se za malou chvíli vrátí před Peterse.
06:12'
Hosté opět v útočném pásmu a sparťané musí dávat pozor. Fillmann vypálil od modré čáry, Sedláček ale puk dobře viděl a okamžitě ho vyrazil do bezpečí.
5'
Řepík poslal domácí do vedení, 1:0
05:54'
Řepík ještě udržel kotouč v útočném pásmu a našel na opačné straně hřiště Košťálka, který zkusil vypálit na brankáře Peterse, k němu ale puk nedoputoval.
05:29'
Další dobrá akce v podání domácích. Andrej Kudrna dostal přihrávku na pravou stranu, nabral slušnou rychlost a následně vypálil. Peters opět zasáhl.
05:19'
Lunter bruslil velmi aktivně za pukem do útočného pásma, ale Sedláček si černou pryž dokázal najít včas a svou hokejkou poslal kotouč do rohu kluziště.
04:02'
Sparta právě vstřelila branku!
1:0! Pech se dobře zorientoval u mantinelu a poslal přesný pas MICHALU ŘEPÍKOVI, který ranou z první nedal Petersovi šanci. Domácí se ujímají vedení. Asistence: Lukáš Pech.
03:39'
Tohle bylo ještě nebezpečnější! Klepiš se dostal k odraženému puku před Sedláčkem, kterého ale nedokázal překonat. Dobrý zákrok domácího brankáře.
02:59'
Bruslaři v prvním vážnějším tlaku v útočném pásmu. Jan Stránský chtěl hledat svoje spoluhráče před brankou, v rozhodující chvíli však upadl a z akce sešlo.
02:21'
Kalina znovu v akci za svou brankou. Následně se tento sparťanský obránce snažil najít hokejku Pavelky, který jen nahodil a odjel na střídačku.
01:39'
Buchtele vysunul svoje napadání hluboko do útočné třetiny, přesto se však hosté dostali zpět k Sedláčkovi. Kašpar měl ale k puku v rohu kluziště moc daleko.
00:51'
Domácí mají za sebou první pobyt v útočném pásmu. Řepík kroužil s pukem na hokejce u pravého mantinelu, Blain jeho přihrávku ale nečekal a puk končí v rohu.
00:11'
Úvodní vhazování vyhráli hosté, kteří se snažili přejít okamžitě do útoku. Jako první za brankou Sparty se však puku ujal Kalina, který ho vyváží do bezpečí.
00:01'
Utkání právě začalo.
Hráči už jsou zpět na ledové ploše a s nimi také rozhodčí. Nic tedy nebrání začátku tohoto utkání. Můžeme se v klidu usadit a zápas odstartovat!
Sparťanská hymna již dozněla a moderátor představil také sestavu domácího mužstva. Úvodní vhazování tohoto zápasu se už pomalu blíží.
Tribuny se už pomalu zaplňují. Na ledě právě jezdí rolba, která vyžehlí připravenou ledovou plochu. Už za chvíli bude následovat promo video Nezastavíš.
Slovo si už vzal sparťanský moderátor, který uvítal všechny fanoušky tady v hale. Zároveň představil dnešního domácího soka, kterým je Mladá Boleslav.
Kapitánské céčko dnes již tradičně oblékne Michal Řepík, na straně hostí má toto písmeno na svém dresu obránce Martin Ševc. Kdo bude šťastnější?
Hráči se naposledy před dnešním zápasem pečlivě rozcvičili podle svého a nyní se už ztratili v útrobách libeňského stadionu. Do startu utkání zbývá dvacet minut.
Trenéři i dnes pošlou do branky Jakuba Sedláčka, který vychytal nedělní výhru nad Karlovými Vary. Záda mu bude krýt dosavadní opora juniorského týmu Sparty Oldřich Cichoň. V obranných registrujeme jednu změnu, na pozici sedmého obránce dnes nastoupí Daniel Poizl. Útočné formace zůstávají neměnné, na centru prvního útoku nastoupí Matúš Sukeĺ.

Boleslavští přijeli téměř s totožnou sestavou, s jakou hráli v Litvínově. V brance však od první minuty nastoupí Justin Peters. Obranné páry jsou nepozměněny, do útoku se naopak vrací Lukáš Kašpar, který bude hrát po boku Mária Luntera a Marise Bičevskise. Místo Oscara Flynna ve čtvrté formace nastoupí Jan Stránský, jenž bude hrát na levém křídle.
Ještě jedou přeji všem hokejovým fandům krásný úterní podvečer už přímo z pražské O2 areny. Už za chvíli oba týmy vyjedou na rozbruslení. My si mezitím společně představíme sestavy obou dnešních soupeřů.
Krásný hokejový podvečer z Prahy! Dnes se společně zaměříme na atraktivní duel mezi Spartou a Mladou Boleslaví. Oba týmy dělí v tabulce pouze jediný bod, a tak bude zajímavé sledovat, který z týmů odskočí v tabulce svým soupeřům.

Představení obou týmů

Sparťané mají za sebou veledůležitý zápas v rámci tradičního projektu "Sparta vzdává hold", kdy na svém ledě porazili poměrně jednoznačně Karlovy Vary poměrem 6:3. To Bruslaři museli pro výhru jet do Litvínova, kde však bojovali až do poslední chvíle. Na tamním ledě svěřenci Radima Rulíka prohráli už o dvě branky, ale zejména díky dvěma bodům Radima Zohorny zápas dotáhli do samostatných nájezdů, ve kterých vystřelil Bolce výhru 3:2 Jan Stránský.
Ve vzájemných duelech mají navrch mírně Pražané, avšak pokaždé se muselo prodlužovat. Nejprve sparťané ovládli první zápas poměrem 2:1, poté 1:0 a naposledy 3:2. V prvním případě se jednalo o vítězství v prodloužení, ve zbylých dvou případech z toho byl triumf až v nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.


Tabulka 2019/2020
Z V VP PP P Skóre B
1. Liberec 52 30 5 2 15 179:131 102
2. Třinec 52 27 4 4 17 163:125 93
3. Sparta 52 21 14 1 16 174:145 92
4. M. Boleslav 52 22 10 6 14 155:124 92
5. Plzeň 52 27 2 7 16 162:142 92
6. Brno 52 21 5 6 20 143:156 79
7. Olomouc 52 20 5 7 20 123:129 77
8. Mountfield 52 19 5 7 21 130:136 74
9. K. Vary 52 16 9 5 22 174:168 71
10. Zlín 52 19 4 5 24 151:151 70
11. Pardubice 52 16 3 10 23 121:160 64
12. Vítkovice 52 14 8 5 25 134:175 63
13. Litvínov 52 16 3 9 24 153:173 63
14. Kladno 52 16 3 6 27 130:177 60
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Sestup
Články odjinud