To je ode mne vše a přeji vám krásný zbytek dnešního dne.
Zápas je za námi a jako vítězové z něj vyšel hostující Avtomobilist Jekatěrinburg! Ten se díky dvěma rychlým gólům v poslední části ujistil o dnešní výhře. Domácím se ještě v polovině třetiny podařilo skórovat a trochu jim to napumpovalo adrenalin do žil, ale další dvě branky vsítit již nedokázali. Poslední 4 minuty jsme bohužel přišli o videopřenos z Ruska a mohli jsme pouze sledovat změny stavu a vyloučení. Ovšem za tyto 4 minuty se nic důležitého nestalo a skóre zůstalo stejné.
60:00
Omlouváme se, ale momentálně nemáme k dispozici videopřenos kvůli technickým problémům. Budeme vám alespoň přinášet změny stavu a vyloučení. Pracujeme na odstranění problému a ještě jednou se omlouváme za způsobené komplikace.
55:40
Hosté jsou v pěti!
54:20
Ofsajd domácích.
53:40
Na trestnou putuje hostující Jemelejev na 2 minuty za sekání.
52:32
Domácí se pouštějí znovu do útoku ale míjí bránu.
50:31
Ufa právě vstřelila branku!
Domácí snižují na 1:3! Gluchov objel branku a donutil Kováře si pohlídat pravou tyčku. Gluchov ale nahrál na volně stojícího JEGORA DUBROVSKIJEHO a ten střelou těsně kolem tyčky rozvlnil síť! Asistence: Alexej Gluchov, Anton Slepyšev
50:08
Domácí jsou kompletní.
49:41
Malychin zkusil zamést puk za domácího gólmana, ale jeho úmysl mu nevyšel.
48:45
Viklund střílí tvrdou střelu přímo do náruče Vasilevskijho.
48:08
Pankov (UFA) jde na trestnou lavici na 2 minuty za podražení.
46:53
Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
A hned další branka hostů! Prudkou střelu poslal od modré Demagin. Od betonu Vasilevskijho se kotouč opět odrazil na klečícího FJODORA MALYCHINA který z kleče a zády k brance poslal puk mezi 3 tyče! Asistence: Sergej Demagin.
45:24
Hosté se dostali do útočné třetiny a jeli 3 na 3. Deveaux přihrál na Jefimova,který trefil pouze beton Vasilevskijho, od kterého se puk posunul do jízdy EDUARDOVI LEVANDOVSKIJEMU a ten poslal kotouč do odkryté klece! Asistence: Andre Deveaux, Alexej Jefimov
44:59
Domácí musí opět rozehrát novou akci až zpoza svojí branky.
43:52
Teď měl Vasilevskij plné ruce práce, ale všechny pokusy o doražení puku do brány vychytal.
43:14
Zubarov byl připraven na střelu od modré, ale nevšiml si, že mu puk utekl za modrou čáru a je to tedy ofsajd domácích.
41:29
Na trestnou lavici putuje hostující Jefimov na dvě minuty za sekání.
40:18
Hned z úvodu se domácí pomalu přesouvali do útočné třetiny, Makarov ale ztratil stabilitu a posunul branku ze své pozice.
40:01
I druhá třetina je za námi. V prostřední části jsme se branky nedočkali, zato bylo k vidění několik vyloučení na obou stranách. Více se ke střele dostali hostující, ale Vasilevskij byl tentokrát neomylný a nepustil za sebe další kotouč. Třetí třetina začne zhruba v 13:40.
40:00
39:17
Domácí se usazují před Kovářem a pokouší se vyrovnat před koncem třetiny.
38:38
Domácí jsou v plném počtu.
37:44
Vasilevskij na poslední chvíli zastavil kotouč od Viklunda!
36:38
Stěpanov je vyloučen na 2 minuty za podražení.
36:33
Hosté jsou kompletní.
36:14
Zubarev poslal dělovku z pravého kruhu na Kováře! Brankář sice zvedl vyrážečku do dráhy puku, ale kotouče se nedotkl a jeho bránu zachránila horní tyč!
35:23
Tomáš Záborský byl před Kovářem přistrčen ale při pádu ještě dokázal vystřelit na hostujícího gólmana.
34:33
Hostující Viklund je vyloučen na 2 minuty za podražení.
33:42
Domácí jsou zahnáni do vlastní třetiny.
31:54
Záborského střela byla zblokována.
30:18
Mereskin se pokusil prostřelit Kováře z mezikruží, ale hostující gólman jeho střelu vytěsnil.
29:28
Jekatěrinburg má teď dobře rozestavěné hráče a skvěle kombinují před brankou domácích. Puk jim ale sebrali domácí, ale posílají jej přes všechny čáry na zakázané uvolnění a hra se tak vrací zpět.
27:16
Teď Vasilijevskij vykryl dvě dobré střely. Nejprve střílel Demagin a domácí brankář byl po zákroku mimo bránu. Demagin ale vzal znovu kotouč a objel branku a nahrál na Antonova, který nestihl vypálit do volné branky a Vasilijevskij kryje i druhou střelu!
26:50
Oba týmy jsou kompletní.
26:30
Na obou stranách teď oba dva brankáři zachránili své týmy od gólu!
24:50
Pihlström(UFA) a Trjamkin(JEK) putují na trestnou lavici. Domácí hráč si jde odpykat 2 minuty za krosček, hostující Trjamkin jde za sekání.
23:44
Icing domácích.
23:18
Hosté kombinují v útočné třetině.
21:54
Na několikrát dorážený kotouč Vasilevskij ukrývá na ledě pod svojí lapačkou.
20:41
20:41
Viklundovu střelu domácí gólman kryje.
20:35
Hosté se usadili v útočném pásmu a pokračují v početní výhodě.
20:01
První třetina je za námi. Viděli jsme v ní pouze jednu branku. Z celkem normální akce prostřelil jemnou střelou Vasilevskijho hostující Lepistö. První část třetiny ale výrazně patřila domácím, kteří nedokázali žádnou střelu poslat až za záda zatím bezchybného Jakuba Kováře. Uvidíme, jak se vyvine druhé dějství, které začíná zhruba ve 12:54.
20:00
19:49
Do šance se dostal Lepistö ale mířil přímo do domácího gólmana.
18:41
Artur Kulda(UFA) si jde odsedět dvě minuty za podražení.
17:46
Icing Ufy.
17:27
Julajev se neúspěšně snaží usadit v útočné třetině.
16:12
Višněvskij to zkoušel z pravého kruhu, Kovářova lapačka ale byla nachystaná.
15:54
Domácí teď napodruhé rozehrávají z vlastního pásma.
14:54
Kolcov dostal nabito na modrou čáru. Jeho střela byla pro Kováře lehkou záležitostí.
13:41
Šitov teď na modré čáře útočného pásma poslal omylem puk směrem ke svojí brance a do šance se dostal Golyšev. Jeho střelu vytěsnil dobře stojící Vasilijevskij.
12:57
Salavatští vypadají teď jako opaření a nedokáží založit akci.
11:05
Hosté vtrhli do útočného pásma a Malychin poslal puk na vedle jedoucího SAMIHO LEPISTA a ten lehkou střelou poslal puk na Vasilevskijho a tomu kotouč propadl mezi betony za jeho záda! Asistence: Fjodor Malychin.
10:40
Dubrovskij teď udržel puk v útočné třetině a udělal před Kovářem zmatek.
10:17
Kovář vyráží střelu do ochranné sítě.
09:07
Na druhé straně teď poslal Mirnov přihrávku na najetého Kolcova v mezikruží, který z první trefuje lapačku Kováře!
08:29
Hned po vhazování v pásmu hostů proletěl hřištěm jako střela Simakov a kotouč posílal na domácího brankáře ještě ze středního pásma. Vasilevskij vypadal trochu zaskočeně, puk ale chytil.
07:23
Gluchov teď clonil hostujícímu gólmanovi, střela ale minula branku a Kovář neměl žádnou práci.
06:59
Pankovova střela končí v nastavené lapačce Kováře!
06:48
Ufa stále v útočném pásmu.
06:20
Hosté jsou v plném počtu.
05:44
Makarova střela zápěstím a následná teč slovenského Záborského končí v náruči kováře.
05:18
Zubarev dorážel u branky kotouč, nepodařilo se mu jej protlačit přes dobře postaveného Kováře.
04:20
Domácí si zahrají první přesilovku. Na trestnou lavici odchází Levandovskij (JEK) na dvě minuty za sekání.
03:29
Teď se do úniku dostal Demagin, zakončoval ale přímo do betonů domácího brankáře!
03:01
Demagin poslal hned z vhazování puk směrem na bránu, ale minul.
02:57
Icing Ufy. Vhazování před Vasilevskijem.
02:22
Jekatěrinburg se osvobozuje po menším tlaku domácích.
01:45
Trjamkin chytá pod krkem Artuše Kuldu a odstraňuje ho z Kovářova brankoviště.
01:30
Hra se přesouvá před Kováře.
00:30
Simakov dostal přihrávku na pravý kruh před Vasilevskijho ale střela letěla vedle brány.
00:10
Úvodní buly vyhráli domácí a začínají velmi aktivně.
00:01
Ruská hymna zní halou, utkání brzy začne.
Na ledě se ještě objeví slovenský útočník Tomáš Záborský hrající v prvním útoku domácích.

Salavat Julajev Ufa: Vasilevskij – Sopel, Kulda, Višněvskij, Šitov, Zubarev, Kolcov, Babčuk, Gurkin – Makarov (C), Hartikainen, Záborský – Mereskin, Dubrovskij, Slepyšev – Mirnov, Pihlström, Kajgorodov – Stěpanov, Gluchov, Pankov

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář – Gusev (C), Trjamkin, Viklund, Lepistö, Antonov, Megalisnkij, Rybnickij, Zhuravlev – Levandovskij, Deveaux, Jefimov – Lazarev, Černov, Malychin – Simakov, Jemelejev, Demagin – Golyšev, Strelcov, Arkalov

Rozhodčí: Bulanov, Romasko – Medveděv, Sivov.
Češi a Slováci na ledě
Za hostující celek letos hraje český brankář Jakub Kovář. Na straně domácích můžeme vidět slovenského forwarda Štefana Růžičku.
Vzájemný zápas
Oba týmy se již jednou střetly a z duelu vyšli jako vítězové dnešní hosté. Na vlastním ledě porazili Ufu v poměru 7:4.
Avtomobilist Jekatěrinburg
Hostující Jekatěrinburg se 43 body na kontě a 33 odehranými zápasy ale hájí zatím poslední postupovou příčku do play – off – 8 místo. Jejich bilance je i mnohem horší než domácího celku. Z posledních 5 zápasů mají pouze 2 výhry.
Salavat Julajev Ufa
Domácí Ufa drží s 57 body na kontě a 31 odehranými zápasy 4. místo v tabulce.
V posledních 5 zápasech si domácí připsali 4 výhry a jednu prohru, Dnes se pokusí natáhnout svoji šňůru výher na 3 vítězná utkání v řadě.
Vítejte u dalšího kola Kontinentální hokejové ligy. V dnešním utkání se střetnou dva celky z Východní konference – domácí Salavat Julajev Ufa a hosté Avtomobilist Jekatěrinburg.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.