Liberec - Č. Budějovice | ONLINE | 5.10.2021 18:00 | Tipsport Extraliga 2021/2022 | ŽIVĚ | iSport.cz

Tipsport Extraliga - Základní část - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Liberec : Č. Budějovice - 5. října 2021   18:00

Ukončeno
Liberec
39:54' L. Šmíd (Birner) • 49:28' Vitásek  • 56:10' Klepiš (L. Šmíd, A. Najman)
3:2
(0:1, 1:0, 2:1)
Č. Budějovice
18:22' D. Voženílek  (Abdul, Percy) • 58:14' L. Pech  (Gulaš)
Liberec
Sestavy:
Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, L. Šmíd (A), Melancon, M. Rosandić, M. Ivan, Derner – Ordoš, Filippi, Birner (A) – M. Zachar, Gríger, J. Vlach – Faško-Rudáš, Klepiš, A. Najman – J. Šír, P. Jelínek (C), Rychlovský – Klapka.
Rozhodčí
Hejduk, Obadal – Rampír, Bohuněk
Liberec, Home Credit Arena
4255 diváků
Č. Budějovice
Sestavy:
Hrachovina (Strmeň) – Piskáček (A), Šenkeřík, Bindulis, Percy, Štencel, Vráblík, Štich – Abdul, M. Toman, Valský – J. Ondráček, L. Pech (A), Gulaš (C) – Venkrbec, D. Voženílek, Karabáček – M. Beránek, M. Hanzl, Holec.

SESTŘIH: Liberec - České Budějovice 3:2. Tygři prolomili mizérii, zářil Šmíd

Přenos se aktualizuje automaticky

To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 35 – 31
Je dobojováno. Liberec nakonec vítězí 3:2 a přerušuje černou sérii šesti porážek v řadě za sebou. Dvě třetiny se Tygrům nedařilo, ve třetím dějství po tom, co strhli vedení na svou stranu, ožili a přidali další gól. Na ten ještě zareagovali v závěru hosté, ale už šlo jen o korekci skóre. Uvidíme, zda tohle bude ten impuls k tomu, aby se Liberečtí dostali zpět do herní pohody.
Konec zápasu.
59'
Pech snížil v přesilovce po pěkné souhře, 3:2
59:43'
Kváča nyní zakročil proti další Pechově střele a raději hned nechává hru zastavit. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
59:19'
Liberečtí netrefili prázdnou branku soupeře a hra se vrací zase před branku Petra Kváči. Před ní zakončoval Voženílek, ale nepřesně.
58:56'
Znovu je hostující branka prázdná.
58:14'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Hezká akce také na druhé straně a hosté jsou Liberci na dostřel jediné branky. Gulaš poslal přihrávku přímo k tyči pro LUKÁŠE PECHA, který nastavil hůl a trefil místo ideálně – 3:2. Asistence: Milan Gulaš.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57'
Dorážka Klepiše skončila v brance Motoru, 3:1
57:49'
Šenkeříkovu střelu chytá Petr Kváča a hra je zastavena. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.
57:31'
Branka hostů je prázdná, Motor to zkouší se šesti bruslaři v poli.
57:07'
Daniel Voženílek si sjel až před Kváču, ten dobře vyjel k tyčce a nedovolil mu zakončit.
56:10'
Liberec právě vstřelil branku!
Krásně sehraná akce Liberce a je to 3:1. Adam Najman z otočky přenechal puk Ladislavu Šmídovi, který vypálil. Jeho pokus jen před sebe vyrazil Dominik Hrachovina a na dorážku JAKUBA KLEPIŠE už byl krátký – 3:1. Asistence: Ladislav Šmíd a Adam Najman.
55:34'
Milan Gulaš se snažil překvapit Petra Kváču, trefila však jen boční síťku jeho branky.
54:34'
Petr Jelínek byl na levé straně a už mohl zakončovat, ale pohyb Hrachoviny ho donutil sjet k zadnímu mantinelu. Akce domácích se tak neujala.
53:34'
Štencl vypálil na Petra Kváču, ten zapisuje další přesný zákrok a drží liberecké barvy.
52:58'
Bílí Tygři se znovu dostali do útočného pásma, ale dobré obranné zákroky hostů jim nedovolily žádnou další střelu před brankou Dominika Hrachoviny.
52:14'
Jaroslav Vlach nahodil puk žabkou na Dávida Grígera, skákavý kotouč ale slovenský forward nezkrotil a ten končí na Dominiku Hrachovinovi. Hra je zastavena, na řadě je také komerční přestávka.
51:23'
Milan Gulaš nahodil puk do útočného pásma, neměl tam ale nikoho, kdo by mohl kotouč získat a na Petra Kváčtu poslat nějakou střelu.
50'
Vitásek dobrou střelou otočil vývoj utkání, 2:1
50:59'
Jan Ordoš na levé straně vystřelil, puk šel před brankoviště, kde ale Birner nedokázal dosáhnout holí a rázem bylo po další akci Liberce.
49:59'
Po vedoucí brance Liberec notně ožil a znovu se dostal do zakončení, ale Hrachovina byl proti. Tohle by mohla být cesta ke znovuzrození Bílých Tygrů.
49:28'
Liberec právě vstřelil branku!
Domácí strhávají vedení na svou stranu a nyní jsou to oni, kdo je na tom lépe. Od hrazení si na osu hřiště sjel ONDŘEJ VITÁSEK, našel si ideální pozici a poté svižnou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě – 2:1. Bez asistence.
49:13'
Jakub Valský neudržel puk ve středním pásmu, do akce šli Liberečtí a už útočí.
48'
Vynikající zákrok Hrachoviny
48:22'
Další zákrok Hrachoviny, tentokráte proti pokusu Lukáše Dernera. Domácí fanoušci jsou nyní hodně slyšet a tlačí své hokejisty do zakončení.
47:39'
Další aktivita Liberce nekončí brankou, následně pak hosté vytěsnili puk do neutrální zóny a jdou střídat.
47:01'
Velký tlak domácích, Jelínek nadvakrát nepřekonal Dominika Hrachovinu, který má puk pod kontrolou. Následuje komerční přestávka.
46:51'
Beránek je na ledě a hosté jsou tedy v plném počtu.
46:36'
Jan Ordoš se ocitl tváří v tvář Dominiku Hrachovinovi a jeho svižná střela končí na jeho zákroku betony. Hra je přerušena a vhazuje se před jeho brankou.
46:22'
Hosté se opět osvobozují vyhozením kotouče až před hostující klec. V libereckém teritoriu pak zůstal ležet na zemi Ordoš po střetu s hostujícím hráčem.
45:38'
Liberec ze svého obranného pásma táhne přesilovkovou akci, na jejím konci byl neúspěšný pokus Michala Birnera. Následně pak puk hosté poslali do středního pásma.
44:51'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Martin Beránek – 2 min., hákování).
44:30'
Tomáš Filippi prošel s pukem do útočného pásma, následovala střela T.J. Melancona, která byla sražena do rohu hostujícího obranného pásma.
42:56'
Lukáš Pech zamíchal mezi kruhy kotoučem a vystřelil, ale jen vedle Kváčovy branky. Na druhé straně se pak nepovedla akce libereckým Tygrům.
42:05'
Liberečtí se usadili na chvíli v pásmu soupeře, Ladislav Šmíd opět zakončoval, ale kotouč má ve své moci Dominik Hrachovina.
41:02'
Liberec je v plném počtu.
40'
Šmíd napřáhl v těsném závěru třetiny a srovnal, 1:1
40:40'
Lukáš Pech střílel z pravého kruhu, jeho pokus byl sražen mimo, ještě pak před Kváčou dorážel Jiří Ondráček, ale jeho pokus se také neujal.
40:07'
Motor je v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilová hra.
40:01'
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 24 – 19
Také druhá třetina je minulostí. V ní už to vypadalo, že se nebude vůbec měnit skóre, nakonec byl opak pravdou. Šest vteřin před koncem při hře ve čtyřech hráčích na obou stranách prostřelil Hrachovinu Ladislav Šmíd a srovnal s hosty krok. Čeká nás zajímavá třetí třetina, která začne přibližně v 19:55.
40'
Šmíd napřáhl v těsném závěru třetiny a srovnal, 1:1
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Liberec právě vstřelil branku!
Šest vteřin před koncem druhého dějství je vyrovnáno! Z levého kruhu napálil kotouč LADISLAV ŠMÍD, jeho prudká střela se pak otřela o kalhoty jednoho z hostů a zapadla za záda Dominika Hrachoviny, který přišel o čisté konto – 1:1. Liberec je tak zpět ve hře. Asistence: Michal Birner.
39:30'
Hraje se ve čtyřech hráčích na obou stranách, Birner byl volný před Hrachovinou, ale žádná přihrávka na něho nešla.
39:02'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Petr Jelínek – 2 min., sekání).
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:26'
Jiří Ondráček uháněl ve vlastním oslabení směrem k brance Petra Kváči, dojel ho ale Mislav Rosandić, který akci hostů zmařil.
38:07'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Roman Vráblík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
38:04'
T.J. Melancon pálil od modré čáry, před Dominikem Hrachovinou puk tečoval Michal Birner, ale hostující brankář si připsal další povedený zákrok a podržel Motor, jenž má stále v zádech náskok o jednu branku.
36:31'
Jan Ordoš se zjevil před Hrachovinou a proti jeho střele znovu zakročil pozorný brankář Českých Budějovic. Následně pak hru nechal raději přerušit.
35:55'
Milan Gulaš bleskově zakončil před Petrem Kváčou, ten si místo u své levé tyče pohlídal a puk zastavil. Svým zákrokem tak svůj tým podržel.
35:24'
Jan Piskáček podržel puk a poté střílel Martin Beránek, ale střela skončila jen na ochranné síti. Hra je zastavena buly po levé ruce Petra Kváči.
35:03'
Další komerční přestávka.
34:56'
Dva na jednoho jeli Ondráček s Pechem. Prvně jmenovaný poslal puk těsně před Kváču, kde ho sklepl Lukáš Pech, ale neúspěšně.
34:05'
Dominik Hrachovina měl špatný výhled, přesto Dernerovu střelu srazil do bezpečí. Toman pak získal kotouč a hosté otáčejí hru na opačnou stranu.
33:35'
Hosté se ubránili a už jsou v plném počtu.
32:53'
Další neúspěšné útočné snažení Liberce a puk je opět daleko od Dominika Hrachoviny. Na druhé straně pak částečně odkrytou Hrachovinovu klec minul Jan Ordoš.
32:01'
Tomáš Filippi střílel z pravého kruhu a obětavě proti jeho střele zakročil Petr Šenkeřík. Poté kotouč hosté poslali až před branku Petra Kváči.
31:35'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Milan Gulaš – 2 min., sekání).
31:01'
Vhazovalo se před brankou hostů, kde nyní operují liberečtí Bílí Tygři. Ovšem opět se do přesnějšího zakončení před Dominikem Hrachovinou nedostávají.
30:05'
Polovina základní hrací doby je minulostí, hosté stále drží těsný náskok. Liberec má snahu srovnat, ale zatím je to z jeho strany hodně bezzubé.
29:11'
Jakub Klepiš se vydal se spoluhráči do útočné akce, ale hosté svého soupeře dobře pokryli a opět Liberci nedovolili před Dominikem Hrachovinou zakončit.
28:34'
Lukáš Pech už je na ledě, po ošetření je tedy v pořádku a pokračuje ve hře.
28:10'
Zachar nabral rychlost a prodral se s pukem do útočné třetiny, ale tam se domácí znovu nedostali do nebezpečného zakončení.
27:56'
Liberečtí nevyužili početní výhodu i díky několika dobrým zákrokům Dominika Hrachoviny. Jejich trápení tak pokračuje dále.
27:56'
Následuje další komerční přestávka.
27:35'
Hosté jsou v plném počtu.
26:51'
Za brankou Liberce svedly oba týmy souboj o kotouč, nakonec ho získali Tygři. Do akce se dostával Jakub Klepiš, který se ale zamotal do svých kliček a hned pak o puk přišel. Ten Motor vyhazuje před Kváču.
26:08'
Liberečtí jsou nastěhováni v pásmu soupeře, ale zatím na Dominika Hrachovinu nevyslali žádnou nebezpečnou střelu. Po chvilce se k puku dostali hosté a vyhazují ho hodně daleko.
25:35'
Vyloučení v týmu Motor České Budějovice (Kristofers Bindulis – 2 min., nedovolené bránění).
25:31'
Liberec má ponechanou výhodu a pokud neskóruje, zahraje si první přesilovou hru v utkání.
24:39'
T.J. Melancon se nabízel před hostující brankou, nakonec se přihrávky nedočkal. Nicméně domácí celek stále hrozí před Hrachovinou, který zatím drží čisté konto i těsný náskok Motoru.
23:40'
Tomáš Filippi pálil na hostující branku, ale na Hrachovinu si nepřišel, a to ani poté Ondřej Vitásek.
23:10'
Liberec je v plném počtu.
22'
Pech dostal pukem do ušního boltce
22:55'
Další závar před domácí brankou, střílel Abdul a Gulaš, obě rány ale končí mimo tři tyče. Nyní je hra přerušena a vhazovat se bude opět před Petrem Kváčou.
22:09'
Hosté se nastěhovali před branku Liberce, z pravé strany střílel Daniel Voženílek, ale puk byl sražen do rohu. Následovala střela Milana Gulaše, která končí vedle Kváčovy branky.
21:55'
Lukáš Pech nyní schytal vyhození puku domácích a inkasoval pukem do obličeje. Hned se dostal na střídačku a je třeba jeho ošetření. Doufejme, že hostující hráč bude v pořádku.
21:10'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Petr Kváča – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Tomáš Filippi.
21:10'
Petr Kváča nyní vyhodil puk do hlediště a dostane za to dvě minuty za zdržování hry. Další početní výhoda pro Motor.
20:36'
Další šance Liberce, ta tentokráte končí jen na boční konstrukci Hrachovinovy branky.
20:17'
Hned po buly v útočném pásmu pálil od modré čáry Ladislav Šmíd a jeho dělovku pokryl Dominik Hrachovina. Ten hru raději přerušil a vhazuje se před jeho klecí.
20:01'
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 7 – 13
První třetina duelu mezi Libercem a Českými Budějovicemi je minulostí. Do něho vstoupili lépe hráči Liberce, kteří měli několikrát tlak před klecí hostů. Ale ten poté utnulo první zbytečné vyloučení Bílých Tygrů a ti se pak zpět do tempa horko těžko dostávali znovu. Navíc následovaly další tři fauly a čtvrtou přesilovou hru už hosté přetavili v úvodní gól. Daniel Voženílek si všiml volného puku u domácí branky a i když u něho byli hráči soupeře i ležící hůl, zakončil nakonec přesně. Domácí tak mají o čem přemýšlet, jejich krize se prohlubuje a nyní mají v zádech manko, které čítá jeden inkasovaný gól. Uvidíme, co nám nabídne druhá třetina, která začne přibližně v 18:55.
20:00'
První třetina skončila.
19'
Voženílek se prosadil v závěru první třetiny, 0:1
19:44'
Liberec to ještě zkoušel před hostující brankou, obrana Motoru ale nedovolila, aby soupeř vyrovnal. Puk nyní mají hráči Motoru a už se nikam neženou.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:22'
České Budějovice právě vstřelily branku!
Čtvrtou přesilovou hru už hosté využívají a otevírají účet dnešního duelu. DANIEL VOŽENÍLEK proskočil mezi hráči Liberce a skrze ně pak na pravé straně švihl do puku, který nakonec končí za Kváčou, který to zřejmě vůbec nečekal – 0:1. Asistence: Jindřich Abdul a Stuart Percy.
18:06'
Lukáš Derner převzal puk a okamžitě ho poslal až před hostující branku. Hosté tak jdou do další akce od své branky.
17:25'
Další vyloučený liberecký Bílý Tygr. Jaroslav Vlach se sice zlobil směrem k hlavním sudím, ovšem jeho sekera byla zcela jasná a je tu další zbytečné oslabení.
17:25'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Jaroslav Vlach – 2 min., sekání).
17:11'
Jindřich Abdul od zadního mantinelu skončil před Petrem Kváčou, ale ten chytá další pokus soupeře.
16:24'
Michal Birner se přihnal do útočného pásma, následovala střela Ladislava Šmída z levého kruhu, která ale zaletěla jen vedle protější tyče.
16:12'
Martin Faško-Rudáš je na ledové ploše a Liberec je potřetí kompletní a opět neinkasoval.
15:32'
Daniel Voženílek dostal před branku Kváči přihrávku a po jeho střele pak znovu domácí zakročili a nedovolili soupeři jít do vedení. Nicméně stále se Motor drží před Kváčou.
15:00'
Budějovičtí hrají svou přesilovku velmi dobře, opět se dostali do zakončení, tentokráte z levé strany, ovšem střelu Šenkeříka pokryl opět Petr Kváča.
14:48'
Lukáš Pech nad pravým kruhem vyslal tvrdou střelu na libereckou klec, kde byl připravený se zákrokem Petr Kváča. Následně je hra přerušena a vhazuje se po jeho levé ruce.
14:12'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Martin Faško-Rudáš – 2 min., hákování).
14:09'
Další faul libereckého týmu, hosté mají ponechanou výhodu. Tygři jsou zatím v první třetině zbytečně nedisciplinovaní a dávají hostům možnost otevřít skóre utkání.
13:31'
Ondřej Vitásek se nebezpečně zjevil před Dominikem Hrachovinou, který se znovu dobře ve svém brankovišti zorientoval a zakročil. Připsal si tak další pozorný zákrok.
12:43'
Holce zastavila liberecká obrana a dostala puk do středního pásma, tam o něj vznikl souboj, ve kterém byli úspěšnější hosté a ti po vystřídání jdou do další útočné akce před Petra Kváču.
12:24'
Další komerční přestávka.
12:09'
Liberec je v plném počtu.
11:55'
Jakub Valský se snažil zblízka zakončit před Kváčou, další někdejší liberecký Bílý Tygr ale nepřesně nezakončil.
11:15'
Po zisku puku ho domácí vyhazují až před hostující klec a šetří cenné vteřiny ze svého oslabení.
10:37'
Dalším vyloučeným hráčem je Ladislav Šmíd a to znamená jediné, druhá přesilová hra pro Motor v tomto utkání. Dokáží ji hosté tentokráte využít?
10:09'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Ladislav Šmíd – 2 min., držení).
09:16'
Nahození od modré čáry z hole Adama Klapky končí jen na Dominiku Hrachovinovi, který raději ukrývá kotouč do lapačky a přerušuje hru. Buly bude vhozeno po jeho levé ruce.
08:49'
Agilní Milan Gulaš si znovu počínal před libereckou brankou nebezpečně, domácí celek ale další nebezpečí zvládl bez úhony a dostává kotouč do neutrální zóny.
08:25'
Milan Gulaš se zjevil u volného kotouče a poté zblízka střílel na Patrika Kváču, jeho střela ale neměla takovou razanci a nekončí za zády Petra Kváči.
07:47'
T.J. Melancon okamžitě po buly dostal přihrávku na modrou čáru, odkud okamžitě vystřelil. Trefil ale pouze Jakuba Valského, který tak patrně zabrzdil střelu libereckého obránce.
07:41'
Z vrcholu pravého kruhu se ke střele napřáhl Michal Ivan a jeho ránu pak bezpečně kryje Dominik Hrachovina. Hra je přerušena a následuje první komerční přestávka. Po ní se bude vhazovat před českobudějovickou klecí.
06:48'
Michal Birner neprošel přes Jana Štencela, ovšem domácí kotouč udrželi ještě před brankou Dominika Hrachoviny, příliš dlouho to ale netrvalo. Do akce tak pádí zase Motor.
06:00'
Liberec je v plném počtu.
05:51'
Hosté už jsou zase před brankou Petra Kváči, mají dobrý pohyb a snaží se otevřít skóre. Ale také Petr Kváča je ve svém brankovišti pozorný.
04:50'
Velká šance Liberce ve vlastním oslabení. Dva na jednoho jeli Adam Najman s Jakubem Klepišem. Druhý jmenovaný pak dostal přihrávku a nebezpečnou střelou z levé strany ohrozil Hrachovinu, který ale nakonec neinkasuje!
04:19'
Dobrý tlak Liberce je u konce, Marek Zachar fauloval soupeře a už sedí na trestné lavici. Hosté se usadili v pásmu Liberce a kombinovali, po chvilce střílel Milan Gulaš, ale Kváča předvedl důležitý zákrok.
04:00'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Marek Zachar – 2 min., podrážení).
03:41'
Jaroslav Vlach potáhl puk do útočného pásma, ten si u zadního mantinelu našel Dávid Gríger, avšak proti Dominiku Hrachovinovi neuspěl.
02:37'
Odražený kotouč si našel Martin Hanzl, nakonec však střílející Jan Piskáček z prostoru mezi kruhy Petra Kváču neprostřelil.
02:12'
Po chvilce se ale puku zmocnil znovu Liberec, který zakombinoval před Dominikem Hrachovinou, ten však mohl být v klidu, střelu Marka Zachara z pravé strany pokryl levým betonem.
01:29'
Dlouho se liberečtí Bílí Tygři drželi v útočném pásmu a na Hrachovinu šla další střela, hosté ale tlak domácího týmu ustál a pokouší se po zisku puku projít na druhou stranu.
00:50'
Nyní už to před soupeřovou klecí zkoušeli také Blílí Tygři, střelu Jaroslava Vlacha ale chytil jeho někdejší spoluhráč Dominik Hrachovina. Ten je stále pod menším tlakem.
00:15'
Hosté se hned po buly ve středovém kruhu dostali do útočného pásma, kde rychle pálil Jindřich Abdul. Ale nakonec Kváču neohrozil.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – Vitásek, L. Šmíd (A), Melancon, M. Rosandić, M. Ivan, Derner – Ordoš, Filippi, Birner (A) – M. Zachar, Gríger, J. Vlach – Faško-Rudáš, Klepiš, A. Najman – J. Šír, P. Jelínek (C), Rychlovský – Klapka.

Motor České Budějovice: Hrachovina (Strmeň) – Piskáček (A), Šenkeřík, Bindulis, Percy, Štencel, Vráblík, Štich – Abdul, M. Toman, Valský – J. Ondráček, L. Pech (A), Gulaš (C) – Venkrbec, D. Voženílek, Karabáček – M. Beránek, M. Hanzl, Holec.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Rampír, Bohuněk.
Vzájemná utkání

V loňské sezóně se oba celky utkaly čtyřikrát a pokaždé se z výhry radoval Liberec. Motor získal pouze jeden bod. Má tedy svému soupeři dnes co vracet.
Motor České Budějovice

Hosté jsou na tom lépe. Nacházejí se v extraligové tabulce na sedmém místě a dosud zapsali šestnáct bodů. Motor měl dvě výhry za sebou, kdy porazil Kometu Brno a Spartu Praha. Naposledy ale na domácím ledě nestačil na Litvínov, jenž po výhře 3:0 prolomil dlouhou šestizápasovou proherní šňůru. Hosté jsou tedy odhodláni tento neúspěch odčinit na ledě tápajících Tygrů. Půjde o zajímavý duel. Prolomí Liberečtí nepříznivou bilanci a vyhrají nebo budou úspěšnější hosté?

Nejproduktivnější hráči

Lukáš Pech 2+11
Milan Gulaš 8+4
Jindřich Abdul 5+2
Bílí Tygři Liberec

Liberečtí hokejisté se zatím nepotýkají s dobrou formou a jdou od porážky k porážce. V tabulce je najdeme na jedenáctém místě se ziskem jedenácti bodů. Naposledy se z výhry radovali 17. září, kdy doma porazili 3:2 Kladno. Od té doby šestkrát v řadě za sebou prohráli a toto prokletí už by rádi prolomili. V posledních třech odehraných duelech nestačili na Třinec, Pardubice a Plzeň. Dnes v domácím prostředí budou chtít uspět proti českobudějovickému Motoru, rozhodně to ale Tygři nebudou mít jednoduché.

Nejproduktivnější hráči

Tomáš Filippi 4+5
Jakub Klepiš 2+2
Jaroslav Vlach 2+2
Hezký úterní večer přeji všem příznivcům hokeje. Dnes je na programu předehrávka čtrnáctého kola extraligy, ve kterém změří síly týmy Bílí Tygři Liberec a Motor České Budějovice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.


Tabulka 2021/2022
Z V VP PP P Skóre B
1. Třinec 14 8 2 3 1 50:29 31
2. Pardubice 15 8 3 1 3 50:34 31
3. Mountfield 14 8 2 0 4 40:27 28
4. M. Boleslav 14 8 1 1 4 40:26 27
5. Sparta 15 6 3 3 3 55:46 27
6. Plzeň 14 7 1 2 4 47:41 25
7. Č. Budějovice 14 7 0 2 5 43:44 23
8. Olomouc 12 5 3 0 4 28:24 21
9. Brno 14 4 4 1 5 40:42 21
10. K. Vary 14 5 0 2 7 41:42 17
11. Litvínov 14 4 1 2 7 41:45 16
12. Liberec 14 4 0 4 6 26:39 16
13. Vítkovice 12 3 2 0 7 20:35 13
14. Kladno 14 1 3 2 8 37:56 11
15. Zlín 14 0 1 3 10 24:52 5
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
  • Sestup
Články odjinud