To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového týdne a u dalších online přenosů na počtenou!

Trestné minuty: 7:11
Přesilové hry: 1/3-0/1
Hity: 45:38
Zblokované střely: 20:15

Branky a nahrávky: 16. Cole (Roussel, Roy), 19. Roy, 51. Eriksson (Jordie Benn, Eakin), 60. Jágr (Roy, Eriksson) - 5. Perron (Backes, Shattenkirk). Rozhodčí: St. Pierre, St. Laurent - Nowak, Pancich. Diváci: 16663.

Zblokované střely: 9:0 (celkem 20:15)
Dnešní pro evropské fanoušky večerní, pro americké fanoušky odpolední utkání mezi Dallasem a St. Louis končí jednoznačným vítězstvím domácích Hvězd v poměru 4:1. Vítězství se ale nerodilo zas tak lehce, do vedení totiž šli už v páté minutě hosté, když se prosadil David Perron. Do první sirény ale Stars skóre obrátili zásluhou branek Erika Colea a Dereka Roye. Druhá třetina branku nepřinesla, červené světlo se opět rozsvítilo až v 51. minutě, když se trefil Loui Eriksson, v poslední minutě ještě využil přesilovou hru Jaromír Jágr, který se prosadil posedmé v letošní sezóně.
60:00
59:33
Odpískán dotek hostující střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.
59:01
Dallas právě vstřelil branku!
Domácí využívají přesilovku! Derek Roy našel zadovkou zpoza branky přesně hokejku JAROMÍRA JÁGRA, pro kterého už byla rutina skórovat! Asistence: Derek Roy a Loui Eriksson.
58:30
Hosté sice vyhazují, k čemu jim to je ale v takovou dobu platné.
57:56
David Perron je vyloučen za hákování, šance Blues na srovnání tak rapidně padá.
57:38
Hosté se už nyní odhodlali ke hře bez brankáře!
57:10
Sobotka nabídl dobrou přihrávku Porterovi, ten pouze orazítkoval Lehtonenovy chrániče.
56:48
Puk vypadl mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu.
56:20
Robidas nyní trochu nešetrným zákrokem zastavil postup Oshieho, vše mu u rozhodčích prošlo.
55:30
Smith sice dobře získal puk, Pietrangelo k němu ale rychle přispěchal a napravil situaci ve prospěch hostujícího celku.
55:08
Eakinova střela končí na zadním mantinelu.
54:54
Lehtonen likviduje jak střelu Alexe Pietrangela od modré, tak následnou dorážku Sobotky z bezprostřední blízkosti branky!
54:26
Sobotka nabízel puk před branku, tam nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
53:50
Avizovaný ofsajd, hosté musí vyklidit útočnou třetinu.
53:18
Jágr se snažil vyslat Erikssona do brejku, přihrávce dal ale příliš razance.
52:48
Po tvrdém souboji v rohu kluziště zůstal na ledě ležet hostující Cracknell, po chvilce se ale sám zvedá, vypadá to, že bude v pořádku.
52:06
Zakázané uvolnění hostů přesouvá hru před Elliotta.
51:05
Hosté už musí dohánět dvoubrankové manko, Perron se individuálně neprosadil.
50:28
Obrovský tlak domácích nakonec končí brankou na 3:1! Jordie Benn našel přesně hokejku LOUIHO ERIKSSONA, který se štěstím procedil puk za brankovou čáru! Asistence: Jordie Benn a Cody Eakin.
50:10
Jágr s Eakinem mířili do brejku dva na jednoho, český útočník ale nedokázal ani vystřelit, ani přihrát.
49:45
Hosté se nyní na delší dobu usadili v útočném pásmu.
49:11
Lehtonen v pohodě kryje střelu Kevina Shattenkirka od modré.
48:59
Branka neplatí!
48:59
Hosté se radují z branky, rozhodčí ale jasným gestem ukazuje, že gól neplatí kvůli úmyslnému kopnutí! Vše se jde ale prozkoumat k videorozhodčímu.
48:51
Icing domácích přesouvá hru před branku Kariho Lehtonena.
48:00
Domácí se usadili v útočném pásmu a nechtějí půjčit svým soupeřům kotouč.
47:15
Elliott vyráží střelu Brendona Dillona.
46:34
Střela Pietrangela sražena do ochranné sítě.
46:00
Backes nedokázal stlačit puk nad Lehtonenův beton!
45:47
Lehtonen likviduje tvrdou střelu Shattenkirka od modré čáry.
45:10
Alex Goligoski rozjíždí novou útočnou akci svého týmu.
44:28
Na druhé straně pálil z mezikruží Jamie Benn, Elliott ale stále drží jednobrankové manko svého týmu.
44:02
Schwartz pálil po vytočení se zpoza branky, Lehtonen byl připraven.
43:38
Další ofsajd v podání hráčů Blues.
43:05
D'Agostini pouze nahazuje do útočné třetiny.
42:36
Hosté v ofsajdu.
42:10
Domácí vstoupili do třetí třetiny o něco aktivněji než hosté, v útočné třetině se ale nezdrží ani jeden z týmů.
41:35
Dnes velmi aktivní Cracknell se opět pokusil o střelu, Lehtonen byl pozorný.
40:40
Odpískána hra vysokou holí v podání Jaromíra Jágra.

Zblokované střely: 6:9 (celkem 11:15)
Ve druhé třetině jsme neviděli žádnou branku, i když paradoxně oba týmy začali o něco více střílet. Lehtonen i Elliott ale zavřeli své klece a stav tak po čtyřiceti minutách je stejný jako po první třetině, Dallas stále vede 2:1.
40:00
39:07
Berglund v ofsajdu.
38:42
Fiddlerův bekhend končí za brankou.
38:10
Hosté ujeli do brejku dva na jednoho, Cracknell s Reavesem ovšem tuto situaci nedokázali dobře vyřešit.
37:28
Hosté opět ztratili kotouč ve své vlastní třetině, opět u toho byla třetí lajna Stars, Coleova střela byla ale sražena do ochranné sítě.
36:40
Backes zkusil štěstí z úhlu, Lehtonen byl připraven.
36:11
Eriksson hledal své spoluhráče před brankou, jeho přihrávka byla sražena a puk dokonce přeletěl ochrannou síť a skončil až mezi diváky.
35:48
Hosté se jednoduše dostali k útočnému pásmu, nepříjemnou střelu Oshieho kryje Lehtonen.
34:58
Garbutt tlačil puk pod Elliotta, ten vše ustál.
34:20
Konečně se domácí vymanili z dlouhého tlaku Blues, dnes velmi produktivní třetí lajna vedená Derekem Royem se opět snaží něco vymyslet v útočném pásmu.
33:39
Icing domácích.
33:15
Opravdu to nyní vypadá jako přesilovka hostů, hraje se ovšem pět na pět.
32:40
Domácí hráči jsou nyní pod velkým tlakem, Bluesmani už stihli prostřídat tři lajny.
32:09
Shattenkirk z úhlu napálil spodní oblouk branky.
31:45
Stewart se Sobotkou se snaží opět něco vymyslet.
30:30
Elliott neudržel puk ve své lapačce, poté se tedy musel ohánět po puku, naštěstí pro něj skončil v bezpečí.
30:05
Ofsajd hostů.
29:46
Lehtonen se nyní musel ohánět po pokusech Sobotky a Stewarta, vše zakončil Roman Polák tvrdou ranou od modré čáry mimo branku.
29:10
Garbutt pálil z ostrého úhlu, jeho střela skončila vedle.
28:36
Sobotka se vrací na led, hosté hrají v plném počtu.
28:20
Pietrangelo skvěle odbránil Codyho Eakina.
27:56
K dalším dvěma střelám se dostal Jaromír Jágr, obě mířily vedle, poté se neprosadil z dorážky ani Eric Cole.
27:30
Hosté vyhazují.
26:50
Jágr se dostal k zajímavé střele, Elliott si jeho pokus na bližší tyč pohlídal.
26:36
Vladimír Sobotka je vyloučen za držení.
26:30
Bluesmani se usadili v útočném pásmu, povětšinou se ale hraje u mantinelu.
25:12
Eriksson se v samé blízkosti Elliotta neprosadil.
24:35
Domácí hráči se daleko nedostali, hra se opět obrací směrem k Lehtonenovi.
23:54
Morrow skáče na led, Hvězdy jsou kompletní.
23:18
Oshie minul branku, domácí posléze vyhazují až k Elliottovi.
22:45
Lehtonen vyráží také střelu Davida Perrona, hosté ale hodně domácím obráncům zatápí.
22:21
Lehtonen kryje pokus Pietrangela.
21:54
Bluesmani si zahrají přesilovku, Brenden Morrow je vyloučen za krosček.
21:10
Domácí vstoupili do druhé třetiny aktivněji než do samého úvodu utkání, na Elliotta už mířilo několik střel, většina ale skončila mimo tři tyče.
20:35
Elliott kryje slabou střelu Jamieho Benna.

Zblokované střely: 5:6
První třetina byla celkem bohatá na branky, skóre otevřeli již v páté minutě hosté, když se po hezké akci první lajny Blues prosadil David Perron, který si kličkou vychutnal Lehtonena. Dallas byl v úvodu utkání hodně zamlklí, Elliott neměl v podstatě žádnou práci. Až ke konci úvodní dvacetiminutovky se domácí hráči trochu vzpamatovali a nakonec vytěžili rovnou dvě branky. V 16. minutě se prosadil Eric Cole, o tři minuty později využil špatné rozehrávky Blues také Derek Roy. Po prvních dvaceti minutách tak Hvězdy vedou 2:1.
20:00
19:05
Hosté se rychle snaží o vyrovnání.
18:20
Tak tomu se říká obrat, hosté, konkrétně Roman Polák, opět ztratili puk ve vlastní obranné třetině, toho se zmocnil opět DEREK ROY a s přispěním velkého štěstí propálil Elliotta podruhé! Bez asistence.
17:34
Lehtonen kryje obrovskou příležitost Oshieho, který se natřikrát dostal ke střele, finský brankář hájící barvy Stars ale všem jeho pokusům odolal.
17:10
Domácí jsou nyní na koni, opět se snaží o kombinaci v útočném pásmu.
16:34
Elliott musí likvidovat další nebezpečí před jeho brankou.
15:59
Z ničeho nic domácí srovnávají! Hosté ztratili puk ve vlastní třetině, toho se zmocnil Roussel, přes Roye se kotouč dostal k volnému ERICU COLEOVI, který srovnává na 1:1! Asistence: Antoine Roussel a Derek Roy.
15:50
Jamie Benn v ofsajdu.
15:16
Elliott likviduje tvrdou ránu Erikssona z vrcholu levého kruhu.
15:11
Nichol se vrací na led, Blues hrají v plném počtu.
14:43
Sobotka s Backesem odvádí skvělou defenzivní práci v oslabení.
14:20
13:40
Hvězdy zatím hrály s pukem pouze po mantinelu, poté se Shattenkirk provinil hrou vysokou holí, vhazovat se tak bude po Elliottově levici.
13:11
Uvidíme první přesilovku, za držení je vyloučen Scott Nichol.
12:25
Elliott pomůže svým obráncům s rozehrávkou, aby se také trochu zahřál, jelikož ho domácí hráči zatím moc neprověřili.
11:06
Puk se odrazil do hlediště, vhazovat se bude ve středním pásmu.
10:10
Dopřed míří hosté, Backes vybojoval puk v rohu kluziště.
09:25
Opět se domácím nepodařilo zakotvit v útočné třetině, Jordie Benn svým nahozením trefil hned prvního clonícího hráče před sebou, od kterého se puk odráží do středního pásma.
08:39
Postavení mimo hru také na druhé straně.
08:07
07:25
Domácím hráčům se v úvodu utkání opravdu nedaří, nejsou schopni se na chvíli udržet v útočném pásmu, Elliott zatím musel zasahovat pouze jednou.
06:22
Dillonův pokus o střelu nebyl úspěšný.
06:00
I čtvrtá lajna Blues si dokázala vytvořit tlak, Cracknell pálil z velkého úhlu, Lehtonen byl ale připraven.
05:05
Hosté opět kombinují v útočné třetině.
04:20
Ihned po vhazování se do sebe pustili Chris Stewart a Antoine Rousell, oba si míří zchladit hlavu na trestnou lavici.
04:20
St. Louis právě vstřelilo branku!
První lajna hostů se usadila v útočné třetině, střela Shattenkirka byla sražena, puk se odrazil přesně na hokejku Backese, který ho nezištně předložil DAVIDU PERRONOVI, jenž tváří tvář Lehtonenovi uspěl s kličkou! Asistence: David Backes a Kevin Shattenkirk.
03:15
Trevor Daley rozjíždí novou útočnou akci Stars.
02:35
Fiddler přišel o puk v souboji s Romanem Polákem, hosté tak opět míří dopředu.
01:47
Bluesmani v ofsajdu.
00:40
Hosté ze St. Louis začali aktivněji, Lehtonen zatím nemusel zasahovat.
00:01

Dallas Stars: Lehtonen (Bachman) - Dillon, Robidas, Daley, Jordie Benn, Goligoski, Oklesiak - Jágr, Jamie Benn, Eriksson - Cole, Roy, Rousell - Smith, Eakin, Morrow - Garbutt, Fiddler, Nystrom

St. Louis Blues: Elliott (Halák) - Pietrangelo, Redden, Shattenkirk, Jackman, Polák, Russell - Oshie, Backes, Perron - D'Agostini, Berglund, Schwartz - Stewart, Porter, Sobotka - Reaves, Nichol, Cracknell

Rozhodčí: St. Pierre, St. Laurent - Nowak, Pancich.
Dallas se v současné době ve velmi vyrovnané Západní konferenci nachází na jedenáctém, tedy nepostupovém místě. Hvězdy ovšem mají stejný počet bodů jako osmé Los Angeles, tedy 22, na svého dnešního soupeře ze St. Louis, které je čtvrté, ztrácí Stars dokonce pouze dva body! Dallas má v poslední době velmi rozpačité výkony, výhra střídá prohru a zase naopak. Podobně na tom jsou také Bluesmani. Ti ale své poslední střetnutí proti Edmontonu alespoň dokázali vyhrát.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého ledního hokeje, NHL pokračuje svým strhujícím tempem, na dnes si nejslavnější hokejová soutěž světa přichystala celkem 9 zápasů, v jednom z nich se utká Dallas Stars a St. Louis Blues.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:10.