Chicago zvládlo dnešní venkovní zápas a nadále zůstává v letošní sezóně neporažené. To domácí si připisují další porážku. Tímto se s Vámi loučím a přeji dobrou noc.

Columbus právě vstřelil branku!
Domácí těsně před koncem snižují a dramatizují dnešní zápas, když se prosadil ARTEM ANISIMOV. Asistence: Brandon Dubinsky, Ryan Johansen.
54:04
52:52
52:04
Dorsett vyloučen na 2 minuty za hru vysokou holí.
51:36
Brassard vyloučen na 2 minuty za podražení.
50:52
Bolland vyloučen na 2 minuty za držení.
46:35
Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté odskakují na rozdíl dvou branek, když přesně zamířil JONATHAN TOEWS. Asistence: Patrick Kane, Marián Hossa.
36:50
Anisimov je vyloučen na 2 minuty za zdržování hry.
31:56
Boll a Mayers se do sebe pustili hlava nehlava a oba si nyní posedí 5 minut na trestné lavici.
28:50
Hosté se dostávají do vedení, když se přesně trefil BRYAN BICKELL. Asistence: Niklas Hjalmarsson, Michael Frolík.
27:58
25:58
Letestu je vyloučen na 2 minuty za nedovolené bránění.
20:01
20:00
17:54
Hosté se poprvé v dnešním zápase střelecky prosazují, když úspěšným střelcem je DAVE BOLLAND. Asistence: Patrick Kane.
15:07
Současně vyloučeni domácí Johnson za nedovolené bránění a hostující Bolland za sekání.
7:35
Domácí se dostávají do vedení, když se dokázal prosadit MARK LETESTU. Asistence: Nick Foligno, Derek Dorsett.
7:28
5:28
Brookbank vyloučen na 2 minuty za držení.
00:01

Columbus Blue Jackets: Mason (Bobrovskij) - Wisniewski, Johnson, Ťjutin, Nikitin, Kubalík, Moore - Umberger, Anisimov, Foligno - Dorsett, Dubinsky, Brassard - Prospal, Johansen, Calvert - Boll, MacKenzie, Letestu

Chicago Blackhawks: Crawford (Emery) - Seabrook, Keith, Brookbank, Leddy, Hjalmarsson, Oduya - Hossa, Toews, Saad - Kane, Bolland, Sharp - Stalberg, Shaw, Bickell - Frolík, Kruger, Mayers
Chicago Blackhawks

Chicago si v letošní sezóně drží neporazitelnost, když vyhrálo všechny čtyři zápasy a zahájilo tuto sezónu velmi dobře, jelikož porazilo Los Angeles (5:2), Phoenix (6:4), St. Louis (3:2) a Dallas (3:2 po prodloužení).
Columbus Blue Jackets

Columbus se po první výhře proti Nashvillu (3:2 po samostatných nájezdech) dostal na vlnu porážek, když podlehl Detroitu (3:4 po samostatných nájezdech), Phoenixu (1:5) a Coloradu (0:4).
Kolotoč NHL pokračuje dalším zápasem, který odehraje Columbus Blue Jackets, když na svém ledě přivítá Chicago Blackhawks. My Vám z tohoto zápasu budeme přinášet změny stavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.