Tipsport Extraliga - Základní část - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Litvínov : Liberec - 24. září 2023   14:30

Ukončeno
Litvínov
04:15' O. Kaše (D. Kaše) • 08:10' Kirk (Hlava) • 18:56' Abdul (Koblasa, Hlava) • 39:54' Koblasa (D. Kaše, Jaks)
4:1
(3:0, 1:1, 0:0)
Liberec
22:25' Pérez  (Filippi, Derner)
Litvínov
Sestavy:
M. Tomek (Zajíček) – Demel (A), Zile, Jaks, Baránek, Zeman, Czuczman, Šalda – Koblasa, Kudrna, Sukeľ (C) – O. Kaše (A), D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
Rozhodčí
Jaroš, Květoň – Šimánek, Špůr
Zimní stadion Ivana Hlinky, Litvínov
Liberec
Sestavy:
D. Král (Hrenák) – Ivan, McCoshen, Melancon, Kolmann, J. Dvořák, Derner, A. Král – Klíma, Bulíř (A), Rychlovský – Faško-Rudáš, Filippi (A), Pérez – Flynn, A. Najman, Birner (C) – Mucha, Šír, Vlach.
Přenos se aktualizuje automaticky

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou.
Střely na branku: 44 – 29
Je dobojováno. Třetí třetině už žádnou branku nepřinesla, domácí hokejisté své vedení drželi zuby nehty a Liberci nedovolili, aby se dostal do kontaktu. Verva tak zapisuje třetí výhru v řadě za sebou a další tři body, Liberečtí naopak z ledu Vervy odjedou bez zisku jediného bodu.
Konec zápasu.
59:50'
Domácí fanoušci už začínají odpočítávat poslední vteřiny zápasu a pomalu slaví tříbodový zisk.
59:31'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Tomáš Filippi – 2 min., podrážení.
58:58'
Pawel Zygmunt posunul puk na Kristapse Zileho, který vystřelil, ale jeho pokus končí jen na zadním hrazení. Domácí se poté stále drží v útočném pásmu.
58:25'
Liam Kirk z levé strany trefil beton Daniela Krále a ten tak zapisuje další zákrok.
58:00'
Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:42'
A Verva je už kompletní.
57:06'
Ondřej Kaše odpálil kotouč až před hostující klec a šetří pro Litvínov cenné vteřiny z jeho početní nevýhody.
56:39'
Domácí jsou ve čtyřech a to nejhorší mají za sebou.
56:01'
Dvojnásobná přesilovka pro Liberec, ten tak ještě může vykřesat jiskru naděje. Nyní ale po jeho střele zakročil Matej Tomek a hra je přerušena.
55:42'
Oddechový čas si vybírá lavička Liberce.
55:42'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Martin Havelka – 2 min., sevření puku rukou.
54:39'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Ondřej Jurčík – 2 min., podrážení.
54:30'
Ondřej Jurčík neprostřelil Daniela Krále i díky pozorné liberecké obraně.
53:59'
Liberec je v plném počtu.
53:25'
Nyní už jsou domácí v pásmu hostů a roztahují akci.
52:51'
Litvínovští se nemohou dostat do přesilovkového zámku, Liberec dobře brání střední pásmo a nepouští soupeře do ohrožení Královy branky.
52:04'
Ian McCoshen vyslal od modré čáry střelu, která orazítkovala tyč soupeřovy branky, a to ve vlastním oslabení.
51:51'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Miroslav Mucha.
50:42'
T.J. Melancon napřáhl od modré čáry k prudké střele, kterou odklidila obrana Litvínova znovu mimo ohrožení branky Mateje Tomka a míří dopředu.
50:11'
Liberci se krátí čas, ve kterém má šanci na nějaký zvrat, Litvínov necelých deset minut před koncem třetí třetiny stále drží nadějný stav.
49:34'
Michal Birner se prodral do prostoru mezi kruhy a vystřelil, ale narazil na obránce soupeře před sebou, který kotouč uklidil do neutrální zóny.
48:45'
Michal Bulíř střílel bekhendem zády k Mateji Tomkovi, ten jeho šanci pokryl a hra je přerušena. Po krátké komerční pauze, která nyní následuje, se bude vhazovat před litvínovskou brankou.
48:15'
Domácí tak nenavýšili svůj náskok, přesto je stále velmi slibný. Martin Havelka to nyní zkusil přes klubko těl z libereckých hráčů, ale neuspěl.
47:22'
Sám faulovaný Nicolas Hlava se pomalu rozjel před Daniela Krále, naznačil mu střelu a poté zakončoval na levé straně v pádu, ale hostující brankář byl připraven a zakročil.
47:22'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Michal Ivan – TS, hákování.
47:22'
Nicolas Hlava se dostal do zakončení před Králem a jelikož byl v šanci faulován, je nařízeno trestné střílení!
46:42'
Janis Jaks dostal přihrávku od Marka Baránka, poté se domácí hráči dostávají znovu před klec soupeře, ale ve středním pásmu je dobře pokrývají Tygři.
45:07'
Hosté se dostávali do další akce, Michal Bulíř napřáhl ke střele na levé straně, tu srazila obrana Litvínova do bezpečí a mimo ohrožení Mateje Tomka.
44:12'
Tomáš Filippi poslal puk na Jaromíra Péreze, kterému ale puk nesedl a z pravého kruhu se ke střele nedostal.
43:59'
U bližší tyčky byl připraven Nicolas Hlava, přihrávka od Davida Kašeho mířila na jeho hůl, ale Hlava pouze promáchl.
42:59'
Po chvilce to zkusil také Jindřich Abdul, ale i on brankáře hostů nepřekonal. Nicméně domácí se stále drží v teritoriu Liberce, kde stále kombinují před Králem.
42:32'
Liam Kirk jel v tandemu s Lukášem Válkem, kterému poslal puk, ale druhý jmenovaný pak trefil pouze připraveného Daniela Krále.
41:40'
Hosté jsou už kompletní a hned se vydávají do útočného pásma.
40:01'
Začala třetí třetina.
Další třetina začne přibližně v 16:33.
Střely na branku: 34 – 20
Také druhá třetina je minulostí. V jejím úvodu překonal Mateje Tomka Jaromír Pérez z prostoru mezi kruhy a vrátil Liberec do hry. Oba týmy si poté vypracovaly další šance, které ale neskončily gólovou tečkou. V závěru pak hrála Verva přesilovku pět na tři, kterou šest vteřin před druhou sirénou využil Petr Koblasa a vrátil tak Litvínovu vyšší náskok. Liberec tak má před poslední dvacetiminutovkou jasný cíl, a sice smazat tříbrankovou ztrátu.
40:00'
Druhá třetina skončila.
39:54'
Litvínov právě vstřelil branku!
Dvojnásobná přesilová hra domácích je využita a ti znovu vedou o tři góly. Po další hezké akci poslal Janis Jaks přihrávku na Davida Kašeho, který znovu předvedl svou chytrost a akci ještě umocnil přihrávkou na PETRA KOBLASU, který z levé strany umístil puk k bližší tyči, kam Daniel Král nedosáhl – 4:1. Asistence: David Kaše a Janis Jaks.
39:00'
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:40'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Tomáš Filippi – 2 min., podrážení,
Ian McCoshen – 2 min., nesportovní chování.
38:40'
Ovšem ne na moc dlouho, Tomáš Filippi fauloval Jindřicha Abdula a také dostane dvě minuty, navíc ještě i osobní trest za nesportovní chování obdrží McCoshen a Litvínov bude hrát pět na tři.
38:37'
Liberec je v plném počtu.
38:00'
Marek Baránek po Koblasově střele našel odražený puk, který poslal na pravý kruh pro Andreje Kudrnu, ten ale v pokleku brankáře Liberce nepřekonal.
37:16'
Liam Kirk švihem zakončil kousek před Danielem Králem, ten ale za pomoci obrany celou situaci zvládl a následně pak se Liberec osvobozuje.
36:50'
Po delší době mají přesilovou hru k dispozici zase domácí hráči a budou se snažit vrátit si zpět tříbrankový náskok.
36:37'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Lukáš Derner – 2 min., hákování.
36:25'
Jindřich Abdul se dostal do blízkosti Daniela Krále, ale překonat ho nedokázal.
35:42'
Jaroslav Vlach atakoval Janise Jakse, který se poté ocitl na hrací ploše v nehokejové pozici, sudí jasně ukazují, že se o faul nejednalo a hra bude za chvíli i po menší potyčce mezi oběma tábory, pokračovat dále.
35:09'
Domácí se nemohou vymanit z tlaku soupeře a vyhodit puk do bezpečí. Povedlo se jim to až o chvilku později, kdy kotouč letí před Daniela Krále.
34:38'
Liberec vyhrál vhazování a drží se stále před Tomkem, ten se v brankovišti chystá k případnému zákroku. Tygři mají nyní menší tlak před jeho klecí.
34:35'
Martin Faško-Rudáš dostal pas a poté vystřelil, jeho pokus však končí jen těsně vedle branky Mateje Tomka. Ten poté raději odražený puk chytá a přerušuje hru.
33:56'
Další šance pro liberecké Bílé Tygry. Ti se už dostali do útočné třetiny, kde rozvíjí první přesilovkovou akci.
33:27'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Ondřej Jurčík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.
32:53'
Adam Najman si vytvořil prostor ke střele, ale nakonec se mu to nepovedlo. Domácí hráči pak vyhazují puk do neutrální zóny tak, aby z toho nebylo zakázané uvolnění.
32:06'
Po zákroku Mateje Tomka byla hra zastavena a buly bude vhozeno po jeho levé ruce. Liberec se tak ještě může zdržet v teritoriu Litvínova.
32:02'
Na řadě je další komerční přestávka.
31:43'
David Kaše přiťukl puk Nicolasi Hlavovi, který okamžitě jel do samostatného úniku, ale tváří v tvář Danielu Královi neuspěl!
31:14'
Nyní už Patrik Demel vystřelil a jeho projektil skončil těsně nad břevnem liberecké svatyně!
30:41'
Polovina řádné hrací doby je za námi, domácí stále drží dvoubrankový náskok a nyní se dostali do další šance, Patrik Demel se ale před Danielem Králem neprosadil.
29:46'
Melanson přišel o puk a zmocnil se ho Petr Koblasa, ten nakonec neměl příležitost k tomu, aby před brankářem Litvínova vystřelil.
29:15'
Liberec se ubránil a už je v plném počtu.
28:53'
Miroslav Mucha ve vlastním oslabení nabruslil na pravý kruh a poté jedovkou vystrašil svého krajan Mateje Tomka, který nastavil beton a kotouč srazil do bezpečí.
28:11'
Domácí se usadili v pásmu Liberce, ale ne na moc dlouho. K puku se dostal jeden z beků libereckých Bílých Tygrů a poslal ho až před Mateje Tomka.
27:46'
Litvínov je v plném počtu a začíná jeho zkrácená přesilová hra.
27:32'
Následuje další komerční přestávka.
27:15'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Adam Najman – 2 min., sekání.
26:43'
T.J. Melancon si dvakrát vyměnil puk s Tomášem Filippim, celá akce pak skončila zakončením Michala Birnera, jenž u brankoviště přiťukl puk na Tomka, který ho k sobě ukrývá.
26:03'
Liberečtí mají další přesilovou hru a mají tak možnost dostat se na kontaktní branku, už se usadili v teritoriu Litvínova, ale zatím se jim nepovedlo vyslat nebezpečnou střelu.
25:46'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Jindřich Abdul – 2 min., podrážení.
24:30'
Nicolas Hlava poslal kotouč Patriku Demelovi, který okamžitě zblízka vystřelil, ale Daniel Král spolu s libereckou obranou si poradili a poté dostali puk do neutrální zóny.
23:59'
Vstřelená branka hosty nakopla a po chvilce se znovu dostali do akce před Tomkem, který musel být ve svém brankovišti hodně pozorný.
22:25'
Liberec právě vstřelil branku!
Hosté se poprvé v utkání prosazují a snižují hrozivou ztrátu. JAROMÍR PÉREZ si nabruslil do prostoru mezi kruhy, kam dostal přihrávku a poté svižnou ranou umístil kotouč pod víko domácí klece – 3:1. Liberec se tak možná vrací zpátky do hry. Asistence: Tomáš Filippi a Lukáš Derner.
22:12'
Daniel Král si povyjel ze své branky k zadnímu mantinelu, kde rozehrál puk pro spoluhráče a Liberec pádí útočit.
21:56'
Liberec je v plném počtu.
20:33'
Janis Jaks vyslal od modré čáry přízemní pokus, který končí na betonu Daniela Krále. Hosté se poté osvobozují výhozem puku daleko od jeho svatyně.
20:15'
Litvínov se na úvod druhé třetiny v přesilové hře dopustil zakázaného uvolnění a hra se stěhuje před branku Mateje Tomka. Liberec tak pošetří cenné vteřiny.
20:01'
Začala druhá třetina.
Další třetina začne přibližně v 15:30.
Střely na branku: 19 – 7
První třetina je minulostí a ovládli ji domácí hráči. Ti po hezky sehrané bratrské kombinaci bratrů Kašových šli do vedení, když skóroval ten starší Ondřej. V deváté minutě navýšil náskok Litvínova v přesilové hře Liam Kirk a hosté už ztráceli dva góly. V samotném závěru pak přišel další trest pro Liberec, který hrál v oslabení. Jindřich Abdul překonal Krále z pravého kruhu a Litvínovští mají tříbrankový náskok. Navíc tento gól padl v signalizované výhodě, takže následoval další trest pro Tygry, kteří se v úvodu druhého dějství budou ještě bránit v oslabení.
20:00'
První třetina skončila.
19:50'
Litvínovští vyslali na Daniela Krále další dvě střely, ty ale za jeho zády už neskončily.
19:00'
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:56'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jaroslav Vlach – 2 min., podrážení.
18:56'
Litvínov právě vstřelil branku!
Další využitá přesilovka a je to 3:0. Na pravou stranu poslal puk Koblasa, kde se do něj opřel JINDŘICH ABDUL a dokonale zaskočil Daniela Krále. Ten čekal, že bude pálit právě Koblasa, ten ale rychlým pasem vyšperkoval celou akci na Abdula. A protože ještě byla signalizována další výhoda pro Litvínov, bude přesilovka vlastně pokračovat. Asistence: Petr Koblasa a Nicolas Hlava.
18:33'
Po dalším výhozu puku hosty se k němu dostali domácí a vrátili hru bleskově před Daniela Krále, který se tak musel mít znovu na pozoru.
18:01'
Petr Koblasa střílel z levého kruhu a kotouč pak skončil postupně na hrudi Daniela Krále, který znovu zastavuje hru.
17:48'
Adam Najman od hrazení nahazoval puk před domácí klec, tam ale kotouč zachytil Marek Baránek a dostal ho do útočného pásma, kde Litvínov opět zatápí obraně soupeře.
17:31'
Liberečtí hned po vyhraném vhazování ve vlastním pásmu poslali puk ven a nakonec se hosté dostali v oslabení do zakončení, které ohrozilo Mateje Tomka. Hra je přerušena, buly před jeho brankou, což Tygrům vyhovuje.
17:17'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Michal Bulíř – 2 min., podrážení.
17:11'
Litvínov má ponechanou výhodu a pokud neskóruje, zahraje si další přesilovku. Michal Bulíř podrazil Martina Havelku a dostane dvě minuty.
16:39'
Nepovedená akce litvínovské Vervy a do akce mohli jít hosté. Ovšem ve středním pásmu si je soupeř pohlídal a následně i obral o kotouč.
Střely na branku: 5 – 1
16:02'
Nicolas Hlava napřáhl na pravém kruhu a jeho dělovku pak chytá Daniel Král, který si připsal další dobrý zákrok a podržel svůj tým.
15:18'
Jaromír Pérez udržel puk u sebe, ač ho málem ztratil a Liberečtí tak nadále kombinují před litvínovskou klecí.
15:03'
A také Patrik Demel skáče na hrací plochu a už je Litvínov kompletní. Přečkal tak dvojnásobnou přesilu Liberce a dvoubrankový náskok udržel.
14:23'
Denis Zeman je na ledové ploše a Verva je už ve čtyřech hráčích.
13:58'
Litvínov byl pod tlakem, ale dokázal se z něho vymanit a kotouč pak obrana Vervy odpaluje až před branku Daniela Krále.
13:30'
A najednou je z toho dvojnásobná početní výhoda, to je pro liberecké Bílé Tygry velká šance, jak se dostat svému soupeři na dostřel jediného gólu.
13:03'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Patrik Demel – 2 min., vysoká hůl.
12:43'
Přesilovku mají k dispozici také Liberečtí a už se natlačili před branku Mateje Tomka, kde se snaží o kontaktní branku.
12:23'
Na řadě je další komerční přestávka.
12:23'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Denis Zeman – 2 min., nedovolené bránění.
12:06'
Pozor si musel nyní dávat Matej Tomek na pokus Jakuba Dvořáka, jenž se ocitl v jeho těsné blízkosti, ovšem domácí brankář si dokázal poradit.
11:57'
Andrej Kudrna se natlačil těsně před hostující branku a donutil Daniela Krále k dalšímu zákroku a raději pak zastavuje hru.
10:59'
Daniel Král se musel mít opět na pozoru, domácí před ním zase operovali, ale nakonec nemusel do zákroku, protože mu pomohla obrana Liberce.
10:47'
Vyloučení v týmu HC VERVA Litvínov:
Radim Šalda – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jakub Dvořák – 2 min., hrubost.
10:20'
Ondřej Kaše na pravém kruhu našel odražený puk a hned se ho snažil nasměrovat mezi tři tyče, ale na Daniela Krále si tentokráte nepřišel.
10:00'
Litvínovští jsou rozjetí, a to i jejich fanoušci, kteří je ženou svými hlasivkami do další akce na druhé straně.
09:14'
Bílí Tygři hledali odpověď v další akci, ale Michal Bulíš se nedokázal prosadit. Matej Tomek má puk a raději přerušuje hru. Buly po levé ruce Mateje Tomka.
08:10'
Litvínov právě vstřelil branku!
Litvínovští trestají liberecký faul a využívají početní výhodu. Nicolas Hlava poslal kotouč na LIAMA KIRK, který z hrany levého kruhu napřáhl ke střele a u bližší tyče pak prostřelil Mateje Tomka kolem jeho pravé ruky – 2:0. Asistence: Nicolas Hlava.
07:29'
Litvínovští od svého brankáře zakládají přesilovkovou akci a už se blíží před Daniela Krále. Poté, co se k němu dostali, zaútočili, ale Andrej Kudrna se postavil na brankovišti a je pískáno.
07:03'
Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
Jakub Rychlovský – 2 min., vražení na hrazení.
07:03'
A znovu je v akci bratrské duo David a Ondřej Kašovi, kteří rozvinuli další akci. Ovšem právě jeden z nich byl faulován u mantinelu a bude z toho vyloučení.
06:43'
Na řadě je první komerční přestávka.
06:13'
Janis Jaks poslal kolmici na Nicolase Hlavu, tomu se však puk odrazil od brusle a nemohl s ním projít blíže brance Daniela Krále.
05:52'
Litvínovští se hrnuli do další útočné akce, ale Kudrna se dotkl kotouč úmyslně a je z toho úmyslný ofsajd. Hra se tak stěhuje před litvínovskou branku, kde se bude vhazovat.
04:15'
Litvínov právě vstřelil branku!
Tak to byla nádherně sehraná kombinace Litvínova. David Kaše k sobě zatáhl obranu Liberce, poté projel za branku Davida Krále, kde zpětnou přihrávkou posunul touš před jeho klec, kde byl dobře postavený jeho bratr ONDŘEJ KAŠE, a ten zblízka pohotovou střelou nedal Královi šanci – 1:0. Asistence: David Kaše.
03:17'
Andrej Kudrna se na levé straně uvolnil a nahodil z úhlu puk k jeho brance a Daniel Král poté holí touš vytěsnil do bezpečí. Nicméně nadále trvá akce litvínovské Vervy.
02:14'
Liam Kirk dostal přihrávku do jízdy a tlačil se do útočného pásma, ale za chvíli uslyšel hvizd sudího a je z toho pouze ofsajdové postavení.
01:19'
David Kaše sebral puk, který vyrazil Matej Tomek a puk letí do neutrální zóny. Tam si ho sebrali Tygři a znovu otáčejí hru na druhou stranu.
00:33'
A další zakázané uvolnění, tentokráte ale před brankou Liberce.
00:12'
Jako první se do útočné akce vydali Liberečtí, ale kotouč pak obrana Litvínova vyhodila až před Daniela Krále a je z toho zakázané uvolnění, vhazovat se bude před Matejem Tomkem.
00:01'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

HC VERVA Litvínov: M. Tomek (Zajíček) – Demel (A), Zile, Jaks, Baránek, Zeman, Czuczman, Šalda – Koblasa, Kudrna, Sukeľ (C) – O. Kaše (A), D. Kaše, Hlava – Abdul, Kirk, Válek – Havelka, Jurčík, Zygmunt.
Trenér: Karel Mlejnek

Bílí Tygři Liberec: D. Král (Hrenák) – Ivan, McCoshen, Melancon, Kolmann, J. Dvořák, Derner, A. Král – Klíma, Bulíř (A), Rychlovský – Faško-Rudáš, Filippi (A), Pérez – Flynn, A. Najman, Birner (C) – Mucha, Šír, Vlach.
Trenér: Filip Pešán

Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Šimánek, Špůr.
Bílí Tygři Liberec

Hosté z Liberce jsou na jedenáctém místě extraligové tabulky a zapsali tři body. Nejprve vyhráli doma 4:3 nad Mladou Boleslaví. Poté ale následovaly dvě prohry za sebou. V Hradci Králové prohráli 3:5. Ve čtvrtek pak v Třinci nestačili na úřadujícího mistra z loňské sezóny. Třinec doma dokázal zvítězit 4:1 a Tygři tak podruhé za sebou nezískali ani bod.
HC VERVA Litvínov

Litvínovští hokejisté se po třech odehraných zápasech nacházejí na sedmém místě se ziskem šesti bodů. Úvodní duel s Pardubicemi nezvládli, kdy padli 1:5. Poté následovalo střetnutí s Plzní, kterou porazili doma 4:2. Na tuto výhru pak navázali v pátek v Brně, kde místní Kometu porazili těsně 3:2 a opět zapsali tři body. Budou dnes úspěšní i proti Liberci?
Hezké nedělní odpoledne přeji všem příznivcům hokeje. Na programu je čtvrté kolo extraligy a v jeho rámci budeme sledovat duel mezi týmy HC VERVA Litvínov a Bílí Tygři Liberec.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.


Tabulka 2022/2023
Z V VP PP P Skóre B
1. Pardubice 52 29 8 5 10 159:110 108
2. Vítkovice 52 28 4 10 10 159:122 102
3. Sparta 52 28 6 3 15 155:122 99
4. Mountfield 52 23 7 5 17 141:124 88
5. Liberec 52 19 10 10 13 156:129 87
6. Třinec 52 21 5 7 19 149:121 80
7. Brno 52 19 6 3 24 134:150 72
8. Olomouc 52 19 6 2 25 121:141 71
9. K. Vary 52 19 4 3 26 129:163 68
10. M. Boleslav 52 15 7 8 22 116:128 67
11. Litvínov 52 15 7 8 22 137:144 67
12. Plzeň 52 15 6 8 23 127:146 65
13. Č. Budějovice 52 15 5 6 26 132:158 61
14. Kladno 52 15 3 6 28 122:179 57
  • Generali Play-off
  • Předkolo Generali Play-off
  • Baráž
Články odjinud