Lada Togliatti vítězí tedy v dnešním hodně mizerném duelu a připisuje bonusový bodík do tabulky, když byla o malinko šťastnějším týmem než Novosibirsk.
60:17
Togliatti právě vstřelilo branku!
Prodloužení rychle končí. Přesilovkvou kombinaci po přihrávce Mastrjukova zakončil GEORGY BJOLOSOUV a rozhoduje, že Lada si připíše do tabulky bod navíc. Asistence: Alexej Mastrjukov, Anton Shenfeld.
60:01
I po šedesáti minutách je stav utkání nerozhodný, Oba týmy se tedy o body podělí, i když za dnešní předvedený výkon by jim mělo vedení soutěže spíš body sebrat. Dnes by bylo atraktivnější i utkání druhé české ligy než tento zápas.
60:00
58:50
Hráči Lady se ale nemohou usadit v útočném pásmu. Vše nasvědčuje tomu, že budeme svědky prodloužení.
58:28
je tu jedinečná příležitost pro Togliatti. Šumakov (SIB) totiž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
58:01
Poslední dvě minuty závěrečné části.
56:51
Kuriózní situace se stala u mantinelu, kdy po jednom faulu na hostujícího hráče nikdo nevěděl co se děje a přibližně patnáct sekund se vůbec nehrálo, ačkoliv rozhodčí nepřerušili hru.
55:00
Do konce základní hrací doby zbývá pět minut. Zatím to ale nevypadá, že by jeden z týmů měl blíže nakročené k vítězství.
53:17
Zaťovič měl na holi rozhodnutí. Z brankoviště ale nedokázal trestuhodně poslat puk do branky. Bespalov proti němu stačil zázračně vytáhnout beton.
52:51
Oba celky jsou kompletní.
52:16
Hra ve čtyřech ale nesvědčí ani jednomu z týmů.
50:51
Je tu vzájemné vyloučení. Šumakov (SIB) sice zahákoval Mastrjukova (TG). Ten ale svůj pád nafilmoval a obdržel rovněž dvouminutový trest.
50:51
49:00
Od modré pálil Mastrjukov a Bespalov vyrazil puk až na poslední chvíli.
47:40
Urputný boj u mantinelů nezná konce. Rozhodčí však stále vidí puk a nechávají pokračovat ve hře.
45:30
Hodně dlouho se nyní hraje ve středním pásmu.
43:40
Závěrečná perioda je zatím ale hodně opatrná. Ani jeden z týmů se nijak nehrne dopředu.
41:59
NA druhé straně měl útok Lady zakončit Bumagin, ale místo puku poslal do branky sám sebe.
41:19
Masalskis si poradil s lehkým nahozením od Meszároše.
40:01
V prostřední periodě jsme rovněž viděli jednu branku. Tentokrát ji ale zaznamenali hosté, kterým vyšla první útočná akce v zápase a hned se jim podařilo vyrovnat. Třetí třetina začne v 17:40.
40:00
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Hosté jdou do čtyř. Šumakov dostává dvě minuty za podražení.
37:26
Na druhé straně si i s probléme poradil Bespalov se šancí Zaťoviče.
36:27
Sibir právě vstřelil branku!
Sannikov udělal velký kus práce, když na sebe natáhl tři protihráče a poté nahrál volnému MAXIMOVI ŠALUNOVI, který neměl trefit před sebou stojící prázdnou domácí klec. Asistence: Stepan Sannikov.
35:58
Butuzov se pokusil o individuální akcei, ale ztroskotal na posledním obránci Lady.
34:48
Ignatovič se vrací zpátky na led.
34:00
Také domácímu celku se ale přesilová hra zatím nedaří.
32:48
Prvním vyloučeným na straně Sibiru je Ignatovič, jenž si počínal nedovoleným bráněním.
32:10
Viklund s Gurkinem si dlouho nahrávali na modré a ani jeden se nechtěl odhodlat ke střele, až nakonec vypálil druhý jmenovaný. Puk však skončil v lapačce Bespalova.
30:59
Z otočky pálil Ridderwall. Masalsis ale nemusel zasahovat, poněvadž hosté jsou vykázáni z útočného pásma kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti.
29:30
Novosibirsk se nyní dopustil zakázaného uvolnění.
29:05
Podobná situace se objevuje i na druhé straně.
27:09
Další útočnou akci hostujícího celku pozastavuje ofsajd.
26:12
Alexejev se objevil sám před Masalkisem. Z bezprostřední blízkosti ale na domácího gólmana nevyzrál.
24:06
Bez problémů přežili hráči Lady druhé oslabení v zápase.
23:00
Hostům se ale nedaří usadit v útočném pásmu.
22:06
Volgin (TOG) je dnes podruhé na trestné lavici, tentokrát za podražení.
20:46
Novosibirsk se dostává v úvodu pod tlak a nemůže vyhodit puk do středního pásma.
20:01
Viděli jsme celkem svižnou úvodní část dnešního zápasu. Hned z první střely se dostala domácí Lada do vedení, které si sebou nese i do šatny Novosibirsk zatím není v útoku moc kreativní a Masalskis tak musel zasahovat pouze minimálně. Prostřední perioda začne v 16:47.
20:00
19:01
Poslední minuta úvodní části.
17:51
Novosibirsk pokračuje následném tlaku, ale ani jeden z jeho hráčů se zatím neodhodlal ke střele.
16:46
Togliatti je kompletní.
16:05
Kombinaci hostů mohl zakončit Okulov, ale nedokázal poslat puk do prázdné domácí branky.
15:15
Ladě se ale podařilo vyhodit puk přes všechny čáry.
14:46
Prvním vyloučeným zápasu je domácí Volgin, který se provinil nedovoleným bráněním.
14:25
A dostal se až ke střele zpoza kruhu. Bespalov betonem vyráží do rohu.
13:55
Gurkin rozjíždí další útočnou akci domácích zpoza vlastní branky.
12:22
Po několik soubojích u mantinelů, nakonec skončil kotouč v hledišti. Pokračovat se bude vhazováním ve středním pásmu.
11:20
Bjolousov se pokusil o individuální akci, ale utopil se ve vlastních kličkách a v rohu kluziště o kotouč přišel.
09:55
Ani jeden z týmů si zatím nedokáže vytvořit souvislejší tlak a oba gólmani jsou tak od začátku zápasu víceméně bez práce.
08:11
Nepřesná střela Šalunova skončila až v protějším rohu a puk se poté dostal v rychlosti až do obranného pásma Novosibirsku.
06:55
Hraje se ale zatím s minimem přerušení. Oba týmy se ale zatím nemohou dostat do střelecké pozice.
05:43
Domácí tým je dlouho usazen v útočném pásmu, ale zatím nedokáže ohrozit Bespalova.
04:14
Masalkis raději nyní přidržel kotouč, aby uklidnil hru.
03:21
Volgin sice zavezl puk do pásma, ale Bumagin se s ním zabrzdil u mantinelu, kde následně o kotouč přišel.
02:00
Hosté mají i nadále problémy dostat se s pukem alespoň za červenou čáru.
00:32
ALEXEJ MASTRJUKOV yužil srážky dvou hráčů Novosibirsku ve středním pásmu, ujal se kotouče a z první střely propálil Besapolva. Bez asistence.
00:01

Lada Togliatti: Masalskis (Kasutin) – Vorobjov, Bjolochvostikov, Gurkin, Viklund, Flood, Volgin, Putilov – Shenfeld, Bjolousov, Mastrjukov – Komarov, Zaťovič, Bumagin – Sulejmanov, Gurjanov, Nikitěnko – Achmetov, Valujskij, Strelcov.

HK Sibir Novosibirsk: Bespalov (Krasikov) – Menšikov, Ignatovič, Mišarin, Alexejev, Meszároš, Gimajev, Vereščagin, Naumov – Bobrov, Vincour, Butuzov – Šumakov, Sannikov, Šalunov – Ridderwall, Okulov, Vorošilo – Žafjarov, Gubin, Kopejkin.

Rozhodčí: Dejev, Zacharov – Kučava, Sazonov.
Hezké hokejové odpoledne! Je tu pátek a s ním další várka zápasů KHL. V tomto duelu se střetne Lada Togliatti, která na své půdě přivítá HK Sibir Novosibirisk. Zápas začíná v 16:00 a zápasem vás provede Ondřej Jícha.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.