Mistrovství světa v ragby - Francie - Tonga -  ONLINE PŘENOS -  6. října 2019   09:45

Francie - Tonga

V dnešním zápase jsme viděli skutečné drama, díky skvělé hře Tongy v závěru zápasu. Bohužel pro Tongu, Francie v prvním poločase byla lepším týmem a její náskok byl natolik velký, že si dokázala poradit i v druhém poločase. Francie je tedy, společně s Anglií, dalším postupujícím do čtvrtfinále mistroství světa 2019 v Japonsku.
80'
Rozhodčí ukončuje dnešní utkání.
80'
Fosita snižuje na rozdíl dvou bodů, když se nemýlil svým kopem a připisuje dva body pro Tongu.
79'
Tonga parádním způsobem získává pětku, když po dvouminutové akci vyzrála na obranu Francie.
77'
Tonga dlouhým nákopem se dostává blízko k ohrožení Francouzů, snaží se alespoň o bonusový bod.
76'
Francouzští obránci skvěle přeskočili roj, obrana Tongy byla ovšem pozorná a poradila si s touto akcí.
74'
Obránce z Konga vymezil stopku rozvíjející se útočné akci.
73'
Tonga se dostala k blízkosti ohrožení Francouzů, ale není schopná rozpohybovat obranu Francie.
71'
Tonga právě vybojovala míč, ale není schopná prorazit, skvěle postavenou, obranu Francouzů.
70'
Posledních 10 minut do konce utkání je právě před námi.
69'
Rozhodčí Nic Berry neuznává jíž druhou pětku pro Francii v tomto zápase, stav se nám tedy nemění.
68'
Zadák Tongy se parádně dostal z tlaku Francouzů, kteří svým nákopem jej dostali do obtížné situace.
66'
Opět silná levá strana Francie udělala velké problémy obrannému bloku Tongy.
65'
Jeden z hráčů Tongy získal balón ve prospěch svého týmu, Tonga se snaží seskupit na půli soupeře.
64'
Momentálně můžeme vidět naprosto stejnou hru obou týmu, jakmile některý z celků získá balón, okamžitě přichází nákop.
63'
Sakalia vystřídal, přichází obměna v roji Tongy.
62'
Mlynář Sakalia opět na zemi, nevypadá to s ním vůbec dobře.
62'
Dlouhý kop Francie, který se nesl přes celé hřiště. Míč ovšem v držení hráčů Tongy.
61'
Sefo Sakalia zůstává ležet na trávníku a čeká na ošetření.
60'
Romain Ntamack se nemýlí a díky němu si Francie připisuje další tři body.
59'
Trestný úder bude zahrávat Romain Ntamack.
58'
Tonga se dostala po dlouhé době k míči, okamžitě následoval odkop na půli Francie.
57'
Tonga se dokázala ubránit tlaku Francouzů, ti ovšem stále drží míč a snaží se najít skulinku v obranné linii soupeře.
55'
Francouzští hráči se přibližují a snaží se ohrozit bránu soupeře.
54'
Probíhá hned několik střídání, jak z řad Francouzů, tak z řad Tongy.
53'
Dlouhým nákop Francie znamená zisk území.
52'
Tři body získává Francie díky skvěle kopnutému trestnému úderu.
51'
Písknutí sudího zastavilo rozvíjející se akci Tongy.
50'
Tonga v druhém poločase zatím jasně dominuje a nepouští Francouze do šancí.
48'
Sonatane Takulua parádní ránou snižuje náskok Francie na pouhé tři body!
47'
Neposedný balón zachytil jeden z hráčů Tongy a jako tank se vydal vstříc francouzské obranné linii a získal pět bodů pro Tongu.
47'
Dlouhý nákop hráčů Tonga znamená zisk území.
46'
Tak moment, po konzultaci s videem rozhodčí neuznává položení Francouzů kvůli špatné přihrávce.
46'
Zajímavá rozehrávka hráčů Francie, která vyústila v další pětku Francouzů!
44'
Tonga vstoupila do druhého poločasu velice aktivně.
43'
Dlouhý nákop jednoho z hráčů Tonga pro zisk území.
42'
Mlýn na půli hřiště, míč v držení Francie.
41'
Druhý poločas začal.
40+1'
40+1'
Z trestného úderu se jeden z hráčů Tongy nemýlí a připisuje další dva body.
40'
První pětka pro Tongu! Video osvítilo situaci a přisuzuje hráčům Tongy prvních pět bodů.
40'
Rozhodčí zkonzultuje s asistentem a následně s videem, zda se jednalo o pětku pro hráče Tongy.
39'
Tonga se přibližuje k první pětce utkání. Obranná řada Francie je ale velice pozorná.
37'
Francouzi jsou potrestání rozhodčím za přílišnou agresivitu ve mlýně.
36'
Tonga není schopna ohrozit Francii jakýmkoliv způsobem.
35'
Rozhodčí Nic Berry právě nabádá mlynáře Francie, aby se stáhl.
34'
Romain Ntamack zvyšuje díky své přesné ráně ze 33metrů.
32'
Rychlá rozehrávka Francouzů využila silná levá strana a po individuální akci vidíme druhou pětku v zápase.
31'
Hráči Tonga nedokázali překombinovat obrannou řadu Francie a ztrací míč po chybní přihrávce.
30'
Mlýn vyhrávají hráči Tonga.
30'
Šarvátka po odpískání na půli Tonga, bude se žlutit ?
29'
Dobrý pohyb Francouzů na chvíli rozpohyboval dobrou obrannou řadu Tonga.
28'
Trestný kop pro Francii nebude zahrávat nikdo jiný než Romain Ntamack.
27'
Rozhodčí konzultuje s videem situaci ve středu hřiště.
27'
Úchvatný čin jednoho z Francouzů, který sebral míč a pelášil s ním, co nejdále. Získal několik desítek metrů pro svůj tým.
25'
Tentokrát Ntamack zkazil rozehrávku Francouzů a tím zastavuje pro změnu vlastní útočnou akci.
24'
Romain Ntamack parádně vystihl přihrávku jednoho z hráčů Tongy a zastavuje rozvíjející se akci.
23'
Tonga získala území a dlouhou přihrávkou až na levé křídlo se snažila překvapit Francouze- bohužel pro ně bez jakéhokoliv úspěchu.
22'
Rychlý brejk Francie přinesl pár desítek metrů zisku území.
21'
Tonga opět ve 22metrech, křídla se snaží rozhýbat obranný blok Francouzů.
20'
Máme za sebou polovinu prvního poločasu, Francie je efektivnější a také aktivnější.
18'
Kombinace Francouzů končí v zámezí, následuje rozehrávka Tonga.
17'
Romain Ntamack další body pro Francii nezíská, "háčko" minul o dobrých pár metrů.
16'
Romain Ntamack se chystá na další kop na "háčko", promění jej i tentokrát?
16'
Silná levá strana Francouzů dělá hráčům Tonga nesmírné problémy.
15'
Hráči Tonga se nachází ve 22metrech a snaží se dostat blízko k zisku prvních bodů v zápase.
13'
Dlouhý nákop Ntamacka, ten si dával s rozehrávkou docela na čas.
12'
Stále probíhá přetahovaná na půli hřiště, Ntamack se snažil rozběhnout obranu Tonga, ale bez jakéhokoliv úspěchu.
12'
Jednomu z Francouzů začala nepříjemně stékat krev, bude se tím rozhodčí zabývat?
10'
Přetahovaná na půli hřiště, Francouzi vychází z většiny soubojů vítězně.
9'
Dlouhý nákop Francie pro zisk území nevyšel podle představ, míč v držení hráčů Tonga.
8'
Romain Ntamack přidává další dva body pro svůj celek, díky skvěle kopnutému "háčku"
6'
Francie získává pět bodů za první položení v zápase.
6'
Tvrdý souboj na půlce, míč v držení hráčů Tonga.
4'
Romain Ntamack získává první body v zápase díky vstřelení "háčka".
3'
Francouzi díky dlouhému hodu získávají území a zakládají první útok v zápase.
1'
Úvodní rozehrávku obstarali Francouzi.
TONGA
Tonga má za sebou zápasy s Anglií (35:3) a Argentinou (28:12). V tomhle zápase můžou jedině překvapit, svůj boj o umístění ve skupině budou hrát až v příštím zápase s USA.
FRANCIE
Francie je v tomhle zápase rozhodně obrovským favoritem, ze dvou zápasů ve skupině zatím vytěžila 9 bodů se skóre 56:30. Francie v předešlých zápasech dokázala porazit silnou Argentinu (23:21) a Spojené státy americké (33:9). Určitě budou chtít potvrdit svou kvalitu a zajistit si postup do čtvrtfinále MS.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 09:45.