OH - Badminton - Dvouhra – o medaile (ženy) -  ONLINE PŘENOS -  1. srpna 2021   13:30

Dvouhra – o medaile (ženy)

Konec utkání.
Je konec! Obě hráčky předvedly absolutně neskutečný zápas, což potvrdil také poslední míček, který nakonec poslala Tzu Jing Tchaj jen do sítě a Jü Fej Čchen slaví zlato!
Výsledek 2:1, sety 21:18, 19:21, 21:18
První mečbol Tzu Jing Tchaj odvrátila! 20:18 pro čínskou hráčku.
Jü Fej Čchen má 3 mečboly ke zlatu! Je opravdu velice blízko!
Další bod pro tchaj-wankou hráčku na 17:19.
Posléze ale skvělá smeč Tzu Jing Tchaj, která snižuje na 16:19.
19:15 pro Jü Fej Čchen, jelikož soupeřka trefila míček do sítě.
Nyní je to 18:15 pro Číňanku.
Ovšem čínská hráčka Jü Fej Čchen následně získává dva míčky po sobě a vede 17:14! Neskutečné drama.
Tzu Jing Tchaj získává tři body v řadě a snižuje na 14:15.
Tchaj-wanka zahrála míčem pouze do autu a prohrává 11:15.
Jü Fej Čchen si stále drží náskok a aktuálně vede 13:10.
Tzu Jing Tchaj ovšem snižuje na 8:11. Tohle bude ještě velice dramatické finále.
Jü Fej Čchen to nyní zahrála velmi pěkně a vede nad svou soupeřkou 11:6.
To je neskutečné! Jü Fej Čchen si vytvořila velký náskok a vede 10:4!
Úvod rozhodujícího setu začala lépe Číňanka Jü Fej Čchen.
Tzu Jing Tchaj vítězí ve druhém setu 21:19 a srovnává stav zápasu na 1:1!
Jü Fej Čchen ale snižuje na 19:20!
Tzu Jing Tchaj si vzala jestřábí oko, které ukázalo, že míček snad ze čtvrtiny opravdu trefil čáru a Tchaj-wanka má 2 setboly!
Jü Fej Čchen snižuje na 17:18 a k vidění je obrovské drama ke konci druhé sady!
Nyní je ovšem srovnáno na 14:14 a Tzu Jing Tchaj se snaží otočit zápas.
Jü Fej Čchen ještě zvyšuje svůj náskok a po oddechovém oddechového času vede 11:8.
Jü Fej Čchen si ale tvoří náskok a aktuálně vede 8:6.
Úvod druhé sady se nese v podobném duchu jako první set a stav je srovnaný 5:5.
Čínská hráčka Jü Fej Čchen získává první set poměrem 21:18!
Jü Fej Čchen má dva setboly!
Finále je zatím velice vyrovnané a Jü Fej Čchen srovnává na 15:15!
Ovšem Tzu Jing Tchaj následně zahrála hned pět míčků v řadě a bere si vedení zpět! 12:10 pro Tchaj-wanku.
Ovšem Jü Fej Čchen otáčí vývoj první sede a vede 10:7!
Tzu Jing Tchaj vstoupila do zápasu lépe a momentálně vede 6:4.
Za zhruba deset minut nás bude čekat finále mezi Číňankou Jü Fej Čchen a Tchaj-wankou Tzu Jing Tchaj. V tomto zápase o zlato je favoritkou tchaj-wanská hráčka.
Je konec! Indická hráčka Pusarla Venkata Sindhuová překvapila a porazila Číňanku Ping Ťiao Che 21:13 a 21:15 a slaví olympijský bronz!
Pusarla Venkata Sindhuová má 5 mečbolů!
Pusarla Venkata Sindhuová vede 19:15 a je dva body od bronzu! Číňanka momentálně moc neví.
Je to 17:14 pro indickou hráčku, která nyní trefila přesně čáru!
Pusarla Venkata Sindhuová vede 15:12 a je čím dál blíž olympijskému bronzu.
Číňanka nadále ztrácí, ale nyní získala dva body v řadě a snížila na 9:11.
Fantastický míček Číňanky, ovšem Pusarla Venkata Sindhuová je stále v těsném vedení 8:7.
Indka Pusarla Venkata Sindhuová vstoupila také do druhé sady pravou nohou a vytvořila si náskok 5:2.
Pusarla Venkata Sindhuová získává první set poměrem 21:13 a zatím tak v boji o 3. místo překvapuje!
Pusarla Venkata Sindhuová pokračuje ve velice dobré hře a vede nad čínskou hráčkou 17:11 a je blízko k zisku první sady!
Indická hráčka ovšem jde do vedení 11:8 a opět si tvoří náskok.
A je srovnáno na 6:6 a můžeme tak začít tento boj od znova!
Ping Ťiao Che, který byla v tomto zápasem favoritkou pomalu stahuje náskok a aktuálně prohrává 3:5.
Pusarla Venkata Sindhuová vstoupila do tohoto utkání velice dobře, jelikož si hned v úvodu vypracovala náskok 4:0.
Ještě jednou Vás vítám u dnešního badmintonového klání dvouher žen! Dnešním programem vyvrcholí boje o medaile. Už za pár minut se můžeme těšit na souboj Ping Ťiao Che (CHN) – Pusarla Venkata Sindhuová (IND) a posléze na finále Jü Fej Čchen (CHN) – Tzu Jing Tchaj (TPE). Já Vás budu mile rád těmito zápasy doprovázet.