OH - Pozemní hokej (muži) - Německo - Indie -  ONLINE PŘENOS -  8. srpna 2016   16:00

Německo - Indie

Ode mě to bude vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou!
Utkání je u konce, Německo získává po výhře nad Kanadou další tři body na své konto!

Do vedení šlo necelé tři minuty po začátku druhé čtvrtiny, kdy se prosadil Niklas Wellen. Krátce nato však Indové vyrovnali, po velmi dobře zahraném trestném rohu skóroval Rupinder Pal Singh a bylo to 1:1.

Zápas byl velmi vyrovnaný, šance moc nepřicházely, ale diváci přeci jen ještě jednu branku viděli. A to v samotném závěru utkání, kdy tři vteřiny před koncem překonal brankáře Sreejeshe Parattua Christopher Rühr. Německo tak zvítězilo 2:1.
60:00
59:57
Německo právě vstřelilo branku!
Tak to je neuvěřitelně velká rána pro Indii! Němci se tři vteřiny před koncem utkání dostávají do vedení 2:1. Vytvořili si velký tlak, Indové se soustředili jen na bránění, což se nakonec vymstilo. Po dobré ráně se před bránou dostal k teči CHRISTOPHER RÜHR, který balonek poslal mimo dosah brankáře Sreejeshe Parattua!
59:32
Po dobrém pasu Rühra se před brankou snažili ke střele dostat Wesley s Wellenem, ani jeden to ale nakonec nedokázal.
59:07
Dobrou obrannou práci odvedl Sunil Sowmarpet, Němci se ale nadále snaží dobývat střelecký kruh před Parattuem!
58:43
Martin Häner se snažil kličkovat ve středu hřiště, až ho zastavil nedovolený zákrok jednoho ze soupeřů.
57:51
Po dobré akci Moritze Fürsteho se ve střeleckém kruhu pokoušel zorientovat Tom Grambusch, bránící pozemkáři Indie ale zabránili tomu, aby z toho byl trestný roh.
56:47
Bránící Tobias Hauke se provinil nedovoleným zákrokem, Indové mohou v útočné akci pokračovat volným úderem.
56:23
Florian Fuchs si nabíhal před branku na přihrávku z pravé strany, dostatečnou rychlost ale neměl. K zakončení tak nedošlo.
55:53
Akashdeep Singh ztratil míček a poté se ještě provinil útočným faulem, následuje tedy volný úder Německa na obranné polovině hřiště.
55:00
Timm Herzbruch dobře vedl akci německého mužstva, obrana Indie si s ním ale poradila. Němci si v oslabení počínají velice dobře.
54:00
Mats Grambusch nemohl pokračovat ve hře, jelikož se provinil faulem. Rozhodnutí sudích se mu vůbec nelíbilo, ale musel se okamžitě zapojit do hry, neboť Indové znovu začali útočit.
53:50
Brankář Nicolas Jacobi měl problém s výstrojí, což vedlo k přerušení hry. Německý brankář si tedy musel na střídačku doběhnout pro novou vyrážečku.
53:11
Nakonec se ale Německo přeci jen dostalo do útoku a bylo z toho poměrně nebezpečí. Timur Oruz vyčkával před brankou na přihrávku, jeden z bránících hráčů si ji málem srazil do vlastní branky, ale Sreejesh Parattu pozorně zasáhl!
52:40
Indové se snaží využít početní výhody a více se tlačí do útoku. německo se momentálně soustředí hlavně na bránění.
51:49
Pěknou akci nám předvedli reprezentanti Indie. Ke střele se po pasu Surendera Kumara dostal Sardar Singh, jeho tečované zakončení ale bylo ztečováno mimo tři tyče.
51:19
I třetí trestný roh Indů zakončoval Rupinder Pal Singh, míček ale poslal nad bránu Nicolase Jacobiho.
51:09
Parádní práce Sunila Sowmarpeta! Ten dokázal vybojovat trestný roh, v postupu dopředu ho totiž fauloval Martin Häner. A faulující hráč dostává navíc i žlutou kartu, zcela po právu.
50:14
Manpreet Singh postupoval do střeleckého kruhu po levé straně, bránící hokejisté Německa si ho ale pohlídali. Jacobi poté sám dokázal rozehrát a dopředu jdou naši severozápadní sousedi.
49:27
Německo je od začátku čtvrté čtvrtiny konečně aktivní i směrem dopředu, předchozí část totiž prospalo. To dodává dnešnímu zápasu potřebné grády, ale uvidíme, jestli z toho bude i nějaká branka!
48:08
Do střeleckého kruhu obdržel přihrávku Florian Fuchs, jenomže bránící pozemkáři Indie ho dostatečně tísnili. Přesto Fuchs pálil, brankář Sreejesh Parattu ale dobře zakročil.
47:30
K zakončení se překvapivě dostal obránce Martin Häner, jenomže míček nedokázal usměrnit tak, jak si představoval.
47:20
Timur Oruz velmi chytrou prací vybojoval trestný roh pro Německo! Rychlou rozehrávku totiž poslal do Vokkaligy, který byl až příliš blízko rozehrávajícího hráče.
47:16
Harmanpreet Singh byl trefen střelou Fürsteho do nohy, hra se kvůli němu tedy na malou chvíli raději přerušila.
46:52
Na druhou stranu přenesl hru Linus Butt, jehož si bránící hráči zpočátku moc nevšímali. Poté ho ale faulovali, takže z toho je úder pro Němce.
46:05
Po pasu od Manpreeta Singha se před brankou zjevil Sunil Sowmarpet, který si počínal velice dobře! Nicolas Jacobi měl ale štěstí, když ho dokázal zastoupit vracející se Müller.
45:28
Do první akce v poslední části utkání chtěla jít německá reprezentace, přihrávku Mathiase Müllera ale spoluhráči nepochopili.
45:01
Čtvrtá čtvrtina začala.
Indie zvládla třetí část utkání daleko lépe, byla aktivnějším celkem a více se přibližovala brance Nicolase Jacobiho. Navíc ji dokázala opět ohrozit po trestném rohu, jenomže gól z toho nepadl. Stav je tedy nadále 1:1.
45:00
Třetí čtvrtina skončila.
44:42
Zdá se, že Indové chtějí třetí čtvrtinu dohrát s míčkem v moci poklidnou kombinací na obranné polovině.
44:08
Německý kapitán Moritz Fürste nehraje příliš dobré utkání, jeho další přihrávka skončila v zámezí a rozehrávku má k dispozici reprezentace Indie.
43:23
Jeden z německých hráčů byl až příliš tvrdý v souboji ve střeleckém kruhu, žádné nebezpečí se tedy před Parattuem nekonalo.
42:46
Ve střeleckém kruhu se k odraženému míčku dostal Martin Zwicker, branku soupeře ale nedokázal trefit, došlo totiž k teči.
42:20
Dobrou akci založil Lunis Butt, který posléze přihrával do lepší pozice Timuru Oruzovi. Ten byl faulovaný, Němci pokračují v akci volným úderem.
41:20
Další pas Fürsteho nebyl vůbec povedený. Německu se od začátku třetí části hry vůbec nedaří, je ale zřejmě jen otázkou času, jestli se to zlepší.
40:30
Mats Grambusch mířil dopředu, na hranici střeleckého kruhu se ale srazil s protihráčem. Sudí tento střet vyhodnotil jako volný úder pro Indii.
39:58
Po levé straně do útočné akce pádil kapitán Sunil Sowmarpet, protějšek Moritz Fürste ho ale dokázal uhlídat a znemožnil mu v nebezpečí.
39:19
Christopher Wesley ve středu hřiště ztratil balonek ze své kontroly, bránící Raghunath Vokkaliga ho ale přitom fauloval.
38:40
Němci se po delší době dostali do útočné akce, jenomže prudkou přihrávku nedokázal Niklas Wellen zachytit. Indie je zatím lepším celkem.
37:28
Akashdeep Singh založil nadějnou akci svého týmu po pravém křídle, bránící hokejisté Německa mu toho ale moc nedovolili.
36:43
Ke střele se opět dostal Rupinder Pal Singh, jehož tvrdou ránu ale Nicolas Jacobi vyrazil do bezpečných prostor! Tímto zákrokem tak napravil své předchozí zaváhání.
36:36
Po velmi nejistém zákroku Nicolase Jacobiho se Indie dočkala druhého trestného rohu v utkání. Z toho prvního otevřela skóre zápasu, co přijde nyní?
35:50
Pozemkáři Německa se vydali na zteč, obranný val Indie ale překonat nedokázali. Navíc se Christopher Wesley provinil nedovolenou hrou.
34:53
Mats Grambusch se provinil zbytečným útočným faulem, kvůli kterému sudí přerušil hru. Okamžitě si tedy rozhodčí promluvil s kapitány obou týmů, aby uklidnili své spoluhráče.
34:33
Po pasu od Herzbrucha se ke střele dostal Mats Grambusch, který kvůli teči soupeře neskóroval a branku zcela minul.
33:00
Do protiútoku se pokoušel vyrazit Tobias Hauke, obranná hra Indie byla ale velmi dobrá a nic nebezpečného se nestalo.
31:11
Druhý poločas začal opatrnou hrou z obou stran, mírně aktivnější se ale snaží být pozemkáři Německa.
30:01
Třetí čtvrtina začala.
Druhá část utkání byla mnohem zábavnější než ta první. Němci šli v 18. minutě do vedení po trefě Niklase Wellena. Indie však dokázala o pět minut později odpovědět, po velmi dobře rozehraném trestném rohu skóroval Rupinder Pal Singh. Stav zápasu je tedy vyrovnaný, uvidíme, co nabídne zbylá část.
30:00
Druhá čtvrtina skončila.
29:46
Timur Oruz se ale provinil útočným faulem, takže z toho nic nebude.
29:25
První půle zápasu se dohrává útočnou akcí Německa, které se pokouší dostat znovu do vedení.
28:52
Martin Zwicker napálil balonek do střeleckého kruhu, kde ale byli pozornější spíše bránící hokejisté Indie.
28:15
Surender Kumar zahrál v útočné akci při souboji s Matsem Grambuschem nedovoleně, mezi míček a hokejku totiž dal své tělo, což znamenalo bránění ve hře.
27:53
Hra je přerušena, došlo totiž ke srážce mimo hru a Danish Mujtaba zůstal ležet na hrací ploše. Měl by být ale v pořádku, zřejmě šlo jen o nešťastnou náhodu při souboji s Wesleym.
27:23
Pozemkáři Německa se dostali dopředu. Tobias Hauke se snažil nahrát před branku na Floriana Fuchse, jenž ale nedokázal zachytit míček.
26:24
Indové se řítili do rychlého protiútoku, z něhož byl vybojován volný úder. Ke střele se po řadě kliček dostal Akashdeep Singh, jenomže branku trefit nedokázal.
25:40
Do dobré akce se pustil Timur Oruz. Mladý německý forvard vybojoval volný úder pro svůj celek, Indie ale znovu formuje obranu.
24:50
Devindar Walmiki si zpracoval prudký a dlouhý pas na levé straně. Měl s tím problémy, ale zvládl to, ve střeleckém kruhu se ovšem jeden z Indů provinil hrou nohou.
23:51
A Indové mohli jít do vedení! Po dobrém pasu Vokkaligy zakončoval z bezprostřední blízkosti Chandanda Timmaiah, nicméně Nicolas Jacobi velmi dobrým zákrokem zachránil Němce od inkasování.
23:30
Sardar Singh na pravé straně bojoval o založení akce svého národního týmu. Nakonec se mu podařilo získat rozehrávku pro Indii.
22:34
Indie právě vstřelila branku!
Tak tohle byl skutečně parádně proměněný trestný roh a Indové srovnávají stav zápasu. K zakončení se dostal RUPINDER PAL SINGH, jehož nekompromisní ránu nemohl Nicolas Jacobi zachytit. Míček šel přímo k tyči, nádherná trefa!
22:26
Uvidíme první trestný roh v dnešním zápase! Dobrou práci v souboji s Fürstem odvedl Sunil Sowmarpet, Indové tak dostávají velkou šanci na skórování.
21:53
Tobias Hauke odvedl dobrou práci ve středu hrací plochy, když donutil soupeře k lehkému faulu. Je z toho tedy poklidná rozehrávka pro Německo.
20:47
Na levé straně dobře bojoval Raghunath Vokkaliga, bránící Rühr s ním měl poměrně problémy, ale nakonec si dokázal poradit.
20:19
Uthappa Sannuvanda už se může vrátit do hry, Indie se tedy pokouší vyrazit do útoku. Němci začínají o něco více bránit od té doby, co získali vedení.
19:55
Vysoký balon si v útoku zpracovával Fuchs, ale bránící hráči mu nakonec nedopřáli moc prostoru. Nic víc z toho tedy nebylo.
18:45
Pozemkáři Německa se snaží vyrážet do dalších útočných akcích a co nejdříve navýšit své vedení, přes obranu Indie ale momentálně nemohou prorazit.
18:05
Tvrdým faulem se při útočné práci provinil Uthappa Sannuvanda, který dostává zelenou kartu. Dvě minuty tak nebude hrát.
17:18
Němci otevírají skóre utkání prakticky z ničeho. Ve střeleckém kruhu si míč zpracoval po pasu od Butta NIKLAS WELLEN, který velmi tvrdou ranou překonal bezmocného Parattua. Je to 1:0 pro Německo!
16:37
Vokkaliga se okamžitě pokusil založit protiútok, který byl ovšem zastavený až příliš dlouhou přihrávkou.
16:02
Hráči Německa parádní kombinací vyrazili dopředu. Ve střeleckém kruhu se snažil prosadit Rühr, ale Raghunath Vokkaliga zamezil jakémukoliv nebezpečí.
15:18
Manpreet Singh po levé straně zakládal útočnou akci, nicméně vracející se Mathias Müller ho odzbrojil od míčku.
15:01
Druhá čtvrtina začala.
Branku jsme zatím neviděli, šance také moc nepřichází. Utkání Německa s Indií je tedy prozatím vyrovnané, uvidíme, kdy se dočkáme nějaké zajímavější příležitosti.
15:00
První čtvrtina skončila.
14:10
Indové se dostali do nadějné útočné kombinace, která byla ale přerušena. Thimmaiah totiž zahrál nebezpečný míček.
13:28
Moritz Trompertz opravdu nadějnou přihrávkou vysílal do gólové šance Floriana Fuchse, jenž si ale s bránícími hokejisty nedokázal poradit. Navíc se provinil útočným faulem.
12:50
Christopher Rühr se velice dobře probojoval do střeleckého kruhu, kde se několika kličkami pokoušel o střelu. Dobře ho však ubránil Rupinder Pal Singh.
12:14
Hokej je zatím poměrně vyrovnaný, nadále sledujeme pěknou útočnou snahu od obou národních týmů. Němci tentokráte vybojovali rozehrávku v útoku.
11:23
Do dobré gólové šance po levé straně pronikal Chandanda Thimmaiah, jeho následná střela byla ovšem sražena do sítě ze strany.
10:14
Dobrou práci odváděl při napadání Rühr, který obral protihráče o míček. Pokusil se vybojovat trestný roh, ale místo toho zahrál nebezpečný balon, takže z toho nic nebylo.
09:32
Oba týmy se snaží často prorážet do útočných akcí, ale mají velice dobře organizované obrany. Žádnou větší šanci jsme tedy zatím neviděli.
08:39
Ramandeep Singh musí na ošetření do šatny, doufejme ale, že bude v pořádku a brzy se znovu zapojí do hry.
08:30
Mathias Müller byl při pokusu o útočnou akci faulovaný a promptně rozehrál. Po kratší době se ale srazil s Ramandeepem Singhem, který zůstává ležet na hrací ploše. Hra je přerušena.
07:08
Raghunath Vokkaliga to nyní prováděl velice nadějně, jeho akce po pravé straně ale skončila u brankáře Jacobiho.
06:11
Nyní jsou u míčku pozemkáři Indie, kteří se rozvážnou kombinací dostávají blíže brance. Sunil Sowmarpet ale zahrál míčkem nebezpečně, takže z toho nic není.
05:20
Úřadující šampioni z Německa nadále kombinují s balonkem na útočné polovině hřiště. Zatím se jim ale nepovedlo ohrozit brankáře Sreejeshe Parattua.
04:16
Do útočné akce se vydala reprezentace Indie. Harmanpreet Singh se pokusil přihrát svému bratrovi Ramandeepovi, ale to se nepodařilo.
03:36
Prudká přihrávka Devindara Walmikiho nedokázala nalézt spoluhráče, žádné nebezpečí před brankářem Jacobim se tedy nekonalo.
03:01
Sardar Singh se při bránění Mathiase Müllera provinil nedovoleným zákrokem, následuje tedy volný úder Německa.
02:31
V útočné třetině se o kombinaci se spoluhráči snažil Mats Grambusch, ale spoluhráči ho nedokázali dostatečně podpořit.
01:55
Volný úder pro Indy poté, co se jeden z německých hráčů při napadání provinil faulem.
01:36
Do první útočné akce se pokouší nyní prorazit tým Německa, míček na levé straně přebírá nováček týmu Timur Oruz.
00:49
Christopher Rühr zastavil útočícího Surendera Kumara, který se snažil vést akci po pravé straně. Dobrá obranný práce Němců.
00:15
Rozehrávky se v dnešním utkání ujal celek Indie, který se pokouší prorazit do útočné třetiny.
00:00
Hráči obou týmů již nastupují na hrací plochu. Němci budou hrát v bílém, Indové v modrém. Následují pochopitelně národní hymny.
Německo: Jacobi – Müller, Butt, Häner, Fürste (C) – Oruz, Hauke, Wesley – M. Grambusch, Rühr, Fuchs.
Náhradníci: Trompertz, Herzbruch, T. Grambusch, Zwicker, Wellen.

Indie: Parattu – H. Singh, Khadangbam, Kumar, Vokkaliga – M. Singh, S. Singh, Sannuvanda, Mujtaba – Sowmarpet (C), A. Singh.
Náhradníci: R. P. Singh, Walmiki, Kangujam, R. Singh, Thimmaiah.

Rozhodčí: Madden, Pullman, Grochal, Mair
Indie
Indie hrála první utkání s Irskem. Zde se jednalo o napínavou podívanou, kterou ale nad pořadatelem letošního ME do 18 let dokázala vyhrát 3:2.

V samotném závěru první čtvrtiny otevřel skóre zápasu Raghunath Vokkaliga. Druhou branku ve 27. minutě přidal Rupinder Pal Singh. Irové však zápas zdramatizovali, když ve 45. minutě skóroval John Jermyn.

Na to však dokázal druhou trefou odpovědět Singh, v závěru utkání ještě snižoval Conor Harte a bylo z toho znovu drama. Další branku už ale diváci neviděli.
Německo
Naši severozápadní sousedé již první utkání na šampionátu sehráli. A zvládli ho na výbornou, Kanadu totiž porazili v poměru 6:2.

Do vedení šli již ve třetí minutě, kdy skóroval Moritz Fürste. Druhou branku v šesté mintuě přidával Niklas Wellen, na což dokázali odpovědět Kanaďané snížením Marka Pearsona. Ve 14. minutě ale ještě vrátil dvoubrankové vedení Německu Mathias Müller.

V čase 25:48 poslal Němce do vedení 4:1 Linus Butt, o chvíli později skóroval podruhé v utkání Fürste. Kanada opět dokázala snížit, když se ve 39. minutě prosadil Keegan Pereira. Definitivní tečku za zápasem ale brankou na 6:2 udělal Niklas Wellen.
Příjemné odpoledne u sledování textového přenosu z olympijského pozemního hokeje. Na programu máme skupinové utkání mužů Německa a Indie, přeji příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 16:00.