To je ode mne pro dnešek vše. Přeji hezký den, nebo dobrou noc.
Československá stopa v utkání:

Tomáš Fleischmann: 0+1, 6 střel. Čas na ledě: 18:23.
Tomáš Kopecký: 0+0, 1 střela. Čas na ledě: 14:57.
Třetí třetina byla na góly vůbec nejbohatší. Hráči Floridy ji vyhráli poměrem 3:1 a rozhodli tak o svém dnešním vítězství. Utkání bylo poměrně vyrovnané. Hosty několikrát podržel vynikající Thomas a předvedli efektivnější koncovku. Domácí ještě v 50. minutě vedli a tak je tento výsledek určitě velmi mrzí.
60:00
59:16
Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:30
Florida právě vstřelila branku!
Domácí to zkoušeli bez brankáře, ale velmi rychle přišla špatná rozehrávka a přečíslení, což využil znovu MARCEL GOC. Bez asistence.
58:02
Zakázané uvolnění Floridy.
57:45
Z akce hostů jje protiútok na druhé straně.
57:10
Postavení mimo hru.
55:05
Hosté dokonali obrat! Vedoucí branku hostů vstřelil MARCEL GOC, po dobré přihrávce Tomáše Fleischmanna. Druhá asistence: Brian Campbell.
54:07
Domácí kombinují za soupeřovo brankou.
53:22
Eakin měl našlápnuto, ale do útočné třetiny kvůli hrozícímu ofsajdu nemohl.
52:39
Rousell zkoušel překonat brankáře Thomase, ale neúspěšně.
50:32
Hosté vyhráli buly, následně se po jednom z pokusů udělal obrovský závar před bránou a nakonec dostrkal puk do sítě ALEXANDR BARKOV. Asistence: Kris Versteeg.
50:22
Lehtonen měl s tímto pokusem Upshalla co dělat.
50:12
Domácí pokus byl zblokován a dopředu jdou hosté.
Dallas právě vstřelil branku!
Domácí se dostali do přečíslení dva na jednoho. První střelecký pokus ještě obránce Floridy v pádu zmařil, ale dorážce do prázdné branky BRENDENA DILLONA už zabránit nešlo. Asistence: Vernon Fiddler, Antoine Roussel.
47:23
46:31
Počet sil na ledě se vyrovnává. Erik Cole dostává menší trest za nedovolené bránění.
46:32
Ještě zbývá necelá minuta přesilové hry pro domácí.
45:23
Goc dostává 2 minuty za nebezpečnou hru vysokou holí.
45:17
Domácí znovu útočí a Thomas má další práci.
44:57
Další skvělý zákrok Thomase, který ve druhé polovině utkání svůj tým drží.
43:07
Obrovská šance Stars. Goligoski dostal kotouč do mezikruží a mohl pálit do odkryté branky, ale Thomas vynikajícím zákrokem tuto možnost zlikvidoval.
42:12
Domácí se usadili v útočném pásmu a ostřelují Thomase.
41:47
Lehtonen drží kotouč.
40:55
Úvod třetiny působí trochu nervózně.
40:01
Nejprve se dohrávalo několik posledních vteřin ze druhé části a teď už jdeme opravdu na třetí třetinu.
40:01
Třetí třetina začne přibližně ve 4:28.
Také ve druhé třetině jsme viděli jednu branku, tentokrát na straně domácího celku, který přidal na tempu a byl v této třetině lepším týmem. Avšak pořád to stačí pouze na vyrovnaný stav 1:1, za kterého budeme nastupovat do třetí části dnešního utkání.
40:00
39:35
Závar před Thomasem, ale skóre se nemění.
39:15
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:55
Hosté se již dokázali vymanit z tlaku domácích a zaútočit, ale brzy o puk zase přišli.
38:32
Dallas postupoval ve třech proti třem, střelu levého křídla Thomas vyrazil.
37:32
Lehtonen si připisuje další zákrok.
36:23
Závar před Lehtonenem, ten již ale má puk ve své lapačce a rozhodčí přerušuje hru.
35:04
Benn se dostal ke střele, kterou kryje Thomas.
34:02
33:06
A teď už se Dallasu podařilo vyhodit.
32:54
Hosté drží útočné pásmo.
32:02
Domácí se navíc provinili přestupkem, za který si Chiasson odsedí 2 minuty.
32:02
Shawn Horcoff měl obrovskou příležitost před Thomasem, ale bohužel pro domácí nezpracoval puk tak, jak by si představoval.
31:14
Whitney najel, nebo spíš byl natlačen do Thomase, ale vše je v pořádku a pokračuje se ve hře.
30:20
Další Thomasův zákrok.
29:39
Horcoff ujížděl z pravé strany sám na Thomase, ale bekhendovým blafákem gólmana hostí nepřelstil.
28:59
Domácí převzali ve druhé třetině aktivitu a určují tempo.
27:25
Je vyrovnáno. Dallas využívá přesilovku. Po vyhrané buly posunul obránce puk na , který pálil pouze do boční konstrukce, odkud se puk odrazil ALEXI CHIASSONOVI, který obkroužil branky a dorazil puk do odkryté branky. Asistence: Ray Whitney, Brenden Dillon,
27:03
Domácí drží útočnou třetinu, ale teď už o kotouč přišli, ale hosté dokázali pouze vyhodit za cenu zakázaného uvolnění.
26:43
25:58
Přesilové hry dnes zatím nejsou silnou stránkou ani jednoho z obou mužstev.
24:43
Kris Versteeg je potrestán za podražení. Přesilovka pro domácí.
24:30
Tomáš Fleischmann na sebe upoutal pozornost, když sám obkroužil branku a nebezpečně se pokusil zakončit.
23:58
Za Dallas pálil z pravé strany Chiasson, Kopecký vyváží kotouč z obranné třetiny.
23:12
Hraje se ze strany na stranu.
21:24
Zakázané uvolnění domácích.
20:01
Druhá třetina začne přibližně ve 3:35.
Rychlý útočný hokej jsme viděli v první třetině, ale vzešla z toho pouze jediná branka a to ještě paradoxně z docela nevinné akce, kdy se špatně odražený kotouč dostal ke Scottu Gomezovi, který dal hostům vedení. Florida tak vede po první třetině 1:0.
20:00
19:47
Závar před Lehtonenem a teď už domácí vyhodili přes všechny čáry.
19:25
Fleischmann to zkoušel, ale netrefil Lehtonenovu klec.
18:57
Domácí málem vyhodili, ale hosté udrželi třetinu.
18:38
Florida drží pásmo.
17:54
Erik Cole si odsedí menší trest za hákování Tomáše Fleischmanna. Přesilovka pro hosty.
17:41
Nakonec jsme se přeci jen dočkali branky. Po souboji za domácí brankou, kde byl obránce velmi nedůrazný, se odrazil puk ke SCOTTU GOMEZOVI, který dává Floridě vedení. Asistence: Kris Versteeg.
16:25
Ale hra se rychle přesunuje zpátky před Thomase.
16:05
Hosté přechází útočnou modrou.
15:08
15:05
Lehtonena prověřil také český útočník Tomáš Fleischmann.
13:47
Erik Cole postupoval dopředu, ale v souboji s bránícím hráčem o puk přišel.
13:20
12:27
Přesilovka hostí zatím není o nic lepší, než první početní výhoda domácího celku.
11:20
Garbutt, Roussel, Weaver. To je trojice hráčů, kteří si za předchozí šarvátku odsedí menší trest a výhodu přesilové hry mají zase hosté.
09:27
Při vlastní početní výhodě nechali domácí ujet samotného Muellera, který souboj s Lehtonenem nevyhrál.
08:59
Drew Shore se provinil nebezpečnou hrou vysokou holí a odsedí si menší trest.