Tipsport Extraliga - Základní část - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Třinec : Brno - 7. listopadu 2020   19:00

Třinec
26:11' Chmielewski (Kundrátek, Jaroměřský) • 30:21' P. Vrána (D. Musil, M. Stránský) • 32:10' Zadina  • 61:12' M. Stránský (Zadina, Gernát)
4:3
(0:0, 3:2, 0:1 - 1:0)
Brno
36:45' Střondala  (Plášek ml., F. Král) • 37:21' Vincour  (O. Němec, Zaťovič) • 59:51' Vincour  (Zbořil, Klepiš)
Třinec
Šír, Sýkora – Ondráček, Špůr.
WERK ARENA, Třinec
Brno

Třinec - Brno: Stránský si najel zprava a prostřelil Vejmelku, 4:3p

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou!
Utkání mezi Kometou a Třincem je u konce. Oceláři nakonec vyhrávají po prodloužení 4:3. V prodloužení rozhodl o dvou bodech pro Třinec Matěj Stránský. Kometa se tak bude vracet na jih Moravy s jedním bodem, který svěřenci Libora Zábranského a Kamila Pokorného vybojovali necelých devět sekund před závěrečnou sirénou.
61:12'
Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři vítězí 4:3 po prodloužení! MATĚJ STRÁNSKÝ se na levém kruhu zmocnil kotouče a přesnou ránou k pravé tyči překonal Vejmelku. Asistence: Filip Zadina a Martin Gernát.
60'
Hektický závěr! Vincour devět vteřin před koncem poslal zápas do prodloužení, 3:3
60:30'
Horký se po delším tlaku v útočném pásmu odhodlal ke střele od modré čáry, Štěpánek zasáhl svou vyrážečkou.
60:02'
Vhazování vyhrávají hráči Komety, kteří hned míří do pásma Třince.
60:01'
Prodloužení začne v 21:15.
60'
60:00'
59:51'
Kometa právě vstřelila branku!
Kometa střílí vyrovnávací branku! A je zřejmé, že se půjde do prodloužení. Hosté se konečně dočkali vyrovnávací trefy, která přišla za pět minut dvanáct. Zbořil nahodil kotouč před branku, kde příhodně odrazil k TOMÁŠI VINCOUROVI, jenž už neměl žádný problém jej poslat za záda Štěpánka. Asistence: Jakub Zbořil a Jakub Klepiš.
59:23'
Důležité buly vyhrává Kometa. Od modré čáry střílel z první Němec, Štěpánek zasáhl svými betony.
59:21'
Štěpánek přerušuje hru zásahem svou lapačkou, vhazovat se bude po jeho levici. Trenér Komety Libor Zábranský si vybírá oddechový čas.
58:48'
Vejmelka na střídačce, hosté hrají v šesti!
58:06'
Běží poslední dvě minuty třetí třetiny a je jasné, že Třinec se nikam nepožene. Utváří blok ve středním pásmu, který se Kometě zatím nedaří překonat.
57:22'
Střondala, střelec první branky Komety, pálil na útočné modré, jeho rána letěla vysoko nad horní tyčku.
56:44'
To už teď ale neplatí a Třinec kotouč posílá do středního pásma.
56:05'
Gernátovi se nepodařilo kotouč vyvést podél mantinelu do středního pásma, hosté zůstávají ve své útočné třetině.
56:02'
Až nyní se hra přerušuje po zákroku Štěpánka, který kotouč ukryl do své lapačky, vhazovat se bude po jeho pravici.
55:03'
Obrázek hry je stále stejný, kotouč často mění svého majitele. Brankáři jsou téměř bez práce.
53:58'
Stránský se řítil podél pravého mantinelu vstříc Vejmelkovi, těsně před střelou však podklouzl a v pádu o kus černé gumy přišel.
53:01'
Oceláři zmatkují ve své rozehrávce, čehož nyní mohl využít Gulaši, který střílel od útočné modré. Štěpánek měl dobrý výhled a kotouč vytěsnil mimo tři tyče. Následně hru přerušuje zakázané uvolnění Brna.
52:02'
Z ostrého úhlu se snažil Štěpánka překvapit Kusko, třinecký brankář zasáhl svými betony a kotouč vyrazil.
51:05'
Hra je nyní hodně neučesaná, přelévá se ze strany na stranu, avšak příliš šancí v posledních minutách nevidíme.
50:27'
Brněnský obránce byl úspěšnější a zakládá protiakci. Ta úspěšná nebyla a Oceláři otáčejí hru.
49:53'
Domácí v plném počtu. Vrána bojuje o kotouč za brankou Vejmelky s Němcem.
48:54'
Němec pálil z voleje na útočné modré, proti jeho střele však výborně vykročil Marcinko a zblokoval ji.
48:31'
Kometa se usazuje v pásmu a začíná kombinovat. Vincour je na kotouči.
48:21'
Hosté v plném počtu. Vhazovat se bude po pravici Štěpánka.
47:51'
Další vyloučení! Tentokrát na straně Třince. Hákováním se provinil Petr Vrána. Oba týmy hrají ve čtyřech.
47:15'
Špatná kombinace Ocelářů je na chvíli vyhnala z pásma, to už teď ale neplatí. Oceláři jsou znovu v pásmu.
46:45'
Oceláři jsou v plném počtu. Podél levého mantinelu je do pásma dostává Stránský.
46:19'
Kometa putuje do tří! Michal Kunc se provinil sekáním a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.
46:09'
Až nyní pálil od modré čáry Gernát, jeho střelu Vejmelka zachytil do své lapačky.
45:34'
Hra čtyři na čtyři zatím zajímavější akci nepřinesla. Hra se přelévá ze strany na stranu a brankáři jsou prozatím bez práce.
44:50'
Přesilové hry si Kometa příliš neužila. Za držení si dvouminutový trest odsedí Martin Zaťovič (KOM).
44:46'
David Musil (TRI) si odpyká dvě minuty za faul kolenem.
44:25'
Chmielewski vypálil z mezikruží pouze na hruď Vejmelky, hosté otáčejí hru.
43:35'
Valský vybojoval kotouč u hrazení a na ose hřiště hledal Rákose, bývalý třinecký útočník nastřelil Štěpánkův pravý beton.
42:59'
Třinecká druhá formace složená z útočného tria Zadina-Marcinko-Jašek si vypracovala pěknou kombinaci, po které z oblasti mezi kruhy pálil Marcinko. Střela třineckého centra byla ztečována mimo tři tyče.
42:00'
Hrňa hledal na protější straně středního pásma Galvinše, ten však jeho prudkou nahrávku nezachytil a Kometa se zmocnila kotouče.
41:31'
Ani Kometa však v útočném pásmu dlouho nepobyla a své další útoční snažení bude muset znovu ze svého vlastního obranného pásma.
40:52'
Útočnou akci zakládal Doudera, jeho rozehrávka však nebyl přesná a Kometa kotouč přebírá a otáčí hru.
40:14'
Druhá třetina je oficiálně dohraná a začíná nám třetí třetina, ve kterém úvodní vhazovaní vyhráli domácí Oceláři, kteří jsou na kotouči.
40:01'
40:00'
39:31'
Závěr dohrávané druhé třetiny patří jednoznačně Ocelářům, kteří Kometu tlačí v pásmu, zatím však beze střely.
38'
Hosté jsou zpět. Rychlé ruce Vincoura přidaly další gól, 3:2
38:44'
Růžička nabil na útočnou modrou Douderovi, třinecký obránce vypálil z první, avšak jeho střela byla zablokována jedním z bránících hráčů Komety.
38:09'
Druhá třetina se dohrává. Vhazovat se bude po levici Štěpánka.
Druhá třetina se začne dohrávat pravděpodobně v 20:38.
Druhá třetina byla přerušena z důvodu prasklého plexiskla na trestné lavici. Její zbytek bude dohrán zřejmě na začátku třetí třetiny.
37'
Důraz Střondaly před bránou vrátil hosty do zápasu, 3:1
37:21'
Kometa střílí v krátkém sledu další branku a dostává se k Ocelářům na dostřel jediné trefy! Nahození O. Němce od modré čáry se pohotově podařilo tečovat TOMÁŠI VINCOUROVI, který jej poslal mezi betony Štěpánka až za brankovou čáru. Asistence: Ondřej Němec a Martin Zaťovič.
36:45'
Kometa snižuje své manko na dvoubrankové! Ve skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval VOJTĚCH STŘONDALA a poslal kotouč za ležícího Štěpánka. Asistence: Karel Plášek a Filip Král.
36:40'
36:30'
Šest vteřin zbývá Jaroměřskému k návratu na led, navíc se píská postavení mimo hru Brna.
35:27'
Kombinace Brna se ale nepotýká v přílišnou přesností, co se týče nahrávek, a tak Oceláři prozatím v poklidu brání.
34:59'
Vincour vybojoval kotouč a Kometa začíná utahovat šrouby v pásmu.
34:36'
Jan Jaroměřský (TRI) si počínal nedovoleně a na trestné lavici si odpyká trest za sekání.
34:24'
Kusko z protiútoku vyslal střelu zápěstím na pravém kruhu, mířil však nepřesně.
33'
Zadina v úniku poslal Vejmelkovi puk mezi nohy, 3:0
33:34'
Kometa vyhrála buly a na pár vteřin zavítala do pásma Ocelářů. Hráči s drakem na prsou se však velice rychle zmocnili kotouče a otáčí hru.
33:24'
Oceláři jsou po třetí vstřelené brance mnohem aktivnějším celkem. Po delším tlaku v útočné třetině pálil od modré Jaroměřský, jehož pokus byl tečován a kotouč vyletěl mimo hrací plochu. Vhazování po levici Vejmelky.
32:10'
Oceláři se ve svém obranném pásmu opět zmocnili kotouče. FILIP ZADINA zachytil kotouč ve středním pásmu a v samostatném úniku nasadil Vejmelkovi jesličky. Bez asistence.
31'
Teče Ocelářům fungují, tentokrát se prosadil Vrána, 2:0
31:15'
Oceláři krouží v útočném pásmu a kombinují. Nakonec však o kotouč přichází a do útoku směřují hosté.
31:01'
Ondřej Němec (KOM) si posedí dvě minuty na trestné lavici za krosček.
30:21'
Oceláři odskakuji do dvoubrankového vedení! Stránský vybídl ke střele Musila, který pálil od modré čáry z první. Jeho střelu se povedlo před brankou lehce tečovat PETRU VRÁNOVI, který puk poslal za Vejmelkovy záda. Asistence: David Musil a Matěj Stránský.
30:11'
Po krátké kombinaci v pásmu Komety střílel od útočné modré Musil, jeho ránu příklepem zachytil Vejmelka do své lapačky. Vhazování po jeho pravici.
29:11'
Z voleje pálil O. Kovařčík, který se snažil překvapit Vejmelku. Jeho rána však letěla vysoko nad brankovou konstrukci, následně Schneider naskočil na led. Kometa v plném počtu.
28:27'
Oceláři měli příležitost odskočit do dvoubrankového vedení, ve skrumáži před brankou si však neúspěšně počínali jak Zadina, tak i Marcinko.
27'
Chmielewski šikovně tečoval ránu Kundrátka za Vejmelku, 1:0
27:52'
Růžička hledal zadovkou Stránského, jeho nahrávka však nebyla přesná a Kometa se znovu osvobozuje.
27:14'
Oceláři vyhráli buly, nakonec však o touš přišli zásluhou Krále, který jej poslal přes všechny čáry až k Štěpánkovi.
27:12'
Peter Schneider (KOM) si odsedí dvě minuty za podrážení.
26:11'
Tak Oceláři se přeci jen dočkali a otevírají skóre! ARON CHMIELEWSKI výborně tečoval v přdbrankovém prostoru nahození Kundrátka od modré a poslal kotouč k pravé tyči Vejmelkovy klece. Asistence: Tomáš Kundrátek a Jan Jaroměřský.
26:04'
25:57'
V samotném závěru přesilové hry vypálil od modré čáry Kundrátek, Vejmelka je ránu zachytil do svého náručí.
25:07'
Jašek hledal v předbrankovém prostoru Marcinka, tomu se kotouč nepodařilo tečovat podle představ a kus černé gumy nakonec doputoval až do rohu kluziště.
24:19'
V průběhu přesilové hry Hrňa pálil z voleje z pravého kruhu, jeho dělovka orazítkovala levou tyč Vejmelkovy klece!
23:57'
Martin Zaťovič (KOM) se provinil nedovoleným bráněním a půjde si odsedět dvě minuty na trestnou lavici.
23:37'
Po buly z první vypálil Zadina, střelu mu ale příliš nesedla a Vejmelka jeho pokus vyrazil svou vyrážečkou.
22:36'
Krátce před vypršením Musilova trestu se do přečíslení dva na jednoho dostal Hrehorčák. Třineckému útočníkovi však v rozhodující fázi sjel kotouč z čepele a vůbec nezakončil.
21:52'
Kometa si znovu vytvořila slibnou šanci. Před Freibergsem se na levém kruhu zjevila poloodkrytá klec. Brněnský bek však nevystřelil podle svých představ a Štěpánkovu klec vůbec neohrozil.
20:57'
Ihned po vhazování pálil od modré čáry Freibergs, jehož ránu se snažil nadvakrát tečovat Schneider, brněnský útočník však kotouč usměrnil pouze do náručí Štěpánka, který přerušil hru.
20:42'
David Musil (TRI) krosčekoval jednoho z protihráčů. Na trestné lavici si odsedí dvě minuty.
20:02'
Kometa se po úvodním vhazování zmocnila kotouče a už míří do svého útočného pásma. Tam se však dlouho neohřála a do útoku míří domácí.
20:01'
První třetina se nesla v duchu vyrovnané hry s menší převahou domácích Ocelářů. Hráči s drakem na prsou Kometu jednoznačně přestříleli v poměru 12:6. Brněnský Karel Vejmelka však ukazuje svou výbornou připravenost na dnešní duel a svými zákroky prozatím jednoznačně drží svůj tým nad vodou. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 19:46.
20:00'
19:57'
V závěru třetiny se ještě pokusil překonat Vejmelku Kundrátek, ani on ale s přesností příliš nepochodil a brněnského maskovaného muže vůbec neohrozil.
18:49'
Oceláři jsou v pásmu, Zadina z rohu kluziště předložil kotouč Gernátovi, který vystřelil ne příliš povedeně.
18:28'
Rozehrávka Ocelářů nebyla přesná, píská se zakázané uvolnění.
17:45'
V boji za brankou Štěpánka uspěli lépe hosté, kotouč doputoval na modrou čáru až ke Gulašimu, jehož rána z voleje prosvištěla těsně kolem Štěpánkovy klece.
17:01'
Vrána pouze tečoval Musilovu nahrávku do středního pásma, první formace Ocelářů střídá.
16:43'
15:29'
Kundrátek zazmatkoval u zadního hrazení a po srážce s Vincourem přišel na chvíli o kotouč. Oceláři se však poté ke kusu černé gumy dostali a vyhodili ji do středního pásma.
14:57'
Kometa je nastoupena v pásmu Třince a začíná kombinovat. Klepiš hledal před brankou Zaťoviče, k tomu se však kotouč nedostal. Následně hru přerušuje postavení Zaťoviče v brankovišti.
14:32'
Matěj Stránský (TRI) nešťastně zasáhl svého protihráče vysokou holí, odsedí si dvě minuty.
13:56'
Buly ve střední pásmu vyhráli Oceláři, na kotouči jsou ale hráči Brna, kteří míří do útočné třetiny.
13:52'
Hru přerušuje postavení mimo hru Třince. Komerční přestávka.
13:06'
Zaťovič se snažil na modré čáře ošálit jednoho z třineckých hráčů forhendovou kličkou, kotouč mu však sjel z čepele a na kotouč jsou nyní Oceláři.
12:39'
11:40'
Po Douderově nahrávce střílel z první na levém kruhu Jašek, jeho rána byla zablokována jedním z obránců Komety. V závěru přesilovky se vyražený kotouč dostal ještě na pravý kruh, kde střílel z první Zadina, ani on ale cestu za Vejmelkova záda nenašel.
10:57'
Oceláři jsou v pásmu a začínají utahovat šrouby. Kotouč přes Hrňu doputoval až na útočnou modrou, odkud pálil Gernát z první. Vejmelka skvěle zasáhl svým betonem.
10:28'
Silvestr Kusko byl vyloučen na dvě minuty za sekání. Přesilovka pro Oceláře.
10:18'
Jašek byl na útočné modré tvrdě dohrán Pyrochtou a Kometa se zmocnila kotouče.
09:25'
Zaťovičova první formace na několik málo okamžiků zavítala do útočné třetiny, tam však o kotouč rychle přišla. Z následné protiakce musel Vejmelka likvidovat střelu z pravého kruhu.
08:33'
Jaroměřský zachytil kotouč na modré čáře a pokoušel se rozjet třineckou protiakci, jeho záměr však přerušili hráči Brna.
07:42'
Kundrátek střílel od modré čáry příklepem, jeho ránu se ještě snažil tečovat Růžička, avšak pouze mimo tři tyče.
07:08'
Vhazování ve středovém kruhu vyhráli hosté. Kotouč poté doputoval k Rákosovi, ten ale přejel až moc rychle přes útočnou modrou, píská se postavení mimo hru.
07:08'
Komerční přestávka.
06:27'
Zadina se na pravé straně kluziště snažil přehrát jednoho ze svých
protihráčů prohozením kotouče mezi nohama, byl dostoupen Freibergsem a o kotouč nakonec přišel.
05:38'
Gulaši dostal nabito na útočnou modrou, odkud vypálil z první. Štěpánek jeho pokus vyrazil do rohu kluziště.
04:46'
Třetí útočná lajna Ocelářů provětrala místní kluziště. M. Kovařčík obdržel nahrávku od svého bratra Ondřeje a po forhendové kličce hledal ještě na druhé straně lépe postaveného Chmielewského. Třinecký útočník natrefil pouze boční síť Vejmelkovy klece.
03:39'
Obrovská šance Ocelářů! Marcinko zachytil u pravého hrazení kotouč a dostal se do brejkové situace tři na jednoho. Marcinko se snažil hledat před brankou lépe postaveného spoluhráče, k němu se však nahrávka díky dobrému zákroku Němce nedostala.
03:19'
Musil vystřelil od modré čáry, Vejmelka měl dobrý výhled a kotouč zachytil do své výstroje. Vhazování na pravém kruhu.
02:53'
Hra se přerušuje po zakázaném uvolnění Komety, vhazovat se bude po levici Vejmelky.
02:16'
Kometa nepříjemně napadá a dělá Ocelářům problémy s rozehrávkou, na levém kruhu výborně napadal Kowalczyk.
01:27'
Pyrochta z útočné akce Komety hledal zpoza Štěpánkovy klece před brankou jednoho ze svých spoluhráčů, jeho přihrávka však nikoho nenašla.
00:46'
Jašek hledal ve středním pásmu Marcinka, ten jeho přihrávku jen horko těžko zpracoval.
00:28'
Po vhazování se Kometa vydala ihned do protiútoku, jejich útočné snažení však přerušil ofsajd.
00:01'
První jmenovaný byl úspěšnější, Oceláři jsou na kotouči. Růžička blesku rychle prověřil pozornost Vejmelky střelou od pravého mantinelu.
00:01'
Na buly se proti sobě postaví Vrána s Brabencem.
A už máme na ledové ploše také oba dnešní aktéry. Zápas může začít.
Hlavní a čároví rozhodčí již krouží na ledové ploše. Čeká se na oba celky, které by měly nastoupit na led v několika málo okamžicích.

HC Oceláři Třinec: Štěpánek (Kořenář) – Gernát, M. Doudera, Galvinš, D. Musil, Jaroměřský, Kundrátek – M. Stránský, P. Vrána (C), Martin Růžička (A) – Zadina, Marcinko, Jašek – Chmielewski, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Roman, Dravecký (A) – Hrňa.

HC Kometa Brno: Vejmelka (Klimeš) – Freibergs, O. Němec (A), Gulaši, F. Král, Pyrochta (A), Zbořil, Kowalczyk – Zaťovič (C), Brabenec, Vincour – Kunc, Klepiš, Schneider – Valský, Rákos, Kusko – Plášek ml., Střondala, L. Horký.

Rozhodčí: Šír, Sýkora – Ondráček, Špůr.
Přeji příjemný sobotní večer z Třince! Oba celky právě krouží na ledě a u obou aktérů dnešního duelu již probíhá rozbruslení. Hosté do zápasu vstoupí s bílo-modrou variantou dresů, zatímco domácí Oceláři budou oblékat červeno-bíle dresy.
HC Oceláři Třinec
Oceláři, podobně jako Kometa, odehráli také pouze dva zápasy. V prvním měření sil se utkali s Karlovými Vary, které porazili 5:2. Dvěma góly v tomto utkání zazářil Ondřej Kovařčík. V druhém zápase Oceláři zavítali na sever Čech, do Litvínova. V zápase proti Vervě se dařilo celé elitní první formaci Ocelářů, složené z útočného tria Růžička-Vrána-Stránský. První třinecká lajna se postarala o pět gólů z šesti a Oceláři nakonec vyhráli 6:3. Martin Růžička i Matěj Stránský si připsali dvě branky, Růžička k nim navíc přidal ještě dvě asistence, Stránský jednu. Utkání po střetu s Látalem bohužel nedohrál brankář Štěpánek, ten by ale podle všeho měl být v pořádku a dá se tak jeho jméno očekávat v sestavě proti Brnu. Na soupisku Třince se vrací také Filip Zadina, který se v průběhu září zranil.

„Oba týmy mají největší zápasové manko, odehráli jsme jen dvě kola. Čekám náročný souboj. Už zhruba před dvěma dny jsme měli signály, že extraliga chystá restart. Sám jsem komunikoval s lidmi z extraligového vedení, kde mi bylo naznačeno, jak by zápasový plán mohl vypadat a proti komu bychom první tři kola měli hrát. Příprava už běží v plném proudu a těšíme se na sobotní zápas s Kometou. Zatím ještě neznáme pravidla, jak přesně bude probíhat testování na covid-19. Budeme plně akceptovat to, co nám nařídí příslušná hygienická stanice,“ vyjádřil se k zápasu proti Kometě a problematice konání soutěžních utkání hlavní trenér Ocelářů Václav Varaďa.
HC Kometa Brno

Kometa stihla v aktuální koronavirem poznamenané sezóně odehrát pouze dvě soutěžní utkání, obě odehrála na svém ledě. V prvním střetnutí narazila na plzeňskou Škodovku, které podlehla vysoko 3:7. Nutno však podotknout, že pro Plzeň se jednalo v pořadí již o šestý duel v dosavadní sezóně, pro Kometu teprve o první, kvůli nucené karanténě. Ve svém druhém soutěžním utkání na svém ledě Kometa přivítala extraligového navrátilce České Budějovice. Ve velice vyrovnaném utkání, ve kterém si mimo jiné zachytala také brněnská ikona z předešlých sezón Marek Čiliak, se nakonec Brno radovalo ze zisku dvou bodů po výhře 4:3 po prodloužení.

Stejně jako ve zbylých extraligových mančaftech i Kometa řešila problematiku tréninků, které museli probíhat převážně na suchu. „Snažili jsme se v krátkém čase dostat do hráčů co nejvíc. Ve středu a čtvrtek jsme dvoufázově trénovali a v pátek se už chystali na nejbližší utkání. Chceme se s tím popasovat co nejlépe. Samozřejmě je to nestandardní věc, s touto situací nemá nikdo moc zkušeností, ale víme o tom, že potřebujeme, aby se extraliga rozjela. Hráči se na zápas těší, je to jejich práce a rozhodně chtějí hrát. Musíme se do toho co nejrychleji dostat, protože po takovéto herní a tréninkové pauze je vždycky složité vrátit se k pravidelnému zápasovému tempu," uvedl na oficiálních stránkách Komety asistent trenéra Kamil Pokorný.
Sobotní večer ve WERK ARENĚ se ponese v duchu souboje dvou rivalů z nedávné doby. Do Třince totiž v rámci 14. kola dorazí HC Kometa Brno. Premiérový domácí zápas třineckých Ocelářů s brněnskou Kometou začíná úderem sedmé hodiny večerní.
Vážení a milí hokejoví fanoušci, tak jsme se přeci jen dočkali. Tipsport extraliga ledního hokeje dostala zelenou a může se tak opět rozjet, avšak pouze za předpokladu dodržování přísných hygienických pravidel. Doufejme, že situace se bude postupně zlepšovat a hokejoví nadšenci dostanou příležitost znovu zavítat i na své milované hokejové stadiony. Na tuto skutečnost si však budeme muset ještě počkat.