OH - Pozemní hokej (ženy) - Čína - Nový Zéland -  ONLINE PŘENOS -  14. srpna 2016   01:30

Čína - Nový Zéland

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc!
Je konec! Nový Zéland vítězí nad Čínou 3:0 a postupuje do další fáze. Po bezbrankové první čtvrtině otevřela skóre zápasu před přestávkou Olivia Merryová! Ve třetí čtvrtině přidaly Novozélanďanky dva slepené góly, kterými zlomily odpor soupeřek. Nejprve se trefila Gamma Flynnová a třetí zásah Nového Zélandu obstarala Anita McLarenová! V poslední patnáctiminutovce se zápas už jen dohrával! Čína obsadí ve skupině A páté místo, což znamená, že na olympiádě v Riu končí!
60:00
Zápas je u konce!
59:11
Přihrávka Číňanek před branku jen prolétla obloukem na druhou stranu a míček si to poté nabral rovnou do zámezí.
58:18
Obrana Nového Zélandu navíc pracuje na podtrženou jedničku a vůbec nepouští soupeřky na dostřel branky Rutherfordové!
57:30
Čína už se v závěru utkání nikam nežene, Číňanky totiž ví, že jejich účast na olympijských hrách se chýlí ke konci.
56:10
Harrisonová si na polovině hřiště povodila dvě soupeřky, jako to dělá kočka s myší. Hráčka Nového Zélandu poté nastřelila míček vpřed. Obrana Číny srazila do zámezí.
55:15
Novozélanďanky se nastěhovaly před branku Číny, které nechtějí půjčit míček. S Číňankama to na letošní olympiádě vypadá bledě.
54:05
Čína dostala další možnost rozehrávky trestného rohu! Liangová si počkala na pohyb soupeřek a střelou doprostřed branky donutila Rutherfordovou k dobrému zákroku!
53:14
Kapitánka Nového Zélandu Whitelocková napálila míček středem hřiště před branku Číny. Ke smůle Nového Zélandu jej nikdo nestačil tečovat.
52:22
Asiatky v poslední čtvrtině zlepšily svůj výkon v defenzivě a zatím nepustily soupeřky z Nového Zélandu do vyložené šance.
51:20
Harrisonová se sice neprokličkovala před branku Číny, nicméně pozemní hokejistky Nového Zélandu zůstanou nadále u míče.
50:15
Čína zahrávala další trestný roh! Ke střele se dostala Wangová, ale její dělovka po zemi skončila vedle novozélandské branky!
50:07
Číňanka Yuová v pádu zasáhla jednu z rozhodčích holí do obličeje. Reprezentantka Číny se okamžitě omlouvá, tady určitě nebyl žádný úmysl!
49:34
Harrisonová na polovině hřiště pouze protečovala míček k obránkyním Číny. Asiatky si mohou užít posledních deset minut na letošní olympiádě.
48:27
Cocksová se znovu drala dopředu po pravé straně. Tentokrát narazila na pečlivě připravenou soupeřku, která ji obrala o míček.
47:43
Cocksová vybízela spoluhráčky ke skórování prudkou přihrávkou před branku z pravé strany. Její pobídku srazila obrana Číny do autu.
46:43
Čína zahrávala trestný roh! Zakončení se chopila Liangová, jejíž ránu před Rutherfordovou tečovala mimo branku Yuová!
46:35
Rutherfordová musela ukázat své brankářské umění proti střele z ostrého úhlu. Brankář Nového Zélandu vykopla míček nohou.
45:42
Čína se hned od úvodu závěrečné čtvrtiny tlačí do útoku. Číňankám už zbývá hodně málo času k vyrovnání dnešního zápasu.
45:01
Čtvrtá čtvrtina byla zahájena!
45:00
Třetí čtvrtina je u konce!
44:19
Liová musela dávat pozor na odražený míček, jež putoval k levé tyči. Brankářka čínské reprezentace jej raději odkopla do autu.
43:26
Naopak Nový Zéland pokračuje ve zkušeném výkonu a kontroluje závěr třetí čtvrtiny. Harrisonová mohla střílet, jenže soupeřka ji přizvedla hůl.
42:42
Číňanky jsou po posledních vydařených akcích soupeřek jako opařené a nedokáží si přihrát ani na pár metrů.
41:23
Gól Nový Zéland!
Novozélanďanky zřejmě rozhodují o svém vítězství! Jedna z Číňanek si neporadila se zpracováním, Harrisonová potáhla míček vpřed, předala jej ANITĚ MCLARENOVÉ, který dělovkou k tyči prostřelila Liovou!
40:05
Střelu Whitelockové zpoza čáry stačila v oblouku tečovat GEMMA FLYNNOVÁ. Na její teč zády k brance neměla Liová šanci zareagovat! Branku Nového Zélandu potvrdila i rozhodčí u videa!
39:06
Harrisonová se hnala za přihrávkou za obranu Číny. Před pozemní hokejistkou Nového Zélandu odpálila míč na poslední chvíli Songová.
38:15
Ani Wangová nestačila postrčit míček do dostatečné vzdálenosti od hráček Nového Zélandu. Vedoucí celek se stále drží v blízkosti branky soupeře.
37:07
Nový Zéland se nyní nastěhoval před branku Číny. Asijské hokejistky se nemohou vymanit ze zámku svého soupeře.
36:19
Střelou z velké dálky pokoušela štěstěnu Charltonová. Její pokus prolétl kolem hráček Číny a zapadl těsně vedla levé tyče čínské branky!
35:17
Autorka jediné branky Merryová se prosmýkla před branku. Novozélanďanka mohla zakončovat, ale ještě volila přihrávku na zadní tyč, kde zakročila obránkyně.
34:10
Čína svůj rostoucí tlak nezužitkovala a kvůli nepřesné přihrávce na pravé straně přišla o míček. Nový Zéland může podniknout útočný výpad.
33:12
Čína měla ještě jednu možnost! Napodruhé zakončovala Wuová, ale její přízemní ránu do pravého rohu branky vyrazila Rutherfordová nohou!
32:55
Čína zahrávala další trestný roh a tentokrát ohrozila branku soupeře! Brankářka Nového Zélandu Rutherfordová vykopávala míček z brankové čáry!
32:04
Až nyní se Číňanky dostaly před branku Nového Zélandu. Prudká přihrávka však propadl až k připravené Nealové.
31:20
Pozemní hokejistky Nového Zélandu vstoupily do druhého poločasu o dost aktivněji než jejich soupeřky. Nový Zéland drží míček.
30:21
McLarenová našla pěknou přihrávkou úplně volnou Cocksovou, který měla spoustu času na zamíření, ale bombu z oblouku poslala nad branku!
30:01
Třetí čtvrtina byla zahájena!
30:00
Druhá čtvrtina je u konce!
28:17
Harrisonová chtěla napodobit situaci před první brankou zápasu. Tentokrát se ale v rohu hřiště neuvolnila a přišla o míček.
27:18
Po trestném rohu pálila McLarenová, jež nechala vyniknout brankářku Liovou. Novozélanďanky se ještě dostaly k dorážce, ale míček skončil nad brankou!
27:02
Harrisonová ukradla Číňankám míček po špatné rozehrávce, prosmýkla se před branku a vybojovala trestný roh!
25:52
Harrisonová chtěla prodloužit míček za sebe, ale při zásahu trefila i obličej své strážkyně. Čínská hráčka se drží za nos, ale může pokračovat!
24:20
McLarenová udržela míček v rohu hřiště, kde si jej několikrát vyměnila se spoluhráčkou. Nový Zéland nepouští Čínu do šancí.
23:29
Číňanky sice vstřelily branku, ale ta neplatí! Rány z autu se totiž nikdo nedotkl a brankářka Rutherfordová mohla zůstat v klidu!
22:48
Asiatky se nyní nemohou přiblížit soupeřově brance. Pozemní hokejisty Nového Zélandu se s tím nemažou a odklízejí míčky do autu.
21:40
Čína se snažila přispěchat s rychlou odpovědí. Zhaová vybídla spoluhráčku k náběhu přihrávkou do středu, obrana Nového Zélandu byla pozorná.
20:30
Nový Zéland se dostává do vedení! Harrisonová se parádně uvolnila v rohu hrací plochy, potáhla si míček před branku, kde ještě přihrála OLIVII MERRYOVÉ, která doklepla míček do prázdné branky!
19:07
Nový Zéland útočil po levé straně. Přihrávka na Flynnovou ale opustila hrací plochu. Čína rozehraje z autu.
18:12
McLarenová předložila spoluhráčce přihrávku na oblouk. Hráčka Nového Zélandu ihned střílela, ale obrana Číny ránu zastavila.
17:07
McLarenová se opřela do míčku vší silou. Míč se od její hole vymrštil hodně vysoko a trefil do hlavy jednu z Číňanek.
16:30
Novému Zélandu se nepovedl rychlý přechod do útoku. Přihrávka po pravé straně směřovala na Cocksovou, jež míček nezachytila.
15:46
Čína zahrávala další trestný roh. Po secvičeném signálu pálila Zhangová, která trefila soupeřku před sebou.
15:13
Čína zahájila druhou čtvrtinou nepřesnou přihrávkou po pravé straně. Songová sice spěchala za míčkem, ale obrana Nového Zélandu jej pohlídala.
15:01
Druhá čtvrtina byla zahájena!
15:00
První čtvrtina je u konce!
14:40
Čína se ještě v závěru první čtvrtiny pokusila o zakončení, ale jedna ze soupeřek dobře vystoupila a zastavila ránu.
13:11
Nový Zéland zaskočil soupeřky střídáním. Na hřiště se totiž podívaly hned čtyři odpočaté hráčky. Novozélanďanky chtějí dohrát první čtvrtinu v tempu.
12:56
První čtvrtina se hraje hodně opatrně. Obě země si často mění míček a často chybují už těsně za půlící čárou.
10:05
Charlotte Harrisonová ihned po svém nástupu na hřiště uzmula Číňankam míček a dostala se s ním na jejich polovinu.
09:42
Čína se sice tlačí vpřed, ale asijské pozemní hokejistky se nemohou přiblížit na dostřel brance Rutherfordové.
08:02
Novozélanďanky se na malou chvíli usadily na polovině Číny, ale jedna ze soupeřek vystihla pomalou přihrávku a Čína už je znovu u míčku.
06:56
Trestný roh pozemních hokejistech Číny zakončovala Mengyu Wangová, která se opřela do míčku a poslala jej daleko vedle branky.
06:49
Hokejistky Číny zvolily možnost kontroly na videu a vytěžily díky němu další trestný roh! Tomu se říká šťastná ruka!
05:06
První šanci si vypracovala také Čína! Po trestném rohu zakončovala střelou Wangová. Její ránu Rutherfordová vyrazila a Songová z dorážky minula branku!
04:28
Čína už se znovu usadila na polovině soupeřek. Hráčky Nového Zélandu dokázaly vypíchnout přihrávku do autu.
03:48
Pozemní hokejisty Nového Zélandu zahrávaly první trestný roh. K zakončení se dostala Anita McLarenová. Její ránu brankářka Liová vyrazila!
03:23
Novozélanďanky se rozhodly protočit sestavu na hrací ploše. Hřiště opustila Nealová.
02:00
Čína dnes potřebuje vyhrát, jelikož Španělky v dřívějším utkání porazily Jižní Koreu. Asiatky se od úvodu tlačí vpřed.
01:23
Číňanky začaly hodně aktivně a od úvodních sekund se nastěhovaly na polovinu soupeřek, kde kombinují.
00:01
První čtvrtina byla zahájena!
Čína: Liová – Wangová, Deová, Cuiová (C), Yuová, Pengová, Liangová, Wangová Na, Songová, Wuová, Sunová.
Náhradnice: Liová Jiaqi, Ouová, Zhangová Xiaoxue, Zhaová, Zhangová Jinrong.

Nový Zéland
Rutherfordová – Whitelocková (C), Merryová, Websterová, Nealová, Charltonová, Cocksová, Flynnová, Keddellová, Michelsenová, McLarenová. Náhradnice: Thompsonová, Pearceová, Harrisonová, Smithová, Haywardová.
Dnes uvidíme páté utkání obou týmů! Nový Zéland zatím po dvou výhrách, remíze a jedné porážce drží druhou příčku skupiny A! Jeho soupeř z Číny vyhrál jen jednou, zato dvakrát remizoval. Čína zatím drží poslední čtvrté postupové místo!
Dobrý den všem fanouškům letní olympiády v Rio de Janeiru! Vítejte u sledování textového přenosu z pozemního hokeje. Společně se zaměříme na duel skupiny A mezi Čínou a Novým Zélandem! Zápas startuje v 1:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 01:30.