Losování soutěží - Losování semifinále Ligy mistrů -  ONLINE PŘENOS -  21. dubna 2017   12:00

Ukončeno

Losování semifinále Ligy mistrů

Přenos se aktualizuje automaticky

12:20'
Konec losu!
12:20'
Vylosováno bylo druhé semifnále, tedy duel mezi Monacem a Juventusem.
12:19'
Nyní se bude losovat kdo bude ve finále vedený jako domácí tým. To se bude hrát 3. 6. 2017.
12:18'
AS Monaco zahájí semifinálový dvojzápas doma s Juventusem.
12:18'
Soupeřem Realu Madrid bude Atlético Madrid. Ryze španělský souboj tak bude nabízet velmi zajímavou podívanou.
12:17'
Prvním vytaženým celkem je Real Madrid CF, nejúspěšnější tým celé historie v této soutěži. Real je v semifinále posedmé v řadě.
12:14'
Ambasadorem finálového duelu bude Ian Rush, který bude rovněž s losem pomáhat.
12:11'
Giorgio Marchetti již stojí u losovacího pultu, za malou chvíli se začne!
12:09'
Momentálně jsou zváni dopředu zástupci všech čtyř týmů, za Juventus přichází Pavel Nedvěd!
12:05'
Nejprve se představují týmy, které vlastně mezi nejlepší 4 postoupily. Carwyn Jones, vysoce postavený politik Walesu, hovoří o tom, že je hrdý na to, že se právě v jeho zemi bude hrát finále Ligy mistrů.
12:00'
Losování oficiálně zahájeno!
Real Madrid

Real Madrid měl slibovat nejzajímavější dvojzápas, neboť měřil síly s německým Bayernem Mnichov! A svému slibu také dostál, padlo hned devět branek a dvě červené karty. V úvodním zápase vedl Bayern od pětadvacáté minuty po gólu Vidala 1:0, nicméně poté se rozjela mašina jménem Ronaldo a po jeho dvou brankách skončil zápas lépe pro Real Madrid. V úvodním zápase dostal kartu rudé barvy Martínez. V odvetě došel zápas do prodloužení, těsně před ním ale viděl červenou opět hráč Bayernu, tentokrát Vidal. 30 přidaných minut tak patřilo pouze Realu, který v nich dal hned tři góly a vyhrál 4:2, celkově pak 6:3.
AS Monaco

Hned devět gólů bylo k vidění v dvojzápase Monaca s Borussií Dortmund. Francouzský celek možná překvapivě zvítězil v prvním zápase na půdě BVB 3:2, o dva góly se postaral Mbappé, jenž se zapsal do rekordních análů tím, že vstřelil jako nejmladší hráč (pozn.: musí nastoupit v základní sestavě) gól ve všech svých prvních 4 zápasech LM. V odvetě vedlo Monaco doma už 2:0 a zdálo se být hotovo. Dortmund sice snížil, nicméně nakonec prohrál 1:3, celkově 3:6.
Atlético Madrid

Španělský celek hrál ve čtvrtfinále proti anglickému mistrovi, Leicesteru City. V prvním zápase dokázalo Atlético zvítězit nejtěsnějším možným rozdílem po gólu Griezmanna z penalty. V odvetě se Madrid ujal v prvním poločase vedení po trefě Nigueze, čímž si dal klid na kopačky. Následný postupový výsledek si už s přehledem podržel, i když Vardy v 61. minutě vyrovnal.
Dobré odpoledne, vítám vás u losování semifinále Ligy mistrů! Začátek je naplánován na 12:00, které týmy na sebe narazí?
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 12:00.Klasická verze
Mobilní verze