OH - Box - Nad 91 kg - odpolední předkola (muži) -  ONLINE PŘENOS -  10. srpna 2016   00:00

Nad 91 kg - odpolední předkola (muži)

00:00 Odpolední předkola

Mahammadrasul Majidov je bronzovým medailistou z Londýna 2012 a také dnešního utkání, ve kterém si poradil poměrně snadno s Arjaouim. Majidov zvítězil s přehledem v prvních dvou kolech a nakonec i tom třetím, celkem tedy zvítězil 3:0 na body.
3. kol
3. kol
Oba borci se k sobě dostali příliš blízko a Arjaoui jako zajíce chytil Majidova v podpaždí.
3. kol
Běží poslední minuta, Arjaoui se hodně snaží, jenže jeho údery končí většinou mimo a nebo na připraveném krytu Majidova.
3. kol
Před námi jsou poslední tři kola, během nichž musí Arjaoui být hodně aktivní, aby utkání zvrátil na svou stranu. Majidov v současné chvíli vede 2:0 na body a je na dobré cestě za vítězstvím.
2. kol
Arjaoui se sice ve druhém kole zlepšit a svého soupeře několikrát zasáhl, jenže Majidov prožil skvělou první minutu a nakonec získal třikrát deset bodů.
2. kol
Zazněl druhý gong a oba borci se sportovně poplácali po rameni. Druhé kolo podle mě vyhraje Arjaoui, ale nechme se překvapit.
2. kol
Minutu před koncem druhého kola se borci opět objali, což je něco, co fanoušci boxu nemají rádi a někteří vyloženě nesnáší, jenže pro boxery je to šance, jak si aspoň na chvíli oddechnout.
2. kol
Arjaoui předvedl dva silné levé háky, které zasáhly Majidova. Rozhodčí vzápětí oba borce rozdělil poté, co skončili v objetí.
2. kol
Majidov v úvodu druhého kola zahnal Arjaouiho do rohu ringu a spustil sérii tvrdých úderů, konkrétně pravých háků, ty však skončily pouze na levém rameni skloněného Arjaouiho.
1. kol
Majidov byl v prvním kole aktivnější a rozhodčí se ho za to rozhodli odměnit třemi desítkami. Arjaoui za svůj dosavadní výkon vysloužil tři devítky.
1. kol
Majidov má velice silný levý hák, ten nyní ovšem minul na prázdno. Ázerbájdžánec se snaží být agresivnější, zatím mu to ovšem žádný úspěch nepřináší. Těsné první kolo je za námi a další dvě před námi.
1. kol
Oba borci mají mohutné kryty, které bude velmi těžké prolomit. Majidov se o to pokusil, jenže jeho údery skončily pouze na rukavicích Arjaouiho.
1. kol
Souboj supertěžké váhy právě začal a k vidění by měly být pořádně tvrdé rány. V ringu se pohybují chlapi jako hory.
1. kol
Mahammadrasul Majidov sice pochází z Ruska, ale v boxu se rozhodl reprezentovat Ázerbájdžán. Před námi je jeden a věřme, velice zajímavý zápas supertěžké váhy. Soupeřem Majidova bude Mohammed Arjaoui z Maroka.
Ve středu přesně o půlnoci je na programu jeden zápas supertěžké váhy, ve kterém Mahammadrasul Majidov vyzve v souboji dvou devětadvacetiletých borců Mohammeda Arjaouiho. Duelem Vás s potěšením a radostí provede Tomáš Reiner.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 00:00.