Zlín - Vítkovice | ONLINE | 28.2.2021 15:30 | Tipsport Extraliga 2020/2021 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 49. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Vítkovice - 28. února 2021   15:30

Ukončeno
Zlín
06:52' Šlahař (Honejsek, Okál) • 11:54' Vopelka (Kubiš, Žižka) • 41:31' Ferenc (Gazda, Honejsek) • 58:59' Vopelka (Okál, Gazda)
4:6
(2:4, 0:1, 2:1)
Vítkovice
01:54' L. Krenželok  (Hruška, Svačina) • 02:27' M. Kalus  (Mallet) • 09:12' Irgl  (R. Černý) • 17:32' Hruška  (L. Krenželok, Pyrochta) • 30:30' Lakatoš  (Svačina) • 45:54' L. Krenželok  (Svačina, Irgl)
Zlín
Sestavy:
Kořének (Huf) – Řezníček, Žižka (C), M. Novotný, Gazda, Ferenc, Nosek (A), Hamrlík – Kubiš (A), Fořt, Vopelka – Okál, Honejsek, Šlahař – Chludil, P. Sedláček, J. Ondráček – Sebera, Karafiát, Luža.
Rozhodčí
Jeřábek, Obadal – Gebauer, Hlavatý
Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín
Vítkovice
Sestavy:
Dolejš (Mi. Svoboda) – Galvinš, R. Černý, Pyrochta, L. Kovář, Koch, L. Doudera – L. Krenželok (C), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, Stach, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dej.

Zlín - Vítkovice: Vopelka druhým gólem v závěru dal skóre definitivní podobu, 4:6

Přenos se aktualizuje automaticky

Tímto se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a za týden u posledního kola hokejové extraligy na počtenou!
Zlín dnes sice nasázel slušné čtyři góly, ale i od zisku jednoho jediného bodu byl nesmírně daleko. Vítkovice totiž od samotného začátku až do konce bez problémů kontrovaly utkání, protože většinu času vedly o dvě či více branek. Berani však předvedli sympatický výkon a rozhodně se mohou aspoň trochu pochválit, protože čtyři branky během jednoho utkání nedávají příliš často.
Konec zápasu.
58:59'
Zlín právě vstřelil branku!
Berani tuto dvojnásobnou přesilovku sehráli na jedničku, za což jsou odměněni čtvrtou branku! Proti tvrdé ráně Daniela Gazdy sice dokázal Daniel Dolejš zasáhnout, ale puk srazil pouze ke Zdeňka Okálovi, jenž okamžitě uvolnil LUKÁŠE VOPELKU a ten neprodleně uklidil kus gumy do prázdné sítě. Asistence: Zdeněk Okál, Daniel Gazda.
58:38'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Filip Pyrochta – 2 min., podrážení).
58:18'
Domácí se ještě opatrně pokouší o využití přesilovky, ale už je jim jasné, že dnes z toho žádné body nebudou.
57:49'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Patrik Koch – 2 min., hrubost).
57:19'
Rideře tentokrát také nevyšla rozehrávka, takže se také píská icing a v závěru třetí třetiny se to tak poměrně kouskuje.
56:30'
Michal Kořének sice musí mít pořád v pozoru, ale v poslední době moc zasahovat nemusel. Určitě je tak rád, že mohl vyrazil slabé nahození.
56:08'
Ani další domácí rozehrávku není přesná, kotouč tentokrát doklouzal až na zakázané uvolnění.
55:40'
Zlín už se dopředu skoro vůbec nehrne a vlastně pořád se hraje v jeho pásmu. Dalších branek se tak nejspíš už nedočkáme.
55:00'
Alexandre Mallet sice šikovně zachytil nahození protihráče ještě v útočném pásmu, ale kotouč si následně nedokázal vytřepat tak, aby mohl dále hrát.
54:20'
Matyáš Hamrlík si při rozehrávce přidělal zbytečná problémy, které ale sám úspěšně odčinil a nakonec založil docela dobře vypadající útočnou akci.
53:47'
Vítkovice zvládly další oslabení a nyní už směle míří za vítězstvím. Vrhají se do tedy do útoku, kde kupují co nejvíce času.
53:26'
Jiří Karafiát bleskově pálil po pěkném křižném pasu, ale Daniel Dolejš se ještě rychle přesunul a připsal si tak jistý zákrok betonem.
52:48'
Lukáš Krenželok protlačil kotouč až do třetiny soupeře, kde získal ještě pár cenných sekund soubojem u hrazení.
52:15'
Žlutomodří velmi aktivně usilují o využít přesilovky, už pěkně dlouho chvíli se tak drží v útočném pásmu.
51:45'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Alexandre Mallet – 2 min., nedovolené bránění).
51:38'
Berani ale zase selhali při založení útočné akce a musí se bránit, což se jim paradoxně vyplatilo, protože si jeden z hostů pomohl útočným faulem.
51:18'
Další výpad hostů řídil Robert Flick, který sice dostal kus gumy přes modrou čáru, ale následně ho jenom ztratil.
50:30'
Tomáš Žižka zachytil rozehrávku soupeře a puk dostal i do útoku, kde ale Zlín nezvládl další souboj.
49:47'
Jan Hruška obkroužil celé útočné pásmo, následně se pak pokoušel o zakončení z mezikruží, ale proti jeho pokusu se postavila dva beci, kteří ho dále nepustili.
49:23'
Nicolas Werbik si při clonění nepohlídal brankoviště, protože do něho vjel a hlavní rozhodčí tak vykazuje hru do středního pásma.
48:46'
Jiří Ondráček je první u nahození Matyáše Hamrlíka, ale stejně se nevyhnul souboji, který nedotáhl do vítězného konce.
48:25'
Zlín sice obranu zvládl, ale vzápětí se už bude muset opět bránit, jelikož se mu nepovedla rozehrávka a píská se icing.
47:58'
Matyáš Hamrlík byl první u nahození soupeře, ale jeho vyhození se z pásma nedostalo, načež Vítkovice vybojovaly kotouč zpátky.
47:24'
Nyní už se zápas vyloženě dohrává. Hosté ale stejně nic neriskují a kotouč tak drží co nejdál od své brány.
45:54'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice žádné drama nedovolí, protože naprosto bez problémů využívají dvojnásobnou přesilovku! Pěknou a hlavně rychlou kombinaci zakončil přesnou střelou LUKÁŠ KRENŽELOK, který tak zcela bez problémů překonal přesouvajícího Michala Kořénka. Asistence: Vladimír Svačina, Zbyněk Irgl.
45:26'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Martin Novotný – 2 min., faul kolenem).
45:14'
Antonín Honejsek si z pravé strany šikovně sjel na střed hřiště, kde se pokusil o zakončení k levé tyči, ale to bylo nepřesné.
44:34'
Daniel Dolejš v klidu vyrazil nepovedenou střelu Davida Noska, jeho spoluhráči tak mohou zakládat útočnou akci.
44:00'
Ridera se nakonec vepředu přece jen usadila, ale vymyslela tam jen nepřesnou ránu od modré čáry, která se od mantinelu odrazila ven z pásma.
43:29'
Marek Kalus smolně zakopl o čárového rozhodčího, což mu zabránilo v úspěšném přechodu do útočné třetiny.
42'
Ferenc tečoval Gazdovu střelu od modré. Dolejš bez šance, 3:5
42:53'
Zlín se už delší době marně pokouší o rozehrávku, takže se v posledních chvílích jenom brání. To zatím zvládá na jedničku.
42:09'
Hosté si uvědomili, že zápas nemohou pouze dohrávat, takže začínají být směrem dopředu o něco aktivnější. V útoku tak získali trochu času.
41:31'
Zlín právě vstřelil branku!
Zlín snižuje v přesilovce, takže možná ještě zdramatizuje zápas! Jiří Ondráček nejprve nevyužil slibnou příležitost, následně to ale výbornou ránou od modré čáry odčinil JAKUB FERENC, který propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Daniel Gazda, Antonín Honejsek.
41:07'
Daniel Gazda vymyslel docela dobrou střelu příklepem, které by skončila gólem, kdyby Daniel Dolejš neviděl. Brankář hosté měl ale dobrý rozhled a tak úspěšně tasil lapačku.
40:43'
Vítkovice se ale naprosto bez problémů odolávají, nyní dostaly kotouč za Michala Kořénka.
40:16'
Zlín dohrává přesilovku a ihned po vhazování získává kotouč, takže se za chvíli bude pokoušet o nápor.
40:01'
Začala třetí třetina.
Druhé dějství bylo v rámci gólu o dost klidnější, jedinou branku vstřelily Vítkovice, které míří za suverénním vítězstvím. Zlín už jim v tom asi moc nezabrání, jelikož se o snížení ani příliš nepokouší, protože už je smířený s prohrou. Závěrečná třetina se tak nejspíš bude dohrávat jen z povinnosti.
Další třetina začne přibližně v 17:19.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:47'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Alexandre Mallet – 2 min., držení).
39:34'
Lukáš Chludil se i samotném závěru velmi aktivně vrhá do napadání, ale kotouč nemohl získat.
39:07'
Vladimír Svačina byl ve středním pásmu dotlačen do souboje, který s přehledem vyhrál, ale stejně mohl přihrávat jen dozadu.
38:14'
Zbyněk Irgl rozjíždí rychlý protiútok, který nakonec i sám zakončil, ale jeho střela pro Michala Kořénka byla taková lahůdka.
37:59'
Díky dobrému napadání Pavla Kubiše se zničehonic do dobré střelecké pozice dostal Lukáš Vopelka, který ale přízemní střelou brankáře nepřekvapil.
37:23'
Ridera se už vrhá do útoku spíše jen z principu, kvůli čemuž si také už docela dlouho nevytvořila žádnou výraznou gólovou příležitost.
36:47'
Zlín má po delší době spoustu prostoru pro rozehrávku ve vlastním pásmu, ale stejně z toho nic nebezpečného nevytěžil.
36:07'
Nápor ukončil střelou Dominik Lakatoš, který ale trefil jen prvního protihráče před sebou, jenž tedy srazil kotouč z pásma.
35:33'
Robert Černý šikovně obral o kotouč Dominika Lužu, díky čemuž se Vítkovice mohou pokoušet o další nápor.
34:55'
Jakub Ferenc po vyhraném vhazování pálil od modré čáry. Jeho rána sice měla potřebnou razanci, ale scházela přesnost.
34:27'
Zlín už tak trochu na dnešní zápas rezignoval, protože už opravdu dlouho nebyl v šanci a v posledních minutách se tak jenom brání.
33:58'
Dalibor Řezníček tentokrát dostal kotouč z pásma nahozením, které skončilo pouze o hostů. Ti si ale také při kombinaci moc nerozuměli.
33:18'
Daliboř Řezníček zvládl rozehrávku před napadajícího Nicolase Werbika, ale jeho spoluhráči se stejně následně nedostali přes modrou čáru.
32:43'
Pavel Kubiš nedostal zrovna prudký pas, protože ho mohl hrát jen v pádu, ale v takové těžké pozici kus gumy přiťukl jen protihráči.
32:00'
Po delší době hrají oba týmy v plném počtu. Vítkovice však pořád zůstávají aktivnější a o dnešní triumf už tedy nechtějí přijít.
31'
Lakatoš využil v přesilovce spousty času k překonání Hufa na vzdálenější tyči, 2:5
31:23'
Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Robert Černý – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Pavel Kubiš – 2 min., hrubost).
30:30'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté využívají i další přesilovou hru! Vladimír Svačina na hraně pravého kruhu našel DOMINIKA LAKATOŠE, který po zpracován vypálil švihem a brankáře překonal střelou mezi jeho tělo a ruku. Asistence: Vladimír Svačina.
30:10'
Vítkovice hrají v netradiční přesilovce čtyři na tři, ale zatím jí příliš nezvládají. Do pásma se sice dostanou, ale tam vždy rychle přijdou o kotouč.
29:41'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., podrážení).
29:26'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – 2 min., podrážení).
29:22'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Lukáš Kovář – 2 min., držení).
28:49'
Daniel Dolejš raději schová lehké nahození protivníka do své rukavice, takže Zlín vlastně z ničeho získal buly v útočném pásmu.
28:29'
Vítkovice pokračují v tvrdé hře, dalším tvrdým hitem se prezentoval Petr Fridrich, který to chytře udělal tak, aby to bylo v rámci pravidel.
27:53'
Za bránou Ridery se nyní strhla pořádná mela o kotouč, kterou nakonec do vítězného konce dotáhli hosté.
27:13'
Zlín už se začíná soustředit více na útočení než na bránění, což potvrzuje poměrně aktivním forčekinkem, kterým ale zatím jen zdržuje rozehrávku soupeře.
26:41'
Zdeněk Okál se dostal k nahození Jakuba Ference a okamžitě prozkoušel pozornost Daniela Dolejše, který ji úspěšně potvrdil.
26:00'
Pavel Kubiš si řekl o nahození do jízdy, které také dostal, ale kotouč nezachytil, takže se píská zakázané uvolnění.
25:45'
Po delší době se musel činit domácí brankář, který to ale neměl moc složité, protože protihráč mířil přímo do jeho hrudi.
25:04'
Berani se zatím ve druhé třetině hlavně brání, což sice zvládají velmi dobře, ale co nejdříve se potřebují dostat ke snížení.
24:28'
Zlín málem hrál v šesti, ale Pavel Sedláček to zachránil pohotovým skokem na střídačku, takže rozhodčí nemohou vylučovat.
23:48'
Vítkovice se po vyhraném buly vepředu moc dlouho neohřály, vzápětí tam ale velmi rychle našly cestu zpět.
23:00'
Daniel Gazda po přechodu do útočného pásma vyslal dobrý pas před bránu, na který jeden ze spoluhráčů jen těsně nedosáhl.
22:35'
Michal Kořének byl poměrně zaskočen nahozením Nicolase Werbika, ukázal ale dobré reflexy, rychle zavřel mezeru mezi svými betony a přerušil hru.
22:17'
David Nosek jen tak tak udržel pásmo, takže díky tomu mohl jít do zakončení, které však Daniel Dolejš dobře viděl a dokázal zasáhnout.
21:47'
Rideře se nyní také příliš nedaří najít cestu do útočného pásma, zkouší to zejména pomocí nahození, ale to většinou není úspěšné.
21:16'
Dominik Luža zkoušel zabojovat o kotouč aktivním napadáním, avšak k jeho zisku neměl ani blízko.
20:35'
I druhé dějství začíná ve vysokém tempu, do dalšího úniku se tak dostal jeden z hostů, ale tentokrát neuspěl.
20:01'
Začala druhá třetina.
Máme za sebou mimořádně gólovou první třetinu, při které se nemohl nudit ani nezaujatý hokejový divák. Vítkovice v ní potvrdily roli favorita, protože se velmi rychle dostaly do dvoubrankového vedení, které sice Zlín dokázal dvakrát snížit, ale Ridera na inkasovanou branku vždy odpověděla vstřeleným gólem. V první části jsme tak viděli šest branek, čtyři vstřelily Vítkovice, dva Berani.
Další třetina začne přibližně v 16:26.
20:00'
První třetina skončila.
19:18'
Vítkovice jsou nyní směrem dopředu přece jen o něco aktivnější, takže soupeře mohou i zatlačit. Zatím ale schází zakončení.
18'
Hruška trefil prázdnou bránu po krásné souhře hostů, 2:4
18:55'
První dějství už se pomalu začíná dohrávat, ani jeden tým nechce zbytečně inkasovat před přestávkou.
18:15'
Vladimír Svačina další velkou šanci na branku nevyužil, i když moc nechybělo! Pokoušel se totiž o bekhendový blafák, který mu málem vyšel, ale ležící Michal Kořének zvedl beton a kotouč tak srazil do tyčky!
18:15'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Jakub Ferenc – trestné střílení, hákování).
17:32'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté si drží stoprocentní úspěšnost v přesilovkách a už zase tak vedou o dva góly! Filip Pyrochta nejprve šikovně objel Tomáše Žižku, následně na hraně pravého kruhu našel Lukáše Krenželoka, jenž naznačil střelu, ale nakonec uvolnil ještě lépe postaveného JANA HRUŠKU, který také zakončil do prázdné klece Asistence: Lukáš Krenželok, Filip Pyrochta.
17:05'
Vítkovice mají další velkou příležitost ke vstřelení gólu, ještě navíc když první přesilovku využili. Michal Kořének ale zatím drží a už má zákrok.
16:44'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Martin Novotný – 2 min., držení).
16:23'
Zlín se drží v útoku i po konci početní výhody, ale s pukem se drží jen u mantinelu, odkud toho tedy nemůže moc vymyslet.
15:52'
Ridera už je v plném počtu, ale s tím úplně sama nepočítala, protože se proti ní hned píská zakázané uvolnění.
15:28'
Hosté už jsou ve čtyřech, krátce po návratu Filipa Pyrochty ještě z posledních sil vypálil David Nosek, ale ten našel jen lapačkou Daniela Dolejše.
14:54'
Zlín tedy už hrají v dvojnásobné přesilovce, ale zatím se k ničemu nebezpečnějšímu nemůže dostat. Vítkovice mu nedovolují ani střelu.
13:49'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Patrik Koch – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Petr Fridrich.
13:49'
Zraněným hráčem je nakonec Jakub Šlahař, který minimálně pro dnešek dohrál. Uvidíme, jak na tom bude po kontrole u doktorů.
13:49'
Další velká rána pro zlínské hokejisty! Po tvrdém až zákeřném zákroku zůstává ležet na ledové ploše jeden z Beranů, který se nemůže ani pohnout, takže si pro něj musí přijít záchranáři.
13:22'
Vyloučení v týmu HC Vítkovice Ridera (Filip Pyrochta – 2 min., sekání).
13:00'
Vítkovice se inkasovanou branku i tentokrát pokouší co nejdříve odpracovat, v útočném pásmu se ale nemůžou dostat k souvislému náporu.
11:54'
Zlín právě vstřelil branku!
Ševci jsou zase rychle zpátky na jednobrankové ztrátě! Celou akci začal výborným obranným zákrokem Tomáš Žižka, který následně dostal kotouč až přes modrou čáru. Tam se ho chopil Pavel Kubiš, který z mezikruží šikovně uvolnil LUKÁŠE VOPELKU, jenž z pravého kruhu nedal brankáři šanci k zákroku prudkou střelou pod horní tyč. Asistence: Pavel Kubiš, Tomáš Žižka.
11:08'
Domácí obránci se začali činit, po vyhraném vhazování od modré čáry okamžitě střílel David Nosek, ale ten trefil jen prvního protihráče před sebou.
10'
Irgl z bleskové dorážky vrátil hostům dvougólový náskok, 1:3
10:29'
Dalibor Řezníček od modré čáry pálil dost nebezpečně, ale Daniel Dolejš si poradil, i když puk nejprve vyrazil a až po chvíli ho dokázal pokrýt.
09:59'
Tomáš Fořt má spoustu prostoru na pravé straně, kde byl ale čistým způsobem poslán k zemi, kvůli čemuž přišel o kotouč.
09:12'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovice se přece jen vracejí do dvoubrankového vedení! Tentokrát na tom nese podíl i domácí gólman Michal Kořének, který vyrazil lehké nahození Roberta Černého přímo na hůl ZBYŇKA IRGLA, který si vylepšil pozici a také zakončil do odkryté klece. Asistence: Robert Černý.
09:00'
David Stach zpracovával kotouč v příliš velké rychlosti, takže ho srazil jen k jednomu z protihráčů.
08:23'
Dopředu se opět valí nejproduktivnější zlínská lajna, která si užívá to, že je po delší době kompletní. Tentokrát se ale do pásma nedostali.
7'
Vopelka z otočky našel Šlahaře. Jeho bekhend překonal Dolejše, 1:2
07:58'
Vítkovice nechce přijít o vedení, takže se pro jistotu pokouší o navýšení, ale Berani tentokrát zvládli obranu a nakonec puk skončil mimo hrací plochu.
06:52'
Zlín právě vstřelil branku!
Dnes to vypadá na velkou přestřelku, protože Berani velmi rychle snižují! Ševcům se konečně povedl přechod modré čáry, čehož následně využil dokonalou přihrávkou před bránu Antonín Honejsek, který tak našel JAKUBA ŠLAHAŘE, jenž už to měl z bezprostřední blízkosti jednoduché. Asistence: Antonín Honejsek, Zdeněk Okál.
06:19'
Dominik Lakatoš se mohl stát třetím úspěšným střelcem svého duelu, jeho rána nebyla od sítě vůbec daleko, ale po několika odrazech nakonec skončila jen vedle pravé tyčky!
05:45'
Nicolas Werbik velmi dobře pracoval při napadání, nakonec ale podklouzl, kvůli čemuž domácí mohou v klidu rozehrávat.
05:02'
Alexandre Mallet zakázanému uvolnění nezabránil, Daniel Dolejš tak bude muset zpozornět, protože se vhazuje před ním.
04:45'
Hosté hrají v naprostém klidu a pohodě, ani při obraně vlastní modré čáry se nemusí příliš snažit a stejně to vždy zvládnou.
04:09'
Z dalšího založení útočné akce vznikl jen nepřesný pas Martina Novotného, který skončil pouze u obránců Vítkovic.
3'
Kalus využil zlomené hole Hamrlíka k navýšení skóre, 0:2
03:35'
Zlín už také začíná být aktivní směrem dopředu, většina jeho útočných akcí ale skončí kvůli špatnému přechodu středního pásma.
03:01'
Domácí se také už konečně dostali do šance, protože po pěkné kombinaci ujížděl jeden z nich sám na brankáře, ale pálil přímo do jeho výstroje!
2'
Hosté v přesilovce rozebrali soupeře. Krenželok zakončil souhru, 0:1
02:27'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Ridera zůstává při chuti a vzápětí skóruje podruhé! Do útočného pásma vyvezl kotouč Alexandre Mallet, jenž se dostal až za červenou čáru a odtud uvolnil v pravém kruhu MARKA KALUSE, který se prosadil prudkou střelou nad rameno brankáře. Asistence: Alexandre Mallet.
01:54'
Vítkovice právě vstřelily branku!
Hosté využívají přesilovku a velmi brzy se tedy dostávají do vedení! Po nahození Jana Hrušky se o to postaral LUKÁŠ KRENŽELOK, který si na hraně brankoviště bruslí šikovně posunul puk na hůl a následně zakončil do prázdné klece. Asistence: Jan Hruška, Vladimír Svačina.
01:22'
Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Martin Novotný – 2 min., krosček).
00:42'
Od modré čáry nyní zkusil štěstí Lukáš Kovář, ale domácí brankář měl dobrý výhled, takže úspěšně zakročil lapačkou.
00:15'
Vítkovice vyhrály úvodní vhazování a hned zamířily dopředu, kde donutily k prvního zásahu Michala Kořénka.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

PSG Berani Zlín: Kořének (Huf) – Řezníček, Žižka (C), M. Novotný, Gazda, Ferenc, Nosek (A), Hamrlík – Kubiš (A), Fořt, Vopelka – Okál, Honejsek, Šlahař – Chludil, P. Sedláček, J. Ondráček – Sebera, Karafiát, Luža.

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Galvinš, R. Černý, Pyrochta, L. Kovář, Koch, L. Doudera – L. Krenželok (C), Hruška (A), Lakatoš – Svačina, Stach, Irgl (A) – Mallet, Flick, M. Kalus – Fridrich, Werbik, Dej.

Rozhodčí: Jeřábek, Obadal – Gebauer, Hlavatý.
HC Vítkovice Ridera
Vítkovice se naopak v poslední době pořádně rozjely a naprosto po zásluze se podívají do vyřazovací části, nyní ale ještě mohou zabojovat o lepší výchozí pozici. Ridera tak v poslední době jasně dokazuje, že chce v základní části dosáhnout co nejlepšího místa, protože nedávno vyhrála čtyři utkání za sebou. Dvakrát si vyšlápla na Mladou Boleslav a jedenkrát zdolala České Budějovice s Karlovými Vary. V posledním utkání už ale dnešní hosté o tuto úspěšnou sérii přišli proti Plzni, takže o to větší motivaci mají k dnešními vítězství, které by proti Zlínu určitě mohlo přijít.

Poslední tři utkání
Plzeň vs. Vítkovice – 3:1
Vítkovice vs. Mladá Boleslav – 3:2
Vítkovice vs. Karlovy Vary – 5:2

Nejproduktivnější hráči
Dominik Lakatoš 40 bodů (20+20)
Jan Hruška 26 bodů (11+15)
Jan Schleiss 18 bodů (6+12)
PSG Berani Zlín
Zlín letos zažívá opravdu špatnou sezonu, kterou už nemůže nijak zvrátit. Berani už mohou dosáhnout pouze toho, že si udrží předposlední místo, což také nebude vůbec jednoduché, protože České Budějovice přece jen podávají o něco lepší výkony než žlutomodří. Ševci tak aktuálně drží šňůru čtyř porážek za sebou, ve kterých nestačili na Kometu, České Budějovice, Třinec a naposledy na Karlovy Vary, i když proti nim brali alespoň bod po prohře v prodloužení. Dnešní domácí tak dávají prostor spoustě mladých hráčů, takže i z této špatné situace Berani alespoň něco získají. Nyní už ale pouze dohrávají tuto sezonu.

Poslední tři utkání
Karlovy Vary vs. Zlín – 5:4pp
Zlín vs. Třinec – 2:3
Zlín vs. České Budějovice – 2:3

Nejproduktivnější hráči
Antonín Honejsek 25 bodů (7+18)
Pavel Kubiš 20 bodů (8+12)
Jakub Šlahař 16 bodů (8+8)
Zdravím všechny hokejové fanoušky! Základní část Tipsport extraligy se kvapem blíží do svého konce. V nějakých zápasech ještě o něco jde, ale zrovna v tom dnešním víceméně o nic nejde, protože Zlín už postoupit nemůže, zatímco Vítkovice už mají jistotu předkola. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.


Tabulka 2020/2021
Z V VP PP P Skóre B
1. Sparta 52 32 3 6 11 194:116 108
2. Třinec 52 31 4 5 12 187:130 106
3. M. Boleslav 52 26 6 7 13 167:126 97
4. Liberec 52 24 8 5 15 152:118 93
5. Plzeň 52 24 6 7 15 170:128 91
6. Mountfield 52 26 4 3 19 144:127 89
7. Pardubice 52 21 7 4 20 141:146 81
8. Vítkovice 52 20 4 6 22 130:142 74
9. Brno 52 19 5 6 22 144:152 73
10. K. Vary 52 17 8 6 21 145:176 73
11. Litvínov 52 17 8 5 22 133:146 72
12. Olomouc 52 14 6 5 27 105:156 59
13. Zlín 52 11 3 4 34 108:178 43
14. Č. Budějovice 52 6 4 7 35 128:207 33
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
Články odjinud