OH - Pozemní hokej (muži) - Irsko - Kanada -  ONLINE PŘENOS -  11. srpna 2016   16:00

Irsko - Kanada

Máme za sebou dnešní utkání. To lépe zvládli Irové a zaslouženě vyhráli 4:2. Kanaďané dnes nehráli úplně špatně, útok jim však dělal hlavně v první polovině utkání velké problémy. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne.
58:30
Vypadá to, že Irové dnešní zápas již vyhrají. Nyní jsou u míčku.
57:34
Kanaďané jsou stále aktivní a snaží se skórovat.
56:03
Irsko právě vstřelilo branku!
Tak to je velmi důležitá branka pro Iry. Ti už vedou opět o dvě branky. Prosadil se MICHAEL DARLING – 4:2!
54:27
Mark Pearson se pokoušel o srovnání stavu. Jeho střela byla ještě před brankou zablokována.
51:49
Kanaďané dávají všechny síly do útoku a chtějí vyrovnat stav utkání. Irové jsou pasivní v druhé části utkání.
49:52
Kanada právě vstřelila branku!
Máme zde snížení na rozdíl jedné branky. Svou druhou dnešní branku dává SCOTT TUPPER – 3:2.
49:46
Teď k tomu mají dobrou šanci. Kanaďané budou zahrávat trestný roh.
49:20
Před námi je posledních zhruba deset minut. Podaří se Kanaďanům utkání trochu zdramatizovat?
47:35
Matthew Sarmento vypálil na branku, trefil ovšem pouze bránícího hráče Irska.
45:56
Kanaďané ucítili šanci a snaží se snížit stav utkání. Irové však brání svou branku a nedají Kanadě nic zadarmo.
Začíná čtvrtá čtvrtina.
Konec třetí čtvrtiny.
44:06
Matthew Guest se snažil snížit stav utkání a vypálil na branku. David Harte však jeho střelu chytá.
43:07
Hraje se ve středu hřiště.
41:26
Oba reprezentační výběry posílají na hrací plochu nové síly. Do konce třetí čtvrtiny zbývá méně než čtyři minuty.
39:50
Tak Kanaďané přidali konečně na aktivitě a doufejme, že budeme sledovat atraktivní duel.
37:26
John Jermyn vyfasoval zelenou kartu.
36:49
Tak jsem to s největší pravděpodobností zakřikl. Kanaďané vstřelily svou první branku v tomto zápase. Prosadil se SCOTT TUPPER.
34:03
Tak zatím nenasvědčuje nic tomu, že by Kanaďané měli dát branku nebo dokonce vyrovnat. Irové ovládají dnešní utkání.
32:02
O´Donoghue ovšem ani teď nedává branku a zatím si na hattrick musí počkat.
31:53
Zkoumalo se video. Po něm nařídil hlavní rozhodčí trestný roh pro Irsko.
31:09
Keegan Pereira se pokoušel o snížení stavu svou střelou. Ta jde však mimo tři tyče.
Začátek třetí čtvrtiny.
Konec druhé čtvrtiny.
29:59
O´Donoghue však branku nedává, a tak skončí tato čtvrtina 3:0.
29:59
Tak ne, trestný roh pro Irsko!
39:30
Vypadá to, že v druhé čtvrtině se již nic podstatného nestane.
28:20
Máme tu třetí branku Irska! Svou střelou se prosadil PETER CARUTH – 3:0.
27:15
Irové využívají svůj trestný roh již podruhé a dostávají se do dvoubrankového vedení. Svou druhou branku dává SHANE O´DONOGHUE – 2:0!
27:11
Trestný roh pro Irsko.
27:01
Kanaďané dnes docela dost faulují. Scott Tupper vyfasoval zelenou kartu.
25:30
Oba opět prostřídávají sestavu. Do konce druhé čtvrtiny zbývá méně než pět minut.
23:18
Po dlouhé době se konečně něco děje. Kirk Shimmins se pokoušel překvapit Cartera v bráně Kanady. Brankář však střelu chytá.
19:58
Z trestného rohu pálil Gordon Johnston. Jeho střelu David Harte chytil a drží tak Iry stále ve vedení o jednu branku.
19:52
Kanaďané budou zahrávat svůj první trestný roh v tomto zápase.
17:15
Opatrný začátek druhé čtvrtiny. Kanaďané samozřejmě už hrají v plném počtu.
Druhá čtvrtina právě začala.
Konec první čtvrtiny.
14:19
Taylor Curran vyfasoval zelenou kartu.
13:42
Tak teď to nevyšlo. O´Donoghue pálil mimo tři tyče.
13:32
Máme zde druhý trestný roh pro Irsko. Dokážou ho i tentokrát Irové využít?
11:51
Kanada hraje v plném počtu.
11:32
I Kanaďané si počínali nedovoleně. Gordon Johnston vyfasoval žlutou kartu.
09:23
Jonathan Bell vyfasoval zelenou kartu a bude muset dvě minuty odpočívat mimo hrací plochu.
08:42
Nesledujeme příliš zajímavé utkání. Ono už nám napovídal průběh minulých utkání.
07:20
Irové jsou zatím aktivnějším týmem. Alan Sothern se pokoušel o štěstí svou střelou. Branku však minul.
04:45
Kanaďané posílají na hrací plochu nové síly. Podobně jsou na tom i Irové.
00:56
Irsko právě vstřelilo branku!´
První šance, první trestný roh a je to branka! SHANE O´DONOGHUE se prosadil z trestného rohu a posílá Irsko do vedení 1:0!
00:47
Tak to je panečku začátek zápasu. Hned v první minutě zde máme trestný roh pro Irsko.
Právě začalo dnešní utkání.
Irsko: Harte D. (C) – Jackson, Gormley, Gleghorne, Harte C. – Jermyn, Magee, Shimmins – Watt, Darling, Good.
Náhradníci: Bell – Cargo, Sothern, Caruth, O´Donoghue.

Kanada: Carter – Johnston, Martin, Tupper (C), Froese – Ho-Garcia, Pearson, Panesar – Teixeira, Pereira, Sarmento.
Náhradníci: Gill, Bissett, Smythe, Guest, Curran.
Irsko na tom není o moc lépe. Zatím je na pátém místě v tabulce a nezískalo ani jeden bod. V prvním zápase podlehlo těsně Indii 2:3. V druhém zápase podlehlo Nizozemsku 0:5 a v zatím posledním zápase Irové nestačili na Němce a podlehli jim 2:3.
Kanada je zatím v tabulce na poslední místě, tedy šestém. V prvním zápase podlehla Německu 2:6. V druhém zápase také podlehla, a to výběru Argentiny 1:3. V zatím posledním zápase opět podlehla, a to jednomu z největších favoritů Nizozemsku 0:7. Kanada má teda zatím 0 bodů.
Dobrý den, ještě jednou vás vítám u dnešního přenosu. Dnes nás čeká zápas mezi Irskem a Kanadou. A jak na tom oba týmy zatím jsou?
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.