OH - 3x3 basketbal - Celodenní liveblog -  ONLINE PŘENOS -  25. července 2021   03:15

Celodenní liveblog

To je ode mne vše, napočtenou!
To je pro dnešek z Aomi Urban Sports Parku vše, máme hotovo! Program 3x3 basketbalového turnaje bude pokračovat zase zítra, tentokrát je ale start naplánován na čtvrtou ráno našeho času.
15:02'
Nizozemci vedou v předposledním utkání dne nad Čínou 3:1, odehrána byla ale jen minuta.
15:02'
Konečný výsledek: ROV – USA 16:20! Parádní obrat!
14:43'
Rusky zatím vedou 10:8, zbývá ještě tři a půl minuty.
14:24'
Následuje souboj tradičních rivalů, Američanky budou bojovat s reprezentantkami ROV.
14:24'
Konečný výsledek: Čína – Francie 20:13!
14:11'
Francie vede nad Čínou 11:10, asijský tým se bude snažit v posledních minutách odvrátit prohru.
13:20'
Ve dvě hodiny uvidíme předposlední ženský duel programu, bitvu Čína – Francie.
12:42'
Konečný výsledek: Japonsko – Nizozemí 20:21!
12:25'
S velkým zpožděním bylo zahájeno poslední utkání třetího bloku zápasů, duel Japonsko – Nizozemí.
11:58'
Konečný výsledek: ROV – Polsko 16:21!
11:55'
Naši východní sousedé Rusům odskočili, dvě a půl minuty před sirénou je skóre 18:15.
11:46'
Duel zatím nabízí vyrovnanou podívanou. ROV se drží ve vedení, Poláci jim ale šlapou na paty.
11:19'
Za půl hodiny je na programu další utkání mužů, tentokrát se proti sobě postaví hráči ROV a Polska.
11:18'
Konečný výsledek: Japonsko – Francie 19:15!
11:16'
Japonsko míchá kartami v tabulce ženského turnaje, dvacet sekund před koncem má náskok 19:15.
11:01'
V Tokiu se rozběhlo utkání mezi Francouzkami a Japonkami, evropský tým zatím vede 3:2.
10:49'
Konečný výsledek: Rumunsko – USA 11:22!
10:37'
Rumunky v úvodu utkání prohrávají 7:10 a jejich naděje na postup ze skupiny pomalu mizí někde v dáli...
08:59'
Na hodinu a půl se opět odmlčím, program pokračuje až v 10:30 utkáním žen mezi Rumunska a USA. První jmenované reprezentaci půjde o hodně, prohra by jí výrazně snížila šance postoupit.

8. Čína – 3 utkání, 0 výher – 0 %

Srbsko má turnaj výborně rozehraný a už teď je jednou nohou v semifinále, zatímco Čína bude odpoledne bojovat o udržení se ve hře. Další prohra už by jí život výrazně zkomplikovala.
08:47'
Konečný výsledek: Srbsko – Belgie 21:14!
08:46'
Tým z Balkánu ale převzal iniciativu a je blízko k zajištění vítězství, stav je 19:14.
08:30'
Belgie vstoupila do utkání se Srbskem kvalitně a střelou Nicka Celise vzala první dva body.
08:27'
Konečný výsledek: Čína – Lotyšsko 17:18!
08:14'
Lotyši mají tři minuty před koncem náskok 14:10, uvidíme, jestli Čína duel zdramatizuje.
07:47'
V celou uvidíme další utkání mužského turnaje, síly poměří hráči Číny a Lotyšska.

8. Mongolsko – 4 utkání, 0 výher – 0 %

První dva týmy po uzavření skupinové fáze postupují do semifinále, další čtyři do čtvrtfinále. Po půlce druhého dne programu se situace začíná krystalizovat, reprezentantky Rumunska a Mongolska na tom jsou bídně a budou muset přidat, pokud chtějí hrát o medaile.
07:41'
Konečný výsledek: Čína – Itálie 22:13!
07:29'
Čína vlétla do bitvy po hlavě! Po pouhých dvou minutách vede nad Jihoevropankami 8:2!
07:25'
Po dominantním výkonu ruských hráček budeme nyní sledovat duel mezi Číňankami a Italkami.
07:24'
Konečný výsledek: Mongolsko – ROV 5:21!
07:01'
Bitva byla v Aomu Urban Sports Parku odstartována, Mongolky se rychle ujaly náskoku.
05:30'
Dáme si přestávku, druhý blok utkání odstartuje v sedm hodin zápasem ženských reprezentací Mongolska a Ruského olympijského výboru.
05:29'
Konečný výsledek: Polsko – Srbsko 12:15!
05:25'
Vyrovnaná bitva jde do finiše, Srbsko si čtyřicet sekund před koncem drží hubený náskok 15:12!
05:08'
Polsko v posledním střetnutí úvodního bloku vede nad Srbskem 7:5, máme za sebou první tři minuty.
04:55'
Konečný výsledek: ROV – Belgie 16:21!
04:37'
První mužský souboj nedělního programu byl zahájen, ROV hraje s Belgií po minutě hry 1:1.
04:12'
První ženské zápasy dnešního dne nabídly celkem jednostranné podívané, budou mužské bitvy vyrovnanější? Ta mezi ROV a Belgií odstartuje pět minut po půl páté.
04:11'
Konečný výsledek: Rumunsko – Itálie 14:22!
03:58'
Italky ve druhém utkání prvního bloku vedou na Rumunkami 10:3, do konce zbývá šest minut.
03:41'
Konečný výsledek: Japonsko – Mongolsko 19:10!
03:35'
Japonky si pár desítek sekund před koncem drží výrazný náskok 18:8 a jsou krok od vítězství!
03:25'
Polovina základní hrací doby je minulostí, domácí tým vede nad Mongolkami 5:3!
03:15'
Začínáme ženským soubojem mezi Japonskem a Mongolskem!
Příjemnou neděli u sledování 3x3 basketbalu! Stejně jako většina ostatních sportů pokračuje i tato disciplína dnes druhým hracím dnem, přičemž kompletní rozpis všech utkání a aktuální tabulku najdete na oficiálních webových stránkách Letních olympijských her v Tokiu. Program bude stejně jako včera začínat ve 3:15 našeho času a bude rozdělen do čtyř bloků.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 03:15.