2. Jhonas Enroth (DAL) 25 zák., 1 gól, 96,0%
3. Filip Forsberg (NSH) 1+0
Československá stopa v utkání:
Aleš Hemský (DAL) 0+0, 3 střely, čas na ledě 13:13
Skvělý finiš Jamie Benna! Útočná hvězda Stars si šťastným odrazem od brusle připisuje druhou asistenci na gólu Eakina 8,5 sekund před koncem zápasu a díky získanému bodu se posouvá na 1. místo kanadského bodování zákl. části NHL před Johna Tavarese a získává Art Ross Trophy!
60:00
59:52
Dallas právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, Dallas vstřelil ještě jeden gól a kapitán domácích Jamie Benn přišel k asistenci, kterou přeskočil Tavarese v bodování NHL, doslova jako slepý k houslím. Unavený švédský křídelník Stalberg vyhazoval puk ze třetiny, černý gumový nesmysl se ale odrazil od bruslí clonícího Benna přímo na hůl Trevora Daleyho. Ten si to namířil k brankovišti, kde kličkou obalamutil dva bránící hráče a předložil puk před branku, kde už čekala nachystaná čepel CODYHO EAKINA! Asistence: Trevor Daley, Jamie Benn.
57:55

JAMIE BENN dnes exceluje. Na své konto si připisuje hattrick z dnešního utkání a tím se dotahuje na Tavarese na čele kanadského bodování. Ovšem kapitán Dallasu má méně gólů a tak je v bodování stále druhý. Stihne dnes ještě Tavarese překonat?
Hosté šli do hry bez brankáře a Benn trefil prázdnou bránu. Led byl zasypán kšiltovkami fanoušků.
55:48
Piskula na chvilku zaměstnal Enroth, když si před něho sjel a prodral se mezi obranou. Enroth nastavil lapačku, kam mu puk přistál.
54:20
Moen si chtěl sám najet před bránu, ale obránce Predators ho postupně dostrkal k mantinelu a nedal mu šanci ani si vystřelit.
51:59
Už jen osm minut dělí Dallas od vítězství. Jestli chce Nashville pomýšlet nad vítězstvím, měli by více zabrat.
50:12
Klinberg si úplně sám vyrazil přes celé hřiště na Enrotha. Ten ukázal famózní zákrok a Dallas podržel.
49:01
Za Huttonem došlo k menší potičce, když do něho Spezza několikrát strčil.
48:32
Joe Piskula (NSH) vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.
48:12
Eaves nahodil puk před bránu rozjetému Bennovi. Puk se nakonec ocitl pod betony brankáře. Jen malý kousek dělil Benna od hattricku.
47:59
Garbutt si sjížděl zleva na Huttona. Střela z úhlu mu nesedla a letěla úplně mimo než chtěl.
46:02
Beck se rozhodl přihrát puk dopředu na spoluhráče. Přihrávka vůbec nebyla přesná a šla do hokejky protihráče. Toho využili hosté a šli do akce. Před bránou čekal připravený Cullen, který poslal puk do horního roku, ale puk tam nedoletěl, protože lapačka Enrotha byla rychlejší.
43:48
Daley se nadějně vydával s pukem na Huttona, pokus mu ovšem přerušil ofsajd.
43:10
Smith vyčkával před bránou na přihrávku. Přihrávka šla hodně mimo něho.
42:03
Domácí k navýšení přesilovou hru nevyužívají. Teď se musí držet zuby nehty.
40:01
Ve druhé třetině jsme se gólu nedočkali. Hra byla vyrovnaná. Šance byly na obou stranách, ale žádná taková, aby z ní padl gól. Nashvillu zbývá ještě dvacet minut na to, aby stav utkání změnili, aby na konci bylo vítězství na straně Predators. Necháme se překvapit. Do třetí třetiny nastoupí Stars ještě s přesilovou hrou, kterou si zahrají minutu a půl. Čas na to navýšit náskok.
Další třetina začne přibližně v 04:00.
40:00
39:35
Viktor Stalberg (NSH) vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
39:26
Wilson si najížděl zleva na Enrotha. Objížděl bránu a vystřelil. Pro Enrotha nebyl problém jeho pokus okamžitě zlikvidovat.
38:01
Domácím stačí, když si svoje vedení ubrání. Vyhazují na zakázané uvolnění.
36:17
Hráči se teď na hranici pravidel postrkovali za Enrithovou bránou. Vítězně vyšli ven Predators a vydali se do útoku.
35:27
Neal se sám vydal do útoku. Přebruslil celé hřiště a při tom se držel pořád u mantinelu. Když byl v dostatečné vzdálenosti na vrcholu kruhu tak vypálil, puk se odrazil od brankáře, kde se ještě natahovali za dorážkou, ale ta letěla mimo bránu.
34:54
Klinberg dnes už po druhé zkoušel pozornost Huttona. Zatím připraven.
33:11
Hemský zase v akci. Tentokrát se ujal puku, ale u mantinelu byl tvrdě dohrán a po souboji o puk přišel.
31:12
Jamie Benn se před bránou natahoval pro dorážku. V plánu měl puk prostrčit mezi tyčkou a brankářovým betonem, ale v té rychlosti puk strčil za bránu.
30:40
Hemský se rozjel na bránu, ale k ničemu mu to nebylo, jelikož měl problém dostat se přes dva obránce. Proto puk jen nahodil po zemi aHutton ho betony odrazil ke straně, kde už se ho ujala obrana hostů.
26:16
Cullen vystřelil od levého mantinelu. Puk šel po zemi a přes clonícího hráče měl Enroth co dělat, aby puk dostal pod kontrolu. Nakonec ho vyhodil za bránu.
25:28
Jason Demers (DAL) vyloučen na dvě minuty za podražení.
25:16
Hemský v šanci. Před bránu mu přišla přihrávka, ale nestihl si zpracovat a jeho střela byla pouze po zemi, což Huttonovi nedělalo problém ji okamžitě zlikvidovat.
24:12
Benn si opět vyzkoušel pozornost Huttona. Tento zákrok nebyl vůbec těžký. Puk mu skonči v lapačce.
23:01
Jamie Benn opět v akci. Teď se mu ovšem nepodařilo prorazit až do útočného pásma.
21:40
Fidler si najel k levému rohu brány a vyčkával na přihrávku. Ta přišla, ale nebyla přesná, takže nemohl zakončit.
20:37
Jamie Benn dnes útočí na hattrick. Ve druhé třetině jako první vystřelil na Huttona.
20:01
Střely na branku

Dallas Stars – Nashville Predators 10 – 7
Do první třetiny vstoupily oba týmy velice energicky. Hra měla svůj švih a hlavně rychlý spád, který se ukázal poprvé na straně domácích, kdy svoji perfektní formu potvrdil Benn. TO se nelíbilo hostům a ihned chtěli srovnat. Vyšlo jim to hned po čtyřech minutách hry, kdy srovnával Smith. Okamžité reakce jsem se dočkali hned, jak si domácí zahráli přesilovou hru, která trvala pouhé čtyři vteřiny. Po skvělé souhře se k puku opět dostal Benn a dnes už druhým gólem navyšoval!
Další třetina začne přibližně v 03:05.
20:00
19:22
Klinberg se pokoušel nahodit puk pře bránu. Obrana byla rychlejší než spoluhráč. I tak si ukořistili puk zpět.
18:28
Po delší době se dostali k puku i hosté, ale domácí nechtějí nic ponechat náhodě a nenechali je projít přes modrou čáru.
16:30
Dallas si zatím drží své vedení a do žádné velké akce se nepouští.
13:33

Tak toto bylo ukázkové. Domácí rychle reagovali na gól domácích a v přesilové hře se okamžitě prosazují. Po vyhraném buly před bránou Predators se JAMIE BENN ujal puku, lehce si najel mezi kruhy, vypálil a úspěšně propálil Huttona. Dnes už po druhé! Asistence: John Klinberg.
13:29
Stalberg (NSH) vyloučen na dvě minuty za podražení.
11:33
Nashville právě vstřelil branku!

A máme vyrovnáno. Po vhazování ve středním pásmu se Nashville okamžitě ujal puk a hned zamířili k bráně. Po pár přihrávkách byl Enroth lehce zmaten. Před sebou měl dva hráče, přes které sotva viděl, což bylo výhodou pro CRAIGA SMITHA, který neměl problém ho propálit. Asistence: Ryan Ellis a Mike Ribeiro.
11:27
Nichushkin si zleva najížděl bráně. Nejdříve byl sám, ale po chvilce se na něho nalepil obránce, a tak jeho střela neměla žádný švih. Huttonovi stačilo puk vyrazit pouze betony.
10:20
Daley se ocitl volný s pukem před bránou, avšak v poslední chvíli se přihnala obrana a puk mu byl odebrán.
07:35

Krásnou souhru nám mohli předvést domácí. JAMIE BENN ukázal jeho skvělou formu a svým gólem z mezikruží posílá domácí tým do vedení! Asistence: Cody Eakin.
07:24
Nashville je zatím více aktivní. Jsou častěji u puku a také před bránou.
06:48
Pokus domácích končí offsidem.
06:10
Jones teď skvěle zamotal hlavu Huttonovi. Před bránou si pohrával s pukem a když bu Hutton puk vyrazil, ještě se tlačil za dorážkou, ale po chvíli si brankář puk zkrotil a skryl ho pod lapačkou.
04:54
Fosberg před modrou čárou obehrál jednoho obránce a jeden na jednoho se vydal na Enrotha, jeho střela letěla vysoko nad klec.
03:55
Moen se s pukem dostal až před Huttona. Pokoušel se obtočit kolem obránce Predators, ale marně. Puk mu byl sebrán.
01:47
Hráči začali velice svižně. Je vidět, že jsou plní energie.
00:55
První buly ukořistili domácí. Okamžitě se vydali do útoku. Enroth si připsal první zákrok.
00:01
Hráči obou týmů vstupují na led. Utkání každou chvíli začne.

Dallas Stars: Enroth (Lehtonen) – Goligosky, Klingberg, Nemeth, Daley, Benn, Demers – Benn, Eakin, Eaves – Nichushkin, Spezza, Hemský – Roussel, Fiddler, Garbutt – Moen, Horcoff, Sceviour,

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Ekholm, Jones, Piškula, Bartley, Volchenkov, Ellis – Neal, Ribeiro, Forsberg – , Smith, Santorelli, Wilson – Stalberg, Jarnkrok, Cullen – Beck, Gaustand, Bourque.
Poslední vzájemné utkání

Uplynulo pouhých šest dní od posledního utkání. 5.4.2015 hostili Predators na svém ledě Stars, se kterými bohužel prohráli až v prodloužení a to 3:4p. Dnes sehrají již páté vzájemné utkání této sezóny.
NASHVILLE PREDATORS

Predators žádný odpočinek nečekal. Dnes v brzkých ranních hodinách přivítali na domácím ledě Minnesotu, se kterou padli hned 2:4. Sice mají za sebou sérii pěti proher, ale skoro vůbec to neovlivnilo jejich pozici v tabulce. V Centrální divizi jsou oproti Dallasu na krásném druhém místě o pouhé tři body za St.Louis. Predators mohou být s výsledky spokojeni a teď už se mohou s klidem připravovat na Play off.
DALLAS STARS

Stars si teď užili dvou denní volno, které pro ně muselo být velice příjemné, protože na svém kontě mají už tři výhry v řadě. V tabulce Centrální divize jim náleží až šesté místo. Ještě není úplně jasné, jestli se dokáží probojovat až do Play off a tím se poprat i o Stanley Cup.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.