Tipsport Extraliga - Základní část - 49. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kladno : Liberec - 4. února 2022   18:00

Kladno
25:00' Zikmund (Pytlík)
1:3
(0:0, 1:3, 0:0)
Liberec
22:39' J. Šír  (J. Šedivý) • 23:35' M. Zachar  (Ordoš, M. Ivan) • 31:38' Klapka  (Melancon, M. Ivan)
Kladno
Lacina, Pražák – Zíka, Šimánek
ČEZ stadion, Kladno
1000 diváků
Liberec

SESTŘIH: Kladno - Liberec 1:3. Rytíři nevyzráli na Tygry ani počtvrté v sezoně

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Střely na branku: 38 – 23
Je dobojováno! Bílí Tygři Liberec vítězí na ledě Kladna 3:1. Na branky jsme museli čekat až do druhé třetiny. Ve 23. minutě se do vedení dostal Liberec zásahem Jana Šíra. O minutu později navíc přidal druhý zásah Marek Zachar. Kladno si ale také připravilo rychlou odpověď. Svou vlastní střelu dorazil do branky Ladislav Zikmund. Liberec si přesto vzal dvoubrankové vedení zpět, když se v početní převaze trefil Adam Klapka. Ve třetí třetině Kladno svého soupeře přestřílelo, ale Pavelka dnes podal jistý výkon. V závěru Kladno zkusilo hru bez brankáře, ale Dotchin v největší šanci přestřelil branku.
59:37'
Dvacet sekund před koncem mohl snížit Dotchin, který měl před sebou odkrytou část branky, ale ze skvělé pozice přestřelil!
59:20'
Kladno se dostalo do útočného pásma, ale akce domácího celku skončila sraženou střelou do ochranné sítě. Vhazovat se bude před Pavelkou.
59:00'
Ladislav Šmíd minutu před koncem základní hrací doby vybojoval kotouč v obranném pásmu a pohotově puk vyhodil přes celé kluziště.
58:12'
Domácí trenér si vyžádal oddechový čas!
58:12'
David Gríger trefil soupeře vysokou holí v útočném pásmu a dostává dvě minuty.
57:36'
Bow je na střídačce a Kladno zkouší zdramatizovat závěrečné minuty v šesti bruslařích!
57:12'
Kyle Wood střílel z levé strany útočného pásma, nicméně jeho ránu zablokoval dobře postavený obránce v dresu Liberce.
56:42'
Michal Birner se hnal za vyhozeným kotoučem do středního pásma, jenže volný puk pro sebe nevybojoval. Kladno rychle otáčí směr hry.
56:16'
Nicolas Hlava projel do útočného pásma, kde zakončil příklepem, ale Jaroslav Pavelka jeho ránu viděl a vyrazil kotouč do ochranné sítě.
55:34'
Domácí museli vyklidit útočné pásmo, jelikož čárový rozhodčí signalizoval postavení mimo hru. Zadáci Liberce tak nasbírali další cenné sekundy k dobru.
55:10'
Jaromír Pytlík dostal přihrávku na levou stranu, ale nevymyslel nebezpečnou přihrávku na někoho v modrém. Kladnu se hodně rychle krátí čas.
54:34'
Indrák se dral mezi kruhy, ale Jaroslav Vlach jej tvrdým hitem nepustil do zakončení. Liberec pokračuje v důrazné defenzivě i ve třetí části.
54:10'
Dávid Gríger napadal rozehrávku Kladna v jeho obranném pásmu. Domácí se ale dostali vpřed, kde střílel Matyýš Filip, jenže Pavelka byl pozorný.
53:44'
Plekanec dostal přihrávku na útočnou modrou čáru a protečoval puk za branku. Zadáci Liberce byli u kotouče jako první a vyhodili jej do bezpečí.
53:10'
Michal Ivan přišel o puk v rohu obranného pásma. Domácí se dostali až do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém nezakončil ani v tomto případě.
52:45'
Jaromír Pytlík projel po pravém křídle do útočného pásma, přihrál mezi kruhy, ale tam neměl nikoho ze spoluhráčů. Kladno se směrem vpřed trápí.
52:14'
Birner se mezi kruhy prodral k odraženému kotouči a pohotově zakončil zápěstím. Jeho ránu ale Landon Bow výborně zneškodnil!
51:37'
Pavelka vyjel za svou klec a pomohl obráncům Liberce s rozehrávkou. Hostující brankář našel Šmída, který puk odehrál odrazem o mantinel.
51:02'
Ladislav Šmíd vybojoval puk za brankou a bekhendem jej poslal po mantinelu za modrou čáru. Bílí Tygři ve třetí třetině brání na podtrženou jedničku.
50:37'
Beran se v útočném pásmu kličkou zbavil prvního obránce a zakončil zápěstím. Jeho rána skončila na bruslích prvního blokujícího obránce.
50:03'
Gríger z pravé strany nahodil puk před branku Kladna, nicméně jeho pobídka nemohla oslovit nikoho v dresu Liberce.
49:28'
Landon Bow si dal pozor na zakončení z velké dálky a jednoduše schoval puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
49:12'
Liberec se nahozením dostal do útočného pásma, ale osamocený hráč v bílém dresu neměl proti přesile domácích obránců šanci na úspěch.
48:21'
Hlava poslal nebezpečnou přihrávku do předbrankového prostoru, ale jeho pobídku si defenziva Liberce pohlídala. Kladno se prakticky nedostává do zakončení.
47:51'
Šedivý na modré čáře získal puk a nahodil jej na branku. Jeho pobídku ale první soupeř v modrém dresu Kladna srazil k mantinelu.
47:15'
Až nyní se domácí dostali ven z obranného pásma a mohli vystřídat. Kotouč ale vybojovali hráči hostujícího mužstva, kteří už se ženou vpřed.
46:37'
Liberec se usadil v útočném pásmu, kde si hosté vyměnili několik krátkých přihrávek, ale nikdo z nich nedokázal zakončit. Domácí Beran puk vyhodit nedokázal.
46:12'
Zachar se dostal v útočném pásmu s pukem na hokejce do střelecké pozice, ale jeho rána zápěstím prolétla kolem zadní tyčky.
45:48'
Michal Birner poslal přihrávku z levé strany, nicméně jeho pobídka skončila na holi prvního obránce v modrém dresu Kladna. Úvod třetí třetiny je bojovný.
45:12'
Adam Klapka ve středním pásmu získal odražený kotouč a bekhendem jej sklepl na pravou stranu. K jeho pobídce se nikdo v bílém nedostal.
44:32'
Liberec se z obranného pásma dostal díky vyhození po hrazení. Kladno sice vstoupilo do třetí třetiny aktivně, ale nedokáže se prosazovat.
44:05'
Další ofenzivní výpad Liberce zastavuje postavení mimo hru. Příliš netrpělivý byl při přechodu modré čáry Zachar. Vhazuje se ve středním pásmu.
43:29'
Birner dostal přihrávku na pravý kruh, ale jeho rána skončila v lapačce domácího brankáře. Bow si proti ráně povyjel a připsal si cenný zákrok.
43:10'
Matyáš Filip dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, ale jeho dělovka skončila na vnějším oblouku branky.
42:38'
Martin Faško-Rudáš střílel z levé strany útočného pásma, ale jeho pokus prolétl kolem vzdálenější tyčky. Defenziva Kladna nakonec vyhodila puk do bezpečí.
42:12'
Michal Birner napadal rozehrávku Kladna v jeho obranném pásmu. Domácí zadáci si tentokrát dokázali poradit a odehráli puk mimo nebezpečí.
41:37'
Jaromír Pytlík získal puk ve středním pásmu a poslal pobídku na levou stranu. Sražený puk ale skončil v moci zadáků Liberce.
41:12'
Kyle Wood dostal přihrávku na modrou čáru a chtěl puk nahodit před branku. Jeho nahození ale skvěle zablokoval obětavý Ordoš.
40:36'
Michal Birner zablokoval Plekancovu přihrávku na modrou čáru a zpracoval si kotouč. Liberec se dostal ven z obranného pásma, ale hráči v bílém nezakončili.
40:10'
Liberec uspěl na úvodním vhazování třetí třetiny. Hostující celek bude chtít navázat na dosavadní výkon a zajistil si tři body za vítězství.
40:01'
Další třetina začne přibližně v 19:54.
Střely na branku: 26 – 19
Druhá třetina končí. Prostřední perioda už přinesla mnohem zajímavější dění. Ve 23. minutě se do vedení dostal Liberec zásahem Jana Šíra. O minutu později navíc přidal druhý zásah Marek Zachar. Kladno si ale také připravilo rychlou odpověď. Svou vlastní střelu dorazil do branky Ladislav Zikmund. Liberec si přesto vzal dvoubrankové vedení zpět, když se v početní převaze trefil Adam Klapka. Po čtyřiceti minutách tak platí stav 1:3.
40:00'
39:32'
Do útoku se hnal také hostující celek, ale akci Liberce přerušilo postavení mimo hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Hosté hrají přesně to, co potřebují.
39:12'
Kladno se v závěru druhé části dostalo do útočného pásma, nicméně nikdo v modrém dresu se k odraženému nahození nedostal. Liberec se ubránil.
38:48'
Další obrovská šance Liberce! Na Grígerovu přihrávku si mezi kruhy počkal David Aubrecht, ale nikým neatakován domácího brankáře neprostřelil!
38:32'
Jan Ordoš bojoval o puk v rohu útočného pásma, ale zadáci Kladna byli důrazní a nepustili soupeře k puku.
38:02'
Antonín Melka se prosmýkl do útočného pásma, ale dnes výborně hrající Michal Ivan jej poziční hrou vytlačil až do rohu ledové plochy, odkud už Melka nepřihrál.
37:29'
Beran dohrál v rohu útočného pásma Jakuba Šedivého, ale mladík v dresu Liberce si své povinnosti splnil a po mantinelu odehrál puk do bezpečí.
37:02'
Michal Ivan v obranném pásmu získal odražený kotouč a obloučkem jej vyhodil do pásma středního. Kladno ale v závěru druhé části zvýšilo aktivitu.
36:26'
35:36'
Wood vypálil od modré čáry, ale obětavý obránce jeho ránu přizvedl do ochranné sítě za brankou. Vhazovat se bude před brankou Liberce.
35:16'
Jaromír Pytlík dostal přihrávku před branky a střelou z otočky zkoušel Pavelku překvapit. Brankář Liberce pohotově zakročil levým betonem.
34:26'
Další vyloučení na straně Liberce. Štibingr dostává dvě minuty za držení.
34:10'
Liberec se znovu osvobodil vyhozením puku přes celé kluziště. Kladnu už moc času v přesilové hře nezbývá.
33:30'
Melancon vybojoval puk v obranném pásmu a jednoduše jej podél hrazení vyhodil do bezpečí. Kladno se dnes v přesilovkách hodně trápí.
33:10'
Jelínek si dal pozor na křížnou přihrávku a bez váhání puk protečoval ven z obranného pásma. Kladnu se úvod další početní převahy vůbec nepovedl.
32'
Početní výhodu hostí využil dorážející Klapka, 1:3
32:37'
Přesilovku si zahraje také Kladno. Ladislav Šmíd dostává dvě minuty za držení.
32:03'
Bow se musel hodně rychle přesouvat k pravé tyči své branky, kde zastavil nebezpečné zakončení z levého kruhu. Liberec je ve druhé třetině při chuti.
31:38'
Liberec právě vstřelil branku!
Liberec využívá přesilovou hru a opět vede rozdílem dvou branek! T.J. Melancon zakončil od modré čáry, ale Bow jeho ránu jen vyrazil před sebe, kde se zorientoval ADAM KLAPKA a pohotově doklepl puk do branky! Asistence: T.J. Melancon, Michal Ivan.
31:32'
Bow musel zasahovat až nyní. Domácí brankář si dal pozor na nahození z těžké pozice a jednoduše schoval kotouč do lapačky. Vhazuje se po jeho pravici.
31:10'
Gríger z pravé strany našel Filippiho, jenže produktivní hokejista Liberce si netroufl na zakončení. Kladno zatím zvládá oslabení velmi dobře.
30:31'
Liberec bude hrát přesilovku. Matěj Beran vyfasoval dvouminutový trest za nedovolené bránění.
30:31'
Martin Faško-Rudáš projel na levém křídle do útočného pásma ještě před kotoučem, což neuniklo zraku čárového rozhodčího. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
30:00'
Je za námi polovina základní hrací doby a Liberec zatím vede díky slepeným gólům. Kladno se sice snaží, ale brzdí jej nepřesné přihrávky.
29:45'
Liberec se znovu ubránil snadným vyhozením puku do středního pásma. Domácí mají v posledních minutách velký problém s přechodem do ofenzivy.
29:09'
Mladý Měchura se skvěle vrátil s rozjetým soupeřem do obranného pásma a vynikajícím obranným zákrokem jej připravil o možnost k zakončení.
28:34'
Liberec už hraje v plném počtu a hokejisté v bílém rázem aktivně napadají kladenskou rozehrávku. Domácí Beran u mantinelu puk v souboji neudržel.
28:12'
27:35'
Melka z pravé strany útočného pásma přenesl hru na Plekance, ale domácí hvězda si netroufla na zakončení. Liberec se zatím v oslabení brání s přehledem.
27:06'
Hosté se při vlastním oslabení na chvíli usadili v útočném pásmu, nicméně jejich akce neskončila zakončením na branku.
26:35'
Plekanec křížnou přihrávkou našel volného Melku, jenže tomu puk nesedl ideálně a domácí útočník z pravého kruhu netrefil odkrytou část branky!
26:12'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Adam Klapka – 2 min., krosček).
26:04'
Další přechod do útočného pásma Kladnu nevyšel. Pytlík udělal na modré čáře jednu kličku navíc a jeho spoluhráč projel do postavení mimo hru.
25'
Zikmund vleže dorazil do branky puk po vlastní střele, 1:2
25:24'
Pavelka si dal pozor na nahození z pravé strany a raději schoval puk do lapačky před dojíždějícím soupeřem. Vhazuje se po pravé ruce hostujícího brankáře.
25:00'
Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno dokázalo bleskově odpovědět! LADISLAV ZIKMUND se dostal do útočného pásma, kde nejprve zakončil zápěstím, ale Pavelka jeho ránu vyrazil. Zikmund ale v pádu dokázal puk doklepnout do odkryté branky. Asistence: Jaromír Pytlík.
24'
Odražený puk napálil z levého kruhu do branky Zachar, 0:2
24:12'
Kladno se pokusilo dostat do útoku vysokým nahozením, jenže kotouč propadl až na zakázané uvolnění. Vhazování se vrátí před domácí branku.
23'
Šedivého střelu gólově tečoval Šír, 0:1
23:35'
Liberec přidává druhou branku v krátkém časovém sledu! Domácí se ještě neoklepali z úvodní branky. Ivanovu ránu srazil obránce Kladna na kruh a pohotový MAREK ZACHAR příklepem uklidil puk do branky! Asistence: Jan Ordoš, Michal Ivan.
23:12'
Liberec se i po vstřelení úvodní branky nadále tlačí do ofenzivy. V rohu ledové plochy se o kotouč nechal obrat Klapka. Kladno ale potřebuje zvýšit aktivitu.
22:39'
Liberec se dostává do vedení! Hostující celek otevírá skóre po nenápadné akci. Šedivý nahodil puk od modré čáry na kladenskou branku a skvěle postavený JAN ŠÍR lehkou tečí otevřel skóre! Asistence: Jakub Šedivý.
22:00'
Kyle Wood dostal kousek prostoru na levé straně, ale jeho rána zápěstím prolétla kolem branky. Liberec okamžitě otočil směr hry, ale jeho útok zastavil ofsajd.
21:26'
Zachar objel branku, přihrál mezi kruhy, kam spěchal Ordoš, ale druhému jmenovanému jeden z domácích zadáků na poslední chvíli přizvedl hokejku.
21:02'
Tomáš Plekanec jen protečoval přihrávku Nicolase Hlavy do útočného pásma, ale jeho pobídku si obrana Liberce pohlídala a uklidnila hru.
20:35'
Ladislav Šmíd získal odražený kotouč v obranném pásmu a hledal Birnera, jenže k němu vystartoval Tomáš Plekanec, který získal puk zpět pro Kladno.
20:10'
Kladno uspělo na úvodním vhazování druhé třetiny dnešního souboje. Hlava ihned v krkolomné pozici nasměřoval puk na branku, ale Pavelka byl pozorný.
20:01'
Další třetina začne přibližně v 18:55.
Střely na branku: 12 – 10
První třetina končí. V úvodní dvacetiminutovce jsme se branky nedočkali. O něco aktivnější bylo domácí Kladno, kterému Liberec pomohl nedovolenými zákroky. Největší šanci měl v osmé minutě Marek Zachar, ale Bow skvěle zasáhl betonem. Oba brankáři se činili a nepustili puk za svá záda.
20:00'
19:44'
V závěru první třetiny ještě zkusil zakončit Nicolas Hlava, ale jeho ránu Pavelka viděl čistě a připsal si snadný zákrok. Čtrnáct sekund před přestávkou se vhazuje po jeho pravici.
19:20'
Po Baránkově ráně se hosté znovu osvobodili vyhozením puku přes celé kluziště. Liberec dnes zatím zvládá oslabení bez větších problémů.
18:50'
Až nyní se hosté dostali k puku v obranném pásmu a vyhodili jej přes celé kluziště do bezpečí. Kladno musí začít přesilovkovou akci od vlastní branky.
18:20'
Kladno se už usadilo v útočném pásmu, jenže Beran v rohu útočného pásma musel absolvovat těžký souboj. Liberec se ale neosvobodil.
17:58'
Jenže trest přichází i na straně Kladna! Plekanec dostává dvě minuty za podrážení.
17:56'
Liberec půjde do tří! Petr Jelínek vyfasoval dvě minuty za přikrytí puku rukou po vhazování.
17:53'
Kladno si v závěru první třetiny zahraje přesilovku. Šír dostává dvě minuty za hákování.
17:26'
Matyáš Filip se hnal vpřed po levé straně, předal kotouč Melkovi, který zakončil zápěstím, ale připravený Pavelka bez větších problémů zasáhl.
17:01'
16:23'
Až po dalším zákroku domácího brankáře se Kladno dokázalo po dlouhé době osvobodit. Liberec musí rozjet novou akci od Pavelkovy klece.
16:03'
Ladislav Šmíd nahodil puk na branku od modré čáry. Kotouč byl ještě tečován, ale pozorný Bow skvěle zasáhl. Liberec nadále drží útočné pásmo.
15:13'
Birner si našel kotouč na levé straně, připravil si jej na forhend, ale Bow jeho slabou střelu viděl a bez problémů zasáhl lapačkou.
15:01'
Kyle Wood svou chybu napravil faulem a dostává dvě minuty za podrážení.
14:29'
Michal Birner spěchal do útočného pásma, jenže pokusem o přenesení hry na Filippiho zahnal spoluhráče ven z útočného pásma. Liberci se zatím nedaří v přechodové fázi.
14:03'
Tomáš Filippi se sice hnal sám na brankáře, ale podle čárového rozhodčího projel do útočného pásma před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
13:36'
Kladno se v útočném pásmu usadilo i po skončení přesilové hry, nicméně liberecký brankář Pavelka nemusel zasahovat. Domácí ale v první třetině hýří aktivitou.
13:17'
12:35'
Baránek poslal přihrávku na levou stranu útočného pásma, ale Plekancovi přeskočil kotouč přes hokejku. Kladnu zatím v přesilové hře chybí zakončení.
12:00'
Melka dostal přihrávku na pravou stranu útočného pásma, ale jeho rána prolétla kolem zadní tyčky. Hráči Kladna získala odražený puk a pokračují v kombinaci.
11:17'
Kladno si zahraje úvodní přesilovku utkání. Dvě minuty za nedovolené bránění dostal Klapka.
11:12'
Tomáš Filippi si sjel na přihrávku, dostal se do útočného pásma, ale ihned u něj hlídkovali dva hráči Kladna, kteří jej nenechali zakončit.
10:29'
Marek Zachar se stáhl s rozjetým soupeřem a chytře mu vypíchl puk za modrou čáru. Zatím sledujeme v první třetině hodně bojovné utkání.
10:10'
Plekanec vybojoval v rohu útočného pásma odražený kotouč, našel Berana, který pohotově zakončil z otočky, jenže jeho rána prolétla kolem zadní tyčky.
09:35'
Kladno se dostalo do útoku díky dlouhému nahození. V souboji za brankou bojoval o kotouč Nicolas Hlava, ale Filippi jej přetlačil a uklidnil hru Liberce.
09:12'
Dotchin rozehrál na pravou stranu, jenže ve středním pásmu se k puku nikdo z hráčů Kladna nedostal. Liberec opět získal volný kotouč.
08:41'
Jaroslav Vlach číhal v útočném pásmu na odražený kotouč, nicméně obránci Kladna byli připravení a nenechali libereckého hráče zakončit.
08:20'
Liberec se hnal do útoku, jenže Jelínek byl v útočném pásmu ještě před kotoučem. Postavení mimo hru, vhazuje se ve středním pásmu.
07:20'
Marek Zachar využil svou rychlost a sjel si na přihrávku před branku, jenže jeho zakončení Bow skvěle zneškodnil pravým betonem!
07:12'
Plekanec napadal rozehrávku Liberce, ale Ivan si pohyb zkušeného útočníka pohlídal a dokázal puk odehrát do bezpečí.
06:42'
Hlava spěchal za přihrávkou do útočného pásma, ale zadák Liberce to měl k puku mnohem blíže a bez problémů jej odehrál do bezpečí.
05:23'
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Antonín Melka – 2+2 min, hrubost).
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jakub Šedivý – 2+2 min, hrubost).
05:10'
Adam Klapka získal puk v rohu obranného pásma a poslal jej po mantinelu ven ze třetiny. Liberec má ale velké problémy s aktivním napadáním Kladna.
04:30'
Pavelka vyjel ven z branky a pomohl spoluhráčům v bílém s rozehrávkou. Liberec se snažil o rychlý přechod do útoku, ale hosté přišli o puk ve středním pásmu.
04:03'
Tomáš Plekanec od levého mantinelu nahodil puk před branku, kam spěchal Beran, ale hostující brankář přitiskl beton k brankové konstrukci a zasáhl.
03:39'
Nicolas Hlava nahodil puk do útočného pásma, jenže další hokejisté Kladna puk nevybojovali. Kotouč nakonec po souboji opustil hru, vhazuje se před klecí Liberec.
03:02'
David Aubrecht z levé strany útočného pásma poslal pobídku mezi kruhy, ale také domácí defenziva byla důrazná a nenechala nikoho v bílém zakončit.
02:39'
Pytlík zavezl puk do útočného pásma, kde jej přenechal spoluhráči a odjel na střídačku. Důrazný Petr Jelínek pohotově vybojoval puk pro Liberec.
02:12'
Snad poprvé v utkání se do útoku vydalo také domácí Kladno, jenže Pytlík se s pukem nedostal přes modrou čáru. Defenziva Liberce byla velmi důrazná.
01:36'
Dávid Gríger si prodloužil pobyt na ledě, dostal se do útočného pásma, jenže jeho pokus z těžké pozice byl obráncem sražen do ochranné sítě.
01:12'
Dávid Gríger si řekl o přihrávku do středního pásma, přenechal kotouč Zacharovi, ale druhý jmenovaný se v rohu ledové plochy nechal odstavit od puku.
00:36'
Ladislav Šmíd vybojoval kotouč v obranném pásmu a vyslal jej do pásma středního. Liberec se dostal do útočného pásma, kde se dlouho neohřál.
00:10'
Liberec uspěl na úvodním vhazování dnešního souboje. Brankář Bow si hned v úvodu utkání připsal zákrok proti ráně z pravé strany hřiště.
00:01'
Oba týdny už jsou na ledě. Liberec bude hrát v bílém, zatímco Kladno oblékne modrou sadu.

Rytíři Kladno: Bow (Janus) – Dotchin (A), Arzamascev, Ticháček, K. Wood, J. Suchánek (A), Baránek, Donaghey – M. Beran, Plekanec (C), Hlava – Melka, Zikmund, Pytlík – O. Bláha, Filip, M. Indrák – Kuťák, Babka.
Trenér: Čermák

Bílí Tygři Liberec: J. Pavelka (D. Král) – J. Šedivý, L. Šmíd (A), Melancon, Aubrecht, Štibingr, M. Ivan, Bukač – Měchura, Filippi, Birner (A) – M. Zachar, Gríger, Ordoš – Klapka, P. Jelínek (C), J. Vlach – Faško-Rudáš, J. Šír, Rychlovský.
Trenér: Augusta

Rozhodčí: Lacina, Pražák – Zíka, Šimánek.
Vzájemné zápasy

23.12.2021 Liberec – Kladno 3:2
29.10.2021 Kladno – Liberec 2:4
17.9.2021 Liberec- Kladno 3:2
Rytíři Kladno

Kladno má v letošní sezóně úplně jiné starosti. Po čtyřiceti čtyřech odehraných duelech má na kontě čtyřicet šest bodů a drží čtrnáctou příčku, která znamená účast v baráži o udržení mezi českou hokejovou elitou. Na poslední Zlín a přímý sestup do Chance ligy má Kladno k dobru patnáctibodový náskok. Svá domácí utkání navíc hraje v Chomutově, kde podává spíše střídavé výkony. V posledním kole ale Kladno zvítězilo 4:3 na ledě Hradce Králové. Nejproduktivnějším hráčem Kladna je Tomáš Plekanec, který má na kontě čtyřicet tři kanadských bodů.
Bílí Tygři Liberec

Hostující Bílí Tygři si v posledních sezónách zvykli na vysoké umístění. V letošním ročníku zatím odehráli čtyřicet dva zápasů a vybojovali v nich šedesát dva bodů. S tímto ziskem Liberec drží až desátou příčku, která znamená boj v osmifinále play-off. Na páté České Budějovice ale Bílí Tygři ztrácí pouze šest bodů. Od osmnáctého do osmadvacátého ledna Liberec neodehrál ani jedno utkání. Následně se vrátil duelem proti Hradci Králové, kde padl 2:6. V posledním kole pak padl doma 1:2 s Motorem České Budějovice. Nejproduktivnějším hráčem Liberec je Tomáš Filippi s třiceti body.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi Rytíři Kladno a Bílými Tygry Liberec.