Dnešní utkání je u konce! Dinamo Moskva prohrávalo s SKA Petohrad 0:2, nicméně výborným výkonem ve druhé části zápasu skóre otočilo, a zvítězilo 3:2 !

První třetina nabídla velmi pěkný a rychlý hokej. Do první velké šance se dostalo hostující SKA, kdy Ketov dostal přihrávku na modrou, a postupoval sám na Lazušina, ten však jeho blafák přečetl! Pouhou vteřinu před koncem se po krásné přihrávce Šipačjova prosadil Anton Burdasov, a SKA vede po první třetině 0:1!

Druhá třetina nabídla nejdříve branku Jegora Jakovleva, který tvrdě vypálil do horního růžku, a poslal Petrohrad do dvoubrankového vedení. Dinamu však vyšla perfektně druhá část hry, kdy nejdříve snížil Maxim Pestuško. Ve 36. minutě využil přesilovou hru Mat Robinson, a srovnal na 2:2!

Do třetí třetiny vstoupilo lépe Dinamo, které šlo po minutě do vedení zásluhou Martinse Karsmuse. Osobně jsem čekal větší snahu SKA o vyrovnání, ta však nepřišla. Vlastně přišla, ale až v poslední minutě, a to opravdu nestačilo!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou!
59:36
Šipačjov se nacházel v ideální střelecké pozici, nicméně volil přihrávku na Dadonova, který nevystřelil.
59:20
Na sebe to vzal Ilja Kovalčuk, který si najel mezi kruhy na přihrávku Šipačjova. Lazušin však kotouč vyrazil před sebe, a následně ho přikryl pod lapačku!
59:09
Petohrad je momentálně usazený v útočném pásmu, a kombinuje, zatím bez střelby!
58:49
Minutu před koncem třetí třetiny si hostující celek bere oddechový čas. Na lavičku navíc míří Mikko Koskinen, tudíž to budou hosté zkoušet v šesti!
58:36
Na modré čáře nedokázal zachytit kotouč Bělov, a SKA opět příchází o pásmu!
58:20
Hra je opět přerušena, neboť v brance Dinama se ocitl Joakim Lindström, kterého tam poslal Kanaďan Mat Robinson. Hlavní rozhodčí však ukazuje na vhazování ve středním pásmu.
57:49
Tentokrát se však nepodařilo přejít přes modrou čáru Kovalčukovi, který byl v pásmu dříve než Koskiranta. Následuje vhazování ve středním pásmu!
57:29
Z ostrého úhlu to zkusiil Denis Kokarev. Koskinen kotouč chytil, nicméně nechtěl vhazování, a tak rychle rozehrál.
56:55
Jegor Jakovlev si před malou chvíli opět zahrával s vyloučením, neboť vyhodil z vlastního pásma kotouč na tribinu. I v tomto případě to však bylo s tečí!
56:31
Petrohrad se v závěru třetiny dostává do kombinace v útočném pásmu, nicméně k přímému ohrožení branky Lazušina se zatím nedostal.
55:43
Na modrou čáru dostal přihrávku Alexej Kalinin, který zkusil nahodit kotouč na branku. Lazušin byl však pozorný!
54:51
Tentokrát se Dinamo dostalo do protiútoku, který táhl po levé straně Alexej Cvetkov, ten udělal proti Zubarevovi "stahovačku", a pokoušel se vystřelit. Ruský obránce však domácího útočníka o kotouč obral.
54:03
Do útočného pásma najel Nikita Filatov, který se pokoušel vystřelit přes Čudinova. Ruský obránce však střelu dokázal zablokovat!
53:19
Konstantin Gorovikov od modré čáry chytře nahazoval kotouč před branku, kde jej tečoval Pestuško. Kotouč však poslal do ochranné sítě!
52:39
Ansel Galimov skvěle napadal obránce SKA, a málem se dostal ke kotouči. Zubarevovi s Jakovlevem však život pěkně znepříjemnil!
52:06
Pjotr Chochrjakov v dnešním utkání příliš aktivní nebyl, teď však projel za brankou Dinama, a našel na modré Bělova. Jeho rána však nebyla přesná.
51:29
Teď však hráči hostujícího celku velmi poctivě napadali rozehrávku Dinama, a Korjagin musel vyhodit kotouč na zakázané uvolnění.
50:53
Teď se pokoušel napravit můj dojel Vadim Šipačjov, který prošel do útočného pásma, a vystřelil zápastím. Jeho ránu však Lazušin vyrazil!
50:31
Petohrad je v posledních minutách velmi pasivním týmem, který nevypadá, že by usiloval o vyrovnání.
49:36
Aktivní Maxim Karpov najel do útočného pásma po pravé straně, a protlačil se až před branku. Lehkou žabičkou hledal Karsumuse, ten se však do zakončení nedostal.
49:00
Zajímavý průnik do útočného pásma podnikl Cvetkov, který nahodil kotouč na Koskinena, a ten raději přerušil hru.
48:27
Obránce Gleb Korjagin předvádí v dnešním utkání perfektní výkon! Tentokrát si ruský obránce dokázal porazit s napadajícím Čudinovem, kterého k puku nepůjčil.
47:54
Druhá formace Dinama byla na ledě opravdu dlouho, a tak Cvetkov ze středního pásma pouze nahodil kotouč za branku Koskinena.
47:09
Teď domácí podržel brankář Lazušin, který vychytal Šipačjova, ten se dostal do samostatného úniku, avšak se mu zakončení nepovedlo.
46:40
Dinamo se nepodařilo udržet útočné pásma, a přesilová hra je u konce. Potrestaný Kalinin je zpět na hřišti!
46:06
Kokarev našel křížnou přihrávkou na pravé straně najetého Alexandera Osipova, jehož rána však mířila těsně mimo!
45:42
Teď mohl být Jegor Jakovlev klidně vyloučený, neboť vyhodil kotouč z vlastní třetiny do hlediště. Rozhodčí však viděl teč Karsmuse, a přesilová hra 5 na 3 se tak konat nebude!
45:21
Dinamo započalo svou přesilovou hru opravdu skvěle, a svého soupeře zavřelo do útočného pásma, nicméně domácí celek se ke střele nedostal!
44:36
To je pro SKA hodně nepříjemné! Na trestnou lavici míří hostující Dmitrij Kalinin, který hákoval Gorovikova. Následuje tak dvouminutová přesilová hra pro Dinamo!
44:09
Právě Maxim Pestuško postupoval po pravé strany do pásma, přešel přes Bělova, a vystřelil na přední tyč. Jeho ránu však Koskinen dokázal dostat nad branku.
43:43
Výbornou práci odvedl Maxim Pestuško, který zavezl kotouč před branku, a našel mezi kruhy zcela osamoceného Gleba Korjagina, jehož tvrdá rána však skončila v lapačce Koskinena!
43:11
Hostující celek se dostal velmi rychle do útočného pásma, zakončoval překvapivě obránce Čudinov, který však nepřekonal Lazušina!
42:43
Dinamo se dostalo v útočném pásmu opět do kombinace, nicméně Petrohrad se dokázal ubránit.
42:06
Anton Burdasov najel do pásma po levé straně, křížnou přihrávkou hledal před brankou Šipačjova. Ruský útočník však přihrávku nedokázal zpracovat.
41:33
Momentální situace hraje jednoznačně do karet domácímu celku, neboť SKA prohrává, a musí tvořit, na což dvě třetiny nebylo zvyklé!
40:48
Dinamo právě vstřelilo branku!
Fantastický obrat Dinama Moskva je právě dokonán! Moskevský klub navíc využívá druhou přesilovku v utkání! Před branku dostal přihrávku Maxim Karpov, kterému se nepodařilo dostat kotouč za Koskinena, nicméně kotouč už se odrážel mimo branku. Puku se však zmocnil MARTINS KARSUMS, který jej doklepl za záda Koskinena! Asistence: Maxim Karpov
40:26
Na začátku třetí třetiny pokračuje Petrohrad v pokračující přesilovce, a kombinuje v útočném pásmu.
40:01

Ve třetí třeina nás tak jistě čeká hodně zajímavá podívaná, ta začne přibližně v 20:10!
40:00
39:54
Gorovikov nakonec našel mezi kruhy Mata Robinsona, jehož střelu nakonec zablokoval Kalinin!
39:26
Dinamo kombinuje v útočném pásmu a je jasné, že minimálně ještě jednu střelu uvidíme!
39:01
Tak pozor! Rozhodčí viděli, že hostující celek hrál v šesti, a SKA jde do oslabení. Na trestnou míří Jevgenij Arťuchin.
38:47
Až teď se SKA dokázalo dostat do kombinace v útočném pásmu. Ke střele se dostal Jevgenij Arťuchin, avšak mířil mimo.
38:14
Petrohrad opět vyhodil kotouč pouze za branku, kde číhal Višněvskij. Ruský obránce počkat na vystřídání spoluhráčů, a základá postupný útok.
37:22
Dinamo se pokoušelo dostat opět do útočného pásma, nakonec se mu to podařilo. Galimov hledal zadovkou před brankou Pestuška, který však vystřelil mimo.
36:06
Dinamo je nadále velmi aktivní, a svého soupeře přehrává ve všech směrech! Krásnou přihrávku dostal na levou stranu Solovjov, jehož rána mířila hodně mimo, nicméně před brankou stál Pestuško, který kotouč tečoval, ale Koskinen jej za brankovou čáru nepustil!
35:35
Tak se Dinamo dočkalo, a dvě sekundy před vypršením trestu Čudinova vyrovnává na 2:2! Domácí celek dlouho kombinoval v útočném pásmu. Následně dostal na modrou čáru přihrávku MAT ROBINSON. Kanadský obránce vyslal ostrou střelu, kterou Koskinen špatně viděl, a kotouč skončil v síti! Asistence:
34:48
Dinamo tato přesilovka vůbec nevychází, a Petrohradu se podařilo již dvakrát vyhodit!
34:04
V útočném pásmu chyboval Jurij Babenko, který nabídl kotouč Kalininovi, ten šancí nepohrdl, a kotouč vyhodil ze třetiny pryč.
33:37
Hned po vyrovnávací brance půjde SKA do oslabení! Za podražení míří na trestnou lavici Maxim Čudinov!
33:18
Dinamo Moskva se zcela zaslouženě dočkává snížení na 1:2! Po pravé straně přešel do útočného pásma Ilja Kovalčuk, jehož následnou přihrávku však vystihl MAXIM PESTUŠKO, který nabral rychlost, a najel až před Koskinena. Následně si již ruský útočník věděl rady! Bez asistence.
32:21
Tvrdou ránu od modré vyslal Kaspars Daugavins, který však mířil mimo. Kotouč se však od mantinelu nebezpečně odrazil před branku, kde se však, naštěstí pro hosty, nikdo z domácích nenacházel.
31:49
Po střele Ansela Galimova se kotoučř opět dostal před branku Mikko Koskinena, tentokrát si však finský brankář počínal dobře, a kotouč skryl pod lapačku.
31:24
Dinamo je v posledních minutách opravdu velmi aktivní! Tentokrát si to namířil do pásma po pravé straně Robinson, který nahodil kotouč před branku, a ten zůstal ležet před brankou. Naštěstí pro hosty jej odpálil Čudinov.
30:50
Vadim Šipačjov našel na modré najetého Antona Burdasova, který pronikl do pásma po levé straně. Jeho postup však zastavil obránce Korjagin.
29:59
Tentokrát se domácí celek dostal do přečíslení, které táhl po pravé straně Karpov. Jeho křížná přihrávka našla na levé straně Cvetkova, kterému však zakončení nevyšlo.
29:26
Tlak Dinama pokračoval a z levé strany se prezentoval dalším střeleckým pokusem Goroviko. Tentokrát však ruský útočník mířil mimo!
29:07
Ve středním pásmu se kráísně uvolnil Denis Kokarev, který následnou přihrávkou našel Gorovikova. Jeho střelu však vyrazil výborný Koskinen!
28:29
Velkou chybu předvedl v rozehrávce Kalini, který po napadání Filatova poslal kotouč mezi kruhy, kde číhal Daugavins. Jeho střelu však vyrazil Koskinen!
27:48
Dinamo toto poslední oslabení zvládlo daleko lépe, a Gorovikov je již zpět na ledové ploše!
27:15
Tentokrát však dvojici Dadonov – Šipačjov nevyšel přechod přes modrou čáru, a čárový správně odpískal postavení mimo hru.
26:41
Nebezpečnou přihrávku před branku Lazušina poslal Kovalčuk. Kotouč zůstal ležet před domácím brankářem, nicméně Hietanen jej dokázal dostat pryč z pásma.
26:06
I tentokrát se úřadující mistr KHL dokázal dostat ke kombinaci v útočném pásmu, od modré to zkoušel Čudinov, avšak minul.
25:43
Domácí začátek druhé třetiny příliš nezvládají! Hned po druhé brance je vyloučen Gorovikov, a je tu další přesilová hrá pro SKA!
25:31
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petohrad svou přesilovou hru také využívá, a vede již dvoubrankovým rozdílem! Následné vhazování vyhrál Jarno Koskiranta, který přiťuknul kotouč na modrou, kde se nacházel JEGOR JAKOVLEV. Tvrdá rána ruského obránce skončila v růžku branky, a Lazušin byl bez šance! Asistence: Jarno Koskiranta
25:26
Petrohradu první přesilová hra dnešního utkání zatím vychází na jedničku! Šipačjov našel na pravé straně najetého Kovalčuka, jehož ostrou ránu lapil Lazušin!
24:58
Petrohrad se však opět dostal do útočného pásma. Z levé strany pálil po přihrávce Kovalčuka Čudinov, jehož rána však mířila mimo!
24:27
První formace Petrohradu se usadila v útočném pásmu, a kombinovala. Následně však pokazil přihrávku Burdasov, který namazal Korjaginovi, ten vyhazuje!
24:03
Po delší době se opět přerušila hra, a první přesilovou hru si zahraje i Petrohrad! Za podražení míří Juuso Hietanen, který poslal k zemi Antona Burdasova.
23:14
Domácímu celku opět vyšel postupný útok z vlastního pásma. Do útočného pásma naejl Gorovikov, který přenechal kotouč Kokarevovi, jehož rána do horní pater branky nebyla úspěšná, neboť finský brankář dokázal zasáhnout!
22:29
Maxim Čudinov poslal dlouho příhrávku po modré čáře, v rohu zabojoval Kadejkin, který vybojoval kotouč,a jeho následné přihrávce střílel Dergačjov. Jeho ránu zablokovala domácí obrana.
21:59
Višněvskij dokázal o puk obrat Šipačjova, a jeho kolega z obranné dvojice, Korjagin, může rozehrávat!
21:29
O pár desítek sekund později však Mat Robinson rozhlédl na modré čáře, a našel volného Kokareva, jehoý ránu však vyrazil Koskinen!
21:04
Rozehrávku domácího Dinama si tentokrát vzal na starost Hietanen, který našel na modré Cvetkova, jehož ránu vyrazil Koskinen!
20:22
Korjagin posílal na útočné modré křížnou přihrávku pro Gorovikova, ten však kotouč nedokázal zpracovat, a dopředu míří SKA.
20:01

Druhá třetina začne přibližně v 19:18!
20:00
19:59
V samotném závěru se hostující celek dostává do vedení! Tak to je studená sprcha pro Dinamo! Do útočného pásma najížděl po levé straně Dadonov, jehož střelu vyrazil Lazušin. K dorážce se mohl dostat Šipačjov, ten však našel zcela volného ANTONA BURDASOVA, který už měl pozici jednoduchou! Asistence: Vadim Šipačjov, Jevgenij Dadonov
19:34
Na druhé straně najížděl Šipačjov středem hřiště na brankáře Lazušina. Jeho ránu však zablokoval Višněvskij!
18:48
Obrovskou šanci měl právě domácí Gleb Korjagin, kterého našel mezi kruhy Nikita Filatov! Ruský obránce vystřelil zprvní, a jen těsně minul branku Koskinena!
18:23
Gleb Korjagin se za svou brankou pěknou kličkou zbavil napadajícího Burdasova, a může zamířit vpřed!
17:46
Po pravé straně najížděl do vápna Denis Kokarev, který posílal kotouč před branku, kam si najížděl Gorovikov. Ten však kotouč nedokázal zasáhnout!
17:19
Jevgenij Ketov projížděl za brankou domácích, nicméně kotouč po tvrdém dohrání Hietanena ztratil.
16:26
Před malou chvíli se připoměl Jevgenij Arťuchin, který vypálil z levé strany. Jeho ránu však Lazušina vyrazil do rohu kluziště.
16:09
Od modré to zkusil hostující Maxim Čudinov, jehož rána byla tečovaná, a Lazušina vůbec netušil, kde je kotouč. Následně vypadl mezi kruhy, a Kovalčuk se pokoušel dorážet. Jeho střela byla zablokovaná.
15:27
V mezikruží dostal přihrávku Dmitrij Višnevskij, kterému však kotouč přepadl přes hokejku. Toho se chopil Cvetkov, který vystřelil bekhendem, Koskinen však střelu vyrazil.
14:46
Rozehrávka však Petohradu vůbec nevyšla, a dopředu mohlo zamířit Dinamo. Jeho postup však zastavil hvizd čárového, který odpískal ofsajd.
14:11
Dmitrij Kalinin zavezl kotouč za svou branku, a čekal až jeho spoluhráči vystřídají. Následně může ruský obránce rozehrávat ...
13:37
Následně se na druhé straně dostal do střelecké pozice Gorovikov, který vypálil z mezikruží. Jeho střelu však Koskinen vyrazil do rohu kluziště.
13:09
Ilja Kovalčuk se dostal ke kotouči v pravém rohu, a křižnou přihrávkou hledal před brankou najíždějícího Chafizullina. Domácí obrana však kotouč zablokovala.
12:39
Po chybné rozehrávce hostujícího celku se k odraženému puku dostal Korjagin, jehož rána však byla zablokovaná. Následuje druhý komerční přestávka první třetiny!
11:41
Hodně tvrdý souboj svedl na levé straně domácí Gleb Korjagin s Alexanderem Barbanovem, kotouč nakonec získal domácí útočník, a Dinamo mířit do útoku.
11:01
Petohrad je v posledních minutách velmi aktivní, tentokrát to zkoušel z levé strany Šipačjov, nicméně nemířil přesně.
09:46
Další útočný pokus Dinama vedl po pravé straně Denis Kokarev, který se však sám dostal z úhlu, a jeho následná přihrávka jeho parťáka Gorovikova nenašla.
09:12
Čudinov našel nepřesnou rozehrávkou pouze hůl Arťjoma Volkova, který se dostával do útočného pásma, nicméně obrana SKA ho do střelecké pozice nepustila.
08:41
Útočnou akci Dinama táhl po pravé straně Kaspars Daugavins, který následně předal kotouč mezi kruh Filatovovi, ten ještě vylepšil pozici pro Hietanena. Střela finského obránce však byla sražena do ochranné sítě.
08:03
Dinar Chafizullin dostal nepřesnou rozehrávkou svého parťáka Zubareva pod tlak, ten však těžkou situaci zvládl, a SKA může rozehrávat.
07:36
Vyhození Korjagina hledalo na útočné modré Pestuška, který byl však velmi dobře bráněn Kovalčukem, a ke kotouči se nedostal. Následuje komerční přestávka.
06:59
Dobrou práci odvedl v pravém rohu Denis Kokarev, který dlouho držel kotouč na své holi, avšak se nedočkal dostatečné podpory od spoluhráčů, a následně o kotouč přišel.
06:26
Dinamo se po lehčí odmlce opět podívalo do útočného pásma. SKA však velmi dobře bránilo, a svého soupeře do zakončení nepustilo.
05:59
Jevgenij Ketov je zjevně při chuťi, neboť si opět najížděl na modrou čáru, kam mu posílal přihrávku Bělov, tentokrát však ruský útočník kotouč neobdržel.
05:21
Do první šance se dostalo také SKA! Obrana Dinama nechala na modré volného Jevgenije Ketova, který obdržel kotouč, a mířil na Lazušina. Ruský brankář však bekhendový blaf přečetl, a kotouč lapil!
04:59
Po dobré práci Cvetkova se ke kotouči dostal na levé straně Karpov, který se pokoušel akci vyšperkovat přihrávkou na Karsumse, ta však byla zablokovaná.
04:16
Po skončení Kalininova trestu se do úniku po levé straně dostal Joakim Lindström, který se dostal i do zakončení, avšak branku Koskinena minul!
03:49
Tak zase nic! Petrohradu vychází druhá polovina oslabení o hodně lépe, a za pár vteřin se na led vrátí Kalinin.
03:19
Petohradu se podařilo vyhodit ze třetiny, nicméně Dinamo se rychlou kombinací dokázalo vrátit zpět!
02:43
Tvrdou ránu od modré vyslal Juuso Hietanen, který však mířil těsně vedle. Následně schytal od finského beka tvrdý hit Čudinov!
02:26
První střelu v rámcí přesilové hry Dinama vyslal z pravého kruhu Nikita Filatov, avšak jeho střelu pokryl Koskinen.
02:01
Ansel Galimov se u mantinelu krásně vyhnul Kalininovi, který poslal domácího útočníka k zemi, a stává se prvním vyloučeným tohoto zápasu.
01:42
Úvod utkání jednoznačně vyšel lépe domácímu celku! Z levé strany poslal pěknou přihrávku na hranici kruhu Babenko, které našel Volkova. Jeho střela však byal zablokovaná.
00:57
Nahození domácího Hietanena zpomalil jeden z hostujících hráčů, a k opuštěnému puku mezi kruhy se málem dostal Cvetkov. Včas však zasáhl Čudinov.
00:26
Do první šance se dostal domácí Gorovikov, který dostal pěkný pas od Kokareva. Zakončení ruského útočníka však mířilo nad branku.
00:01

Dinamo Moskva: Lazušin (Šarjačenkov) – Višněvskij, Korjagin, Hietanen, Robinson, Osipov, Solovjov, Volkov – Kokarev, Gorovikov (A), Pestuško – Cvetkov (A), Karpov, Karsums – Galimov, Volkov, Babenko (C) – Daugavins, Filatov, Tereščenko

SKA Petrohrad: Koskinen (Ježov) – Čudinov, Bělov, Zubarev, Jakovlev, Chafizullin, Kalinin, Judin – Kovalčuk, Koskiranta, Lindström – Dadonov, Šipačjov (A), Burdasov – Arťjuchin (A), Chochrjakov, Ketov – Dergačjov, Kadejkin, Ponikarovskij – Barabanov.
Příjemný pondělní večer všem fotbalovým fanouškům a fanynkám! Kontinentální hokejová liga má dnes na programu "pouze" tři zápasy. My se společně zaměříme na šlágr dnešního dne mezi Dinamem Moskva a SKA Petrohrad. Úvodní vhazování je naplánováno v 18:30, a u textového přenosu se na vás bude těšit Jan Havlovic.
DINAMO MOSKVA
Dinamo nemělo tak dobrý start do sezóny, a momentálně se nachází až na sedmé příčce v Západní konferenci se ziskem patnácti bodů. V posledních zápasech Dinamo ukazovalo nevyrovnanou formu. Nejdříve doma porazilo Záhřeb 2:1, následně však stejným výsledkem podlehlo Slovanu! Cenný skalp si klub z hlavního města připsal právě na ledě SKA, kde vyhrálo 4:2. V posledním zápase se Dinamo představilo na ledě Jokeritu, kde prohrálo 1:2. Dnes se očekává velmi vyrovnané utkání, které budou rozhodovat opravdu malé detaily!

SKA PETROHRAD
I od SKA se čekali ze začátku sezóny lepší výsledky. Úřadující mistr KHL je momentálně na šesté příčce a na svém kontě má osmnáct bodů. SKA se po porážce 2:4 od Dinama Moskva dokázal zvednout, a ve zbylých zápasech bylo úspěšné. Nejdříve uspělo v Bratislavě, kde vyhrálo 2:1 v prodloužení. V posledním utkání Petrohrad uspěl v Záhřebu, kde prohrával po hattricku Smoleňáka 2:3, avšak dokázal skóre otočit!