OH - Pozemní hokej (muži) - Nový Zéland - Španělsko -  ONLINE PŘENOS -  9. srpna 2016   15:00

Nový Zéland - Španělsko

Utkání je u konce, Španělé byli dnes lepším týmem a nakonec v samotném závěru také vydřeli těsnou výhru. Já se pro dnešek ještě neloučím, za necelé tři hodiny vás opět přivítám u basketbalového utkání mezi Španělskem a Brazílií. Zatím vám přeji hezký den.
60:00
59:34
Španělsko právě vstřelilo branku!
Přece jenom ale dnešní zápas remízou neskončí! XAVIER LLEONART to vzal v posledních vteřinách na sebe a s největší pravděpodobností zařizuje svému týmu vydřené vítězství!
59:13
Na druhé straně vidí žlutou také Hilton.
58:58
Russel se dostal ke střele, Cortese ale nepropálil.
58:45
Enrique vidí žlutou kartu.
58:45
V závěru mají ale trestný roh hráči Nového Zélandu.
56:20
Španělé střídají. Šancí zatím měli určitě více, ale třetí gól zatím nepřidali, podaří se jim to ještě?
53:25
Romeu si vypracoval střeleckou pozici, na novozélandského gólmana ale nevyzrál.
53:13
Roh pro hráče z Pyrenejského poloostrova.
53:10
Casasayas se probojoval až ke střele, tu ale Manchester zlikvidoval.
51:03
A další střídná na obou frontách, šance však nepřicházejí.
49:30
Hilton je zpět na hrací ploše, domácí ustáli oslabení bez inkasovaného gólu.
47:12
Zatím neregistrujeme šance ani na jedné straně.
45:06
Oba celky opět hodně točí sestavou, uvidíme, jak se změny na hřišti projeví.
45:01
Čtvrtá čtvrtina právě začala.
45:00
Třetí čtvrtina skončila.
44:29
Hilton vidí žlutou kartu, která značí vyloučení na pět minut.
41:35
K zajímavé střele se dostal Piera, brankář Nového Zélandu byl ale pozorný a dokázal včas zasáhnout.
41:03
Nakonec se ale Novozélanďané ubránili, navíc Shaw si odseděl svůj trest.
40:43
Španělé si vypracovali několik trestných rohů hned po sobě, dokáží skórovat?
40:08
Phillips je zpět na hřišti, Nový Zéland je v deseti.
39:03
Další zelenou kartu ukazuje rozhodčí Shawovi.
38:08
Phillips dostává zelenou kartu, Španělé si zahrají v početní výhodě.
37:02
Brankáři mohou být v klidu, hraje se ve středu hřiště.
35:00
A opět registrujeme mnoho střídání na obou stranách.
34:03
Velice podobně si počínal také na druhé straně Tarrant, také jeho střela skončila mimo.
31:24
Jako první to ve druhé půli zkusil Lleonart, jeho pokus ale nezamířil mezi tři tyče.
30:01
Třetí čtvrtina právě začala.
30:00
Druhá čtvrtina právě skončila.
29:30
Nový Zéland právě vstřelil branku!
A je to gól, domácí narozdíl od svých protivníků dokázali z trestného rohu skórovat. Konkrétně se to podařilo SIMONU CHILDOVI, který jako kapitán dává dnes už druhou branku!
28:32
Po delší době roh také pro domácí tým.
27:55
Celek Španělska má i herně mírně navrch. Alegreho pokus dokázal gólman Novozélanďanů zneškodnit.
26:01
Čtyři minuty do poločasu, dočkáme se ještě branky?
24:32
V posledních minutách sledujeme klidnější pasáž hry a čekáme na vážnější šanci.
21:59
A opět se nám na obou stranách střídá...
20:39
A znovu nic, Quemadova střela se neujala.
20:35
Sledujeme několik trestných rohů pro Španěly krátce po sobě. Zatím se jim ale nedaří přetavit je ve třetí gól.
20:21
Ke střele se po rohu dostal Quemada, brankář Manchester ho ale dokázal vychytat.
20:05
Trestný roh pro celek z Pyrenejského poloostrova.
18:45
Sledujeme další střídání na straně hostí.
16:58
Ke střele se odhodlal Piera, brankář Nového Zélandu ale dokázal míček lapit.
15:09
Terazzovi vypršel trest, španělský záložník je tedy zpět na hřišti.
15:01
Druhá čtvrtina právě začala.
15:00
První čtvrtina právě skončila.
14:08
Novozélanďané se dostali k trestnému rohu, nepodařilo se jim ale vystřelit.
13:09
Další zelenou kartu vidí Terazza.
12:05
Hosté jsou v plném počtu a záhy měli velké štěstí, neboť Nick Wilson trefil pouze tyčku.
09:47
Španělé se prosazují i v deseti a jdou znovu do vedení! Byl to ALEX CASASAYAS, kdo se prezentoval přesným projektilem.
08:06
Následují další střídání, šancí je však od úvodních dvou gólů na obou stranách jako šafránu.
07:59
Zelenou kartu dostává Ruiz, a tak budou hrát domácí dvě minuty v početní výhodě.
06:05
Střídají i Novozélanďané, my bychom ale raději viděli další branky.
05:05
Na hřišti nyní vidíme více střídání než zajímavých akcí, zejména Španělé hodně točí sestavou.
02:13
Vedení ale hráčům z Pyrenejského poloostrova příliš dlouho nevydrželo. Za Nový Zéland srovnává prakticky z první vážnější situace kapitán SIMON CHILD.
00:47
Nyní už je to ale gól! Neuběhla ani minuta zápasu a jako první se do listiny střelců zapisuje ROC OLIVA!
00:40
Španělé začali hodně aktivně, ani z jednoho ze dvou trestných rohů ale nedokázali pokořit obranu soupeře.
00:01

Nový Zéland: Manchester – Woods, Russel, Tarrant, McAleese – Coughlan, Archibald – Inglis, Wilson, Hilton, Child (C)
Náhradnicí: Shaw, Neal, Panchia, Jennes, Phillips

Španělsko: Cortes – Enrique, Delas, Mir, Romeu – Terraza (C), Piera, Oliva, Alegre – Lleonard, Quemada
Náhradnici: Peréz-Pla, Ruiz, Iglesias, Salles, Casasayas
Dobrý den, dnes budeme společně sledovat zápas mezi Španěly a Novým Zélandem.

Pojďme si jen ve zkratce projít, jak na tom oba celky před tímto duelem jsou.

Nový Zéland má zatím v Riu za sebou stejně jako jeho soupeři dvě utkání, z nichž vytěžil jeden bod. Nejprve se Novozélanďané střetli v derby s Austrálií, které podlehli 1:2 a následně se znovu střetli se soupeřem z Commonwealthu – s Velkou Bitánií. Z tohoto zápasu vytěžili zmíněný bod za remízu 2:2.

To Španělé jsou prozatím suverénní. V úvodním duelu totiž rozprášili domácí kanárky 7:0 a o den později porazili s čistým kontem i Australany, i když to už šlo o hodně těsnou záležitost (1:0). Španělsko by jistě navázalo rádo na předchozí výsledky a znovu by uvítalo výhru s čistým štítem.

Jak utkání dopadne? Sledujte nadále náš online přenos!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 15:00.